GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 325, wczoraj: 1255
ogółem: 3 339 205

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Puchar Polski 2010 / 2011

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Lubelski ZPN - Chełm



Runda wstępna - 15 sierpnia

 Astra Leśniowice 4-2 LSW Busówno 


 Hutnik Ruda-Huta 5-2 Malowane Chełm 


 Spółdzielca Siedliszcze 6-0 Zryw Gorzków 

 



I runda - 22 września

 Hutnik Ruda-Huta 0-2 Start II Krasnystaw 


 Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Agros Suchawa 


 Astra Leśniowice 0-6 Hetman Żółkiewka 


 Bug Hanna 3-0 (wo) Tatran Kraśniczyn


 Chełmianka II Chełm 2-0 Sawena Sawin 


 Pocisk Orchówek 2-3 Unia Białopole 


 Kłos Chełm 3-1 Victoria Żmudź 


 Unia Rejowiec 2-1 Frassati Fajsławice


 Granica Dorohusk 2-1 GKS Pławanice/Kamień 

Piech 62'

Pławanice: Jakubiec - Sendłak (79' Lepionka), Neckar, Ciejak, Ożóg, Piech, Janas, Filipczuk, Nakielski (65' Antoniak, 83' Okoniewski), Wiśniewski, Petruk.


 Vitrum Wola Uhruska 1-5 Brat Siennica Nadolna


 Ogniwo Wierzbica 3-3 pd. k. 7-8 Ruch Izbica 




II runda - 6 października

 Chełmianka II Chełm 1-1 k. 7-6 Włodawianka Włodawa 


 Agros Suchawa 2-5 Sparta Rejowiec Fabryczny 


 Unia Białopole 2-3 Start Krasnystaw 


 Unia Rejowiec 1-3 Granica Dorohusk 


 Hetman Żółkiewka 5-2 Start II Krasnystaw


 Bug Hanna 1-4 Ruch Izbica 


 Brat Siennica Nadolna 5-0 Kłos Chełm 



1/4 finału - 14 listopada

 Ruch Izbica 2-11 Chełmianka Chełm 
 
 Sparta Rejowiec Fabryczny pd. 1-2 Start Krasnystaw

 Chełmianka II Chełm 2-0 Granica Dorohusk 

 Hetman Żółkiewka 2-4 Brat Siennica Nadolna 



1/2 finału - 6 kwietnia

 Chełmianka II Chełm 2-1 Start Krasnystaw


Gregorowicz 55', Drygiel 72' - Banasiak 85'

 


 Brat Siennica Nadolna 0-3 Chełmianka Chełm 


Zdunek 50', 56', 62'



Finał - 27 kwietnia 2011 (w Chełmie)

 Chełmianka II Chełm 1-2 Chełmianka Chełm


Dyczko 71' - Wieczorek 40', Tatysiak 87'


 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com