GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 240, wczoraj: 1255
ogółem: 3 339 120

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Skarb Kibica (J) sezon 14/15

 

BRAT CUKOWNIK SIENNICA NADOLNA

                                                             Prezes: Stanisław Lubaś                                                            

Trener: Mariusz Wróbel

 

Bramkarze: Grzegorz Pypa (1996), Wojciech Matycz (1997).

Obrońcy: Maciej Mucha (1996), Patryk Kowalczyk (1996), Bartłomiej Dudziński (1996).

Pomocnicy: Bartłomiej Majczak (1996), Jakub Bludnik (1996), Radosław Patyk (1996), Paweł Matycz (1997), Michał Saj (1997), Szymon Hus (1997), Kamil Jopek (1998), Przemysław Franczak (1996), Tomasz Nawrocki (1998), Aleksander Urbański (1998), Mikołaj Tryksza (1999), Damian Tarnowski (1998), Łukasz Antoniuk (1998), Daniel Golec (1998).

Napastnicy: Krystian Szczepaniuk (1996), Arkadiusz Wędzina (1997), Damian Drapsa (1998), Hubert Burdan (1996), Kamil Drapsa (1997), Eryk Burzak (1998).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FRASSATI FAJSŁAWICE

Prezes: Jerzy Zabielski

Trener: Waldemar Krakiewicz

 

Bramkarz: Patryk Dzirba (1998).

Obrońcy: Daniel Błaziak (1996), Jakub Kopeć (1998), Paweł Kozak (1996), Wojciech Mazur (1999), Daniel Sawa (1999), Kamil Kostecki (1996).

Pomocnicy: Michał Greczkowski (1996), Daniel Janiszek (1998), Daniel Leszczyński (1996), Dominik Majchrowski (1998), Rafał Robak (1997), Łukasz Ruszniak (1997), Damian Stoczkowski (1997), Przemysław Cichosz (1999), Bartosz Rogalski (1999).

Napastnicy: Patryk Ciempiel (1998), Radosław Policha (1997), Jakub Stefaniak (1998).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRANICA DOROHUSK

Prezes: Dariusz Kamola

Trener: Stanisław Cybulski

 

Bramkarze: Łukasz Zając (1996).

Obrońcy: Hubert Oleszczuk (1996), Krystian Wingert (1998), Jakub Czyżewski (1998), Damian Lewkowicz (1998), Paweł Hawryluk (1996), Damian Dziurian (1996), Konrad Lutruk (1999).

Pomocnicy: Paweł Wawrzyniak (1997), Dawid Wiercioch (1998), Rafał Walczuk (1998), Dariusz Harko (1998), Michał Zając (1999), Patryk Furmanik (1999), Tomasz Walczuk (1999), Kamil Sieniawski (1998), Krystian Tokarski (1997), Jakub Tchórzewski (1999).

Napastnicy: Łukasz Staniuk (1997), Krystian Niegoda (1998).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KŁOS CHEŁM

Prezes: Lucjan Jarocki

Trener: Tomasz Hawryluk

 

Bramkarze: Patryk Chwedorczuk (1998), Grzegorz Usydus (1999).

Obrońcy: Mateusz Korkosz (1997), Aleksander Piech (1996), Damian Wachowicz (1998), Michał Lik (1997), Paweł Czepiel (1999), Michał Strelczuk (1998), Kordian Woszczyński (1996).

Pomocnicy: Łukasz Wójcicki (1996), Gordian Petrosyan (1998), Tomasz Jurek (1997), Patryk Gierczak (1997), Adam Forysiuk (1997), Mateusz Mazurek (1997), Filip Mazur (1999), Tomasz Styś (1996).

Napastnicy: Bartłomiej Wyrostek (1996), Mateusz Misik (1998), Patryk Gwóźdź (1998), Kamil Alikowski (1997), Arkadiusz Szady (1998).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OGNIWO WIERZBICA

Prezes: Robert Hanc

Trener: Jacek Kłos

 

Bramkarze: Adrian Mróz (1996), Maksymilian Dumin (1996).

Obrońcy: Hubert Pilipczuk (1996), Konrad Sobczuk (1996), Konrad Bonat (1996), Bartłomiej Chlebiuk (1996), Michał Kłos (1997), Tomasz Czerniej (1996), Radosław Członka (1998), Krystian Hawerczuk (1997).

Pomocnicy: Kacper Hanc (1996), Mateusz Kołtun (1996), Karol Czerniakowski (1996), Marcin Czubacki (1998), Przemysław Gomułka (1998), Mateusz Kloc (1998), Konrad Flisiuk (1997), Łukasz Włoch (1996), Łukasz Wach (1996), Grzegorz Wdowicz (1998), Mikołaj Cekut (1999), Konrad Chruścik (1999), Jakub Remiś (1999), Cezary Siwek (1999), Dariusz Uraziuk (1999), Ernest Borowiec (1999), Kacper Adamiak (2000).

Napastnicy: Marcin Nowaczek (1996), Karol Stańczuk (1999), Maciej Szwed (1998).

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GKS PŁAWANICE KAMIEŃ

Prezes: Grzegorz Weremko

Trener: Michał Filipczuk

 

Bramkarz: Michał Wojcieszek (1997).

