GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

08-2018

sobota

SENIORZY: Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 141, wczoraj: 705
ogółem: 3 208 952

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kl. strzelców 2011 / 2012

 

Klasyfikacja strzelców V ligi chełmskiej w sezonie 2011/2012:

(ostatnia aktualizacja: 25.06.2012)



32 gole:

Robert Wagner (Victoria Żmudź)



28 goli:

Kamil Olęder (Victoria Żmudź)



27 goli:

Mirosław Furmanek (Hetman Żółkiewka)



24 gole:

Radosław Ciołek (Unia Białopole)

Damian Koprucha (Hetman Żółkiewka)



21 goli:

Norbert Charytanowicz (Ogniwo Wierzbica)

Sebastian Suduł (Brat Siennica Nadolna)



20 goli:

Artur Czajka (Frassati Fajsławice)



19 goli:

Andrzej Pidek (Hetman Żółkiewka)

Rafał Wójcik (Tatran Kraśniczyn)



17 goli:

Michał Jabłoński (Granica Dorohusk)

Jakub Turewicz (Granica Dorohusk)

Łukasz Drzewicki (Kłos Chełm)



13 goli:

Dariusz Stocki (Pławanice Kamień)



12 goli:

Arnold Kister (Brat Siennica Nadolna)

Krzysztof Pluta (Frassati Fajsławice)



11 goli:

Norbert Nowicki (Brat Siennica Nadolna)

Marcin Łata (Ruch Izbica)

Kamil Sergijuk (Granica Dorohusk)



10 goli:

Tomasz Janas (Pławanice Kamień)

Mateusz Szpilski (Kłos Chełm)

Paweł Wysokiński (Hetman Żółkiewka)

Ireneusz Kowalski (Tatran Kraśniczyn)



9 goli:

Michał Gąsiorowski (Pławanice Kamień)

Jacek Olech (Frassati Fajsławice)

Karol Knot (Ogniwo Wierzbica)

Andrzej Olender (Granica Dorohusk)



8 goli:

Paweł Nadolski (Ogniwo Wierzbica)

Andrzej Krawiec (Ogniwo Wierzbica)

Mateusz Bąk (Ogniwo Wierzbica)

Michał Gałka (Ruch Izbica)



7 goli:

Tomasz Maśluch (Brat Siennica Nadolna)

Mariusz Olender (Granica Dorohusk)

Piotr Trała (Frassati Fajsławice)

Marcin Gregorowicz (Chełmianka II Chełm)



6 goli:

Paweł Żwirbla (Chełmianka II Chełm)

Paweł Król (Chełmianka II Chełm)

Mateusz Szanfisz (Ogniwo Wierzbica)

Adam Mazurek (Ogniwo Wierzbica)

Marek Baran (Agros Suchawa)

Łukasz Kasperek (Frassati Fajsławice)

Andrzej Adamiak (Frassati Fajsławice)

Paweł Szadura (Frassati Fajsławice)

Marcin Walaszek (Vitrum Wola Uhruska)

Norbert Grzegorzewski (Victoria Żmudź)



5 goli:

Kazimierz Bala (Chełmianka II Chełm)

Mateusz Miksza (Chełmianka II Chełm)

Mirosław Tymicki (Brat Siennica Nadolna)

Arkadiusz Banasiak (Brat Siennica Nadolna)

Tomasz Ciechoński (Victoria Żmudź)

Damian Sadlak (Tatran Kraśniczyn)

Marcin Mielnicki (Tatran Kraśniczyn)

Piotr Mazurek (Tatran Kraśniczyn)

Rafał Mróz (Tatran Kraśniczyn)

Robert Hawryluk (Pławanice Kamień)

Tomasz Bochen (Pławanice Kamień)

Piotr Ciejak (Pławanice Kamień)

Sebastian Dudko (Pławanice Kamień)

Andrzej Stacharski (Frassati Fajsławice)

Sebastian Staszewski (Agros Suchawa)

Mateusz Antoniak (Kłos Chełm)

