GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 206, wczoraj: 1255
ogółem: 3 339 086

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Pławanice Kamień 5:1 Hutnik Dubeczno relacja ›
2018-08-19 Vojsławia Wojsławice 4:3 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2018-08-19 Bug Hanna 1:0 Astra Leśniowice zobacz ›
2018-08-19 Sawena Sawin 4:1 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2018-08-19 Leszkopol Bezek 3:5 Sparta II Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2018-08-19 Znicz Siennica Różana 2:1 Zryw Gorzków zobacz ›
2018-08-26 Hutnik Ruda-Huta 0:2 Zryw Gorzków zobacz ›
2018-08-26 Sparta II Rejowiec Fabryczny 3:1 Znicz Siennica Różana zobacz ›
2018-08-26 Vitrum Wola Uhruska 3:1 MKS Siedliska zobacz ›
2018-08-26 Astra Leśniowice 3:1 Sawena Sawin zobacz ›
2018-08-26 Hutnik Dubeczno 0:2 Bug Hanna zobacz ›
2018-08-26 Vojsławia Wojsławice 2:2 Pławanice Kamień relacja ›
2018-08-29 Pławanice Kamień 7:4 Hutnik Ruda-Huta relacja ›
2018-08-29 Bug Hanna 3:2 Vojsławia Wojsławice zobacz ›
2018-08-29 Sawena Sawin 3:2 Hutnik Dubeczno zobacz ›
2018-08-29 MKS Siedliska 3:2 Astra Leśniowice zobacz ›
2018-08-29 Leszkopol Bezek 2:4 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2018-08-29 Zryw Gorzków 4:1 Sparta II Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2018-09-01 Hutnik Dubeczno 1:0 MKS Siedliska zobacz ›
2018-09-02 Hutnik Ruda-Huta 3:2 Sparta II Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2018-09-02 Vitrum Wola Uhruska 0:3 Znicz Siennica Różana zobacz ›
2018-09-02 Astra Leśniowice 3:1 Leszkopol Bezek zobacz ›
2018-09-02 Vojsławia Wojsławice 1:2 Sawena Sawin zobacz ›
2018-09-02 Pławanice Kamień 5:3 Bug Hanna relacja ›
2018-09-09 Bug Hanna 3:2 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2018-09-09 Sawena Sawin 0:2 Pławanice Kamień relacja ›
2018-09-09 MKS Siedliska 2:4 Vojsławia Wojsławice zobacz ›
2018-09-09 Leszkopol Bezek 3:2 Hutnik Dubeczno zobacz ›
2018-09-09 Znicz Siennica Różana 1:1 Astra Leśniowice zobacz ›
2018-09-09 Zryw Gorzków 2:0 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2018-09-15 Hutnik Dubeczno 3:2 Znicz Siennica Różana zobacz ›
2018-09-15 Bug Hanna 3:1 Sawena Sawin zobacz ›
2018-09-16 Vitrum Wola Uhruska 3:1 Sparta II Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2018-09-16 Astra Leśniowice 3:1 Zryw Gorzków zobacz ›
2018-09-16 Vojsławia Wojsławice 3:4 Leszkopol Bezek zobacz ›
2018-09-16 Pławanice Kamień 7:1 MKS Siedliska relacja ›
2018-09-22 Sparta II Rejowiec Fabryczny 4:2 Astra Leśniowice zobacz ›
2018-09-23 Sawena Sawin 1:0 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2018-09-23 MKS Siedliska 0:2 Bug Hanna zobacz ›
2018-09-23 Leszkopol Bezek 3:2 Pławanice Kamień relacja ›
2018-09-23 Znicz Siennica Różana 1:2 Vojsławia Wojsławice zobacz ›
2018-09-23 Zryw Gorzków 5:1 Hutnik Dubeczno zobacz ›
2018-09-30 Hutnik Ruda-Huta 4:0 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2018-09-30 Hutnik Dubeczno 1:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2018-09-30 Vojsławia Wojsławice 2:1 Zryw Gorzków zobacz ›
2018-09-30 Pławanice Kamień 2:3 Znicz Siennica Różana relacja ›
2018-09-30 Bug Hanna 6:0 Leszkopol Bezek zobacz ›
2018-09-30 Sawena Sawin 2:2 MKS Siedliska zobacz ›
2018-10-06 Zryw Gorzków 0:3 Pławanice Kamień relacja ›
2018-10-06 Sparta II Rejowiec Fabryczny 3:1 Vojsławia Wojsławice zobacz ›
