GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

10-2018

pon.

JUNIORZY: Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień

Obsada sędziowska: Dobosz (główny), Górny, Nazaruk.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

32 urodziny obchodzi Grzegorz Dmuch

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

JUNIORZY: Pławanice Kamień - Kłos Chełm

27

10-2018

sobota

TRAMPKARZE: Sawena Sawin - Pławanice Kamień

28

10-2018

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska

11 urodziny obchodzi Kacper Gąsiorowski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 761, wczoraj: 1046
ogółem: 3 268 278

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Pławanice Kamień 5:1 Hutnik Dubeczno relacja ›
2018-08-19 Vojsławia Wojsławice 4:3 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2018-08-19 Bug Hanna 1:0 Astra Leśniowice zobacz ›
2018-08-19 Sawena Sawin 4:1 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2018-08-19 Leszkopol Bezek 3:5 Sparta II Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2018-08-19 Znicz Siennica Różana 2:1 Zryw Gorzków zobacz ›
2018-08-26 Hutnik Ruda-Huta 0:2 Zryw Gorzków zobacz ›
2018-08-26 Sparta II Rejowiec Fabryczny 3:1 Znicz Siennica Różana zobacz ›
2018-08-26 Vitrum Wola Uhruska 3:1 MKS Siedliska zobacz ›
2018-08-26 Astra Leśniowice 3:1 Sawena Sawin zobacz ›
2018-08-26 Hutnik Dubeczno 0:2 Bug Hanna zobacz ›
2018-08-26 Vojsławia Wojsławice 2:2 Pławanice Kamień relacja ›
2018-08-29 Pławanice Kamień 7:4 Hutnik Ruda-Huta relacja ›
2018-08-29 Bug Hanna 3:2 Vojsławia Wojsławice zobacz ›
2018-08-29 Sawena Sawin 3:2 Hutnik Dubeczno zobacz ›
2018-08-29 MKS Siedliska 3:2 Astra Leśniowice zobacz ›
2018-08-29 Leszkopol Bezek 2:4 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2018-08-29 Zryw Gorzków 4:1 Sparta II Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2018-09-01 Hutnik Dubeczno 1:0 MKS Siedliska zobacz ›
2018-09-02 Hutnik Ruda-Huta 3:2 Sparta II Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2018-09-02 Vitrum Wola Uhruska 0:3 Znicz Siennica Różana zobacz ›
2018-09-02 Astra Leśniowice 3:1 Leszkopol Bezek zobacz ›
2018-09-02 Vojsławia Wojsławice 1:2 Sawena Sawin zobacz ›
2018-09-02 Pławanice Kamień 5:3 Bug Hanna relacja ›
2018-09-09 Bug Hanna 3:2 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2018-09-09 Sawena Sawin 0:2 Pławanice Kamień relacja ›
2018-09-09 MKS Siedliska 2:4 Vojsławia Wojsławice zobacz ›
2018-09-09 Leszkopol Bezek 3:2 Hutnik Dubeczno zobacz ›
2018-09-09 Znicz Siennica Różana 1:1 Astra Leśniowice zobacz ›
2018-09-09 Zryw Gorzków 2:0 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2018-09-15 Hutnik Dubeczno 3:2 Znicz Siennica Różana zobacz ›
2018-09-15 Bug Hanna 3:1 Sawena Sawin zobacz ›
2018-09-16 Vitrum Wola Uhruska 3:1 Sparta II Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2018-09-16 Astra Leśniowice 3:1 Zryw Gorzków zobacz ›
2018-09-16 Vojsławia Wojsławice 3:4 Leszkopol Bezek zobacz ›
2018-09-16 Pławanice Kamień 7:1 MKS Siedliska relacja ›
2018-09-22 Sparta II Rejowiec Fabryczny 4:2 Astra Leśniowice zobacz ›
2018-09-23 Sawena Sawin 1:0 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2018-09-23 MKS Siedliska 0:2 Bug Hanna zobacz ›
2018-09-23 Leszkopol Bezek 3:2 Pławanice Kamień relacja ›
2018-09-23 Znicz Siennica Różana 1:2 Vojsławia Wojsławice zobacz ›
2018-09-23 Zryw Gorzków 5:1 Hutnik Dubeczno zobacz ›
