GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

05-2018

czwartek

23 urodziny obchodzi Konrad Gajewski

25

05-2018

piątek

14 urodziny obchodzi Kacper Kryszczuk

JUNIORZY: Znicz Siennica Różana - Pławanice Kamień.

26

05-2018

sobota

Obsada sędziowski: Romanowski (główny), Neckar, P.Kosikowski.

27

05-2018

niedziela

SENIORZY: MKS Siedliska - Pławanice Kamień

Obsada sędziowska: Kawiński (główny), P.Kosikowski, Przechocki.

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

Pławanice Kamień - Agros Suchawa - 14:00

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 756, wczoraj: 239
ogółem: 3 157 416

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Skarb Kibica sezon 14/15

 

BRAT CUKOWNIK SIENNICA NADOLNA

                                                             Prezes: Stanisław Lubaś                                                            

Trener: Mariusz Wróbel

Kierownik drużyny: Tadeusz Ćwirta

 

Bramkarze: Łukasz Kowalski (1992), Grzegorz Pypa (1996), Wojciech Matycz (1997).

Obrońcy: Krzysztof Dobrzyński (1977), Mariusz Korszun (1975), Robert Ćwirta (1982),  Krzysztof Szadura (1988),Jakub Salitra (1991), Robert Malinowski (1981), Piotr Wójciuk (1977), Dominik Salitra (1993), Maciej Mucha (1996).

Pomocnicy: Piotr Lubaś (1992), Bartłomiej Majczak (1996), Cezary Bryda (1995), Patryk Jopek (1995), Marcin Łata (1994), Radosław Patyk (1996), Marcin Ciechan (1974), Michał Szadura (1992), Paweł Szadura (1993), Paweł Matycz (1997), Michał Saj (1997), Szymon Hus (1997), Arkadiusz Kister (1986), Kamil Jopek (1998).

Napastnicy: Arnold Kister (1988), Norbert Nowicki (1988), Krystian Szczepaniuk (1996), Jarosław Drzewiecki (1988), Jakub Frącek (1991), Arkadiusz Wędzina (1997), Damian Drapsa (1998), Tomasz Dobosz (1993).

 

Przybyli: Dobosz (wznowił treningi), P.Szadura, M.Szadura, K.Szadura (wszyscy Frassati Fajsławice), Kowalski (powrót po kontuzji), W.Matycz, P.Matycz, Saj, Hus, Drapsa (wszyscy Jedynka Krasnystaw).

Ubyli: M.Dębski (kontuzja), Świdnik (Stal Mielec), Czuluk (wyjazd za granicę), Chłopek, Czuba, Marczewski (wszyscy Start Krasnystaw), J.Dębski, Belina, Frączek, Pukas (wszyscy nie wznowili treningów).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FRASSATI FAJSŁAWICE

Prezes: Jerzy Zabielski

Trener: Waldemar Krakiewicz

Kierownik drużyny: Jerzy Ornal

 

Bramkarze: Michał Czajka (1991), Mateusz Czuba (1993), Patryk Dzirba (1998).

Obrońcy: Piotr Trała (1988), Adrian Furmaniak (1987), Łukasz Pluta (1990), Piotr Jedut (1992), Tomasz Madeja (1986), Konrad Błaziak (1995), Kamil Kostecki (1996), Daniel Leszczyński (1996), Paweł Kozak (1996).

Pomocnicy: Artur Czajka (1987), Andrzej Stacharski (1993), Marcin Baran (1989), Andrzej Adamiak (1992), Patryk Kasperek (1995), Jacek Olech (1987), Patryk Przebirowski (1994), Damian Rybak (1994), Rafał Robak (1997), Michał Greczkowski (1996), Bartosz Lipa (1995), Przemysław Olech (1985), Karol Przebirowski (1993), Michał Węgrzyn (1993).

Napastnicy: Łukasz Kasperek (1981), Jerzy Ornal (1977), Krzysztof Pluta (1991), Łukasz Skorek (1986).

