GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 223, wczoraj: 1255
ogółem: 3 339 103

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

SKARB KIBICA-jesień 2012

 

KADRY ZESPOŁÓW W SEZONIE 2012 / 2013 - RUNDA JESIENNA: 

 

BRAT CUKOWNIK SIENNICA NADOLNA:

                                                             Prezes: Stanisław Lubaś                                                            

Trener: Mariusz Wróbel

Kierownik drużyny: Tadeusz Ćwirta

 

Bramkarze: Mariusz Wróbel (1982), Łukasz Kowalski (1992), Grzegorz Pypa (1996).

Obrońcy: Krzysztof Dobrzyński (1977), Andrzej Iwaniuk (1993), Paweł Belina (1988), Mariusz Korszun (1975), Dawid Jopek (1992), Rafał Ożóg (1993), Paweł Fiszer (1990), Tomasz Iwan (1986), Maciej Mucha (1996), Piotr Juściński (1995), Jakub Salitra (1991).

Pomocnicy: Mariusz Czuluk (1972), Robert Malinowski (1981), Jarosław Dębski (1988), Piotr Lubaś (1992), Tomasz Dobosz (1993), Bartłomiej Majczak (1996), Cezary Bryda (1995), Patryk Jopek (1995), Jakub Bludnik (1996), Michał Frączek (1994), Norbert Wiśniewski (1994), Michał Gutowski (1990), Piotr Wójciuk (1977).

Napastnicy: Arnold Kister (1988), Norbert Nowicki (1988), Krystian Szczepaniuk (1996), Jarosław Drzewiecki (1988), Jakub Frącek (1991).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FRASSATI FAJSŁAWICE:

Prezes: Janusz Grzesiak

Trener: Waldemar Krakiewicz

Kierownik drużyny: Jerzy Ornal

 

Bramkarze: Michał Czajka (1991), Michał Kowalczyk (1995).

Obrońcy: Piotr Trała (1988), Wojciech Wójcik (1991), Adrian Furmaniak (1987), Łukasz Pluta (1990), Krzysztof Szadura (1988), Michał Błaziak (1987), Piotr Jedut (1992), Przemysław Niścior (1992), Karol Przebirowski (1993).

Pomocnicy: Artur Czajka (1987), Tomasz Madeja (1986), Marcin Pędzisz (1990), Andrzej Stacharski (1993), Marcin Baran (1989), Michał Szadura (1992), Paweł Szadura (1993), Andrzej Adamiak (1992), Michał Węgrzyn (1993), Patryk Kasperek (1995), Jacek Olech (1987).

Napastnicy: Łukasz Kasperek (1981), Jerzy Ornal (1977), Bartłomiej Rozwałka (1988), Krzysztof Pluta (1991), Bartłomiej Szymaniak (1993).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

GRANICA DOROHUSK

Prezes: Dariusz Kamola

Trener: Marek Grzywna

Kierownik drużyny: Ryszard Kotowski

 

Bramkarze: Piotr Kopeć (1991), Łukasz Zając (1996).

Obrońcy: Patryk Ruszkiewicz (1989), Patryk Bukowski (1992), Kamil Sergijuk (1988), Rafał Malinowski (1990), Łukasz Tarasiuk (1989), Batłomiej Kozaczuk (1995), Arkadiusz Mirzwa (1988), Adam Derkacz (1992), Damian Tukiendorf (1995), Łukasz Dyczko (1987), Marek Grzywna (1982), Wojciech Kuśmierczuk (1991).

Pomocnicy: Krzysztof Ruszkiewicz (1974), Konrad Ruszkiewicz (1988), Kamil Walczuk (1994), Andrzej Olender (1989), Tomasz Jenda (1993), Bartłomiej Kozaczuk (1995), Tomasz Ołyniuk (1993),Mateusz Miksza (1992), Michał Rulka (1991), Marcin Kasperek (1986).

Napastnicy: Mariusz Olender (1988), Grzegorz Świderski (1982), Michał Jabłoński (1993), Mateusz Petelski (1993), Witalij Zbyrnia (1973).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HETMAN ŻÓŁKIEWKA

Prezes: Jerzy Tuczyński

Trener: Tomasz Tuczyński

Kierownik drużyny: Andrzej Koprucha

 

Bramkarze: Tomasz Płonka (1983), Arkadiusz Lachawiec (1993), Artur Znój (1983), Michał Rękas (1994), Daniel Gwardyński (1987).

Obrońcy: Tomasz Tuczyński (1987), Grzegorz Limek (1987), Karol Olech (1993), Damian Maksymowicz (1994), Tomasz Furmaniak (1984), Paweł Turek (1987), Michał Bloch (1987), Przemysław Skrzypczyński (1984).

Pomocnicy: Damian Koprucha (1993), Błażej Maksymowicz (1994), Piotr Baran (1985), Paweł Chojda (1993), Jacek Wójcik (1986), Michał Stanicki (1993), Piotr Chadaj (1984).