Andrzej Ignaciuk (Ruch Izbica)



4 gole:

Jarosław Dębski (Brat Siennica Nadolna)

Mariusz Czuluk (Brat Siennica Nadolna)

Dawid Jopek (Brat Siennica Nadolna)

Damian Kulbicki (Vitrum Wola Uhruska)

Grzegorz Cholawo (Vitrum Wola Uhruska)

Łukasz Zabiegły (Hetman Żółkiewka)

Michał Filipczuk (Pławanice Kamień)

Grzegorz Antoniak (Pławanice Kamień)

Mariusz Bąk (Start II Krasnystaw)

Sebastian Drygiel (Chełmianka II Chełm)

Patryk Jarosz (Granica Dorohusk)

Sławomir Leśnicki (Unia Białopole)

Stanisław Domińczuk (Unia Białopole)

Kamil Mazurek (Tatran Kraśniczyn)

Patryk Bąk (Ogniwo Wierzbica)

Krzysztof Kępiński (Agros Suchawa)



3 gole:

Sławomir Swatowski (Ruch Izbica)

Grzegorz Rycyk (Ruch Izbica)

Adam Nafalski (Kłos Chełm)

Adrian Szmytki (Kłos Chełm)

Sławomir Wyrostek (Kłos Chełm)

Radosław Leonowicz (Chełmianka II Chełm)

Michał Siatka (Chełmianka II Chełm)

Batłomiej Gmitruk (Agros Suchawa)

Alan Brykalski (Granica Dorohusk)

Tomasz Jenda (Granica Dorohusk)

Wiesław Pawluk (Vitrum Wola Uhruska)

Daniel Borysiuk (Vitrum Wola Uhruska)

Piotr Baran (Hetman Żółkiewka)

Grzegorz Limek (Hetman Żółkiewka)

Rafał Bielak (Hetman Żółkiewka)

Damian Wiśniewski (Pławanice Kamień)

Tomasz Petruk (Pławanice Kamień)

Przemysław Krop (Pławanice Kamień)

Jacek Szyszko (Victoria Żmudź)

Łukasz Kapitan (Victoria Żmudź)

Kamil Sawa (Victoria Żmudź)

Jarosław Olejniczak (Victoria Żmudź)

Tomasz Nowaczek (Ogniwo Wierzbica)

Marcin Nowaczek (Ogniwo Wierzbica)



2 gole:

Paweł Belina (Brat Siennica Nadolna)

Piotr Lubaś (Brat Siennica Nadolna)

Maciej Żółciński (Kłos Chełm)

Zbigniew Szadziuk (Vitrum Wola Uhruska)

Krzysztof Klempka (Vitrum Wola Uhruska)

Michał Wielgus (Vitrum Wola Uhruska)

Paweł Rysak (Ruch Izbica)

Oleksandr Knyschuk (Ruch Izbica)

Arkadiusz Wagner (Unia Białopole)

Damian Rakowiecki (Unia Białopole)

Rafał Sobczuk (Unia Białopole)

Karol Koniczuk (Chełmianka II Chełm)

Bartosz Samborski (Chełmianka II Chełm)

Konrad Ruszkiewicz (Granica Dorohusk)

Grzegorz Świderski (Granica Dorohusk)

Michał Bloch (Hetman Żółkiewka)

Mateusz Panasiuk (Victoria Żmudź)

Patryk Wagner (Victoria Żmudź)

Mariusz Sawczuk (Tatran Kraśniczyn)

Rafał Kołtun (Ogniwo Wierzbica)

Jarosław Drzewiecki (Start II Krasnystaw)

Damian Psiuk (Start II Krasnystaw)

Adrian Kowalski (Start II Krasnystaw)

Michał Węgrzyn (Frassati Fajsławice)


1 gol:

Patryk Staszczak (Kłos Chełm)

Jacek Bazela (Kłos Chełm)

Wojciech Kuśmierczuk (Kłos Chełm)

Paweł Paśnik (Kłos Chełm)

Stanisław Staniszewski (Kłos Chełm)

