GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

21 urodziny obchodzi Michał Wojcieszek

23

06-2018

sobota

15 urodziny obchodzi Jan Dżaman

TRAMPKARZE: zakończenie sezonu o godz. 11:00, w Pławanicach.

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 09:00, w Pławanicach.

24

06-2018

niedziela

13 urodziny obchodzi Łukasz Klekotiuk

13 urodziny obchodzi Łukasz Klekotiuk

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 85, wczoraj: 377
ogółem: 3 171 869

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Puchar Polski 2011 / 2012

 

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubelski ZPN - Chełm






Runda wstępna - 13-14 sierpnia 2011 r.; 17:00

Hutnik Ruda-Huta - Malowane Chełm 8:0

Unia Rejowiec - Sawena Sawin 8:2

Włodawianka II Włodawa - Hutnik Dubeczno 3:0




I runda - 21 września 2011 r.; 16:00

Hutnik Ruda-Huta - Start II Krasnystaw 3:0 v.o


Unia Rejowiec - Ruch Izbica 3:2


Włodawianka II Włodawa - Ogniwo Wierzbica 4:3


Leszkopol Bezek - Hetman Żółkiewka 2:5


Pocisk Orchówek - Unia Białopole 1:4


Spółdzielca Siedliszcze - Brat Siennica Nadolna 1:4


Pławanice Kamień - Granica Dorohusk 4:0

Ciejak (trzy), Piech

Pławanice
: Jakubiec - Szymczak (65' Purzycki), Neckar, Omelko, Ożóg, Krasun (46' Gąsiorowski), Janas, Filipczuk (65' Krop), Ciejak, Stocki (70' Dudko), Piech.



Sparta II Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź 4:0


Chełmianka II Chełm - Agros Suchawa 4:0


Vitrum Wola Uhruska - Tatran Kraśniczyn 1:3


Frassati Fajsławice - Kłos Chełm 10-2




II runda Pucharu Polski - 12 października 2011 r.; 15:30

Chełmianka II Chełm - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:0


Unia Rejowiec - Włodawianka Włodawa 3:4


Hetman Żółkiewka - Start Krasnystaw 6:1


Sparta II Rejowiec Fabryczny - Pławanice Kamień 3:2

M.Kiejda 4', Michał Chybiak 13', Barabasz 65' - Janas 21', 25'

Pławanice: Dmuch - Szymczak, Hawryluk, Omelko, Jakubiec, J.Neckar (Szkałuba), Janas, Filipczuk, Dudko, Antoniak, Kędzierski (Paluch).



Włodawianka II Włodawa - Frassati Fajsławice 5:4 po dogr.


Hutnik Ruda Huta - Unia Białopole 4:9


Tatran Kraśniczyn - Brat Siennica Nadolna 1:2

 


1/4 finału - 26 października

 Sparta II Rejowiec Fabryczny - Brat Siennica Nadolna pd. 2:0


 Włodawianka II Włodawa - Włodawianka Włodawa 0:3

 Unia Białopole - Chełmianka Chełm 1:4

 Chełmianka II Chełm - Hetman Żółkiewka 4:0




1/2 finału - 19 listopada

 Sparta II Rejowiec Fabryczny - Chełmianka Chełm 1:2

Ziarkowski 36' - Wyroślak 24', 63'


 Chełmianka II Chełm - Włodawianka Włodawa 1:4


Kasperek 2' - Więcaszek 5', Bornus 24', Staszczak 43', Chaciówka 89'

 



Finał - 18 kwietnia 2012 (we Włodawie):

 Włodawianka Włodawa 1-1 Chełmianka Chełm (1:1) pd. k. 4:5


Budzyński 26' - Krakiewicz 62'

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Ostatnie spotkanie

Bug HannaPławanice Kamień
Bug Hanna 2:1 Pławanice Kamień
2018-06-17, 16:00:00
w Hannie
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Hutnik Dubeczno 0:0 Włodawianka Włodawa
Bug Hanna 2:1 Pławanice Kamień
Zryw Gorzków 2:2 Start - Regent Pawłów
Sawena Sawin 4:1 Znicz Siennica Różana
Agros Suchawa 2:0 Astra Leśniowice
Leszkopol Bezek 7:0 MKS Siedliska

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pan_misiek 113
2. Mały 107
3. AveAstra 91
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com