Napastnicy: Andrzej Pidek (1969), Krzysztof Kuzioła (1993), Radosław Rozner (1991), Rafał Bielak (1986), Mariusz Kycko (1978).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HUTNIK RUDA-HUTA

Prezes: Krzysztof Czerniakiewicz

Trener: Lech Czarnecki

Kierownik drużyny: Janusz Kowałko

 

 

Bramkarz: Wojciech Chmiel (1973).

Obrońcy: Robert Nawrocki (1988), Marcin Kozak (1989), Krzysztof Czerniakiewicz (1979), Norbert Cholawo (1975), Dariusz Balcerek (1991), Karol Pawlak (1995).

Pomocnicy: Damian Krupski (1992), Łukasz Krawczyński (1989), Szymon Maliszewski (1993), Łukasz Nestorowicz (1985), Alan Chmiel (1995), Paweł Binkiewicz (1988), Dariusz Nawrocki (1986).

Napastnicy: Paweł Nawrocki (1989), Krzysztof Kędrak vel Kondrat (1987), Grzegorz Skimina (1988), Paweł Mazur (1990).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

KŁOS CHEŁM

Prezes: Lucjan Jarocki

Trener: Robert Tarnowski

Kierownik drużyny: Lucjan Jarocki

 

Bramkarze: Łukasz Kozłowski (1984), Przemysław Pawlak (1994).

Obrońcy: Jacek Bazela (1988), Tomasz Hawryluk (1978), Dariusz Bogusz (1983), Damian Miszczak (1992), Piotr Kwiatkowski (1993), Patryk Wróblewski (1993).

Pomocnicy: Maciej Żółciński (1988), Sławomir Wyrostek (1972), Adrian Szmytki (1991), Paweł Paśnik (1982), Stanisław Staniszewski (1989), Igor Sobczuk (1994), Paweł Żwirbla (1992), Paweł Król (1989), Piotr Poznański (1994), Marek Tymiński (1988).

Napastnicy: Mateusz Szpilski (1988), Sebastian Nowak (1981), Łukasz Drzewicki (1990), Mateusz Antoniak (1994), Patryk Staszczak (1991), Arkadiusz Wałczyk (1994).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OGNIWO WIERZBICA

Prezes: Robert Hanc

Trener: Jacek Kłos

Kierownik drużyny: Zdzisław Gryczaniuk

 

Bramkarze: Rafał Zagraba (1988), Przemysław Ratomski (1992).

Obrońcy: Adam Mazurek (1969), Rafał Kołtun (1992), Tomasz Nowaczek (1981), Tomasz Lenar (1991), Damian Gałecki (1990), Łukasz Socha (1992), Arkadiusz Bakaj (1993), Adrian Leszczyński (1993), Hubert Pilipczuk (1996).

Pomocnicy: Igor Hanc (1992), Mateusz Szanfisz (1993), Norbert Charytanowicz (1984), Mariusz Pasicki (1982), Karol Knot (1989), Kacper Hanc (1996), Mateusz Kołtun (1996), Konrad Sobczuk (1996).

Napastnicy: Erwin Pilarski (1988), Mateusz Bąk (1993), Paweł Nadolski (1992), Damian Misiura (1986), Marcin Nowaczek (1996), Patryk Bąk (1992).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

RUCH IZBICA

Prezes: Mariusz Bąk

Trener: Arkadiusz Orkiszewski. Asystent: Andrzej Ignaciuk

Kierownik drużyny: Marcin Antoniak

 

Bramkarze: Hubert Rysak (1992), Radosław Pomianowski (1995), Piotr Szpak (1987).

Obrońcy: Krzysztof Kita (1982), Rafał Pawelec (1989), Przemysław Nizioł (1989), Paweł Jarmosz (1993), Rafał Burak (1983), Michał Maziarczyk (1985), Łukasz Swatowski (1987), Bartłomiej Suszek (1993), Paweł Śliwa (1993).

Pomocnicy: Kamil Iracki (1986), Bartłomiej Ożga (1993), Marcin Łata (1994), Paweł Rysak (1989), Sławomir Swatowski (1995), Maciej Śliwa (1996), Andrzej Ignaciuk (1983), Karol Kalita (1996), Przemysław Zając (1996), Wojciech Dołhan (1979), Hubert Baczyński (1994), Rafał Jarmosz (1994), Oleksandr Knyshuk (1992).

Napastnicy: Arkadiusz Kister (1986), Michał Gałka (1987), Walenty Strokin (1992), Arkadiusz Orkiszewski (1984), Tomasz Mazurek (1987), Adrian Drąg (1993), Roman Blonka (1981).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

START KRASNYSTAW

Prezes: Jan Karauda

Trener: Sławomir Kosior

Kierownik drużyny: Maciej Smolira

 

Bramkarze: Kamil Martyna (1989), Alan Bednarczyk (1992), Krzysztof Bodio (1982).

Obrońcy: Mateusz Banaszkiewicz (1992), Łukasz Nowakowski (1994), Wojciech Herbut (1989), Karol Stępniewski (1988), Krzysztof Basiński (1975), Michał Łuczyn (1994), Andrzej Osypiuk (1986), Grzegorz Liszka (1995), Wiktor Kociuba (1994), Kamil Mikuła (1993).

