GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

10-2018

pon.

JUNIORZY: Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień

Obsada sędziowska: Dobosz (główny), Górny, Nazaruk.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

32 urodziny obchodzi Grzegorz Dmuch

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

JUNIORZY: Pławanice Kamień - Kłos Chełm

27

10-2018

sobota

TRAMPKARZE: Sawena Sawin - Pławanice Kamień

28

10-2018

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska

11 urodziny obchodzi Kacper Gąsiorowski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 871, wczoraj: 1046
ogółem: 3 268 388

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Współpraca

 

Jeśli jesteś zainteresowany wymianą buttonów z naszą stroną, masz jakieś uwagi, pytania lub posiadasz zdjęcia czy materiały dotyczące klubu GKS Pławanice napisz na adres e-mailowy: plawanice@gmail.com

 

button 

 


UWAGA!
Kopiowanie lub wykorzystywanie elementów graficznych oraz tekstów znajdujących się na stronach serwisu wyłącznie za zgodą autora!


Serwis www.plawanice.futbolowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, reklamy, treści nie związane z tematem oraz obrażające innych czytelników.

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńVitrum Wola Uhruska
Pławanice Kamień   Vitrum Wola Uhruska
2018-10-28, 15:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Hutnik Ruda - Huta - Hutnik Dubeczno
Vojsławia Wojsławice - Astra Leśniowice
Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska
Sawena Sawin - Sparta II Rejowiec Fabryczny
MKS Siedliska - Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSparta II Rejowiec Fabryczny
Pławanice Kamień 7:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny
2018-10-13, 15:00:00
w Pławanicach (sobota)
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Leszkopol Bezek 3:3 Hutnik Ruda - Huta
Znicz Siennica Różana 7:0 MKS Siedliska
Zryw Gorzków 2:4 Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny 2:0 Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska 2:3 Vojsławia Wojsławice
Astra Leśniowice 2:0 Hutnik Dubeczno

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 44
2. pan_misiek 42
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com