 

Przybyli: Lipa, Kostecki, Dzirba, Leszczyński, Greczkowski (wszyscy z juniorów), P.Olech (brak klubu), K.Przebirowski, Węgrzyn (obaj wznowili treningi).

Ubyli: P.Szadura, M.Szadura, K.Szadura (wszyscy Brat Siennica Nadolna), Szymaniak, M.Błaziak (obaj nie wznowili treningów).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRANICA DOROHUSK

Prezes: Dariusz Kamola

Trener: Stanisław Cybulski

Kierownik drużyny: Ryszard Kotowski

 

Bramkarze: Piotr Kopeć (1991), Łukasz Zając (1996).

Obrońcy: Kamil Sergijuk (1988), Łukasz Dyczko (1987), Paweł Hawryluk (1996),  Kamil Gadzicki (1994), Hubert Oleszczuk (1996), Grzegorz Świderski (1982), Radosław Leonowicz (1989), Kordian Nazaruk (1995), Patryk Ruszkiewicz (1989).

PomocnicyKamil Walczuk (1994), Mateusz Fedoruk (1994), Piotr Ciejak (1990), Jakub Prończuk (1998), Andrzej Olender (1989), Szymon Welter (1980), Bartłomiej Zwolak (1994).

Napastnicy: Michał Jabłoński (1993), Mateusz Garbacz (1995), Paweł Prucnal (1995), Łukasz Staniuk (1997).

 

Przybyli: Zając, Nazaruk, Garbacz (wszyscy UKS Niedźwiadek Chełm), Leonowicz (Ogniwo Wierzbica), Prucnal, Prończuk, Staniuk (wszyscy z juniorów), A.Olender (wznowił treningi), Welter (brak klubu), B.Zwolak (Victoria Żmudź).

Ubyli: Bala, Drzewicki, Bralewski (wszyscy Kłos Chełm), Kossowski, Jędruszak (obaj Victoria Żmudź), Krzysztof Ruszkiewicz (koniec kariery), M.Olender (Pławanice Kamień), Bukowski, Petelski (obaj nie wznowili treningów).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HUTNIK RUDA-HUTA

Prezes: Krzysztof Czerniakiewicz

Trener: Lech Czarnecki

Kierownik drużyny: Janusz Kowałko

 

Bramkarz: Wojciech Chmiel (1973), Przemysław Kamiński (1996), Piotr Skrypczuk (1996).

Obrońcy: Robert Nawrocki (1988), Marcin Kozak (1989), Dariusz Balcerek (1991), Karol Pawlak (1995), Ariel Skimina (1988), Szczepan Borysiuk (1996), Łukasz Nestorowicz (1985), Marcin Olech (1986), Łukasz Toporowski (1985).

Pomocnicy: Łukasz Krawczyński (1989), Damian Kulbicki (1988), Alan Chmiel (1995), Paweł Nawrocki (1989), Krzysztof Czerniakiewicz (1979), Łukasz Grabowski (1988), Jakub Maliszewski (1991).

Napastnicy:  Paweł Mazur (1990), Damian Krupski (1992),  Szymon Maliszewski (1993).

 

Przybyli: A.Chmiel (Niedźwiadek Chełm), Grabowski (brak klubu), S.Maliszewski, J.Maliszewski (obaj wznowili treningi), Skrypczuk (z juniorów).

Ubyli: Szymon Borysiuk, Świszcz, Szymon Balcerek (wszyscy nie wznowili treningów).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KŁOS CHEŁM

Prezes: Lucjan Jarocki

Trener: Robert Tarnowski

Kierownik drużyny: Lucjan Jarocki

 

Bramkarze: Sebastian Bralewski (1990), Łukasz Kozłowski (1984), Patryk Chwedorczuk (1998).

Obrońcy: Tomasz Hawryluk (1978), Patryk Wróblewski (1993), Sławomir Wyrostek (1972), Mateusz Korkosz (1997), Emil Poznański (1995), Tomasz Ciechoński (1975), Michał Siatka (1995).

