GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2018

wtorek

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 15:15, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 18:00, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

20

01-2018

sobota

17 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 569, wczoraj: 936
ogółem: 3 023 034

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

SKARB KIBICA-wiosna 2013

 

KADRY ZESPOŁÓW W SEZONIE 2012 / 2013 - RUNDA WIOSENNA: 

 

BRAT CUKOWNIK SIENNICA NADOLNA

                                                             Prezes: Stanisław Lubaś                                                            

Trener: Mariusz Wróbel

Kierownik drużyny: Tadeusz Ćwirta

 

Bramkarze: Mariusz Wróbel (1982), Łukasz Kowalski (1992), Grzegorz Pypa (1996).

Obrońcy: Krzysztof Dobrzyński (1977), Robert Ćwirta (1982), Andrzej Iwaniuk (1993), Paweł Belina (1988), Mariusz Korszun (1975), Dawid Jopek (1992), Rafał Ożóg (1993), Tomasz Iwan (1986), Michał Gutowski (1990).

Pomocnicy: Mariusz Czuluk (1972), Robert Malinowski (1981), Jarosław Dębski (1988), Piotr Lubaś (1992), Tomasz Dobosz (1993), Bartłomiej Majczak (1996), Cezary Bryda (1995), Patryk Jopek (1995), Jakub Bludnik (1996), Michał Frączek (1994), Piotr Wójciuk (1977), Łukasz Stelmach (1988).

Napastnicy: Arnold Kister (1988), Norbert Nowicki (1988), Krystian Szczepaniuk (1996), Jarosław Drzewiecki (1988), Jakub Frącek (1991).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

FRASSATI FAJSŁAWICE

Prezes: Jerzy Zabielski

Trener: Waldemar Krakiewicz

Kierownik drużyny: Jerzy Ornal

 

Bramkarze: Michał Czajka (1991), Michał Kowalczyk (1995).

Obrońcy: Piotr Trała (1988), Wojciech Wójcik (1991), Adrian Furmaniak (1987), Łukasz Pluta (1990), Krzysztof Szadura (1988), Michał Błaziak (1987), Piotr Jedut (1992), Przemysław Niścior (1992), Karol Przebirowski (1993), Konrad Błaziak (1995).

Pomocnicy: Artur Czajka (1987), Tomasz Madeja (1986), Andrzej Stacharski (1993), Marcin Baran (1989), Michał Szadura (1992), Paweł Szadura (1993), Andrzej Adamiak (1992), Patryk Kasperek (1995), Jacek Olech (1987).

Napastnicy: Łukasz Kasperek (1981), Jerzy Ornal (1977), Krzysztof Pluta (1991), Bartłomiej Szymaniak (1993), Łukasz Skorek (1986).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRANICA DOROHUSK

Prezes: Dariusz Kamola

Trener: Marek Grzywna

Kierownik drużyny: Ryszard Kotowski

 

Bramkarze: Piotr Kopeć (1991), Sebastian Bralewski (1990), Łukasz Zając (1996).

Obrońcy: Patryk Ruszkiewicz (1989), Patryk Bukowski (1992), Kamil Sergijuk (1988), Rafał Malinowski (1990), Łukasz Tarasiuk (1989), Batłomiej Kozaczuk (1995), Łukasz Dyczko (1987), Marek Grzywna (1982), Wojciech Kuśmierczuk (1991), Paweł Hawryluk (1996).

Pomocnicy: Kamil Walczuk (1994), Andrzej Olender (1989), Bartłomiej Kozaczuk (1995), Tomasz Ołyniuk (1993), Marcin Kasperek (1986), Sławomir Tatysiak (1974).

Napastnicy: Mariusz Olender (1988), Grzegorz Świderski (1982), Michał Jabłoński (1993), Mateusz Petelski (1993), Kazimierz Bala (1992), Mateusz Miksza (1992).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HETMAN ŻÓŁKIEWKA

Prezes: Jerzy Tuczyński

Trener: Tomasz Tuczyński

Kierownik drużyny: Andrzej Koprucha

 

Bramkarze: Tomasz Płonka (1983), Artur Znój (1983), Michał Rękas (1994), Daniel Gwardyński (1987).

Obrońcy: Tomasz Tuczyński (1987), Grzegorz Limek (1987), Karol Olech (1993), Damian Maksymowicz (1994), Tomasz Furmaniak (1984), Paweł Turek (1987), Michał Bloch (1987), Przemysław Skrzypczyński (1984), Paweł Kondratowicz (1995), Bartosz Nogas (1990).

Pomocnicy: Damian Koprucha (1993), Błażej Maksymowicz (1994), Piotr Baran (1985), Paweł Chojda (1993), Jacek Wójcik (1986), Patryk Radomski (1994).

