GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

21 urodziny obchodzi Michał Wojcieszek

23

06-2018

sobota

15 urodziny obchodzi Jan Dżaman

TRAMPKARZE: zakończenie sezonu o godz. 11:00, w Pławanicach.

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 09:00, w Pławanicach.

24

06-2018

niedziela

13 urodziny obchodzi Łukasz Klekotiuk

13 urodziny obchodzi Łukasz Klekotiuk

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 55, wczoraj: 377
ogółem: 3 171 839

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 MKS Siedliska 2:3 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2017-08-19 Hutnik Dubeczno 1:3 Pławanice Kamień relacja ›
2017-08-20 Agros Suchawa 2:1 Leszkopol Bezek zobacz ›
2017-08-20 Sawena Sawin 1:1 Astra Leśniowice zobacz ›
2017-08-20 Bug Hanna 0:1 Start-Regent Pawłów zobacz ›
2017-08-30 Zryw Gorzków 3:1 Znicz Siennica Różana zobacz ›
2017-08-26 Leszkopol Bezek 5:0 Sawena Sawin zobacz ›
2017-08-27 Start-Regent Pawłów 10:1 Hutnik Dubeczno zobacz ›
2017-08-27 MKS Siedliska 0:1 Agros Suchawa zobacz ›
2017-08-27 Astra Leśniowice 2:2 Zryw Gorzków zobacz ›
2017-08-27 Znicz Siennica Różana 0:1 Bug Hanna zobacz ›
2017-09-20 Vitrum Wola Uhruska 0:2 Włodawianka Włodawa zobacz ›
2017-09-02 Hutnik Dubeczno 4:3 Znicz Siennica Różana zobacz ›
2017-09-03 Agros Suchawa 8:2 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2017-09-03 Sawena Sawin 0:0 MKS Siedliska zobacz ›
2017-09-03 Zryw Gorzków 1:4 Leszkopol Bezek zobacz ›
2017-09-03 Bug Hanna 7:1 Astra Leśniowice zobacz ›
2017-09-03 Pławanice Kamień 2:5 Włodawianka Włodawa relacja ›
2017-08-27 Vitrum Wola Uhruska 6:1 Pławanice Kamień relacja ›
2017-09-10 Agros Suchawa 6:0 Sawena Sawin zobacz ›
2017-09-10 Astra Leśniowice 4:1 Hutnik Dubeczno zobacz ›
2017-09-10 Leszkopol Bezek 5:0 Bug Hanna zobacz ›
2017-09-10 MKS Siedliska 0:2 Zryw Gorzków zobacz ›
2017-09-10 Włodawianka Włodawa 4:7 Start-Regent Pawłów zobacz ›
2017-09-17 Sawena Sawin 3:0 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2017-09-17 Zryw Gorzków 4:4 Agros Suchawa zobacz ›
2017-09-17 Bug Hanna 1:0 MKS Siedliska zobacz ›
2017-09-17 Hutnik Dubeczno 1:6 Leszkopol Bezek zobacz ›
2017-09-17 Pławanice Kamień 4:4 Start-Regent Pawłów relacja ›
2017-09-17 Znicz Siennica Różana 4:7 Włodawianka Włodawa zobacz ›
2017-09-23 Astra Leśniowice 4:3 Włodawianka Włodawa zobacz ›
2017-09-24 Znicz Siennica Różana 3:2 Pławanice Kamień relacja ›
2017-09-24 MKS Siedliska 2:2 Hutnik Dubeczno zobacz ›
2017-09-24 Sawena Sawin 5:4 Zryw Gorzków zobacz ›
2017-09-24 Vitrum Wola Uhruska 1:2 Start-Regent Pawłów zobacz ›
2017-09-24 Agros Suchawa 1:0 Bug Hanna zobacz ›
2017-10-01 Włodawianka Włodawa 1:6 Leszkopol Bezek zobacz ›
2017-10-01 Bug Hanna 2:0 Sawena Sawin zobacz ›
