GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2018

wtorek

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 15:15, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 18:00, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

20

01-2018

sobota

17 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 636, wczoraj: 936
ogółem: 3 023 101

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kl. strzelców 2010 / 2011

 

Klasyfikacja strzelców V ligi chełmskiej w sezonie 2010/2011:
(ostatnia aktualizacja: 27.06.2011)

 

 21 bramek:

Andrzej Pidek (Hetman Żółkiewka)

Radosław Ciołek (15 Sawena Sawin / 6 Unia Białopole)

 

18 bramek:

Mirosław Furmanek (Hetman Żółkiewka)

 

17 bramek:

Alan Brykalski (Pławanice Kamień)

 

15 bramek:

Patryk Bąk (Ogniwo Wierzbica)

 

14 bramek:

Arnold Kister (Brat Siennica Nadolna)

Tomasz Maśluch (Brat Siennica Nadolna)

 

13 bramek:

Mateusz Szpilski (Kłos Chełm)

 

12 bramek:

Damian Koprucha (Hetman Żółkiewka)

Norbert Charytanowicz (Ogniwo Wierzbica)

Tomasz Janas (Pławanice Kamień)

 

11 bramek:

Andrzej Krawiec (Ogniwo Wierzbica)

Andrzej Stacharski (Frassati Fajsławice)

 

10 bramek:

Łukasz Kasperek (Frassati Fajsławice)

Artur Czajka (Frassati Fajsławice)

 

8 bramek:

Krystian Mroczek (Vitrum Wola Uhruska)

Przemysław Krop (Pławanice Kamień)

Damian Sadlak (Tatran Kraśniczyn)

Adam Mazurek (Ogniwo Wierzbica)

Robert Hanc (Ogniwo Wierzbica)

Michał Jabłoński (Granica Dorohusk)

Kamil Olęder (Granica Dorohusk)

 

7 bramek:

Marcin Malinowski (Tatran Kraśniczyn)

Maciej Żółciński (Kłos Chełm)

Marcin Walaszek (Vitrum Wola Uhruska)

 

6 bramek:

Grzegorz Rycyk (Ruch Izbica)

Marcin Łata (Ruch Izbica)

Erwin Pilarski (Ogniwo Wierzbica)

Mariusz Olender (Granica Dorohusk)

Paweł Wysokiński (1 Vitrum Wola Uhruska / 5 Hetman Żółkiewka)

Rafał Wójcik (Tatran Kraśniczyn)

 

5 bramek:

Tomasz Ciechoński (Kłos Chełm)

Sławomir Wyrostek (Kłos Chełm)

Mirosław Tymicki (Brat Siennica Nadolna)

Łukasz Kulawczuk (Sawena Sawin)

Adam Nafalski (Unia Białopole)

Tomasz Soroka (Unia Białopole)

Tomasz Petruk (Pławanice Kamień)

Tomasz Bochen (Pławanice Kamień)

Sebastian Staszewski (Agros Suchawa)

Mateusz Szanfisz (Ogniwo Wierzbica)

Mariusz Pasicki (Ogniwo Wierzbica)

Jacek Olech (Frassati Fajsławice)

 

4 bramki:

Vitalij Zbyrnia (Granica Dorohusk)

Grzegorz Piekaruk (Unia Białopole)

Piotr Ciejak (Pławanice Kamień)

Marcin Piech (Pławanice Kamień)

Dariusz Stocki (Pławanice Kamień)

Robert Hawryluk (Pławanice Kamień)

Sebastian Dudko (Pławanice Kamień)

Zbigniew Gałąska (Agros Suchawa)

Daniel Borysiuk (Vitrum Wola Uhruska)

Grzegorz Cholawo (Vitrum Wola Uhruska)

Paweł Szpak (Tatran Kraśniczyn)

Paweł Fedak (Tatran Kraśniczyn)

Norbert Nowicki (Brat Siennica Nadolna)

Patryk Kisiel (Hetman Żółkiewka)

Paweł Szadura (Frassati Fajsławice)

Michał Szadura (Frassati Fajsławice)

 

3 bramki:

Piotr Barcicki (Start II Krasnystaw)

