GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

10-2018

pon.

JUNIORZY: Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień

Obsada sędziowska: Dobosz (główny), Górny, Nazaruk.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

32 urodziny obchodzi Grzegorz Dmuch

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

JUNIORZY: Pławanice Kamień - Kłos Chełm

27

10-2018

sobota

TRAMPKARZE: Sawena Sawin - Pławanice Kamień

28

10-2018

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska

11 urodziny obchodzi Kacper Gąsiorowski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 759, wczoraj: 1046
ogółem: 3 268 276

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Tabele

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 10 22 7 1 2 42 - 17 +25
2.
herb
bz 11 21 7 0 4 27 - 19 +8
3.
herb
bz 11 19 6 1 4 21 - 19 +2
4.
herb
plus 10 16 5 1 4 23 - 18 +5
5.
herb
bz 10 16 5 1 4 24 - 30 -6
6.
herb
bz 10 16 5 1 4 24 - 23 +1
7.
herb
bz 10 16 5 1 4 26 - 17 +9
8.
herb
minus 10 15 5 0 5 20 - 17 +3
9.
herb
plus 10 15 5 0 5 21 - 25 -4
10.
herb
minus 10 12 4 0 6 12 - 22 -10
11.
herb
minus 10 12 4 0 6 16 - 23 -7
12.
herb
bz 10 10 3 1 6 24 - 28 -4
13.
herb
bz 10 4 1 1 8 11 - 33 -22

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 15 5 0 1 33 - 12 +21
2.
herb
5 15 5 0 0 16 - 5 +11
3.
herb
6 13 4 1 1 12 - 8 +4
4.
herb
6 12 4 0 2 15 - 10 +5
5.
herb
4 12 4 0 0 11 - 3 +8
6.
herb
4 12 4 0 0 12 - 4 +8
7.
herb
5 12 4 0 1 6 - 4 +2
8.
herb
5 10 3 1 1 16 - 7 +9
9.
herb
6 10 3 1 2 16 - 17 -1
10.
herb
5 9 3 0 2 11 - 10 +1
11.
herb
5 7 2 1 2 12 - 12 0
12.
herb
4 6 2 0 2 10 - 9 +1
13.
herb
5 3 1 0 4 7 - 13 -6

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 9 3 0 2 12 - 11 +1
2.
herb
4 7 2 1 1 9 - 5 +4
3.
herb
6 6 2 0 4 11 - 14 -3
4.
herb
5 6 2 0 3 10 - 10 0
5.
herb
5 6 2 0 3 9 - 11 -2
6.
herb
4 6 2 0 2 8 - 13 -5
7.
herb
6 4 1 1 4 12 - 15 -3
8.
herb
6 4 1 1 4 14 - 19 -5
9.
herb
4 3 1 0 3 5 - 7 -2
10.
herb
5 3 1 0 4 5 - 13 -8
11.
herb
6 3 1 0 5 9 - 21 -12
12.
herb
5 1 0 1 4 4 - 20 -16
13.
herb
5 0 0 0 5 6 - 18 -12

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Pławanice Kamień
10 22 7 1 2 42 - 17 +25
2.
Bug Hanna
11 21 7 0 4 27 - 19 +8
3.
Sawena Sawin
11 19 6 1 4 21 - 19 +2
4.
Znicz Siennica Różana
10 16 5 1 4 26 - 17 +9
5.
Astra Leśniowice
10 16 5 1 4 23 - 18 +5
6.
Leszkopol Bezek
10 16 5 1 4 24 - 30 -6
7.
Vojsławia Wojsławice
10 16 5 1 4 24 - 23 +1
8.
Zryw Gorzków
10 15 5 0 5 20 - 17 +3
9.
Sparta II Rejowiec Fabryczny
10 15 5 0 5 21 - 25 -4
10.
Hutnik Dubeczno
10 12 4 0 6 12 - 22 -10
11.
Vitrum Wola Uhruska
10 12 4 0 6 16 - 23 -7
12.
Hutnik Ruda-Huta
10 10 3 1 6 24 - 28 -4
13.
MKS Siedliska
10 4 1 1 8 11 - 33 -22

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Pławanice Kamień
0 0 0 0 0 0 - 0 0
2.
Vojsławia Wojsławice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
3.
Hutnik Ruda-Huta
0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.
Znicz Siennica Różana
0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
Vitrum Wola Uhruska
0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
Bug Hanna
0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
Zryw Gorzków
0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
MKS Siedliska
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
Leszkopol Bezek
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
Hutnik Dubeczno
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
Astra Leśniowice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
12.
Sparta II Rejowiec Fabryczny
0 0 0 0 0 0 - 0 0
13.
Sawena Sawin
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213
1. Pławanice Kamień XXX - - - 5:1 - 5:37:12:3 - 7:4 - 7:0
2. Astra Leśniowice - XXX 3:13:12:03:1 - - - - - - -
3. Sawena Sawin0:2 - XXX - 3:2 - - 2:22:14:11:0 - -
4. Leszkopol Bezek3:2 - 2:1 XXX 3:2 - - - - 2:43:3 - 3:5
5. Hutnik Dubeczno - - - - XXX - 0:21:03:21:0 - - 1:0
6. Zryw Gorzków0:3 - 2:4 - 5:1 XXX 2:1 - - 2:0 - - 4:1
7. Bug Hanna - 1:03:16:0 - - XXX - - - 3:23:2 -
8. MKS Siedliska - 3:2 - 1:3 - - 0:2 XXX - - 1:22:4 -
9. Znicz Siennica Różana - 1:1 - - - 2:15:37:0 XXX - - 1:2 -
10. Vitrum Wola Uhruska - 3:2 - - - - - 3:10:3 XXX - 2:33:1
11. Hutnik Ruda-Huta - 3:5 - - - 0:2 - - - 4:0 XXX - 3:2
12. Vojsławia Wojsławice2:2 - 1:23:4 - 2:1 - - - - 4:3 XXX -
13. Sparta II Rejowiec Fabryczny - 4:2 - - - - 2:0 - 3:1 - - 3:1 XXX

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńVitrum Wola Uhruska
Pławanice Kamień   Vitrum Wola Uhruska
2018-10-28, 15:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Hutnik Ruda - Huta - Hutnik Dubeczno
Vojsławia Wojsławice - Astra Leśniowice
Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska
Sawena Sawin - Sparta II Rejowiec Fabryczny
MKS Siedliska - Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSparta II Rejowiec Fabryczny
Pławanice Kamień 7:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny
2018-10-13, 15:00:00
w Pławanicach (sobota)
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Leszkopol Bezek 3:3 Hutnik Ruda - Huta
Znicz Siennica Różana 7:0 MKS Siedliska
Zryw Gorzków 2:4 Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny 2:0 Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska 2:3 Vojsławia Wojsławice
Astra Leśniowice 2:0 Hutnik Dubeczno

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 44
2. pan_misiek 42
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com