Pomocnicy: Michał Szostak (1994), Dawid Bielak (1987), Daniel Chariasz (1992), Bartłomiej Dworucha (1995), Krzysztof Błaszczak (1977).

Napastnicy: Marek Szponar (1994), Tomasz Maśluch (1988), Adrian Kowalski (1996).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TATRAN KRAŚNICZYN

Prezes: Lucjan Fedak

Trener: Marek Burek

Kierownik drużyny: Mirosław Jagniątkowski

 

Bramkarze: Przemysław Kubów (1993), Łukasz Pastuszak (1988), Michał Steć (1995).

Obrońcy: Adrian Stasiuk (1992), Piotr Mazurek (1991), Damian Stanisławski (1989), Sebastian Stasiuk (1995), Paweł Fedak (1989), Przemysław Rapa (1982), Robert Fornal (1977), Kamil Ciechański (1988), Łukasz Pukas (1990), Rafał Sobczak (1995), Paweł Szpak (1982).

Pomocnicy: Mariusz Sawczuk (1980), Piotr Sawczuk (1983), Krzysztof Maciaszek (1984), Ireneusz Kowalski (1993), Grzegorz Kowalski (1993), Daniel Mazurek (1993), Rafał Mróz (1993), Damian Sadlak (1992), Marek Dubaj (1995), Łukasz Milnicki (1992).

Napastnicy: Rafał Wójcik (1987), Marcin Malinowski (1977), Adrian Brzyszko (1993), Kamil Mazurek (1994), Marek Burek (1977).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA BIAŁOPOLE

Prezes: Jan Ostrowski

Trener: Sławomir Świadysz

Kierownik drużyny: Sebastian Czepielewski

 

Bramkarze: Sebastian Bralewski (1990), Rafał Golczewski (1987), Piotr Siewak (1996).

Obrońcy: Adam Demczuk (1991), Grzegorz Piekaruk (1985), Tomasz Soroka (1988), Łukasz Bilewicz (1983), Sławomir Świadysz (1975), Grzegorz Pul (1994), Łukasz Piotrowski (1992).

Pomocnicy: Michał Soroka (1990), Stanisław Domińczuk (1974), Sławomir Tatysiak (1974), Mateusz Bodziacki (1986), Jakub Łukaszewski (1994), Szymon Łukaszewski (1996), Jacek Dyszewski (1972), Rafał Sobczuk (1991).

Napastnicy: Radosław Ciołek (1978), Sławomir Leśnicki (1981), Michał Futyma (1994), Jacek Ostrowski (1988), Artur Iwat (1991).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

UNIA REJOWIEC
 

Prezes: Zbigniew Rumiński

Trener: Mirosław Basiński

Kierownik drużyny: Jan Mazur

 

Bramkarze: Maciej Maciejewski (1993), Jakub Liszewski (1996), Krzysztof Soczyński (1984).

Obrońcy: Michał Danielczuk (1990), Mateusz Pawlicha (1986), Kamil Stadnik (1989), Mirosław Basiński (1977), Karol Szczepanik (1990), Mateusz Adamczuk (1994), Rafał Błaszczyk (1994), Grzegorz Jersak (1976), Tomasz Adamiec (1983), Marcin Kloc (1990), Konrad Kloc (1994).

Pomocnicy:  Mateusz Bohuniuk (1992), Adrian Czerwiński (1994), Kamil Brzezicki (1981), Łukasz Górski (1990), Mateusz Waręcki (1994), Przemysław Huk (1996), Kamil Góra (1983).

Napastnicy: Michał Pastuszak (1991), Paweł Szajduk (1994), Karol Bohuniuk (1995), Krzysztof Uszko (1993), Maciej Futyma (1987).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VITRUM WOLA UHRUSKA

Prezes: Czesław Kosiński

Trener: Tomasz Kędzierski

Kierownik drużyny: Radosław Pasławski

 

Bramkarze: Robert Borysiuk (1977), Mateusz Iwaniuk (1991), Mateusz Raczyński (1991).

Obrońcy: Arkadiusz Stasiejko (1978), Mateusz Polak (1989), Wiesław Pawluk (1971), Grzegorz Cholawo (1987), Michał Wielgus (1990), Karol Szwalikowski (1994), Arkadiusz Bodziak (1979), Kacper Czerpak (1994), Damian Chudzik (1995).

Pomocnicy: Mariusz Superniak (1978), Paweł Wielgus (1989), Mateusz Walaszek (1990), Alan Reps (1991), Michał Polak (1994), Łukasz Helmer (1994), Damian Kulbicki (1988), Bartłomiej Szwalikowski (1994), Mateusz Moniak (1995).

Napastnicy: Paweł Dybek (1991), Krystian Czerpak (1990), Marcin Walaszek (1991), Daniel Borysiuk (1984), Michał Nowosad (1995).

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com