GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

10-2018

pon.

JUNIORZY: Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień

Obsada sędziowska: Dobosz (główny), Górny, Nazaruk.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

32 urodziny obchodzi Grzegorz Dmuch

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

JUNIORZY: Pławanice Kamień - Kłos Chełm

27

10-2018

sobota

TRAMPKARZE: Sawena Sawin - Pławanice Kamień

28

10-2018

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska

11 urodziny obchodzi Kacper Gąsiorowski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 795, wczoraj: 1046
ogółem: 3 268 312

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Puchar Polski 2013 / 2014

 

Puchar Polski 2013 / 2014, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

 

Runda wstępna (15.08.2013, godz. 17:00):

Orzeł Srebrzyszcze - Malowane Chełm 0:3 v.o

Orzeł wycofał się z rozgrywek

Victoria II Żmudź - Eko Różanka 2:4

 

I runda (18.08.2013, godz. 17:00):

Unia Rejowiec - Malowane Chełm 10:1

Eko Różanka - Pławanice Kamień 4:7 pd.

Agros Suchawa - Start Krasnystaw 0:6

Leszkopol Bezek - Granica Dorohusk 0:8

Sawena Sawin - Unia Białopole 4:3 pd.

Vitrum Wola Uhruska - Brat Siennica Nadolna 0:1

Hutnik Dubeczno - Ogniwo Wierzbica 1:7

Tatran Kraśniczyn - Frassati Fajsławice 1:2

Spółdzielca Siedliszcze - Vojsławia Wojsławice 4:1

Hutnik Ruda-Huta - Ruch Izbica 2:1

Włodawianka Włodawa - Kłos Chełm 1:3

 

II runda - 04.09 (środa):

Brat Siennica Nadolna - Kłos Chełm 4:7 pd.

Unia Rejowiec - Hetman Żółkiewka 0:6

Sawena Sawin - Hutnik Ruda-Huta 1:1 k. 3:4

Spółdzielca Siedliszcze - Ogniwo Wierzbica 2:9

Pławanice Kamień - Victoria Żmudź 2:7

Bramki: Mirosław Neckar 44' (k), Jarosław Szałaj 89' - Mateusz Panasiuk 21', 41', Kamil Sawa 65', Krystian Mroczek 78', 83', Robert Wagner 85', Łukasz Kiejda 90'.

Granica Dorohusk - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:3

Start Krasnystaw - Frassati Fajsławice 6:2

 

III runda - 18.09 (środa):

Ogniwo Wierzbica - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:6

Kłos Chełm - Victoria Żmudź 1:3

Start Krasnystaw - Hetman Żółkiewka 3:1

Hutnik Ruda-Huta - Chełmianka Chełm 1:4

 

PÓŁFINAŁY - 16.10 (środa):

Sparta Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź 2:1

Start Krasnystaw - Chełmianka Chełm 2:1

 

FINAŁ - 07.05.2014

Start Krasnystaw - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:0 k. 5:6

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńVitrum Wola Uhruska
Pławanice Kamień   Vitrum Wola Uhruska
2018-10-28, 15:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Hutnik Ruda - Huta - Hutnik Dubeczno
Vojsławia Wojsławice - Astra Leśniowice
Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska
Sawena Sawin - Sparta II Rejowiec Fabryczny
MKS Siedliska - Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSparta II Rejowiec Fabryczny
Pławanice Kamień 7:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny
2018-10-13, 15:00:00
w Pławanicach (sobota)
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Leszkopol Bezek 3:3 Hutnik Ruda - Huta
Znicz Siennica Różana 7:0 MKS Siedliska
Zryw Gorzków 2:4 Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny 2:0 Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska 2:3 Vojsławia Wojsławice
Astra Leśniowice 2:0 Hutnik Dubeczno

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 44
2. pan_misiek 42
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com