Obrońcy: Rafał Malinowski (1996), Mateusz Szynkaruk (1996), Damian Malinowski (1997), Radosław Szymczuk (1996).

Pomocnicy: Jarosław Szałaj (1996), Tomasz Rzeszut (1996), Adrian Czajka (1997), Michał Kamiński (1997), Kacper Nestorowicz (1996), Rafał Pradun (1996), Grzegorz Bądaruk (1998), Dariusz Szymczuk (1997), Mateusz Ryszkiewicz (1999), Przemysław Godziszewski (1997).

Napastnicy: Łukasz Paszkiewicz (1998), Marcin Koguciuk (1996), Marcin Koniczuk (1999), Alan Nafalski (1999).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

SAWENA SAWIN

Prezes: Wojciech Adamowicz

Trener: Marek Tarnowski

 

KADRA: Maciej Czmielewski (1998), Jakub Dąbrowski (1999), Kamil Dąbrowski (1999), Michał Dmitruk (1998), Mateusz Głąb (1999), Dawid Jaglewicz (1996), Rafał Jaglewicz (1997), Remigiusz Jasiński (1999), Kacper Kierepka (1996), Damian Kolanowski (1997), Dawid Łątkowski (1999), Przemysław Malinowski (1999), Przemysław Matejek (1998), Bartłomiej Sawka (1996), Ireneusz Śliwiński (1998), Krystian Stopa (1999), Rafał Stopa (1996), Przemysław Suszcz (1997), Marcin Syk (1998), Rafał Wachulski (1996), Kacper Uryn (1996), Mateusz Zbarachiewicz (1997).

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

START KRASNYSTAW

Prezes: Jan Karauda

Trener: Bartłomiej Czajka

 

Bramkarze: Patryk Hawryluk (1998), Maciej Jasiński (1998).

ObrońcyMateusz Legieć (1998), Mateusz Krupa (1998), Karol Wojciechowski (1997), Ernest Markiewicz (1997), Kamil Dzida (1999), Adrian Pastuszak (1997), Michał Zadrąg (1998), Piotr Chadaj (1998), Daniel Marczewski (1996).

Pomocnicy: Dariusz Chłopek (1996), Adrian Kowalski (1996), Patryk Ciesielski (1997), Kacper Kleban (1999), Michał Pawlas (1998), Krzysztof Brodowski (1999), Dominik Siemczyk (1998), Wojciech Knap (1998), Dawid Lasek (1999), Mateusz Dołhan (1997), Daniel Galewski (1998), Karol Czuba (1996).

NapastnicyMichał Wójtowicz (1998), Hubert Terejko (1998), Łukasz Puchacz (1997).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TATRAN KRAŚNICZYN

Prezes: Lucjan Fedak

Trener: Marek Burek

 

BramkarzKamil Bulicz (1997).

Zawodnicy z pola: Adam Barzał (1996), Daniel Dobosz (1997), Dawid Dobosz (1997), Marcin Dubaj (1997), Mateusz Frańczak (1997), Grzegorz Głowacki (1997), Adrian Hawrylak (1998), Paweł Jagniątkowski (1996), Konrad Kryłowicz (1996), Michał Kubina (1996), Przemysław Mazurek (1996), Paweł Miszczak (1997), Michał Mrozek (1997), Karol Smorga (1997), Jakub Sobstyl (1996), Dawid Tokarz (1998).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA REJOWIEC

Prezes: Zbigniew Rumiński

Trener: Tomasz Sąsiadek

 

Bramkarze: Jakub Liszewski (1996), Konrad Wdowicz (1998).

Zawodnicy z pola: Przemysław Huk (1996), Maciej Huk (1997), Ernest Koper (1997), Przemysław Woźniak (1997), Dawid Grel (1999), Michał Górny (1999), Patryk Gontarz (1999), Adam Dyszewski (1999),  Mateusz Dawidziuk (1998), Kordian Jamroż (1998), Felicjan Kaczor (1997), Dawid Kowalczyk (1997), Michał Kozaczuk (1997), Michał Krawczyński (1999), Szymon Kuś (1999), Mateusz Woźniak (1996), Konrad Wdowicz (1998), Jacek Uszko (1999), Dawid Stasiak (1997), Marcel Słomczyński (1997), Maciej Niemiec (1997), Michał Mazur (1997), Karol Wiorko (2000), Adrian Karkowski (2000), Damian Baranowski (1997), Tomasz Piłat (2000).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

VICTORIA ŻMUDŹ

Prezes: Mariusz Gorczycki

Trener: Piotr Moliński

 

Bramkarz Damian Wasyniuk (1997).

Obrońcy: Sebastian Albiniak (1996), Piotr Bureć (1997), Bartosz Barnaś (1996).

Pomocnicy: Konrad Szymczuk (1997), Mateusz Czerniakiewicz (1996), Mateusz Panas (1996), Przemysław Szynkaruk (1997), Przemysław Rutkowski (1996), Korneliusz Jonaszek (1996), Hubert Kołodziejczyk (1996), Sylwester Szymczuk (1999).

NapastnicyRobert Janusz (1999), Bartłomiej Okoń (1998), Dawid Brzezowski (1996).

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com