Arkadiusz Banasiak (Start II Krasnystaw)

Damian Psiuk (Start II Krasnystaw)

Mariusz Bąk (Start II Krasnystaw)

Jarosław Drzewiecki (Start II Krasnystaw)

Paweł Kapeluszny (Unia Białopole)

Piotr Domińczuk (Unia Białopole)

Dawid Swatek (1 Sawena Sawin / 2 Unia Białopole)

Bartłomiej Ożga (Ruch Izbica)

Piotr Wójciuk (Ruch Izbica)

Arkadiusz Orkiszewski (Ruch Izbica)

Rafał Pawelec (Ruch Izbica)

Sylwester Magryta (Ruch Izbica)

Walenty Strokin (Ruch Izbica)

Jacek Dyszewski (Kłos Chełm)

Zbigniew Leśnicki (Sawena Sawin)

Mirosław Neckar (Pławanice Kamień)

Jarosław Kotowski (Granica Dorohusk)

Jakub Turewicz (Granica Dorohusk)

Grzegorz Nowicki (Agros Suchawa)

Tomasz Madeja (Frassati Fajsławice)

 

2 bramki:

Damian Wiśniewski (Pławanice Kamień)

Andrzej Olender (Granica Dorohusk)

Tomasz Jenda (Granica Dorohusk)

Kamil Sergijuk (Granica Dorohusk)

Rafał Malinowski (Granica Dorohusk)

Piotr Witka (Start II Krasnystaw)

Jakub Frącek (Start II Krasnystaw)

Emil Witkowski (Start II Krasnystaw)

Filip Wójtowicz (Start II Krasnystaw)

Michał Szostak (Start II Krasnystaw)

Jarosław Zdunek (Start II Krasnystaw)

Paweł Dulbas (Brat Siennica Nadolna)

Marcin Stankiewicz (Brat Siennica Nadolna)

Paweł Belina (Brat Siennica Nadolna)

Robert Fornal (Ruch Izbica)

Przemysław Nizioł (Ruch Izbica)

Arkadiusz Kister (Ruch Izbica)

Kamil Iracki (Ruch Izbica)

Marcin Mielnicki (Tatran Kraśniczyn)

Krzysztof Maciaszek (Tatran Kraśniczyn)

Alan Struski (Agros Suchawa)

Michał Bylina (Agros Suchawa)

Rajmund Tomaszewski (Agros Suchawa)

Alan Kociuba (Agros Suchawa)

Michał Krawczyk (Agros Suchawa)

Arkadiusz Sekulski (Agros Suchawa)

Tomasz Samoluk (Agros Suchawa)

Wojciech Kloc (Ogniwo Wierzbica)

Tymoteusz Nyszko (Ogniwo Wierzbica)

Mariusz Superniak (Vitrum Wola Uhruska)

Paweł Dybek (Vitrum Wola Uhruska)

Arkadiusz Stasiejko (Vitrum Wola Uhruska)

Wiesław Pawluk (Vitrum Wola Uhruska)

Damian Michalski (Sawena Sawin)

Adrian Kurec (Sawena Sawin)

Michał Soroka (Unia Białopole)

Sławomir Leśnicki (Unia Białopole)

Damian Rakowiecki (Unia Białopole)

Dariusz Bogusz (Kłos Chełm)

Piotr Trała (Frassati Fajsławice)

 

1 bramka:

Tomasz Furmaniak (Hetman Żółkiewka)

Mirosław Górny (Hetman Żółkiewka)

Andrzej Sztohryn (Hetman Żółkiewka)

Tomasz Prus (Hetman Żółkiewka)

Tomasz Wójcik (Hetman Żółkiewka)

Przemysław Skrzypczyński (Hetman Żółkiewka)

Maciej Płonka (Hetman Żółkiewka)

Mateusz Piędzia (Hetman Żółkiewka)

Maciej Szczepiński (Hetman Żółkiewka)

Łukasz Zabiegły (Hetman Żółkiewka)

Robert Malinowski (Brat Siennica Nadolna)

Grzegorz Sadlak (Brat Siennica Nadolna)

Jarosław Dębski (Brat Siennica Nadolna)

