GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

10-2018

pon.

JUNIORZY: Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień

Obsada sędziowska: Dobosz (główny), Górny, Nazaruk.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

32 urodziny obchodzi Grzegorz Dmuch

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

JUNIORZY: Pławanice Kamień - Kłos Chełm

27

10-2018

sobota

TRAMPKARZE: Sawena Sawin - Pławanice Kamień

28

10-2018

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska

11 urodziny obchodzi Kacper Gąsiorowski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 874, wczoraj: 1046
ogółem: 3 268 391

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Klasyfikacja strzelców 2016/2017

 

Klasyfikacja strzelców chełmskiej KLASY A w sezonie 2016/2017:

(ostatnia aktualizacja: 04.07.2017 r.

 

33 gole:

Paweł Sawicki (Sawena Sawin)

 

28 goli:

Sebastian Staszewski (Agros Suchawa)

 

26 goli:

Sławomir Tatysiak (Orzeł Srebrzyszcze)

 

22 gole:

Andrzej Głowacki (Start-Regent Pawłów) 

 

20 goli:

Damian Kozioł (Start-Regent Pawłów)

 

19 goli:

Paweł Mazur (Hutnik Ruda-Huta)

 

18 goli:

Arkadiusz Jaworski (Bug Hanna)

Albert Głaz (Hutnik Ruda-Huta)

Jakub Jaglewicz (Sawena Sawin)

 

17 goli:

Łukasz Tatysiak (Orzeł Srebrzyszcze)

Damian Stępniak (Zryw Gorzków)

 

14 goli:

Dawid Bereda (Astra Leśniowice)

 

13 goli:

Daniel Judczyc (Astra Leśniowice)

Rafał Wachulski (Sawena Sawin) 

 

11 goli:

Michał Zalewski (Bug Hanna)

Karol Skubisz (Kłos II Chełm)

Tomasz Olech (MKS Siedliska)

Andrzej Olender (Orzeł Srebrzyszcze)

Bartosz Babiarz (Zryw Gorzków) 

 

10 goli:

Daniel Sekulski (Agros Suchawa)

Dariusz Balcerek (Hutnik Ruda-Huta)

Adrian Czajka (Pławanice Kamień)

 

9 goli:

Krzysztof Kępiński (Agros Suchawa) 

Kacper Staszewski (Agros Suchawa) 

Konrad Flisiuk (Leszkopol Bezek) 

Tomasz Nowaczek (Leszkopol Bezek)

Jacek Dyszewski (Vojsławia Wojsławice)

 

8 goli:

Krystian Gierczak (Kłos II Chełm)

Dawid Lewkowicz (Kłos II Chełm) 

Tomasz Rzeszut (Pławanice Kamień)

 

7 goli:

Daniel Hrycak (Agros Suchawa)

Michał Krawczyk (Hutnik Dubeczno)

Alan Struski (Hutnik Dubeczno)

Paweł Prucnal (Hutnik Ruda-Huta)

Tomasz Piech (Hutnik Ruda-Huta)

Dariusz Wojtal (Kłos II Chełm)

Bartosz Terlecki (Leszkopol Bezek)

Wojciech Błaszczuk (Leszkopol Bezek) 

Sebastian Dudko (Pławanice Kamień)

Stanisław Domińczuk (Pławanice Kamień)

Mateusz Dudzic (Pławanice Kamień)

Marcin Kiejda (Start-Regent Pawłów)

 

 

6 goli:

Paweł Miłosz (Bug Hanna)

Hubert Kowalik (Bug Hanna)

Kacper Tyczyński (Hutnik Ruda-Huta)

Radosław Gomułka (Leszkopol Bezek) 

Patryk Kozina (Sawena Sawin)

 

5 goli:

Adam Garal (Bug Hanna)

Dawid Głuch (Hutnik Dubeczno)

Mateusz Kowalski (Hutnik Dubeczno)

Konrad Nazarewicz (Leszkopol Bezek)

Jacek Wójcik (MKS Siedliska)

Adam Sikorski (Orzeł Srebrzyszcze)

Damian Wiśniewski (Pławanice Kamień)

Przemysław Suszcz (Sawena Sawin)

Michał Miazga (Start-Regent Pawłów)

Tomasz Szumilak (Vojsławia Wojsławice) 

Artur Tokarz (Zryw Gorzków)

 

4 gole:

Kamil Celiński (Agros Suchawa)

Piotr Brudek (Astra Leśniowice)

Zbigniew Gałąska (Hutnik Dubeczno)

Kamil Olęder (Kłos II Chełm)

Arkadiusz Wałczyk (Kłos II Chełm)

Paweł Król (Kłos II Chełm)

Szymon Tatysiak (Orzeł Srebrzyszcze) 

Mariusz Olender (Orzeł Srebrzyszcze)

Daniel Trusiuk (Orzeł Srebrzyszcze)

Emil Żukowski (Start-Regent Pawłów) 

 

3 gole:

Emil Mirowski (Astra Leśniowice) 

Janusz Litwin (Astra Leśniowice)

Piotr Betiuk (Astra Leśniowice)

Wojciech Jurczuk (Bug Hanna)

Grzegorz Piotrowski (Bug Hanna)

Ariel Struski (Hutnik Dubeczno)

Patryk Stalbowski (Hutnik Dubeczno)

