GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

08-2018

sobota

SENIORZY: Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 147, wczoraj: 705
ogółem: 3 208 958

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Transfery

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". 

 

 

Transfery LATO 2018:

Przychodzą: Grzegorz Dmuch (powrót zza granicy), Alan Nafalski (z drużyny juniorów), Przemysław Godziszewski (wznowił treningi), Tomasz Piech (Hutnik Ruda-Huta), Karol Fijołek (Vojsławia Wojsławice), Karol Skubisz (Kłos Chełm).

Odchodzą: Jacek Dyszewski (Vojsławia Wojsławice), Jakub Fijoł (Chełmianka Chełm /juniorzy starsi/), Mateusz Dudzic (Sawena Sawin), Paweł Stocki (nie wznowił treningów), Grzegorz Bądaruk (nie wznowił treningów), Michał Kamiński (szuka klubu), Przemysław Jakubiec (nie wznowił treningów), Daniel Bochen (do drużyny juniorów). 

 

 

Transfery ZIMA 2018:

Przychodzą: Patryk Szkałuba (powrót po kontuzji), Tomasz Soroka (poprzednio Unia Białopole), Kamil Kawalec (poprzednio Astra Leśniowice), Ariel Pawluk (z drużyny juniorów), Jakub Fituła (z drużyny juniorów), Grzegorz Bądaruk (wznowił treningi), Jarosław Szałaj (powrót po kontuzji).

Odchodzą: Marcin Koniczuk (kontuzja), Paweł Pielak (rezygnacja), Maciej Niemiec (służba wojskowa), Robert Hawryluk (nie wznowił treningów), Paweł Szajna (wyjazd za granicę).

 

Transfery LATO 2017:

Przychodzą: Maciej Niemiec (Unia Rejowiec), Przemysław Jakubiec (Vitrum Wola Uhruska), Paweł Pielak (brak klubu), Jacek Dyszewski (Vojsławia Wojsławice), Marcin Koniczuk (z drużyny juniorów), Daniel Bochen (z drużyny juniorów), Łukasz Stocki (z drużyny juniorów), Jakub Fijoł (UKS Niedźwiadek Chełm /transfer definitywny/).

Odchodzą: Mateusz Ryszkiewicz (do drużyny juniorów), Łukasz Paszkiewicz (nie wznowił treningów).  

 

 

Transfery ZIMA 2016:

Przychodzą: Rafał Malinowski (powrót z zagranicy), Łukasz Paszkiewicz (wznowił treningi).

Odchodzą: Jarosław Szałaj (kontuzja), Kacper Nestorowicz (kontuzja), Patryk Urban (Vojsławia Wojsławice), Grzegorz Dmuch (wyjazd za granicę), Przemysław Krop (obowiązki zawodowe), Michał Gąsiorowski (obowiązki zawodowe), Radosław Szymczuk (nie wznowił treningów), Piotr Kapeluszny (nie wznowił treningów), Paweł Weremko (nie wznowił treningów), Tomasz Petruk (kontuzja), Janusz Dudko (wyjazd za granicę).

 

 

Transfery LATO 2016:

Przychodzą: Mateusz Dudzic (Vojsławia Wojsławice), Paweł Stocki (brak klubu), Konrad Gajewski (wznowił treningi), Przemysław Krop (brak klubu), Jakub Fijoł (UKS Niedźwiadek Chełm /wypożyczenie/), Dawid Stafiński (z drużyny juniorów), Mateusz Ryszkiewicz (z drużyny juniorów), Radosław Szymczuk (wznowił treningi), Piotr Kapeluszny (brak klubu), Tomasz Purzycki (wznowił treningi), Stanisław Domińczuk (Unia Białopole).

Odchodzą: Michał Pogorzelec (kontuzja), Patryk Szkałuba (kontuzja), Damian Szpakowski (rezygnacja z gry), Dawid Lewkowicz (Kłos Chełm), Mateusz Paluch (nie wznowił treningów), Bartłomiej Kozaczuk (nie wznowił treningów), Mateusz Rzeźnik (do drużyny juniorów), Rafał Malinowski (wyjazd za granicę), Łukasz Paszkiewicz (nie wznowił treningów).

 

 

Transfery ZIMA 2015:

Przychodzą: Patryk Urban, Damian Malinowski, Mateusz Rzeźnik (z drużyny juniorów), Damian Szpakowski (powrót do drużyny), Janusz Dudko (powrót do drużyny).