Pomocnicy: Paweł Żwirbla (1992), Paweł Król (1989), Karol Koniczuk (1993), Tomasz Janas (1987), Łukasz Wójcicki (1996), Damian Flis (1989), Patryk Gierczak (1997), Kazimierz Bala (1992), Sylwester Tyszczuk (1995), Piotr Malawka (1984).

Napastnicy: Radosław Ciołek (1978), Łukasz Drzewicki (1990), Bartłomiej Wyrostek (1996), Arkadiusz Szady (1998).

 

Przybyli: Bala, Drzewicki, Bralewski (wszyscy Granica Dorohusk), Ciechoński (Victoria Żmudź), Tyszczuk, Siatka (obaj UKS Niedźwiadek Chełm), Chwedorczuk (z juniorów), Malawka (Astra Leśniowice).

Ubyli: Pawlak (Chełmianka Chełm), Mateusz Antoniak, Wałczyk, Kaczorowski, Bogusz, Żółciński, Jańczuk, Staszczak, Kruk, Michał Antoniak (wszyscy nie wznowili treningów), P.Poznański (studia).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OGNIWO WIERZBICA

Prezes: Robert Hanc

Trener: Jacek Kłos

Kierownik drużyny: Artur Wawruszak

 

Bramkarze: Rafał Zagraba (1988), Przemysław Ratomski (1992).

Obrońcy: Rafał Kołtun (1992), Tomasz Nowaczek (1981), Damian Gałecki (1990), Hubert Pilipczuk (1996), Konrad Sobczuk (1996), Mariusz Członka (1995), Tomasz Czerniej (1996), Michał Kłos (1997), Marcin Nowaczek (1996), Marcin Terlecki (1994).

PomocnicyPaweł Nadolski (1992), Igor Hanc (1992), Mateusz Szanfisz (1993), Karol Knot (1989), Kacper Hanc (1996), Mateusz Kołtun (1996), Patryk Kaszczuk (1994), Dominik Remiś (1995), Karol Czerniakowski (1996), Konrad Flisiuk (1997), Łukasz Wach (1996).

Napastnicy: Patryk Bąk (1992), Erwin Pilarski (1988), Mateusz Bąk (1993).

 

Przybyli: Członka (UKS Niedźwiadek Chełm), Terlecki (Spółdzielca Siedliszcze).

Ubyli: Leonowicz (Granica Dorohusk), Gomułka (Chełmianka Chełm), Czubacki, Mazurek, Misiura, Bakaj,  Błaszczuk, Leszczyński, Adamczuk, Ogórek (wszyscy nie wznowili treningów).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GKS PŁAWANICE KAMIEŃ

Prezes: Grzegorz Weremko

Trener: Robert Hawryluk

Kierownik klubu: Janusz Dudko

Kierownik drużyny: Grzegorz Ożóg

 

Bramkarze: Mateusz Paszkiewicz (1995), Michał Wojcieszek (1997), Mateusz Paluch (1993).

Obrońcy: Konrad Omelko (1990), Mirosław Neckar (1967), Robert Hawryluk (1975), Jarosław Szałaj (1996),  Paweł Szajna (1984), Michał Filipczuk (1988), Piotr Szajna (1981), Rafał Malinowski (1996).

PomocnicyMichał Gąsiorowski (1992), Tomasz Petruk (1983), Tomasz Rzeszut (1996), Michał Pogorzelec (1995), Michał Kamiński (1997), Tomasz Bochen (1980), Mariusz Olender (1988), Konrad Wojciszko (1995), Sebastian Dudko (1982).

Napastnicy: Patryk Szkałuba (1995), Damian Wiśniewski (1988), Kacper Nestorowicz (1996), Grzegorz Antoniak (1993), Konrad Gajewski (1995), Grzegorz Stelmasiewicz (1993).

 

Przybyli: M.Olender (Granica Dorohusk), Gajewski, Wojciszko (obaj z juniorów), Piotr Szajna (brak klubu).

Ubyli: Ustapiuk, Soroczyński, Purzycki (wszyscy nie wznowili treningów), Piech (Orzeł Srebrzyszcze).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUCH IZBICA

Prezes: Mariusz Bąk

Trenerzy: Arkadiusz Orkiszewski i Andrzej Ignaciuk

Kierownik drużyny: Marcin Antoniak

 

Bramkarze: Łukasz Pastuszak (1988), Hubert Rysak (1992).