2017-10-01 Hutnik Dubeczno 0:2 Agros Suchawa zobacz ›
2017-10-01 Zryw Gorzków 5:0 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2017-10-01 Start-Regent Pawłów 4:2 Znicz Siennica Różana zobacz ›
2017-10-01 Pławanice Kamień 4:2 Astra Leśniowice relacja ›
2017-10-08 Vitrum Wola Uhruska 4:2 Znicz Siennica Różana zobacz ›
2017-10-08 MKS Siedliska 3:0 Włodawianka Włodawa zobacz ›
2017-10-08 Zryw Gorzków 2:2 Bug Hanna zobacz ›
2017-10-08 Astra Leśniowice 3:4 Start-Regent Pawłów zobacz ›
2017-10-08 Leszkopol Bezek 2:1 Pławanice Kamień relacja ›
2017-10-08 Sawena Sawin 0:0 Hutnik Dubeczno zobacz ›
2017-10-15 Bug Hanna 9:2 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2017-10-15 Hutnik Dubeczno 1:6 Zryw Gorzków zobacz ›
2017-10-15 Pławanice Kamień 6:0 MKS Siedliska relacja ›
2017-10-15 Włodawianka Włodawa 3:3 Agros Suchawa zobacz ›
2017-10-15 Znicz Siennica Różana 3:1 Astra Leśniowice zobacz ›
2017-10-15 Start-Regent Pawłów 2:0 Leszkopol Bezek zobacz ›
10  2017-10-22 Bug Hanna 4:2 Hutnik Dubeczno zobacz ›
10  2017-10-22 Sawena Sawin 4:4 Włodawianka Włodawa zobacz ›
10  2017-10-22 Vitrum Wola Uhruska 2:4 Astra Leśniowice zobacz ›
10  2017-10-22 Leszkopol Bezek 4:3 Znicz Siennica Różana zobacz ›
10  2017-10-22 MKS Siedliska 0:5 Start-Regent Pawłów zobacz ›
10  2017-10-22 Agros Suchawa 3:2 Pławanice Kamień relacja ›
11  2017-10-29 Hutnik Dubeczno 1:2 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
11  2017-10-29 Start-Regent Pawłów 2:2 Agros Suchawa zobacz ›
11  2017-10-29 Włodawianka Włodawa 1:2 Zryw Gorzków zobacz ›
11  2017-10-29 Znicz Siennica Różana 3:0 MKS Siedliska zobacz ›
11  2017-11-19 Pławanice Kamień 1:4 Sawena Sawin relacja ›
11  2017-11-19 Astra Leśniowice 1:3 Leszkopol Bezek zobacz ›
12  2017-11-05 MKS Siedliska 2:7 Astra Leśniowice zobacz ›
12  2017-11-05 Vitrum Wola Uhruska 1:1 Leszkopol Bezek zobacz ›
12  2017-11-05 Agros Suchawa 1:0 Znicz Siennica Różana zobacz ›
12  2017-11-05 Sawena Sawin 2:6 Start-Regent Pawłów zobacz ›
12  2017-11-05 Zryw Gorzków 3:0 Pławanice Kamień relacja ›
12  2017-11-05 Bug Hanna 3:1 Włodawianka Włodawa zobacz ›
13  2017-11-11 Pławanice Kamień 1:4 Bug Hanna relacja ›
13  2017-11-12 Włodawianka Włodawa 4:2 Hutnik Dubeczno zobacz ›
13  2017-11-12 Start-Regent Pawłów 4:0 Zryw Gorzków zobacz ›
13  2017-11-12 Znicz Siennica Różana 2:4 Sawena Sawin zobacz ›
13  2017-11-12 Astra Leśniowice 0:3 Agros Suchawa zobacz ›
13  2017-11-12 MKS Siedliska 2:4 Leszkopol Bezek zobacz ›
14  2018-04-08 Vitrum Wola Uhruska 3:0 MKS Siedliska zobacz ›
14  2018-04-08 Leszkopol Bezek 2:0 Agros Suchawa zobacz ›
14  2018-04-08 Astra Leśniowice 3:0 Sawena Sawin zobacz ›
14  2018-04-08 Znicz Siennica Różana 2:1 Zryw Gorzków zobacz ›
14  2018-04-08 Start-Regent Pawłów 0:4 Bug Hanna zobacz ›