2018-10-07 MKS Siedliska 1:2 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2018-10-07 Leszkopol Bezek 2:1 Sawena Sawin zobacz ›
2018-10-07 Znicz Siennica Różana 5:3 Bug Hanna zobacz ›
2018-10-07 Vitrum Wola Uhruska 3:2 Astra Leśniowice zobacz ›
10  2018-10-13 Pławanice Kamień 7:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny relacja ›
10  2018-10-13 MKS Siedliska 1:3 Leszkopol Bezek zobacz ›
10  2018-10-14 Hutnik Ruda-Huta 3:5 Astra Leśniowice zobacz ›
10  2018-10-14 Hutnik Dubeczno 1:0 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
10  2018-10-14 Zryw Gorzków 2:1 Bug Hanna zobacz ›
10  2018-10-14 Sawena Sawin 2:1 Znicz Siennica Różana zobacz ›
11  2018-10-20 Sparta II Rejowiec Fabryczny 2:0 Bug Hanna zobacz ›
11  2018-10-21 Leszkopol Bezek 3:3 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
11  2018-10-21 Znicz Siennica Różana 7:0 MKS Siedliska zobacz ›
11  2018-10-21 Zryw Gorzków 2:4 Sawena Sawin zobacz ›
11  2018-10-21 Vitrum Wola Uhruska 2:3 Vojsławia Wojsławice zobacz ›
11  2018-10-21 Astra Leśniowice 2:0 Hutnik Dubeczno zobacz ›
12  2018-10-27 MKS Siedliska 3:5 Zryw Gorzków zobacz ›
12  2018-10-28 Hutnik Ruda-Huta 3:1 Hutnik Dubeczno zobacz ›
12  2018-10-28 Vojsławia Wojsławice 0:5 Astra Leśniowice zobacz ›
12  2018-10-28 Pławanice Kamień 8:3 Vitrum Wola Uhruska relacja ›
12  2018-10-28 Sawena Sawin 4:4 Sparta II Rejowiec Fabryczny zobacz ›
12  2018-10-28 Leszkopol Bezek 0:3 Znicz Siennica Różana zobacz ›
13  2018-11-03 Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek zobacz ›
13  2018-11-03 Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska zobacz ›
13  2018-11-04 Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
13  2018-11-04 Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna zobacz ›
13  2018-11-04 Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień relacja ›
13  2018-11-04 Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice zobacz ›
14  2019-03-31 Hutnik Ruda-Huta Vojsławia Wojsławice 16:00
14  2019-03-31 Hutnik Dubeczno Pławanice Kamień 17:30
14  2019-03-31 Astra Leśniowice Bug Hanna 16:00
14  2019-03-31 Vitrum Wola Uhruska Sawena Sawin 16:00
14  2019-03-31 Sparta II Rejowiec Fabryczny Leszkopol Bezek 16:00
14  2019-03-31 Zryw Gorzków Znicz Siennica Różana 16:00
15  2019-04-07 Zryw Gorzków Hutnik Ruda-Huta 16:00
15  2019-04-07 Znicz Siennica Różana Sparta II Rejowiec Fabryczny 16:00
15  2019-04-07 MKS Siedliska Vitrum Wola Uhruska 16:00
15  2019-04-07 Sawena Sawin Astra Leśniowice 16:00
15  2019-04-07 Bug Hanna Hutnik Dubeczno 16:00
15  2019-04-07 Pławanice Kamień Vojsławia Wojsławice 16:00
16  2019-04-14 Hutnik Ruda-Huta Pławanice Kamień 17:00
16  2019-04-14 Vojsławia Wojsławice Bug Hanna 17:00
16  2019-04-14 Hutnik Dubeczno Sawena Sawin 17:00
16  2019-04-14 Astra Leśniowice MKS Siedliska 17:00
16  2019-04-14 Vitrum Wola Uhruska Leszkopol Bezek 17:00
16  2019-04-14 Sparta II Rejowiec Fabryczny Zryw Gorzków 17:00
17  2019-04-28 Sparta II Rejowiec Fabryczny Hutnik Ruda-Huta 16:00
17  2019-04-28 Znicz Siennica Różana Vitrum Wola Uhruska 16:00
17  2019-04-28 Leszkopol Bezek Astra Leśniowice 16:00
17  2019-04-28 MKS Siedliska Hutnik Dubeczno 16:00
17  2019-04-28 Sawena Sawin Vojsławia Wojsławice 167:00
17  2019-04-28 Bug Hanna Pławanice Kamień 16:00
18  2019-05-01 Hutnik Ruda-Huta Bug Hanna 16:00
18  2019-05-01 Pławanice Kamień Sawena Sawin 16:00