Dawid Jopek (Brat Siennica Nadolna)

Tomasz Nowaczek (Ogniwo Wierzbica)

Łukasz Lechowski (Ogniwo Wierzbica)

Wojciech Błaszczuk (Ogniwo Wierzbica)

Rafał Kołtun (Ogniwo Wierzbica)

Grzegorz Dmuch (Pławanice Kamień)

Przemysław Jakubiec (Pławanice Kamień)

Grzegorz Antoniak (Pławanice Kamień)

Michał Filipczuk (Pławanice Kamień)

Grzegorz Ożóg (Pławanice Kamień)

Zbigniew Lepionka (Pławanice Kamień)

Łukasz Panas (Kłos Chełm)

Artur Iwat (Kłos Chełm)

Mateusz Antoniak (Kłos Chełm)

Adrian Szmytki (Kłos Chełm)

Sebastian Nowak (Kłos Chełm)

Michał Gałka (Ruch Izbica)

Bartłomiej Staszewski (Agros Suchawa)

Daniel Sekulski (Agros Suchawa)

Paweł Fiszer (Start II Krasnystaw)

Krzysztof Błaszczak (Start II Krasnystaw)

Damian Mazurkiewicz (Start II Krasnystaw)

Dominik Salitra (Start II Krasnystaw)

Marek Szponar (Start II Krasnystaw)

Adrian Sawa (Start II Krasnystaw)

Daniel Chariasz (Start II Krasnystaw)

Grzegorz Marucha (Start II Krasnystaw)

Michał Łuczyn (Start II Krasnystaw)

Jakub Kurek (Start II Krasnystaw)

Mariusz Sąsiadek (Sawena Sawin)

Damian Niemiec (Sawena Sawin)

Grzegorz Gołębski (Sawena Sawin)

Damian Sawa (Sawena Sawin)

Łukasz Panasiuk (Sawena Sawin)

Krystian Kozina (Sawena Sawin)

Sebastian Korneluk (Sawena Sawin)

Krzysztof Ruszkiewicz (Granica Dorohusk)

Damian Kulbicki (Granica Dorohusk)

Konrad Ruszkiewicz (Granica Dorohusk)

Tomasz Ołyniuk (Granica Dorohusk)

Grzegorz Świderski (Granica Dorohusk)

Paweł Wielgus (Vitrum Wola Uhruska)

Mateusz Polak (Vitrum Wola Uhruska)

Krystian Czerpak (Vitrum Wola Uhruska)

Alan Reps (Vitrum Wola Uhruska)

Michał Kostecki (Vitrum Wola Uhruska)

Kamil Ciechański (Tatran Kraśniczyn)

Piotr Sawczuk (Tatran Kraśniczyn)

Bartłomiej Czajka (Tatran Kraśniczyn)

Adrian Brzyszko (Tatran Kraśniczyn)

Stanisław Domińczuk (Unia Białopole)

Mateusz Chramęga (Unia Białopole)

Rafał Osmanowski (Unia Białopole)

Michał Węgrzyn (Frassati Fajsławice)

Bartłomiej Rozwałka (Frassati Fajsławice)

Andrzej Adamiak (Frassati Fajsławice)

Patryk Kasperek (Frassati Fajsławice)

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2018-02-25, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Vitrum Wola Uhruska - MKS Siedliska
Leszkopol Bezek - Agros Suchawa
Astra Leśniowice - Sawena Sawin
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków
Start - Regent Pawłów - Bug Hanna
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSawena Sawin
Pławanice Kamień 1:4 Sawena Sawin
2017-11-19, 13:00:00
mecz zaległy, w pierwotnym terminie (29.10.2017 r.) odwołany
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włodawianka Włodawa 4:2 Hutnik Dubeczno
Pławanice Kamień 1:4 Bug Hanna
Start - Regent Pawłów 4:0 Zryw Gorzków
Znicz Siennica Różana 2:4 Sawena Sawin
Astra Leśniowice 0:3 Agros Suchawa
MKS Siedliska 2:4 Leszkopol Bezek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mały 56
2. pan_misiek 51
3. AveAstra 33
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com