14  2018-04-08 Pławanice Kamień 4:1 Hutnik Dubeczno relacja ›
15  2018-04-15 Włodawianka Włodawa 3:4 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
15  2018-04-15 Hutnik Dubeczno 2:2 Start-Regent Pawłów zobacz ›
15  2018-04-15 Agros Suchawa 4:1 MKS Siedliska zobacz ›
15  2018-04-15 Zryw Gorzków 3:2 Astra Leśniowice zobacz ›
15  2018-04-15 Sawena Sawin 1:4 Leszkopol Bezek zobacz ›
15  2018-04-15 Bug Hanna 2:0 Znicz Siennica Różana zobacz ›
16  2018-04-22 Vitrum Wola Uhruska 1:6 Agros Suchawa zobacz ›
16  2018-04-22 MKS Siedliska 0:3 Sawena Sawin zobacz ›
16  2018-04-22 Leszkopol Bezek 0:1 Zryw Gorzków zobacz ›
16  2018-04-22 Astra Leśniowice 2:4 Bug Hanna zobacz ›
16  2018-04-22 Znicz Siennica Różana 4:4 Hutnik Dubeczno zobacz ›
16  2018-04-22 Włodawianka Włodawa 5:1 Pławanice Kamień relacja ›
17  2018-04-28 Pławanice Kamień 4:5 Vitrum Wola Uhruska relacja ›
17  2018-04-29 Sawena Sawin 1:4 Agros Suchawa zobacz ›
17  2018-04-29 Hutnik Dubeczno 2:1 Astra Leśniowice zobacz ›
17  2018-04-29 Bug Hanna 1:0 Leszkopol Bezek zobacz ›
17  2018-04-29 Zryw Gorzków 4:1 MKS Siedliska zobacz ›
17  2018-04-29 Start-Regent Pawłów 4:2 Włodawianka Włodawa zobacz ›
18  2018-05-02 Vitrum Wola Uhruska 3:5 Sawena Sawin zobacz ›
18  2018-05-02 Agros Suchawa 2:0 Zryw Gorzków zobacz ›
18  2018-05-02 MKS Siedliska 0:3 Bug Hanna zobacz ›
18  2018-05-02 Leszkopol Bezek 2:1 Hutnik Dubeczno zobacz ›
18  2018-05-02 Start-Regent Pawłów 6:3 Pławanice Kamień relacja ›
18  2018-05-02 Włodawianka Włodawa 5:0 Znicz Siennica Różana zobacz ›
19  2018-05-06 Włodawianka Włodawa 1:3 Astra Leśniowice zobacz ›
19  2018-05-06 Pławanice Kamień 6:2 Znicz Siennica Różana relacja ›
19  2018-05-06 Hutnik Dubeczno 3:0 MKS Siedliska zobacz ›
19  2018-05-06 Zryw Gorzków 4:1 Sawena Sawin zobacz ›
19  2018-05-06 Start-Regent Pawłów 3:1 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
19  2018-05-06 Bug Hanna 0:1 Agros Suchawa zobacz ›
20  2018-05-12 Leszkopol Bezek 3:5 Włodawianka Włodawa zobacz ›
20  2018-05-12 Znicz Siennica Różana 3:4 Start-Regent Pawłów zobacz ›
20  2018-05-12 Astra Leśniowice 2:0 Pławanice Kamień relacja ›
20  2018-05-13 Sawena Sawin 2:3 Bug Hanna zobacz ›
20  2018-05-13 Agros Suchawa 2:0 Hutnik Dubeczno zobacz ›
20  2018-05-13 Vitrum Wola Uhruska 3:1 Zryw Gorzków zobacz ›
21  2018-05-20 Znicz Siennica Różana 1:3 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
21  2018-05-20 Włodawianka Włodawa 12:0 MKS Siedliska zobacz ›
21  2018-05-20 Bug Hanna 4:1 Zryw Gorzków zobacz ›
21  2018-05-20 Start-Regent Pawłów 2:0 Astra Leśniowice zobacz ›
21  2018-05-20 Pławanice Kamień 2:2 Leszkopol Bezek relacja ›
21  2018-05-20 Hutnik Dubeczno 3:0 Sawena Sawin zobacz ›
22  2018-05-27 Vitrum Wola Uhruska 2:5 Bug Hanna zobacz ›
22  2018-05-27 Zryw Gorzków 2:1 Hutnik Dubeczno zobacz ›