ObrońcyMirosław Basiński (1977), Rafał Pawelec (1989), Paweł Jarmosz (1993), Bartłomiej Suszek (1993), Rafał Marchewka (1996), Adrian Kaszak (1997), Michał Śliwa (1997), Adrian Zdziłowski (1998), Łukasz Orkiszewski (1989).

Pomocnicy: Sławomir Swatowski (1995), Maciej Śliwa (1996), Andrzej Ignaciuk (1983), Patryk Lewandowski (1998), Michał Kornaś (1998), Karol Kalita (1996), Paweł Berdzik (1990), Piotr Malczewski (1978). 

Napastnicy: Arkadiusz Orkiszewski (1984), Konrad Bojarski (1984),  Tomasz Gieleta (1989).

 

Przybyli: Berdzik, Malczewski (obaj wznowili treningi), Gieleta (Zryw Gorzków), Kalita (AMSPN Hetman Zamość).

Ubyli: Pomianowski, Łata, Baczyński, Ożga, Zając, Dołhan, S.Suszek, Krzymowski, Antoniak, Ł.Swatowski, R.Jarmosz, Ł.Lewandowski, Hałas, Kłoczek, Kleszowski (wszyscy nie wznowili treningów), Bohuniuk (Unia Rejowiec).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SAWENA SAWIN

Prezes: Wojciech Adamowicz

Trener: Marek Tarnowski

Kierownik drużyny: -

 

Bramkarze: Dominik Swatek (1991), Rafał Jaglewicz (1997), Tomasz Wikło (1985).

Obrońcy: Michał Niemiec (1991), Patryk Łubkowski (1995), Rafał Wachulski (1996), Mateusz Krawczyński (1991), Paweł Łabędzki (1990), Łukasz Dyczkowski (1990), Damian Kamyszek (1990).

Pomocnicy: Tomasz Rączkowski (1989), Sebastian Rusinek (1987), Michał Teter (1986), Paweł Sawicki (1991), Jacek Szyszko (1982), Przemysław Suszcz (1997), Rafał Stopa (1996), Kamil Abramik (1991), Kamil Nowak (1993), Sebastian Korneluk (1993), Dawid Jaglewicz (1996), Przemysław Misiura (1993), Maciej Czmielewski (1998), Kacper Kierepka (1996), Daniel Drzewiecki (1989).

Napastnicy: Andrzej Paszkowski (1990), Patryk Kozina (1994), Damian Michalski (1989).

 

Przybyli: Kierepka, Czmielewski (obaj z juniorów), Kamyszek, Drzewiecki (obaj brak klubu), Wikło (Victoria Żmudź).

Ubyli: Sawa, Kudełko, Kulawczuk (wszyscy nie wznowili treningów).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

SPARTA REJOWIEC FABRYCZNY

Prezes: Robert Szokaluk

Trener: Zbigniew Wójcik

Kierownik drużyny: Marek Jankowski

 

Bramkarz: Dawid Kość (1996), Maciej Płonka (1983).

Obrońcy: Bartosz Bodys (1983), Kamil Rutkowski (1993), Artur Rutkowski (1989), Kamil Parada (1994), Patryk Krystiańczuk (1997), Rafał Rasiński (1992), Marek Sandomirski (1986), Marcin Połeć (1984).

Pomocnicy: Michał Chybiak (1991), Igor Świr (1991), Mateusz Wołos (1997), Jakub Chybiak (1996), Karol Grams (1997), Dawid Sulowski (1997), Sylwester Krupa (1997), Kamil Góra (1983), Sylwester Parada (1993), Rafał Krupski (1990), Adrian Szmytki (1991), Łukasz Kiejda (1991), Konrad Kiejda (1993).

Napastnicy: Andrzej Głowacki (1992), Bartosz Kwiatosz (1996), Jarosław Milcz (1995), Daniel Barabasz (1994).

