GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 207, wczoraj: 1255
ogółem: 3 339 087

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium


poprzedni miesiąc | następny miesiąc

2017 | 2018 | 2019
2018-12-01
2018-12-02
2018-12-03
2018-12-04 17 urodziny obchodzi Michał Łubkowski
2018-12-05
2018-12-06
2018-12-07 VIII Gala Piłkarska ChOZPN
2018-12-08
2018-12-09
2018-12-10 19 urodziny obchodzi Alan Nafalski
2018-12-11
2018-12-12
2018-12-13
2018-12-14 MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.
2018-12-15
2018-12-16
2018-12-17
2018-12-18
2018-12-19
2018-12-20
2018-12-21
2018-12-22
2018-12-23
2018-12-24 18 urodziny obchodzi Daniel Bochen
2018-12-25
2018-12-26
2018-12-27
2018-12-28
2018-12-29
2018-12-30
2018-12-31

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com