18  2019-05-01 Vojsławia Wojsławice MKS Siedliska 16:00
18  2019-05-01 Hutnik Dubeczno Leszkopol Bezek 16:00
18  2019-05-01 Astra Leśniowice Znicz Siennica Różana 16:00
18  2019-05-01 Vitrum Wola Uhruska Zryw Gorzków 16:00
19  2019-05-05 Sparta II Rejowiec Fabryczny Vitrum Wola Uhruska 16:00
19  2019-05-05 Zryw Gorzków Astra Leśniowice 16:00
19  2019-05-05 Znicz Siennica Różana Hutnik Dubeczno 16:30
19  2019-05-05 Leszkopol Bezek Vojsławia Wojsławice 16:00
19  2019-05-05 MKS Siedliska Pławanice Kamień 16:00
19  2019-05-05 Sawena Sawin Bug Hanna 16:00
20  2019-05-12 Hutnik Ruda-Huta Sawena Sawin 16:00
20  2019-05-12 Bug Hanna MKS Siedliska 16:00
20  2019-05-12 Pławanice Kamień Leszkopol Bezek 16:00
20  2019-05-12 Vojsławia Wojsławice Znicz Siennica Różana 16:00
20  2019-05-12 Hutnik Dubeczno Zryw Gorzków 16:00
20  2019-05-12 Astra Leśniowice Sparta II Rejowiec Fabryczny 11:00
21  2019-05-19 Vitrum Wola Uhruska Hutnik Ruda-Huta 16:00
21  2019-05-19 Sparta II Rejowiec Fabryczny Hutnik Dubeczno 16:00
21  2019-05-19 Zryw Gorzków Vojsławia Wojsławice 16:00
21  2019-05-19 Znicz Siennica Różana Pławanice Kamień 16:00
21  2019-05-19 Leszkopol Bezek Bug Hanna 16:00
21  2019-05-19 MKS Siedliska Sawena Sawin 16:00
22  2019-05-26 Hutnik Ruda-Huta MKS Siedliska 14:00
22  2019-05-26 Sawena Sawin Leszkopol Bezek 14:00
22  2019-05-26 Bug Hanna Znicz Siennica Różana 14:00
22  2019-05-26 Pławanice Kamień Zryw Gorzków 14:00
22  2019-05-26 Vojsławia Wojsławice Sparta II Rejowiec Fabryczny 14:00
22  2019-05-26 Astra Leśniowice Vitrum Wola Uhruska 14:00
23  2019-06-02 Astra Leśniowice Hutnik Ruda-Huta 16:00
23  2019-06-02 Vitrum Wola Uhruska Hutnik Dubeczno 15:30
23  2019-06-02 Sparta II Rejowiec Fabryczny Pławanice Kamień 15:00
23  2019-06-02 Bug Hanna Zryw Gorzków 16:00
23  2019-06-02 Znicz Siennica Różana Sawena Sawin 16:00
23  2019-06-02 Leszkopol Bezek MKS Siedliska 14:00
24  2019-06-09 Hutnik Ruda-Huta Leszkopol Bezek 17:00
24  2019-06-09 MKS Siedliska Znicz Siennica Różana 17:00
24  2019-06-09 Sawena Sawin Zryw Gorzków 17:00
24  2019-06-09 Bug Hanna Sparta II Rejowiec Fabryczny 17:00
24  2019-06-09 Vojsławia Wojsławice Vitrum Wola Uhruska 17:00
24  2019-06-09 Hutnik Dubeczno Astra Leśniowice 17:00
25  2019-06-16 Hutnik Dubeczno Hutnik Ruda-Huta 16:00
25  2019-06-16 Astra Leśniowice Vojsławia Wojsławice 16:00
25  2019-06-16 Vitrum Wola Uhruska Pławanice Kamień 14:00
25  2019-06-16 Sparta II Rejowiec Fabryczny Sawena Sawin 16:00
25  2019-06-16 Zryw Gorzków MKS Siedliska 14:00
25  2019-06-16 Znicz Siennica Różana Leszkopol Bezek 16:00
26  2019-06-20 Hutnik Ruda-Huta Znicz Siennica Różana 16:00
26  2019-06-20 Leszkopol Bezek Zryw Gorzków 14:00
26  2019-06-20 MKS Siedliska Sparta II Rejowiec Fabryczny 14:00
26  2019-06-20 Bug Hanna Vitrum Wola Uhruska 16:00
26  2019-06-20 Pławanice Kamień Astra Leśniowice 14:00
26  2019-06-20 Vojsławia Wojsławice Hutnik Dubeczno 176:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-05 Pławanice Kamień 6:4 Astra Leśniowice zobacz ›
2018-08-08 Pławanice Kamień 7:2 Beta-Prim Malowane Chełm zobacz ›
2018-08-12 Hutnik Ruda-Huta 5:2 Pławanice Kamień zobacz ›
2019-03-03 Astra Leśniowice Pławanice Kamień 13:00
2019-03-10 Granica Dorohusk Pławanice Kamień 13:00
2019-03-17 Unia Białopole Pławanice Kamień 13:00
2019-03-24 Hutnik Ruda-Huta Pławanice Kamień 13:00

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com