GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY na stronie klubowej GKS Pławanice Kamień!
  • Aktualności:
  • 2019-01-15 Treningi
  • 2019-01-05 Oświadczenie rodzica lub prawnego opiekuna
  • 2019-01-05 Treningi
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Znicz Siennica Różana - Hutnik Ruda - Huta 3:2
  • Zryw Gorzków - Leszkopol Bezek 2:1
  • Sparta II Rejowiec Fabryczny - MKS Siedliska 8:1
  • Vitrum Wola Uhruska - Bug Hanna 2:7
  • Astra Leśniowice - Pławanice Kamień 4:0
  • Hutnik Dubeczno - Vojsławia Wojsławice 1:1
  •        

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2019

środa

ORLIK: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

MŁODZICY: trening o godz. 16:15, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

ORLIK: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

MŁODZICY: trening o godz. 16:15, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE i JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

18 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 938, wczoraj: 1684
ogółem: 3 402 014

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Tabele

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 12 25 8 1 3 50 - 24 +26
2.
herb
bz 12 24 8 0 4 34 - 21 +13
3.
herb
plus 12 22 7 1 4 32 - 18 +14
4.
herb
plus 12 22 7 1 4 32 - 19 +13
5.
herb
plus 12 21 7 0 5 27 - 21 +6
6.
herb
minus 12 20 6 2 4 25 - 23 +2
7.
herb
plus 12 19 6 1 5 33 - 30 +3
8.
herb
minus 12 17 5 2 5 25 - 29 -4
9.
herb
minus 12 16 5 1 6 25 - 35 -10
10.
herb
plus 12 13 4 1 7 29 - 32 -3
11.
herb
minus 12 13 4 1 7 14 - 26 -12
12.
herb
minus 12 12 4 0 8 21 - 38 -17
13.
herb
bz 12 4 1 1 10 15 - 46 -31

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 18 6 0 1 41 - 15 +26
2.
herb
5 15 5 0 0 20 - 5 +15
3.
herb
7 15 5 0 2 17 - 11 +6
4.
herb
5 15 5 0 0 15 - 3 +12
5.
herb
5 15 5 0 0 16 - 5 +11
6.
herb
7 14 4 2 1 16 - 12 +4
7.
herb
6 13 4 1 1 7 - 5 +2
8.
herb
6 13 4 1 1 19 - 9 +10
9.
herb
7 10 3 1 3 16 - 20 -4
10.
herb
5 9 3 0 2 13 - 10 +3
11.
herb
6 9 3 0 3 13 - 17 -4
12.
herb
6 7 2 1 3 12 - 17 -5
13.
herb
6 3 1 0 5 10 - 18 -8

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 10 3 1 2 13 - 12 +1
2.
herb
6 9 3 0 3 13 - 10 +3
3.
herb
7 9 3 0 4 18 - 16 +2
4.
herb
7 7 2 1 4 17 - 15 +2
5.
herb
5 7 2 1 2 9 - 9 0
6.
herb
5 6 2 0 3 9 - 11 -2
7.
herb
5 6 2 0 3 10 - 10 0
8.
herb
5 6 2 0 3 9 - 15 -6
9.
herb
7 4 1 1 5 16 - 22 -6
10.
herb
7 4 1 1 5 13 - 25 -12
11.
herb
6 3 1 0 5 8 - 21 -13
12.
herb
6 1 0 1 5 5 - 28 -23
13.
herb
6 0 0 0 6 7 - 21 -14

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Pławanice Kamień
12 25 8 1 3 50 - 24 +26
2.
Bug Hanna
12 24 8 0 4 34 - 21 +13
3.
Astra Leśniowice
12 22 7 1 4 32 - 18 +14
4.
Znicz Siennica Różana
12 22 7 1 4 32 - 19 +13
5.
Zryw Gorzków
12 21 7 0 5 27 - 21 +6
6.
Sawena Sawin
12 20 6 2 4 25 - 23 +2
7.
Sparta II Rejowiec Fabryczny
12 19 6 1 5 33 - 30 +3
8.
Vojsławia Wojsławice
12 17 5 2 5 25 - 29 -4
9.
Leszkopol Bezek
12 16 5 1 6 25 - 35 -10
10.
Hutnik Ruda-Huta
12 13 4 1 7 29 - 32 -3
11.
Hutnik Dubeczno
12 13 4 1 7 14 - 26 -12
12.
Vitrum Wola Uhruska
12 12 4 0 8 21 - 38 -17
13.
MKS Siedliska
12 4 1 1 10 15 - 46 -31

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Pławanice Kamień
0 0 0 0 0 0 - 0 0
2.
Vojsławia Wojsławice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
3.
Hutnik Ruda-Huta
0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.
Znicz Siennica Różana
0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
Vitrum Wola Uhruska
0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
Bug Hanna
0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
Zryw Gorzków
0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
MKS Siedliska
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
Leszkopol Bezek
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
Hutnik Dubeczno
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
Astra Leśniowice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
12.
Sparta II Rejowiec Fabryczny
0 0 0 0 0 0 - 0 0
13.
Sawena Sawin
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213
1. Pławanice Kamień XXX - - - 5:1 - 5:37:12:38:37:4 - 7:0
2. Astra Leśniowice4:0 XXX 3:13:12:03:1 - - - - - - -
3. Sawena Sawin0:2 - XXX - 3:2 - - 2:22:14:11:0 - 4:4
4. Leszkopol Bezek3:2 - 2:1 XXX 3:2 - - - 0:32:43:3 - 3:5
5. Hutnik Dubeczno - - - - XXX - 0:21:03:21:0 - 1:11:0
6. Zryw Gorzków0:3 - 2:42:15:1 XXX 2:1 - - 2:0 - - 4:1
7. Bug Hanna - 1:03:16:0 - - XXX - - - 3:23:2 -
8. MKS Siedliska - 3:2 - 1:3 - 3:50:2 XXX - - 1:22:4 -
9. Znicz Siennica Różana - 1:1 - - - 2:15:37:0 XXX - 3:21:2 -
10. Vitrum Wola Uhruska - 3:2 - - - - 2:73:10:3 XXX - 2:33:1
11. Hutnik Ruda-Huta - 3:5 - - 3:10:2 - - - 4:0 XXX - 3:2
12. Vojsławia Wojsławice2:20:51:23:4 - 2:1 - - - - 4:3 XXX -
13. Sparta II Rejowiec Fabryczny - 4:2 - - - - 2:08:13:1 - - 3:1 XXX

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com