 

Przybyli: Sandomirski, Rasiński (obaj wznowili treningi), Góra (Start Krasnystaw), Płonka (Hetman Żółkiewka), Połeć (Cisy Nałęczów), S.Parada (Motor Lublin), Krupski (Orion Niedrzwica Duża), Milcz (Avia Świdnik), Ł.Kiejda, K.Kiejda, Barabasz (wszyscy Victoria Żmudź).

Ubyli: Yatsuk, Herda, Mazurczak, Szwed, Korszla, Augustyniak, Dalentka, Gryć (wszyscy nie wznowili treningów), Ziarkowski (koniec kariery), Michoński (szuka klubu), Ziętek (Piaskovia Piaski), Pawelec (Victoria Żmudź).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

START KRASNYSTAW

Prezes: Jan Karauda

Trener: Arkadiusz Mazurek

Kierownik drużyny: Robert Grzesiak

 

Bramkarze: Sebastian Kowiński (1994), Alan Bednarczyk (1992), Maciej Jasiński (1998).

Obrońcy: Piotr Styżej (1987), Łukasz Nowakowski (1994), Michał Łuczyn (1994), Grzegorz Liszka (1995), Bartłomiej Dworucha (1995), Łukasz Styżej (1993), Daniel Marczewski (1996).

Pomocnicy: Damian Sadlak (1992), Mirosław Szczepanik (1994), Michał Szostak (1994), Dariusz Chłopek (1996), Maciej Bojar (1993), Emil Witkowski (1990), Adrian Kowalski (1996),  Karol Czuba (1996).

Napastnicy: Mateusz Wójcik (1994), Damian Stępniak (1993), Sebastian Sadowski (1991), Sławomir Skorupski (1986).

 

Przybyli: Ł.Styżej (Piaskovia Piaski), Chłopek, Czuba, Marczewski (wszyscy Brat Siennica Nadolna), Maciej Bojar (Omega Stary Zamość), Skorupski (Górnik II Łęczna), Jasiński (Jedynka Krasnystaw).

Ubyli: Mazurek (Tatran Kraśniczyn), Basinski (Zryw Gorzków), Gutowski, Błaszczak, Bodio, Maśluch, Kurek, Mikuła, Bąk, Bielak, Tkaczyk, Stępniewski (wszyscy nie wznowili treningów), Chariasz, Szponar (obaj Hetman Żółkiewka), Nizioł (szuka klubu), Banaszkiewicz (kontuzja), Góra (Sparta Rejowiec Fabryczny).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TATRAN KRAŚNICZYN

Prezes: Lucjan Fedak

Trener: Marek Burek

Kierownik drużyny: Piotr Mróz

 

Bramkarze: Przemysław Kubów (1993), Tomasz Solecki (1980), Kamil Bulicz (1997).

Obrońcy: Adrian Stasiuk (1992), Sebastian Stasiuk (1995), Marek Dubaj (1995),  Łukasz Pukas (1990), Konrad Kryłowicz (1996), Jarosław Stasiuk (1994), Piotr Mazurek (1991), Damian Dobosz (1993), Łukasz Soczyński (1995), Adam Barzał (1996), Krzysztof Maciaszek (1984).

Pomocnicy: Mariusz Sawczuk (1980), Piotr Sawczuk (1983), Daniel Mazurek (1993), Rafał Mróz (1993), Przemysław Mazurek (1996), Karol Smorga (1997), Marcin Mielnicki (1982), Paweł Fedak (1989), Przemysław Rapa (1982).

Napastnicy: Kamil Mazurek (1994), Marek Burek (1977), Mirosław Tymicki (1985), Robert Tymicki (1989).

 

Przybyli: P.Mazurek (Start Krasnystaw).

Ubyli: Kowalski, Steć, Ciechański, Sobczak, Dąbski, Mantyka, Szewczyk, Milnicki, Brzyszko (wszyscy nie wznowili treningów), Cimek (do juniorów).

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA BIAŁOPOLE

Prezes: Jan Ostrowski

Trener: Tomasz Wieczorek

Kierownik drużyny: Sebastian Czepielewski

 

Bramkarze: Rafał Zelent (1992), Piotr Siewak (1996).

