GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

10-2018

pon.

JUNIORZY: Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień

Obsada sędziowska: Dobosz (główny), Górny, Nazaruk.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

32 urodziny obchodzi Grzegorz Dmuch

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

JUNIORZY: Pławanice Kamień - Kłos Chełm

27

10-2018

sobota

TRAMPKARZE: Sawena Sawin - Pławanice Kamień

28

10-2018

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska

11 urodziny obchodzi Kacper Gąsiorowski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 906, wczoraj: 1046
ogółem: 3 268 423

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Puchar Polski 2011 / 2012

 

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubelski ZPN - Chełm






Runda wstępna - 13-14 sierpnia 2011 r.; 17:00

Hutnik Ruda-Huta - Malowane Chełm 8:0

Unia Rejowiec - Sawena Sawin 8:2

Włodawianka II Włodawa - Hutnik Dubeczno 3:0




I runda - 21 września 2011 r.; 16:00

Hutnik Ruda-Huta - Start II Krasnystaw 3:0 v.o


Unia Rejowiec - Ruch Izbica 3:2


Włodawianka II Włodawa - Ogniwo Wierzbica 4:3


Leszkopol Bezek - Hetman Żółkiewka 2:5


Pocisk Orchówek - Unia Białopole 1:4


Spółdzielca Siedliszcze - Brat Siennica Nadolna 1:4


Pławanice Kamień - Granica Dorohusk 4:0

Ciejak (trzy), Piech

Pławanice
: Jakubiec - Szymczak (65' Purzycki), Neckar, Omelko, Ożóg, Krasun (46' Gąsiorowski), Janas, Filipczuk (65' Krop), Ciejak, Stocki (70' Dudko), Piech.



Sparta II Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź 4:0


Chełmianka II Chełm - Agros Suchawa 4:0


Vitrum Wola Uhruska - Tatran Kraśniczyn 1:3


Frassati Fajsławice - Kłos Chełm 10-2




II runda Pucharu Polski - 12 października 2011 r.; 15:30

Chełmianka II Chełm - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:0


Unia Rejowiec - Włodawianka Włodawa 3:4


Hetman Żółkiewka - Start Krasnystaw 6:1


Sparta II Rejowiec Fabryczny - Pławanice Kamień 3:2

M.Kiejda 4', Michał Chybiak 13', Barabasz 65' - Janas 21', 25'

Pławanice: Dmuch - Szymczak, Hawryluk, Omelko, Jakubiec, J.Neckar (Szkałuba), Janas, Filipczuk, Dudko, Antoniak, Kędzierski (Paluch).



Włodawianka II Włodawa - Frassati Fajsławice 5:4 po dogr.


Hutnik Ruda Huta - Unia Białopole 4:9


Tatran Kraśniczyn - Brat Siennica Nadolna 1:2

 


1/4 finału - 26 października

 Sparta II Rejowiec Fabryczny - Brat Siennica Nadolna pd. 2:0


 Włodawianka II Włodawa - Włodawianka Włodawa 0:3

 Unia Białopole - Chełmianka Chełm 1:4

 Chełmianka II Chełm - Hetman Żółkiewka 4:0




1/2 finału - 19 listopada

 Sparta II Rejowiec Fabryczny - Chełmianka Chełm 1:2

Ziarkowski 36' - Wyroślak 24', 63'


 Chełmianka II Chełm - Włodawianka Włodawa 1:4


Kasperek 2' - Więcaszek 5', Bornus 24', Staszczak 43', Chaciówka 89'

 



Finał - 18 kwietnia 2012 (we Włodawie):

 Włodawianka Włodawa 1-1 Chełmianka Chełm (1:1) pd. k. 4:5


Budzyński 26' - Krakiewicz 62'

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńVitrum Wola Uhruska
Pławanice Kamień   Vitrum Wola Uhruska
2018-10-28, 15:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Hutnik Ruda - Huta - Hutnik Dubeczno
Vojsławia Wojsławice - Astra Leśniowice
Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska
Sawena Sawin - Sparta II Rejowiec Fabryczny
MKS Siedliska - Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSparta II Rejowiec Fabryczny
Pławanice Kamień 7:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny
2018-10-13, 15:00:00
w Pławanicach (sobota)
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Leszkopol Bezek 3:3 Hutnik Ruda - Huta
Znicz Siennica Różana 7:0 MKS Siedliska
Zryw Gorzków 2:4 Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny 2:0 Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska 2:3 Vojsławia Wojsławice
Astra Leśniowice 2:0 Hutnik Dubeczno

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 44
2. pan_misiek 42
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com