Przemysław Nizioł (Ruch Izbica)

Arkadiusz Orkiszewski (Ruch Izbica)

Ireneusz Bury (Ruch Izbica)

Maciej Śliwa (Ruch Izbica)

Arkadiusz Kister (Ruch Izbica)

Łukasz Brzozowiec (Chełmianka II Chełm)

Łukasz Dyczko (Chełmianka II Chełm)

Patryk Wróblewski (Chełmianka II Chełm)

Damian Komosa (Chełmianka II Chełm)

Marcin Kasperek (Chełmianka II Chełm)

Grzegorz Piekaruk (Unia Białopole)

Szymon Welter (Unia Białopole)

Emil Strycharczuk (Unia Białopole)

Jacek Ostrowski (Unia Białopole)

Alan Reps (Vitrum Wola Uhruska)

Bartłomiej Szwalikowski (Vitrum Wola Uhruska)

Mariusz Superniak (Vitrum Wola Uhruska)

Kacper Czerpak (Vitrum Wola Uhruska)

Michał Polak (Vitrum Wola Uhruska)

Karol Szwalikowski (Vitrum Wola Uhruska)

Paweł Dybek (Vitrum Wola Uhruska)

Paweł Wielgus (Vitrum Wola Uhruska)

Erwin Pilarski (Ogniwo Wierzbica)

Damian Gałecki (Ogniwo Wierzbica)

Damian Misiura (Ogniwo Wierzbica)

Adrian Leszczyński (Ogniwo Wierzbica)

Kacper Hanc (Ogniwo Wierzbica)

Kamil Ciechański (Tatran Kraśniczyn)

Marcin Malinowski (Tatran Kraśniczyn)

Paweł Szpak (Tatran Kraśniczyn)

Michał Gutowski (Tatran Kraśniczyn)

Piotr Sawczuk (Tatran Kraśniczyn)

Daniel Pietras (Hetman Żółkiewka)

Michał Stanicki (Hetman Żółkiewka)

Marcin Szoździński (Hetman Żółkiewka)

Tomasz Prus (Hetman Żółkiewka)

Paweł Chojda (Hetman Żółkiewka)

Przemysław Jakubiec (Pławanice Kamień)

Mirosław Neckar (Pławanice Kamień)

Adrian Furmaniak (Frassati Fajsławice)

Michał Szadura (Frassati Fajsławice)

Tomasz Madeja (Frassati Fajsławice)

Patryk Kasperek (Frassati Fajsławice)

Kamil Łabędzki (Granica Dorohusk)

Patryk Ruszkiewicz (Granica Dorohusk)

Tomasz Samoluk (Agros Suchawa)

Igor Mossurec (Agros Suchawa)

Grzegorz Karczewski (Agros Suchawa)

Alan Kociuba (Agros Suchawa)

Mateusz Gruszczyński (Agros Suchawa)

Daniel Sekulski (Agros Suchawa)

Kamil Ogórek (Agros Suchawa)

Sebastian Kurczyna (Agros Suchawa)

Paweł Kossowski (Victoria Żmudź)

Szczepan Sawa (Victoria Żmudź)

Łukasz Leśnicki (Victoria Żmudź)

Dariusz Czarnota (Victoria Żmudź)

Michał Łuczyn (Start II Krasnystaw)

Bartłomiej Dworucha (Start II Krasnystaw)

Marek Szponar (Start II Krasnystaw)

Dawid Rybczyński (Start II Krasnystaw)

Bartosz Babiarz (Start II Krasnystaw)

Michał Frączek (Brat Siennica Nadolna)



Gole samobójcze:

Adrian Sawa (Start II Krasnystaw)

Norbert Wiśniewski (Start II Krasnystaw)

Wiktor Kociuba (Start II Krasnystaw)

Kamil Mikuła (Start II Krasnystaw)

Andrzej Osypiuk (Start II Krasnystaw)

Tomasz Borys (Chełmianka II Chełm)

Grzegorz Karczewski (Agros Suchawa)