Odchodzą: Mateusz Paszkiewicz (wyjazd za granicę), Radosław Szymczuk (nie wznowił treningów), Paweł Kapeluszny (nie wznowił treningów), Mariusz Olender (Orzeł Srebrzyszcze), Konrad Gajewski (nie wznowił treningów), Patryk Szkałuba (kontuzja).

 

 

Transfery LATO 2015:

Przychodzą: Radosław Szymczuk (z drużyny juniorów), Michał Wojcieszek (wznowił treningi), Paweł Kapeluszny (brak klubu).

Odchodzą: Grzegorz Antoniak (nie wznowił treningów), Konrad Omelko (Kłos Chełm), Wiktor Sawicki (Kłos Chełm /juniorzy/).

 

 

Transfery ZIMA 2014:

Przychodzą: Grzegorz Dmuch (Victoria Żmudź), Bartłomiej Kozaczuk (Granica Dorohusk), Łukasz Paszkiewicz (z drużyny juniorów).

Odchodzą: Michał Wojcieszek (nie wznowił treningów), Piotr Szajna (nie wznowił treningów), Konrad Wojciszko (nie wznowił treningów).

 

 

Transfery LATO 2014:

Przychodzą: Konrad Wojciszko, Konrad Gajewski, Patryk Szkałuba (wszyscy z drużyny juniorów), Mariusz Olender (Granica Dorohusk), Piotr Szajna (brak klubu).

Odchodzą: Patryk Soroczyński, Tomasz Purzycki, Paweł Ustapiuk, Tomasz Bochen (wszyscy nie wznowili treningów), Tomasz Piech (Orzeł Srebrzyszcze).

 

 

Transfery ZIMA 2013:

Przychodzą: Sebastian Dudko (powrót z zagranicy), Tomasz Bochen (wznowił treningi), Michał Wojcieszek (z drużyny juniorów), Paweł Szajna (brak klubu), Tomasz Purzycki (wznowił treningi).

Odchodzą: Przemysław Jakubiec (Vitrum Wola Uhruska), Damian Szpakowski (nie wznowił treningów).

 

 

Transfery LATO 2013:

Przychodzą: Patryk Soroczyński, Jarosław Szałaj, Mateusz Paszkiewicz, Adrian Czajka, Rafał Malinowski, Michał Kamiński, Mateusz Szynkaruk (wszyscy z drużyny juniorów), Grzegorz Stelmasiewicz (Chełmianka Chełm /juniorzy/), Tomasz Piech (brak klubu), Grzegorz Antoniak (wznowił treningi).

Odchodzą: Tomasz Janas (Kłos Chełm), Dariusz Stocki, Zbigniew Lepionka, Tomasz Bochen, Rafał Bochen (wszyscy koniec kariery), Sebastian Dudko (wyjazd za granicę), Przemysław Jakubiec, Mohammed Habib Necib (nie wznowili treningów), Piotr Ciejak (Granica Dorohusk).

 

 

Transfery ZIMA 2012:

Przychodzą: Michał Pogorzelec (z drużyny juniorów), Tomasz Rzeszut (z drużyny juniorów).

Odchodzą: Grzegorz Ożóg (kontuzja), Grzegorz Antoniak (nie wznowił treningów).
 

 

 

Transfery LATO 2012:

Przychodzą: Damian Szpakowski (wznowił treningi), Mateusz Paluch (z drużyny juniorów), Paweł Ustapiuk (z drużyny juniorów), Kacper Nestorowicz (z drużyny juniorów / od 20 września).

Odchodzą: Grzegorz Dmuch (Stál-úlfur - Islandia), Przemysław Krop (wyjazd na studia), Robert Szymczak, Marcin Piech, Emil Krasun, Jakub Neckar (nie wznowili treningów), Grzegorz Antoniak (Sawena Sawin).

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńHutnik Dubeczno
Pławanice Kamień   Hutnik Dubeczno
2018-08-18, 17:30:00

w Pławanicach (sobota)

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Vojsławia Wojsławice - Hutnik Ruda - Huta
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno
Bug Hanna - Astra Leśniowice
Sawena Sawin - Vitrum Wola Uhruska
Leszkopol Bezek - Sparta II Rejowiec Fabryczny
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków

Ostatnie spotkanie

Hutnik Ruda-HutaPławanice Kamień
Hutnik Ruda-Huta 5:2 Pławanice Kamień
2018-08-12, 17:00:00
w Rudzie-Hucie
     
mecz towarzyski

Wyniki

Mecze sparingowe
Pławanice Kamień 6:4 Astra Leśniowice
Pławanice Kamień 7:2 Beta - Prim Malowane Chełm
Hutnik Ruda - Huta 5:2 Pławanice Kamień

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pan_misiek 2
2. Mały 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com