Napastnicy: Krzysztof Kuzioła (1993), Rafał Bielak (1986), Piotr Chadaj (1984), Mariusz Kycko (1978).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HUTNIK RUDA HUTA

Prezes: Krzysztof Czerniakiewicz

Trener: Lech Czarnecki

Kierownik drużyny: Janusz Kowałko

 

Bramkarz: Wojciech Chmiel (1973), Przemysław Kamiński (1996).

Obrońcy: Robert Nawrocki (1988), Marcin Kozak (1989), Krzysztof Czerniakiewicz (1979), Dariusz Balcerek (1991), Karol Pawlak (1995), Łukasz Wróblewski (1995), Ariel Skimina (1988), Marek Borysiuk (1992).

Pomocnicy: Łukasz Krawczyński (1989), Szymon Maliszewski (1993), Łukasz Nestorowicz (1985), Alan Chmiel (1995), Paweł Binkiewicz (1988), Dariusz Nawrocki (1986).

Napastnicy: Paweł Nawrocki (1989), Krzysztof Kędrak vel Kondrat (1987), Paweł Mazur (1990), Damian Krupski (1992).

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KŁOS CHEŁM

Prezes: Lucjan Jarocki

Trener: Robert Tarnowski

Kierownik drużyny: Lucjan Jarocki

 

Bramkarze: Łukasz Kozłowski (1984), Przemysław Pawlak (1994).

Obrońcy: Jacek Bazela (1988), Tomasz Hawryluk (1978), Dariusz Bogusz (1983),Piotr Kwiatkowski (1993), Patryk Wróblewski (1993), Sławomir Wyrostek (1972).

Pomocnicy: Maciej Żółciński (1988), Adrian Szmytki (1991), Paweł Żwirbla (1992), Paweł Król (1989), Piotr Poznański (1994), Karol Koniczuk (1993).

Napastnicy: Radosław Ciołek (1978), Sebastian Nowak (1981), Mateusz Antoniak (1994), Patryk Staszczak (1991), Arkadiusz Wałczyk (1994).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OGNIWO WIERZBICA

Prezes: Robert Hanc

Trener: Andrzej Krawiec

Kierownik drużyny: Artur Wawruszak

 

Bramkarze: Rafał Zagraba (1988), Przemysław Ratomski (1992).

Obrońcy: Adam Mazurek (1969), Rafał Kołtun (1992), Tomasz Nowaczek (1981), Tomasz Lenar (1991), Damian Gałecki (1990), Łukasz Socha (1992), Adrian Leszczyński (1993), Hubert Pilipczuk (1996), Konrad Sobczuk (1996).

Pomocnicy: Igor Hanc (1992), Mateusz Szanfisz (1993), Karol Knot (1989), Kacper Hanc (1996), Mateusz Kołtun (1996).

Napastnicy: Erwin Pilarski (1988), Mateusz Bąk (1993), Paweł Nadolski (1992), Damian Misiura (1986), Marcin Nowaczek (1996).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

RUCH IZBICA

Prezes: Mariusz Bąk

Trener: Arkadiusz Orkiszewski. Asystent: Andrzej Ignaciuk

Kierownik drużyny: Marcin Antoniak

 

Bramkarze: Hubert Rysak (1992), Radosław Pomianowski (1995), Sebastian Suszek (1994).

Obrońcy: Rafał Pawelec (1989), Przemysław Nizioł (1989), Paweł Jarmosz (1993), Rafał Burak (1983), Michał Maziarczyk (1985), Łukasz Swatowski (1987), Bartłomiej Suszek (1993), Paweł Śliwa (1993).

Pomocnicy: Bartłomiej Ożga (1993), Marcin Łata (1994), Sławomir Swatowski (1995), Maciej Śliwa (1996), Andrzej Ignaciuk (1983), Karol Kalita (1996), Przemysław Zając (1996), Wojciech Dołhan (1979), Hubert Baczyński (1994), Rafał Jarmosz (1994), Oleksandr Knyshuk (1992), Mateusz Antoniak (1994).

Napastnicy: Arkadiusz Kister (1986), Walenty Strokin (1992), Arkadiusz Orkiszewski (1984), Roman Blonka (1981).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

START KRASNYSTAW

Prezes: Jan Karauda

Trener: Sławomir Kosior

Kierownik drużyny: Maciej Smolira

 

Bramkarze: Alan Bednarczyk (1992), Krzysztof Bodio (1982).

Obrońcy: Mateusz Banaszkiewicz (1992), Łukasz Nowakowski (1994), Karol Stępniewski (1988), Krzysztof Basiński (1975), Michał Łuczyn (1994), Andrzej Osypiuk (1986), Grzegorz Liszka (1995), Bartłomiej Dworucha (1995), Kamil Mikuła (1993), Mateusz Borys (1994).

Pomocnicy: Michał Szostak (1994), Dawid Bielak (1987), Daniel Chariasz (1992), Krzysztof Błaszczak (1977), Mariusz Bąk (1976).

