GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 209, wczoraj: 1255
ogółem: 3 339 089

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Puchar Polski 2015 / 2016

Puchar Polski 2015 / 2016, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

 

Runda wstępna (23.08.2015 r.; godz. 17:00):

Vitrum Wola Uhruska - Start-Regent Pawłów 4:2

FC Pomian Chełm - Vojsławia Wojsławice 3:6

MKS Siedliska - Beta-Prim Malowane Chełm 3:2

Hutnik Dubeczno - Jupiter Sport Chełm 3:0 v.o

 

I runda Pucharu Polski (02.09.2015 r.; godz. 16:30):

Hutnik Dubeczno - Unia Rejowiec 4:2 po dogr.

MKS Siedliska - Brat Siennica Nadolna 1:9

Vojsławia Wojsławice - Spółdzielca Siedliszcze 2:1

Vitrum Wola Uhruska - Start Krasnystaw 2:6

Pławanice Kamień - Frassati Fajsławice 0:2

Ruch Izbica - Sawena Sawin 1:2

Kłos Chełm - Unia Białopole 1:3

Eko Różanka - Tatran Kraśniczyn 3:0 v.o

Sparta Rejowiec Fabryczny - Ogniwo Wierzbica 1:0

 

II runda Pucharu Polski (23.09.2015 r.; godz. 15:30):

Vojsławia Wojsławice - Victoria Żmudź 0:10

Eko Różanka - Włodawianka Włodawa 0:1 po dogr.

Hutnik Dubeczno - Hetman Żółkiewka 0:5

Brat Siennica Nadolna - Start Krasnystaw 2:1

Sawena Sawin - Frassati Fajsławice 0:2

Unia Białopole - Sparta Rejowiec Fabryczny 2:0

Granica Dorohusk - wolny los 

 

III runda Pucharu Polski (14.10.2015 r.):

Unia Białopole - Frassati Fajsławice 2:3

Brat Siennica Nadolna - Chełmianka Chełm 1:2

Włodawianka Włodawa - Hetman Żółkiewka 7:1

Granica Dorohusk - VIctoria Żmudź 3:2

 

Półfinały Pucharu Polski (12/13.03.2016 r.):

Frassati Fajsławice - Granica Dorohusk 1:0

Włodawianka Włodawa - Chełmianka Chełm 1:4

 

Finał (18.05.2016 r.):

Frassati Fajsławice - Chełmianka Chełm 0:6

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com