GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

10-2018

pon.

JUNIORZY: Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień

Obsada sędziowska: Dobosz (główny), Górny, Nazaruk.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

32 urodziny obchodzi Grzegorz Dmuch

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

JUNIORZY: Pławanice Kamień - Kłos Chełm

27

10-2018

sobota

TRAMPKARZE: Sawena Sawin - Pławanice Kamień

28

10-2018

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska

11 urodziny obchodzi Kacper Gąsiorowski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 763, wczoraj: 1046
ogółem: 3 268 280

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium


poprzedni miesiąc | następny miesiąc

2017 | 2018 | 2019
2018-10-01
2018-10-02 MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w Pławanicach.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:00, w Pławanicach.

JUNIORZY: trening o godz. 17:00, w Pławanicach.
2018-10-03
2018-10-04 SENIORZY: trening o godz. 17:00, w Pławanicach.
2018-10-05 JUNIORZY: Pławanice Kamień - Agros Suchawa

Obsada sędziowska: Domański (główny), Grodek, Biała.
2018-10-06 TRAMPKARZE: Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

Obsada sędziowska [seniorzy]: Marzec (główny), Orłowski, Brożek.

Obsada sędziowska [trampkarze]: Kołtun (główny), Wawrzyniak, Sieraj.

SENIORZY: Zryw Gorzków - Pławanice Kamień
2018-10-07
2018-10-08
2018-10-09
2018-10-10 MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w Pławanicach.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:00, w Pławanicach.

JUNIORZY: trening o godz. 17:00, w Pławanicach.
2018-10-11
2018-10-12 JUNIORZY: Pławanice Kamień - Orzeł Srebrzyszcze

Obsada sędziowska: P.Kołtun (główny), Staniuk, Wójcik.
2018-10-13 TRAMPKARZE: Polesie Urszulin - Pławanice Kamień

SENIORZY: Pławanice Kamień - Sparta II Rejowiec Fabryczny

Obsada sędziowska [seniorzy]: Orłowski (główny), Pawlak, Braniewski.

Obsada sędziowska [trampkarze]: Ragan (główny), Ptaszek, Fedoniuk.
2018-10-14
2018-10-15
2018-10-16
2018-10-17 MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w Pławanicach.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:00, w Pławanicach.

JUNIORZY: trening o godz. 17:00, w Pławanicach.
2018-10-18
2018-10-19 SENIORZY: trening o godz. 17:00, w Pławanicach.

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, Pławanice.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:00, w Pławanicach.
2018-10-20 TRAMPKARZE: Pławanice Kamień - Włodawianka Włodawa

36 urodziny obchodzi Sebastian Dudko

Obsada sędziowska: Wilczyński (główny), Celińska, Przechocka.
2018-10-21 SENIORZY: pauza
2018-10-22 JUNIORZY: Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień

Obsada sędziowska: Dobosz (główny), Górny, Nazaruk.
2018-10-23
2018-10-24 32 urodziny obchodzi Grzegorz Dmuch
2018-10-25
2018-10-26 JUNIORZY: Pławanice Kamień - Kłos Chełm
2018-10-27 TRAMPKARZE: Sawena Sawin - Pławanice Kamień
2018-10-28 SENIORZY: Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska

11 urodziny obchodzi Kacper Gąsiorowski
2018-10-29
2018-10-30
2018-10-31

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńVitrum Wola Uhruska
Pławanice Kamień   Vitrum Wola Uhruska
2018-10-28, 15:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Hutnik Ruda - Huta - Hutnik Dubeczno
Vojsławia Wojsławice - Astra Leśniowice
Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska
Sawena Sawin - Sparta II Rejowiec Fabryczny
MKS Siedliska - Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSparta II Rejowiec Fabryczny
Pławanice Kamień 7:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny
2018-10-13, 15:00:00
w Pławanicach (sobota)
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Leszkopol Bezek 3:3 Hutnik Ruda - Huta
Znicz Siennica Różana 7:0 MKS Siedliska
Zryw Gorzków 2:4 Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny 2:0 Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska 2:3 Vojsławia Wojsławice
Astra Leśniowice 2:0 Hutnik Dubeczno

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 44
2. pan_misiek 42
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com