Napastnicy: Marek Szponar (1994), Tomasz Maśluch (1988), Adrian Kowalski (1996), Mateusz Wójcik (1994).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TATRAN KRAŚNICZYN

Prezes: Lucjan Fedak

Trener: Marek Burek

Kierownik drużyny: Mirosław Jagniątkowski

 

Bramkarze: Przemysław Kubów (1993), Łukasz Pastuszak (1988)

Obrońcy: Adrian Stasiuk (1992), Piotr Mazurek (1991), Damian Stanisławski (1989), Sebastian Stasiuk (1995), Paweł Fedak (1989).

Pomocnicy: Mariusz Sawczuk (1980), Ireneusz Kowalski (1993), Grzegorz Kowalski (1993), Daniel Mazurek (1993), Rafał Mróz (1993), Damian Sadlak (1992).

Napastnicy: Rafał Wójcik (1987), Marcin Malinowski (1977), Adrian Brzyszko (1993), Kamil Mazurek (1994).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA BIAŁOPOLE

Prezes: Jan Ostrowski

Trener: Sławomir Leśnicki

Kierownik drużyny: Sebastian Czepielewski

 

Bramkarze: Rafał Zelent (1992), Piotr Kisielewicz (1983).

Obrońcy: Grzegorz Piekaruk (1985), Tomasz Soroka (1988), Łukasz Bilewicz (1983), Grzegorz Pul (1994), Michał Futyma (1994), Paweł Kaliński (1988), Damian Tukiendorf (1995), Sebastian Albiniak (1996).

Pomocnicy: Michał Soroka (1990), Stanisław Domińczuk (1974), Mateusz Bodziacki (1986), Jakub Łukaszewski (1994), Adrian Zdybel (1996), Tomasz Jenda (1993).

Napastnicy: Sławomir Leśnicki (1981), Szymon Łukaszewski (1996), Rafał Sobczuk (1991), Daniel Daniluk (1987).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA REJOWIEC
 

Prezes: Zbigniew Rumiński

Trener: Mirosław Basiński

Kierownik drużyny: Jan Mazur

 

Bramkarze: Maciej Maciejewski (1993), Jakub Liszewski (1996), Łukasz Studziński (1982).

Obrońcy: Michał Danielczuk (1990), Mateusz Pawlicha (1986), Kamil Stadnik (1989), Mirosław Basiński (1977), Karol Szczepanik (1990), Mateusz Adamczuk (1994), Rafał Błaszczyk (1994), Marcin Kloc (1990).

Pomocnicy:  Mateusz Bohuniuk (1992), Adrian Czerwiński (1994), Łukasz Górski (1990), Mateusz Waręcki (1994), Przemysław Huk (1996), Kamil Góra (1983).

Napastnicy: Michał Pastuszak (1991), Paweł Szajduk (1994), Karol Bohuniuk (1995), Krzysztof Uszko (1993), Maciej Futyma (1987).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VITRUM WOLA UHRUSKA

Prezes: Czesław Kosiński

Trener: Piotr Kalisio

Kierownik drużyny: Radosław Pasławski

 

Bramkarze: Mateusz Iwaniuk (1991), Mateusz Raczyński (1991), Igor Matviiuk (1991).

Obrońcy: Arkadiusz Stasiejko (1978), Mateusz Polak (1989), Grzegorz Cholawo (1987), Michał Wielgus (1990), Karol Szwalikowski (1994), Kacper Czerpak (1994), Damian Chudzik (1995).

Pomocnicy: Paweł Wielgus (1989), Mateusz Walaszek (1990), Alan Reps (1991), Michał Polak (1994), Damian Kulbicki (1988), Bartłomiej Szwalikowski (1994), Paweł Czerpak (1992), Mateusz Moniak (1995), Vasyl Romaniuk (1991), Daniel Borysiuk (1984)..

Napastnicy: Paweł Dybek (1991), Krystian Czerpak (1990), Marcin Walaszek (1991). 

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

źródło: Dziennik Wschodni /  własne

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2018-02-25, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Vitrum Wola Uhruska - MKS Siedliska
Leszkopol Bezek - Agros Suchawa
Astra Leśniowice - Sawena Sawin
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków
Start - Regent Pawłów - Bug Hanna
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSawena Sawin
Pławanice Kamień 1:4 Sawena Sawin
2017-11-19, 13:00:00
mecz zaległy, w pierwotnym terminie (29.10.2017 r.) odwołany
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włodawianka Włodawa 4:2 Hutnik Dubeczno
Pławanice Kamień 1:4 Bug Hanna
Start - Regent Pawłów 4:0 Zryw Gorzków
Znicz Siennica Różana 2:4 Sawena Sawin
Astra Leśniowice 0:3 Agros Suchawa
MKS Siedliska 2:4 Leszkopol Bezek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mały 56
2. pan_misiek 51
3. AveAstra 33
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com