Artur Lis (Agros Suchawa)

Mariusz Olender (Granica Dorohusk)

Patryk Ruszkiewicz (Granica Dorohusk)

Mariusz Sawczuk (Tatran Kraśniczyn)

Rafał Pawelec (Ruch Izbica)

Arkadiusz Kister (Ruch Izbica)

Hubert Rysak (Ruch Izbica)

Piotr Wójciuk (Ruch Izbica)

Łukasz Socha (Ogniwo Wierzbica)

Karol Szwalikowski (Vitrum Wola Uhruska)



Strzelcy według drużyn:

Agros Suchawa: 6 - Marek Baran, 5 - Sebastian Staszewski, 4 - Krzysztof Kępiński, 3 - Batłomiej Gmitruk, 1 - Tomasz Samoluk, Grzegorz Karczewski, Igor Mossurec, Alan Kociuba, Mateusz Gruszczyński, Daniel Sekulski, Kamil Ogórek, Sebastian Kurczyna

Brat Siennica Nadolna: 21 - Sebastian Suduł, 12 - Arnold Kister, 11 - Norbert Nowicki, 7 - Tomasz Maśluch, 5 - Mirosław Tymicki, Arkadiusz Banasiak, 4 - Jarosław Dębski, Mariusz Czuluk, Dawid Jopek, 2 - Paweł Belina, Piotr Lubaś, 1 - Michał Frączek

Chełmianka II Chełm: 7 - Marcin Gregorowicz, 6 - Paweł Żwirbla, Paweł Król, 5 - Kazimierz Bala, Mateusz Miksza, 4 - Sebastian Drygiel, 3 - Radosław Leonowicz, Michał Siatka, 2 - Karol Koniczuk, Bartosz Samborski, 1 - Łukasz Brzozowiec, Łukasz Dyczko, Patryk Wróblewski, Damian Komosa, Marcin Kasperek

Frassati Fajsławice: 20 - Artur Czajka, 12 - Krzysztof Pluta, 9 - Jacek Olech, 7 - Piotr Trała, 6 - Łukasz Kasperek, Andrzej Adamiak, Paweł Szadura, 5 - Andrzej Stacharski, 2 - Michał Węgrzyn, 1 - Adrian Furmaniak, Michał Szadura, Tomasz Madeja, Patryk Kasperek

Granica Dorohusk: 17 - Michał Jabłoński, Jakub Turewicz, 11 - Kamil Sergijuk, 9 - Andrzej Olender, 7 - Mariusz Olender, 4 - Patryk Jarosz, 3 - Alan Brykalski, Tomasz Jenda, 2 - Konrad Ruszkiewicz, Grzegorz Świderski, 1 - Kamil Łabędzki, Patryk Ruszkiewicz

Hetman Żółkiewka: 27 - Mirosław Furmanek, 24 - Damian Koprucha, 19 - Andrzej Pidek, 10 - Paweł Wysokiński, 4 - Łukasz Zabiegły, 3 - Piotr Baran, Grzegorz Limek, Rafał Bielak, 2 - Michał Bloch, 1 - Daniel Pietras, Michał Stanicki, Marcin Szoździński, Tomasz Prus, Paweł Chojda

Kłos Chełm: 17 - Łukasz Drzewicki, 10 - Mateusz Szpilski, 5 - Mateusz Antoniak, 3 - Adam Nafalski, Adrian Szmytki, Sławomir Wyrostek, 2 - Maciej Żółciński, 1 - Patryk Staszczak, Jacek Bazela, Wojciech Kuśmierczuk, Paweł Paśnik, Stanisław Staniszewski

Ogniwo Wierzbica: 21 - Norbert Charytanowicz, 9 - Karol Knot, 8 - Paweł Nadolski, Andrzej Krawiec, Mateusz Bąk, 6 - Mateusz Szanfisz, Adam Mazurek, 4 - Patryk Bąk, 3 - Tomasz Nowaczek, Marcin Nowaczek, 2 - Rafał Kołtun, 1 - Erwin Pilarski, Damian Gałecki, Damian Misiura, Adrian Leszczyński, Kacper Hanc

