GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

08-2018

sobota

SENIORZY: Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 196, wczoraj: 705
ogółem: 3 209 007

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Skarb Kibica (J) - sezon 2013/14

 

JUNIORZY - KADRY ZESPOŁÓW W SEZONIE 2013 / 2014:

 

BRAT CUKOWNIK SIENNICA NADOLNA

                   

Bramkarz: Grzegorz Pypa (1996).

Obrońcy: Paweł Żelisko (1996), Mateusz Świdnik (1996), Dariusz Chłopek (1996), Cezary Bryda (1995), Maciej Mucha(1996), Kamil Adamczuk (1997), Daniel Marczewski (1996), Piotr Juściński (1995).

Pomocnicy: Patryk Jopek (1995), Marcin Skubisz (1997), Radosław Patyk (1996), Jakub Bludnik (1996), Bartłomiej Majczak (1996), Kamil Jopek (1998), Eryk Burzak (1998), Karol Czuba (1996), Hubert Burdan (1996), Przemysław Franczak (1996), Tomasz Nawrocki (1998), Patryk Kowalczyk (1996), Adrian Pukas (1995).

Napastnicy: Krystian Szczepaniuk (1996), Kamil Drapsa (1998),Arkadiusz Wędzina (1997).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------

FRASSATI FAJSŁAWICE

 

Bramkarz: Patryk Dzirba (1998).

Obrońcy: Daniel Błaziak (1996), Konrad Błaziak (1995), Kacper Grzegorczyk (1998), Karol Jagiełło (1998), Jakub Kopeć (1998), Kamil Kostecki (1996), Bartłomiej Król (1998), Radosław Łysiak (1995), Dominik Niścior (1996).

Pomocnicy: Arkadiusz Czajkowski (1996), Michał Dumała (1998), Łukasz Góra (1998), Michał Greczkowski (1996), Daniel Janiszek (1998), Patryk Kasperek (1995), Jakub Klimek (1995), Marek Kuczer (1998), Daniel Leszczyński (1996), Dominik Majchrowski (1998), Rafał Robak (1997), Łukasz Ruszniak (1997), Damian Stoczkowski (1997), Patryk Szewczyk (1997).

Napastnicy: Patryk Ciempiel (1998), Sylwester Kulbaka (1996), Bartosz Lipa (1995), Radosław Policha (1997), Jakub Stefaniak (1998).

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

GRANICA DOROHUSK

 

Bramkarze: Łukasz Zając (1996), Bartłomiej Nowosad (1997).

Obrońcy: Hubert Oleszczuk (1996), Krystian Wingert (1998), Jakub Czyżewski (1998), Damian Lewkowicz (1998), Paweł Hawryluk (1996), Damian Dziurian (1996), Radosław Suprun (1995), Krystian Niezgoda (1996).

Pomocnicy: Bartłomiej Kozaczuk (1995), Paweł Wawrzyniak (1997), Mateusz Jeleń (1997), Jakub Prończuk (1998), Dawid Wiercioch (1998), Rafał Walczuk (1998), Dariusz Harko (1998).

Napastnicy: Paweł Prucnal (1995), Łukasz Staniuk (1997).

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

 

HUTNIK RUDA-HUTA

 

Bramkarze: Przemysław Kamiński (1996), Kacper Tyczyński (1998).

Obrońcy: Karol Pawlak (1995), Szczepan Borysiuk (1996), Krzysztof Sawicki (1995), Patryk Oworus (1998), Adrian Żerebecki (1998), Paweł Grzeluk (1998), Łukasz Wróblewski (1995), Szymon Borysiuk (1997), Szymon Kordas (1998), Patryk Zemrzycki (1997).

Pomocnicy: Alan Chmiel (1995), Michał Świszcz (1995), Rafał Antoniewicz (1998), Albert Głaz (1998).

Napastnicy: Szymon Balcerek (1996), Arkadiusz Walczuk (1998), Mateusz Gzella (1998), Patryk Pilipczuk (1997).

 

 -------------------------------------------------------------------------------------

KŁOS CHEŁM

 

Bramkarz: Grzegorz Wójcik (1995).

Obrońcy: Mateusz Korkosz (1997), Marcin Kaczorowski (1995), Emil Poznański (1995), Artur Kruk (1996), Konrad Jańczuk (1995), Bartosz Barnaś (1996).

Pomocnicy:  Łukasz Wójcicki (1996), Patryk Gwóźdź (1998), Tomasz Jurek (1997), Kordian Woszczyński (1996), Kamil Woszczyński (1997), Aleksander Piech (1996), Patryk Gierczak (1997), Kamil Alikowski (1997), Damian Wachowicz (1998), Adam Forysiuk (1997),

Napastnicy: Bartłomiej Wyrostek (1996), Tomasz Binkiewicz (1996), Gordian Petrosyan (1998), Michał Lik (1997), Mateusz Misik (1998).

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

OGNIWO WIERZBICA

 

KADRA: Alan Adamczuk (1997), Konrad Bonat (1996), Bartłomiej Chlebiuk (1996), Karol Czerniakowski (1996), Sebastian Czuba (1997), Maksymilian Dumin (1996), Konrad Flisiuk (1997), Radosław Gomułka (1997), Kacper Hanc (1996), Dariusz Karczewski (1996), Michał Kłos (1997), Mateusz Kołodziej (1997), Mateusz Kołtun (1996), Tomasz Kraska (1997), Mateusz Kucharski (1996), Adrian Mróz (1996), Marcin Nowaczek (1996), Krystian Ogórek (1996), Hubert Pilipczuk (1996), Dominik Remiś (1995), Konrad Sobczuk (1996), Łukasz Włoch (1996).

