GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

17 urodziny obchodzi Jakub Fituła

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

24

11-2018

sobota

29 urodziny obchodzi Tomasz Piech

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 404, wczoraj: 760
ogółem: 3 293 450

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Włodawianka Włodawa 10:0 Olimpia Wyryki zobacz ›
Sawena Sawin 1:2 Polesie Urszulin zobacz ›
Ogniwo Wierzbica 11:0 Hutnik Dubeczno zobacz ›
Kłos Chełm 0:4 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2018-09-08 Hutnik Ruda-Huta 2:0 Pławanice Kamień relacja ›
Olimpia Wyryki 6:3 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
Polesie Urszulin 0:5 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
Włodawianka Włodawa 3:1 Sawena Sawin zobacz ›
2018-09-15 Pławanice Kamień 0:4 Kłos Chełm relacja ›
2018-10-22 Hutnik Dubeczno 0:8 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
Sawena Sawin 1:1 Olimpia Wyryki zobacz ›
Ogniwo Wierzbica 2:1 Włodawianka Włodawa zobacz ›
Hutnik Ruda-Huta 0:1 Polesie Urszulin zobacz ›
Kłos Chełm 8:1 Hutnik Dubeczno zobacz ›
2018-09-22 Spółdzielca Siedliszcze 2:0 Pławanice Kamień relacja ›
Hutnik Dubeczno 2:0 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
Polesie Urszulin 2:1 Kłos Chełm zobacz ›
Włodawianka Włodawa 3:0 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
Sawena Sawin 2:5 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
2018-09-29 Olimpia Wyryki 3:0 Pławanice Kamień relacja ›
Hutnik Ruda-Huta 3:7 Sawena Sawin zobacz ›
Ogniwo Wierzbica 13:1 Olimpia Wyryki zobacz ›
Kłos Chełm 0:2 Włodawianka Włodawa zobacz ›
Spółdzielca Siedliszcze 2:3 Polesie Urszulin zobacz ›
2018-10-06 Pławanice Kamień 2:1 Hutnik Dubeczno relacja ›
Olimpia Wyryki 0:4 Hutnik Dubeczno zobacz ›
Włodawianka Włodawa 2:1 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
Sawena Sawin 1:2 Kłos Chełm zobacz ›
Ogniwo Wierzbica 10:3 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2018-10-13 Polesie Urszulin 2:3 Pławanice Kamień relacja ›
Hutnik Ruda-Huta 4:1 Olimpia Wyryki zobacz ›
Kłos Chełm 1:4 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
Spółdzielca Siedliszcze 0:0 Sawena Sawin zobacz ›
Hutnik Dubeczno 0:0 Polesie Urszulin zobacz ›
2018-10-20 Pławanice Kamień 1:3 Włodawianka Włodawa relacja ›
Olimpia Wyryki 5:1 Polesie Urszulin zobacz ›
Włodawianka Włodawa 4:1 Hutnik Dubeczno zobacz ›
Ogniwo Wierzbica 6:0 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
Hutnik Ruda-Huta 3:6 Kłos Chełm zobacz ›
2018-10-27 Sawena Sawin 1:1 Pławanice Kamień relacja ›
Kłos Chełm 3:1 Olimpia Wyryki zobacz ›
Spółdzielca Siedliszcze 1:3 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
Hutnik Dubeczno 0:5 Sawena Sawin zobacz ›
Polesie Urszulin 0:6 Włodawianka Włodawa zobacz ›
2018-11-03 Pławanice Kamień 0:4 Ogniwo Wierzbica relacja ›

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com