GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2018

wtorek

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 15:15, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 18:00, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

20

01-2018

sobota

17 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 588, wczoraj: 936
ogółem: 3 023 053

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Puchar Polski 2012 / 2013

 

Puchar Polski 2012 / 2013, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

 

Runda wstępna – 25/26.VIII. (sobota/niedziela) o 17:00:

Hutnik Dubeczno - Malowane Chełm 4:1

  Pocisk/Włodawianka II - Sawena Sawin 2:4

 


I runda - 5.IX. (środa), godzina 16;30:

Sawena Sawin - Frassati Fajsławice 5:2

  Hutnik Dubeczno - Unia Rejowiec 1:2

  Granica Dorohusk - Ruch Izbica 9:0

 Unia Białopole - Start Krasnystaw 0:3

  Hutnik Ruda Huta - Ogniwo Wierzbica 0:2

Kłos Chełm - Pławanice Kamień 3:0 po dogr.

  Brat Siennica Nadolna - Hetman Żółkiewka 3:0 v.o

 Tatran Kraśniczyn - Vitrum Wola Uhruska 3:0 v.o

 


II runda - 19.IX (środa), godzina 16:00;

Sawena Sawin - Tatran Kraśniczyn 2:3

    Unia Rejowiec - Brat Siennica Nadolna 4:1 po dogr.

(w pierwotnym terminie 19 września - przerwany z powodu ulewy w 55 min przy wyniku 0:0)  

Granica Dorohusk - Kłos Chełm 1:2 po dogr. 

Start Krasnystaw - Ogniwo Wierzbica 1:0 po dogr.

 


1/4 finału - 10.X. (środa), godzina 15:30:

Tatran Kraśniczyn - Włodawianka Włodawa 1:4 po dogr.

 Unia Rejowiec - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:4

Kłos Chełm - Chełmianka Chełm 0:0 k.6:7

 Start Krasnystaw - Victoria Żmudź 0:2 po dogr.

 


Półfinały - 10/11.XI. (sobota/niedziela), godzina 13:00:

Włodawianka Włodawa - Victoria Żmudź 0:2

Sparta Rejowiec Fabryczny - Chełmianka Chełm 1:2

 

Finał (w Żmudzi):

Victoria Żmudź - Chełmianka Chełm 1:2

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2018-02-25, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Vitrum Wola Uhruska - MKS Siedliska
Leszkopol Bezek - Agros Suchawa
Astra Leśniowice - Sawena Sawin
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków
Start - Regent Pawłów - Bug Hanna
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSawena Sawin
Pławanice Kamień 1:4 Sawena Sawin
2017-11-19, 13:00:00
mecz zaległy, w pierwotnym terminie (29.10.2017 r.) odwołany
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włodawianka Włodawa 4:2 Hutnik Dubeczno
Pławanice Kamień 1:4 Bug Hanna
Start - Regent Pawłów 4:0 Zryw Gorzków
Znicz Siennica Różana 2:4 Sawena Sawin
Astra Leśniowice 0:3 Agros Suchawa
MKS Siedliska 2:4 Leszkopol Bezek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mały 56
2. pan_misiek 51
3. AveAstra 33
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com