Obrońcy: Wojciech Bureć (1993), Stanisław Domińczuk (1974), Grzegorz Piekaruk (1985), Tomasz Soroka (1988), Damian Tukiendorf (1995), Mariusz Werbolewski (1975), Damian Klik (1994).

PomocnicySławomir Leśnicki (1981), Michał Soroka (1990), Adrian Zdybel (1996), Damian Komosa (1996), Tomasz Wieczorek (1972), Grzegorz Pul (1994), Mateusz Panasiuk (1986), Grzegorz Szponder (1998), Damian Rakowiecki (1992), Kamil Fronc (1991), Jakub Łukaszewski (1994).

NapastnicySzymon Łukaszewski (1996), Przemysław Rondoś (1998), Mateusz Stefaniak (1996).

 

Przybyli: Rondoś (UKS Niedźwiadek Chełm), Szponder (z juniorów), Panasiuk (Victoria Żmudź), Rakowiecki , J. Łukaszewski (obaj wznowili treningi), Klik, Stefaniak, Fronc (wszyscy brak klubu).

Ubyli: Jenda (wyjazd za granicę), Kwiatkowski, Adamczyk, Sobczuk (wszyscy nie wznowili treningów).

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA REJOWIEC

Prezes: Zbigniew Rumiński

Trener: Tomasz Sąsiadek

Kierownik drużyny: Jan Mazur

 

Bramkarze: Maciej Maciejewski (1993), Jakub Liszewski (1996), Łukasz Studziński (1982), Konrad Wdowicz (1998).

Obrońcy: Michał Danielczuk (1990), Mateusz Pawlicha (1986), Karol Szczepanik (1990), Mateusz Adamczuk (1994), Marcin Kloc (1990), Kamil Brzezicki (1981), Damian Korzeniowski (1986), Kamil Stadnik (1989).

Pomocnicy: Mateusz Bohuniuk (1992), Adrian Czerwiński (1994), Łukasz Górski (1990), Michał Miazga (1984),  Paweł Paśnik (1982), Przemysław Huk (1996), Maciej Huk (1997), Ernest Koper (1997), Marcin Palonka (1983), Michał Gwardiak (1978).

Napastnicy: Michał Pastuszak (1991), Paweł Szajduk (1994), Kacper Fabiańczyk (1993), Grzegorz Jersak (1976),  Marcin Kiejda (1985), Przemysław Woźniak (1997), Karol Bohuniuk (1995).

 

Przybyli: P.Huk (Chełmianka Chełm), Wdowicz, M.Huk, Koper (z juniorów), Woźniak (Unia II Rejowiec), Gwardiak, Stadnik (obaj wznowili treningi), Palonka (brak klubu), K.Bohuniuk (Ruch Izbica).

Ubyli: Brzyszko, Piłat, Cygan, Karauda, Soczyński, Waręcki, Futyma (wszyscy nie wznowili treningów).

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

MKS SiedliskaPławanice Kamień
MKS Siedliska   Pławanice Kamień
2018-05-27, 16:00:00

w Rybczewicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Vitrum Wola Uhruska - Bug Hanna
Zryw Gorzków - Hutnik Dubeczno
MKS Siedliska - Pławanice Kamień
Agros Suchawa - Włodawianka Włodawa
Astra Leśniowice - Znicz Siennica Różana
Leszkopol Bezek - Start - Regent Pawłów

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńLeszkopol Bezek
Pławanice Kamień 2:2 Leszkopol Bezek
2018-05-20, 16:00:00
w Pławanicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Znicz Siennica Różana 1:3 Vitrum Wola Uhruska
Włodawianka Włodawa 12:0 MKS Siedliska
Bug Hanna 4:1 Zryw Gorzków
Start - Regent Pawłów 2:0 Astra Leśniowice
Pławanice Kamień 2:2 Leszkopol Bezek
Hutnik Dubeczno 3:0 Sawena Sawin

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pan_misiek 94
2. Mały 93
3. AveAstra 70
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com