2018-09-30 Hutnik Ruda-Huta 4:0 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2018-09-30 Hutnik Dubeczno 1:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2018-09-30 Vojsławia Wojsławice 2:1 Zryw Gorzków zobacz ›
2018-09-30 Pławanice Kamień 2:3 Znicz Siennica Różana relacja ›
2018-09-30 Bug Hanna 6:0 Leszkopol Bezek zobacz ›
2018-09-30 Sawena Sawin 2:2 MKS Siedliska zobacz ›
2018-10-06 Zryw Gorzków 0:3 Pławanice Kamień relacja ›
2018-10-06 Sparta II Rejowiec Fabryczny 3:1 Vojsławia Wojsławice zobacz ›
2018-10-07 MKS Siedliska 1:2 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2018-10-07 Leszkopol Bezek 2:1 Sawena Sawin zobacz ›
2018-10-07 Znicz Siennica Różana 5:3 Bug Hanna zobacz ›
2018-10-07 Vitrum Wola Uhruska 3:2 Astra Leśniowice zobacz ›
10  2018-10-13 Pławanice Kamień 7:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny relacja ›
10  2018-10-13 MKS Siedliska 1:3 Leszkopol Bezek zobacz ›
10  2018-10-14 Hutnik Ruda-Huta 3:5 Astra Leśniowice zobacz ›
10  2018-10-14 Hutnik Dubeczno 1:0 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
10  2018-10-14 Zryw Gorzków 2:1 Bug Hanna zobacz ›
10  2018-10-14 Sawena Sawin 2:1 Znicz Siennica Różana zobacz ›
11  2018-10-20 Sparta II Rejowiec Fabryczny 2:0 Bug Hanna zobacz ›
11  2018-10-21 Leszkopol Bezek 3:3 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
11  2018-10-21 Znicz Siennica Różana 7:0 MKS Siedliska zobacz ›
11  2018-10-21 Zryw Gorzków 2:4 Sawena Sawin zobacz ›
11  2018-10-21 Vitrum Wola Uhruska 2:3 Vojsławia Wojsławice zobacz ›
11  2018-10-21 Astra Leśniowice 2:0 Hutnik Dubeczno zobacz ›
12  2018-10-28 Hutnik Ruda-Huta Hutnik Dubeczno 16:00
12  2018-10-28 Vojsławia Wojsławice Astra Leśniowice 16:00
12  2018-10-28 Pławanice Kamień Vitrum Wola Uhruska 15:00
12  2018-10-28 Sawena Sawin Sparta II Rejowiec Fabryczny 16:00
12  2018-10-28 MKS Siedliska Zryw Gorzków 16:00
12  2018-10-28 Leszkopol Bezek Znicz Siennica Różana 16:00
13  2018-11-04 Znicz Siennica Różana Hutnik Ruda-Huta 16:00
13  2018-11-04 Zryw Gorzków Leszkopol Bezek 16:00
13  2018-11-04 Sparta II Rejowiec Fabryczny MKS Siedliska 16:00
13  2018-11-04 Vitrum Wola Uhruska Bug Hanna 16:00
13  2018-11-04 Astra Leśniowice Pławanice Kamień 16:00
13  2018-11-04 Hutnik Dubeczno Vojsławia Wojsławice 176:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-05 Pławanice Kamień 6:4 Astra Leśniowice zobacz ›
2018-08-08 Pławanice Kamień 7:2 Beta-Prim Malowane Chełm zobacz ›
2018-08-12 Hutnik Ruda-Huta 5:2 Pławanice Kamień zobacz ›

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńVitrum Wola Uhruska
Pławanice Kamień   Vitrum Wola Uhruska
2018-10-28, 15:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Hutnik Ruda - Huta - Hutnik Dubeczno
Vojsławia Wojsławice - Astra Leśniowice
Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska
Sawena Sawin - Sparta II Rejowiec Fabryczny
MKS Siedliska - Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSparta II Rejowiec Fabryczny
Pławanice Kamień 7:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny
2018-10-13, 15:00:00
w Pławanicach (sobota)
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Leszkopol Bezek 3:3 Hutnik Ruda - Huta
Znicz Siennica Różana 7:0 MKS Siedliska
Zryw Gorzków 2:4 Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny 2:0 Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska 2:3 Vojsławia Wojsławice
Astra Leśniowice 2:0 Hutnik Dubeczno

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 44
2. pan_misiek 42
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com