GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY na stronie klubowej GKS Pławanice Kamień!
  • Aktualności:
  • 2019-01-15 Treningi
  • 2019-01-05 Oświadczenie rodzica lub prawnego opiekuna
  • 2019-01-05 Treningi
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Znicz Siennica Różana - Hutnik Ruda - Huta 3:2
  • Zryw Gorzków - Leszkopol Bezek 2:1
  • Sparta II Rejowiec Fabryczny - MKS Siedliska 8:1
  • Vitrum Wola Uhruska - Bug Hanna 2:7
  • Astra Leśniowice - Pławanice Kamień 4:0
  • Hutnik Dubeczno - Vojsławia Wojsławice 1:1
  •        

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2019

środa

ORLIK: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

MŁODZICY: trening o godz. 16:15, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

ORLIK: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

MŁODZICY: trening o godz. 16:15, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE i JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

18 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 929, wczoraj: 1684
ogółem: 3 402 005

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Liga Typerów

Musisz być zalogowany, aby typować wyniki meczów.

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com