GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 323, wczoraj: 1255
ogółem: 3 339 203

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Puchar Polski 2012 / 2013

 

Puchar Polski 2012 / 2013, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

 

Runda wstępna – 25/26.VIII. (sobota/niedziela) o 17:00:

Hutnik Dubeczno - Malowane Chełm 4:1

  Pocisk/Włodawianka II - Sawena Sawin 2:4

 


I runda - 5.IX. (środa), godzina 16;30:

Sawena Sawin - Frassati Fajsławice 5:2

  Hutnik Dubeczno - Unia Rejowiec 1:2

  Granica Dorohusk - Ruch Izbica 9:0

 Unia Białopole - Start Krasnystaw 0:3

  Hutnik Ruda Huta - Ogniwo Wierzbica 0:2

Kłos Chełm - Pławanice Kamień 3:0 po dogr.

  Brat Siennica Nadolna - Hetman Żółkiewka 3:0 v.o

 Tatran Kraśniczyn - Vitrum Wola Uhruska 3:0 v.o

 


II runda - 19.IX (środa), godzina 16:00;

Sawena Sawin - Tatran Kraśniczyn 2:3

    Unia Rejowiec - Brat Siennica Nadolna 4:1 po dogr.

(w pierwotnym terminie 19 września - przerwany z powodu ulewy w 55 min przy wyniku 0:0)  

Granica Dorohusk - Kłos Chełm 1:2 po dogr. 

Start Krasnystaw - Ogniwo Wierzbica 1:0 po dogr.

 


1/4 finału - 10.X. (środa), godzina 15:30:

Tatran Kraśniczyn - Włodawianka Włodawa 1:4 po dogr.

 Unia Rejowiec - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:4

Kłos Chełm - Chełmianka Chełm 0:0 k.6:7

 Start Krasnystaw - Victoria Żmudź 0:2 po dogr.

 


Półfinały - 10/11.XI. (sobota/niedziela), godzina 13:00:

Włodawianka Włodawa - Victoria Żmudź 0:2

Sparta Rejowiec Fabryczny - Chełmianka Chełm 1:2

 

Finał (w Żmudzi):

Victoria Żmudź - Chełmianka Chełm 1:2

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com