Pławanice Kamień: 13 - Dariusz Stocki, 10 - Tomasz Janas, 9 - Michał Gąsiorowski, 5 - Sebastian Dudko, Robert Hawryluk, Tomasz Bochen, Piotr Ciejak, 4 - Michał Filipczuk, Grzegorz Antoniak, 3 - Damian Wiśniewski, Tomasz Petruk, Przemysław Krop, 1 - Przemysław Jakubiec, Mirosław Neckar

Ruch Izbica: 11 - Marcin Łata, 8 - Michał Gałka, 5 - Andrzej Ignaciuk, 3 - Sławomir Swatowski, Grzegorz Rycyk, 2 - Paweł Rysak, Oleksandr Knyschuk, Arkadiusz Kister, 1 - Przemysław Nizioł, Arkadiusz Orkiszewski, Ireneusz Bury, Maciej Śliwa, Michał Maziarczyk

Start II Krasnystaw: 4 - Mariusz Bąk, 2 - Jarosław Drzewiecki, Damian Psiuk, Adrian Kowalski, 1 - Michał Łuczyn, Bartłomiej Dworucha, Marek Szponar, Dawid Rybczyński, Bartosz Babiarz

Tatran Kraśniczyn: 19 - Rafał Wójcik, 10 - Ireneusz Kowalski, 5 - Damian Sadlak, Marcin Mielnicki, Piotr Mazurek, Rafał Mróz, 4 - Kamil Mazurek, 2 - Mariusz Sawczuk, 1 - Kamil Ciechański, Marcin Malinowski, Paweł Szpak, Michał Gutowski, Piotr Sawczuk

Unia Białopole: 24 - Radosław Ciołek, 4 - Sławomir Leśnicki, Stanisław Domińczuk, 2 - Arkadiusz Wagner, Rafał Sobczuk, 1 - Damian Rakowiecki, Grzegorz Piekaruk, Szymon Welter, Emil Strycharczuk, Jacek Ostrowski

Victoria Żmudź: 32 - Robert Wagner, 28 - Kamil Olęder, 6 - Norbert Grzegorzewski, 5 - Tomasz Ciechoński, 3 - Jacek Szyszko, Łukasz Kapitan, Kamil Sawa, Jarosław Olejniczak, 2 - Mateusz Panasiuk, Patryk Wagner, 1 - Paweł Kossowski, Szczepan Sawa, Łukasz Leśnicki, Dariusz Czarnota

Vitrum Wola Uhruska: 6 - Marcin Walaszek, 4 - Damian Kulbicki, Grzegorz Cholawo, 3 - Wiesław Pawluk, Daniel Borysiuk, 2 - Zbigniew Szadziuk, Krzysztof Klempka, Michał Wielgus, 1 - Alan Reps, Bartłomiej Szwalikowski, Mariusz Superniak, Kacper Czerpak, Michał Polak, Karol Szwalikowski, Paweł Dybek, Paweł Wielgus

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńHutnik Dubeczno
Pławanice Kamień   Hutnik Dubeczno
2018-08-18, 17:30:00

w Pławanicach (sobota)

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Vojsławia Wojsławice - Hutnik Ruda - Huta
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno
Bug Hanna - Astra Leśniowice
Sawena Sawin - Vitrum Wola Uhruska
Leszkopol Bezek - Sparta II Rejowiec Fabryczny
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków

Ostatnie spotkanie

Hutnik Ruda-HutaPławanice Kamień
Hutnik Ruda-Huta 5:2 Pławanice Kamień
2018-08-12, 17:00:00
w Rudzie-Hucie
     
mecz towarzyski

Wyniki

Mecze sparingowe
Pławanice Kamień 6:4 Astra Leśniowice
Pławanice Kamień 7:2 Beta - Prim Malowane Chełm
Hutnik Ruda - Huta 5:2 Pławanice Kamień

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pan_misiek 2
2. Mały 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com