22  2018-05-27 MKS Siedliska 3:5 Pławanice Kamień relacja ›
22  2018-05-27 Agros Suchawa 2:0 Włodawianka Włodawa zobacz ›
22  2018-05-27 Astra Leśniowice 5:2 Znicz Siennica Różana zobacz ›
22  2018-05-27 Leszkopol Bezek 1:7 Start-Regent Pawłów zobacz ›
23  2018-05-30 Pławanice Kamień 0:1 Agros Suchawa relacja ›
23  2018-05-30 Hutnik Dubeczno 2:5 Bug Hanna zobacz ›
23  2018-05-30 Astra Leśniowice 2:2 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
23  2018-05-30 Znicz Siennica Różana 4:2 Leszkopol Bezek zobacz ›
23  2018-05-30 Start-Regent Pawłów 16:0 MKS Siedliska zobacz ›
23  2018-05-31 Włodawianka Włodawa 8:4 Sawena Sawin zobacz ›
24  2018-06-02 Zryw Gorzków 4:2 Włodawianka Włodawa zobacz ›
24  2018-06-03 Vitrum Wola Uhruska 10:1 Hutnik Dubeczno zobacz ›
24  2018-06-03 Sawena Sawin 2:3 Pławanice Kamień relacja ›
24  2018-06-03 Agros Suchawa 1:2 Start-Regent Pawłów zobacz ›
24  2018-06-03 Leszkopol Bezek 2:2 Astra Leśniowice zobacz ›
24  2018-06-03 MKS Siedliska 0:4 Znicz Siennica Różana zobacz ›
25  2018-06-10 Astra Leśniowice 3:0 MKS Siedliska zobacz ›
25  2018-06-10 Leszkopol Bezek 1:2 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
25  2018-06-10 Znicz Siennica Różana 1:1 Agros Suchawa zobacz ›
25  2018-06-10 Start-Regent Pawłów 4:3 Sawena Sawin zobacz ›
25  2018-06-10 Pławanice Kamień 1:3 Zryw Gorzków relacja ›
25  2018-06-10 Włodawianka Włodawa 3:2 Bug Hanna zobacz ›
26  2018-06-17 Hutnik Dubeczno 0:0 Włodawianka Włodawa zobacz ›
26  2018-06-17 Bug Hanna 2:1 Pławanice Kamień relacja ›
26  2018-06-17 Zryw Gorzków 2:2 Start-Regent Pawłów zobacz ›
26  2018-06-17 Sawena Sawin 4:1 Znicz Siennica Różana zobacz ›
26  2018-06-17 Agros Suchawa 2:0 Astra Leśniowice zobacz ›
26  2018-06-17 Leszkopol Bezek 7:0 MKS Siedliska zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-30 Pławanice Kamień 8:6 Beta-Prim Malowane Chełm zobacz ›
2017-08-06 Astra Leśniowice 3:2 Pławanice Kamień zobacz ›
2018-02-25 Astra Leśniowice Pławanice Kamień 13:00
2018-03-04 Hutnik Ruda-Huta 2:1 Pławanice Kamień zobacz ›
2018-03-11 Granica Dorohusk 15:2 Pławanice Kamień zobacz ›
2018-03-25 Pławanice Kamień Beta-Prim Malowane Chełm 13:00

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Ostatnie spotkanie

Bug HannaPławanice Kamień
Bug Hanna 2:1 Pławanice Kamień
2018-06-17, 16:00:00
w Hannie
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Hutnik Dubeczno 0:0 Włodawianka Włodawa
Bug Hanna 2:1 Pławanice Kamień
Zryw Gorzków 2:2 Start - Regent Pawłów
Sawena Sawin 4:1 Znicz Siennica Różana
Agros Suchawa 2:0 Astra Leśniowice
Leszkopol Bezek 7:0 MKS Siedliska

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pan_misiek 113
2. Mały 107
3. AveAstra 91
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com