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

GKS PŁAWANICE KAMIEŃ

 

Bramkarze: Mateusz Paszkiewicz (1995), Michał Wojcieszek (1997).

Obrońcy: Rafał Malinowski (1996), Mateusz Szynkaruk (1996), Damian Malinowski (1997), Artur Mulawa (1996).

Pomocnicy: Jarosław Szałaj (1996), Michał Pogorzelec (1995), Tomasz Rzeszut (1996), Przemysław Godziszewski (1997), Adrian Czajka (1997), Michał Kamiński (1997), Kacper Nestorowicz (1996).

Napastnicy: Rafał Czajka (1995), Łukasz Paszkiewicz (1998), Konrad Gajewski (1995), Patryk Szkałuba (1995), Przemysław Karpiel (1997), Marcin Koguciuk (1996).

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------

SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE

 

Bramkarz: Dawid Lekan (1996).

Obrońcy: Artur Słomiński (1997), Paweł Kociuba (1997), Konrad Jędruszak (1997), Robert Wnuk (1995), Michał Małyszek (1995), Łukasz Malesza (1995), Jakub Karwat (1996), Damina Jaworski (1995), Marek Iwaniuk (1996), Marcin Wanarski (1996).

Pomocnicy: Konrad Langiewicz (1995), Konrad Hołub (1996), Artur Hawerczuk (1996), Piotr Guzowski (1995), Michał Dudek (1997), Szymon Borek (1995), Kamil Lekan (1996).

Napastnicy: Mateusz Gałka (1995), Norbert Dudek (1997).

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

START KRASNYSTAW

 

KADRA: Bartosz Babiarz (1995), Piotr Chadaj (1998), Mateusz Dołhan (1997), Bartłomiej Dworucha (1995), Rafał Kapeluszny (1997), Wojciech Knap (1998), Adrian Kowalski (1996), Jakub Kurek (1995), Grzegorz Liszka (1995), Kamil Mikuła (1995), Hubert Terejko (1998), Mateusz Tkaczyk (1995), Karol Wojciechowski (1997), Przemysław Zygrent (1995).

 

 --------------------------------------------------------------------------------

VICTORIA ŻMUDŹ

 

 

Bramkarz Damian Wasyniuk (1997).

Obrońcy: Sebastian Albiniak (1996), Seweryn Bojczuk (1995), Dawid Brzezowski (1996), Piotr Bureć (1997), Piotr Traczuk (1995), Tomasz Głaz (1997), Piotr Przebierowski (1995).

Pomocnicy: Robert Janusz (1999), Damian Urbański (1995), Marcin Myszura (1998), Mikołaj Romanowski (1997), Konrad Szymczuk (1997), Przemysław Szynkaruk (1997). 

Napastnicy: Kamil Biela (1997), Cyprian Hasiak (1996), Mateusz Bochen (1995).

 

                        ------------------------------------------------------------------------------------

WŁODAWIANKA WŁODAWA

 

KADRA: Piotr Bajuk (1996), Karol Chorąży (1998), Szymon Franczak (1998), Daniel Gawroński (1996), Paweł Głowacki (1997), Damian Głogowski (1998), Dawid Głuch (1997), Mateusz Kędzierski (1997), Edwin Klimczuk (1997), Maciej Kościuczyk (1998), Szymon Koszot (1998), Mateusz Kuchalski (1997), Piotr Latała (1996), Bartosz Mierzwa (1998), Marcin Nilipiuk (1995), Tomasz Pawlik (1998), Aleksander Sankowski (1997), Mateusz Serafin (1996), Krzysztof Sielaszuk (1995), Mateusz Sidoruk (1997), Kacper Szoka (1997), Bartosz Tabeński (1995), Patryk Torbicz (1996), Kamil Trzeciak (1998), Kacper Węgliński (1997), Sebastian Wójciuk (1998), Artur Wysokiński (1997).

 

------------------------------------------------------------------------------

 

źródło: opracowanie własne

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńHutnik Dubeczno
Pławanice Kamień   Hutnik Dubeczno
2018-08-18, 17:30:00

w Pławanicach (sobota)

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Vojsławia Wojsławice - Hutnik Ruda - Huta
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno
Bug Hanna - Astra Leśniowice
Sawena Sawin - Vitrum Wola Uhruska
Leszkopol Bezek - Sparta II Rejowiec Fabryczny
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków

Ostatnie spotkanie

Hutnik Ruda-HutaPławanice Kamień
Hutnik Ruda-Huta 5:2 Pławanice Kamień
2018-08-12, 17:00:00
w Rudzie-Hucie
     
mecz towarzyski

Wyniki

Mecze sparingowe
Pławanice Kamień 6:4 Astra Leśniowice
Pławanice Kamień 7:2 Beta - Prim Malowane Chełm
Hutnik Ruda - Huta 5:2 Pławanice Kamień

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pan_misiek 2
2. Mały 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com