GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

MŁODZICY: trening o godz. 15:30, w Pławanicach.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w Pławanicach.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w Pławanicach.

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

JUNIORZY: Spółdzielca Siedliszcze - Pławanice Kamień

15 urodziny obchodzi Bartłomiej Bernacki

SENIORZY: trening o godz. 17:30, w Pławanicach.

29

09-2018

sobota

TRAMPKARZE: Olimpia Wyryki - Pławanice Kamień

30

09-2018

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Znicz Siennica Różana

26 urodziny obchodzi Michał Gąsiorowski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 374, wczoraj: 683
ogółem: 3 236 854

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Włodawianka Włodawa 10:0 Olimpia Wyryki zobacz ›
Sawena Sawin 1:2 Polesie Urszulin zobacz ›
Ogniwo Wierzbica 11:0 Hutnik Dubeczno zobacz ›
Kłos Chełm 0:4 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2018-09-08 Hutnik Ruda-Huta 2:0 Pławanice Kamień relacja ›
Olimpia Wyryki 6:3 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
Hutnik Dubeczno Hutnik Ruda-Huta 17:00
Polesie Urszulin 0:5 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
Włodawianka Włodawa Sawena Sawin 17:00
2018-09-15 Pławanice Kamień 0:4 Kłos Chełm relacja ›
Sawena Sawin 1:1 Olimpia Wyryki zobacz ›
Ogniwo Wierzbica 2:1 Włodawianka Włodawa zobacz ›
Hutnik Ruda-Huta 0:1 Polesie Urszulin zobacz ›
Kłos Chełm 8:1 Hutnik Dubeczno zobacz ›
2018-09-22 Spółdzielca Siedliszcze 2:0 Pławanice Kamień relacja ›
Hutnik Dubeczno Spółdzielca Siedliszcze 17:00
Polesie Urszulin Kłos Chełm 17:00
Włodawianka Włodawa Hutnik Ruda-Huta 17:00
Sawena Sawin Ogniwo Wierzbica 17:00
2018-09-29 Olimpia Wyryki Pławanice Kamień 12:30
Hutnik Ruda-Huta Sawena Sawin 17:00
Ogniwo Wierzbica Olimpia Wyryki 17:00
Kłos Chełm Włodawianka Włodawa 17:00
Spółdzielca Siedliszcze Polesie Urszulin 17:00
2018-10-06 Pławanice Kamień Hutnik Dubeczno 12:30
Olimpia Wyryki Hutnik Dubeczno 17:00
Włodawianka Włodawa Spółdzielca Siedliszcze 17:00
Sawena Sawin Kłos Chełm 17:00
Ogniwo Wierzbica Hutnik Ruda-Huta 17:00
2018-10-13 Polesie Urszulin Pławanice Kamień 12:30
Hutnik Ruda-Huta Olimpia Wyryki 17:00
Kłos Chełm Ogniwo Wierzbica 17:00
Spółdzielca Siedliszcze Sawena Sawin 17:00
Hutnik Dubeczno Polesie Urszulin 17:00
2018-10-20 Pławanice Kamień Włodawianka Włodawa 12:30
Olimpia Wyryki Polesie Urszulin 17:00
Włodawianka Włodawa Hutnik Dubeczno 17:00
Ogniwo Wierzbica Spółdzielca Siedliszcze 17:00
Hutnik Ruda-Huta Kłos Chełm 17:00
2018-10-27 Sawena Sawin Pławanice Kamień 12:30
Kłos Chełm Olimpia Wyryki 17:00
Spółdzielca Siedliszcze Hutnik Ruda-Huta 17:00
Hutnik Dubeczno Sawena Sawin 17:00
Polesie Urszulin Włodawianka Włodawa 17:00
2018-11-03 Pławanice Kamień Ogniwo Wierzbica 12:30

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńZnicz Siennica Różana
Pławanice Kamień   Znicz Siennica Różana
2018-09-30, 16:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Hutnik Ruda - Huta - Vitrum Wola Uhruska
Hutnik Dubeczno - Sparta II Rejowiec Fabryczny
Vojsławia Wojsławice - Zryw Gorzków
Pławanice Kamień - Znicz Siennica Różana
Bug Hanna - Leszkopol Bezek
Sawena Sawin - MKS Siedliska

Ostatnie spotkanie

Leszkopol BezekPławanice Kamień
Leszkopol Bezek 3:2 Pławanice Kamień
2018-09-23, 16:00:00
w Bezku
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Sawena Sawin 1:0 Hutnik Ruda - Huta
MKS Siedliska 0:2 Bug Hanna
Leszkopol Bezek 3:2 Pławanice Kamień
Znicz Siennica Różana 1:2 Vojsławia Wojsławice
Zryw Gorzków 5:1 Hutnik Dubeczno
Sparta II Rejowiec Fabryczny 4:2 Astra Leśniowice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 32
2. pan_misiek 31
3. Mały 28
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com