GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY na stronie klubowej GKS Pławanice Kamień!
  • Aktualności:
  • 2019-01-15 Treningi
  • 2019-01-05 Oświadczenie rodzica lub prawnego opiekuna
  • 2019-01-05 Treningi
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Znicz Siennica Różana - Hutnik Ruda - Huta 3:2
  • Zryw Gorzków - Leszkopol Bezek 2:1
  • Sparta II Rejowiec Fabryczny - MKS Siedliska 8:1
  • Vitrum Wola Uhruska - Bug Hanna 2:7
  • Astra Leśniowice - Pławanice Kamień 4:0
  • Hutnik Dubeczno - Vojsławia Wojsławice 1:1
  •        

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2019

środa

ORLIK: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

MŁODZICY: trening o godz. 16:15, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

ORLIK: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

MŁODZICY: trening o godz. 16:15, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE i JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

18 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1069, wczoraj: 1684
ogółem: 3 402 145

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Puchar Polski 2011 / 2012

 

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubelski ZPN - Chełm






Runda wstępna - 13-14 sierpnia 2011 r.; 17:00

Hutnik Ruda-Huta - Malowane Chełm 8:0

Unia Rejowiec - Sawena Sawin 8:2

Włodawianka II Włodawa - Hutnik Dubeczno 3:0




I runda - 21 września 2011 r.; 16:00

Hutnik Ruda-Huta - Start II Krasnystaw 3:0 v.o


Unia Rejowiec - Ruch Izbica 3:2


Włodawianka II Włodawa - Ogniwo Wierzbica 4:3


Leszkopol Bezek - Hetman Żółkiewka 2:5


Pocisk Orchówek - Unia Białopole 1:4


Spółdzielca Siedliszcze - Brat Siennica Nadolna 1:4


Pławanice Kamień - Granica Dorohusk 4:0

Ciejak (trzy), Piech

Pławanice
: Jakubiec - Szymczak (65' Purzycki), Neckar, Omelko, Ożóg, Krasun (46' Gąsiorowski), Janas, Filipczuk (65' Krop), Ciejak, Stocki (70' Dudko), Piech.



Sparta II Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź 4:0


Chełmianka II Chełm - Agros Suchawa 4:0


Vitrum Wola Uhruska - Tatran Kraśniczyn 1:3


Frassati Fajsławice - Kłos Chełm 10-2




II runda Pucharu Polski - 12 października 2011 r.; 15:30

Chełmianka II Chełm - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:0


Unia Rejowiec - Włodawianka Włodawa 3:4


Hetman Żółkiewka - Start Krasnystaw 6:1


Sparta II Rejowiec Fabryczny - Pławanice Kamień 3:2

M.Kiejda 4', Michał Chybiak 13', Barabasz 65' - Janas 21', 25'

Pławanice: Dmuch - Szymczak, Hawryluk, Omelko, Jakubiec, J.Neckar (Szkałuba), Janas, Filipczuk, Dudko, Antoniak, Kędzierski (Paluch).



Włodawianka II Włodawa - Frassati Fajsławice 5:4 po dogr.


Hutnik Ruda Huta - Unia Białopole 4:9


Tatran Kraśniczyn - Brat Siennica Nadolna 1:2

 


1/4 finału - 26 października

 Sparta II Rejowiec Fabryczny - Brat Siennica Nadolna pd. 2:0


 Włodawianka II Włodawa - Włodawianka Włodawa 0:3

 Unia Białopole - Chełmianka Chełm 1:4

 Chełmianka II Chełm - Hetman Żółkiewka 4:0




1/2 finału - 19 listopada

 Sparta II Rejowiec Fabryczny - Chełmianka Chełm 1:2

Ziarkowski 36' - Wyroślak 24', 63'


 Chełmianka II Chełm - Włodawianka Włodawa 1:4


Kasperek 2' - Więcaszek 5', Bornus 24', Staszczak 43', Chaciówka 89'

 



Finał - 18 kwietnia 2012 (we Włodawie):

 Włodawianka Włodawa 1-1 Chełmianka Chełm (1:1) pd. k. 4:5


Budzyński 26' - Krakiewicz 62'

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com