Przemysław Grzegorczyk (Hutnik Dubeczno)

Marcin Olech (Hutnik Ruda-Huta)

Michał Świszcz (Hutnik Ruda-Huta)

Mateusz Gzella (Hutnik Ruda-Huta)

Paweł Remiś (Leszkopol Bezek) 

Łukasz Sawicki (Leszkopol Bezek)

Przemysław Kochański (Leszkopol Bezek)

Adrian Kurec (Leszkopol Bezek)

Damian Żarski (Orzeł Srebrzyszcze)

Jarosław Szałaj (Pławanice Kamień)

Konrad Gajewski (Pławanice Kamień)

Kacper Kierepka (Sawena Sawin)

Rafał Stopa (Sawena Sawin)

Rafał Gryć (Start-Regent Pawłów)

Patryk Godlewski (Vojsławia Wojsławice)

 

2 gole:

Grzegorz Karczewski (Agros Suchawa)

Kamil Judczyc (Astra Leśniowice)

Daniel Ignatiuk (Bug Hanna)

Damian Bojarczuk (Bug Hanna) 

Daniel Litwin (Bug Hanna)

Łukasz Sarnacki (Bug Hanna)

Maciej Baj (Bug Hanna)

Grzegorz Grzegorczyk (Hutnik Dubeczno)

Grzegorz Nowicki (Hutnik Dubeczno)

Kamil Bartosik (Hutnik Dubeczno)

Szymon Kordas (Hutnik Ruda-Huta)

Sławomir Wyrostek (Kłos II Chełm)

Damian Wachowicz (Kłos II Chełm)

Kamil Alikowski (Kłos II Chełm)

Jakub Szaran (Kłos II Chełm) 

Dawid Dyszewski (Kłos II Chełm)

Artur Iwat (Kłos II Chełm)

Michał Bastrzyk (Leszkopol Bezek)

Sebastian Greczkowski (MKS Siedliska) 

Radosław Wójcik (MKS Siedliska)

Damian Kwiatoń (Orzeł Srebrzyszcze)

Dominik Drewiecki (Orzeł Srebrzyszcze) 

Piotr Szostak (Orzeł Srebrzyszcze)

Michał Gąsiorowski (Pławanice Kamień) 

Robert Hawryluk (Pławanice Kamień)

Paweł Stocki (Pławanice Kamień)

Michał Filipczuk (Pławanice Kamień)

Mirosław Neckar (Pławanice Kamień)

Grzegorz Dmuch (Pławanice Kamień)

Michał Dmitruk (Sawena Sawin)

Adrian Bodak (Start-Regent Pawłów) 

Damian Słomiński (Start-Regent Pawłów)

Grzegorz Kliszcz (Vojsławia Wojsławice)

Mateusz Terebiński (Zryw Gorzków)

Mirosław Szczepanik (Zryw Gorzków)

Krystian Golec (Zryw Gorzków)

 

1 gol:

Mariusz Duda (Agros Suchawa)

Łukasz Namczuk (Agros Suchawa)

Kamil Kopczewski (Agros Suchawa)

Kamil Wasylik (Agros Suchawa)

Michał Matczuk (Astra Leśniowice)

Karol Tywoniuk (Astra Leśniowice)

Grzegorz Pul (Astra Leśniowice)

Patryk Ciszek (Astra Leśniowice)

Kacper Bereda (Astra Leśniowice)

Marek Grabas (Astra Leśniowice)

Arkadiusz Jędrzejewicz (Bug Hanna)

Bartosz Hasiuk (Bug Hanna)

Mateusz Golus (Bug Hanna)

Grzegorz Pawlik (Bug Hanna)

Kamil Karwatiuk (Bug Hanna)

Dawid Giza (Hutnik Dubeczno)

Kamil Głogowski (Hutnik Dubeczno)

Krzysztof Jędruszak (Hutnik Dubeczno)

Karol Pawlak (Hutnik Ruda-Huta)

Przemysław Haponiuk (Hutnik Ruda-Huta)

Patryk Skóra (Hutnik Ruda-Huta)

Piotr Poznański (Kłos II Chełm)

Michał Siatka (Kłos II Chełm)

Kordian Sołtysiuk (Kłos II Chełm)

Kacper Grzegorczyk (Kłos II Chełm)

Mateusz Korkosz (Kłos II Chełm)

Mariusz Bożek (Kłos II Chełm)

Adam Nafalski (Kłos II Chełm)

Damian Korona (Kłos II Chełm)

Damian Flis (Kłos II Chełm)

Wiktor Sawicki (Kłos II Chełm)

Marek Kozaczuk (Leszkopol Bezek) 

Mateusz Muzyka (Leszkopol Bezek)

Jan Stepaniuk (Leszkopol Bezek)

Bartosz Cejman (Leszkopol Bezek)

Michał Ślusarczyk (Leszkopol Bezek)

Kamil Litwin (Leszkopol Bezek)

Mateusz Tkaczyk (MKS Siedliska)

Waldemar Krawiec (MKS Siedliska)

Wojciech Jaszak (MKS Siedliska)

Mateusz Cholewa (MKS Siedliska)

Marcin Cholewa (MKS Siedliska)

Dawid Walczuk (Orzeł Srebrzyszcze)

Rafał Malinowski (Orzeł Srebrzyszcze)

Przemysław Krop (Pławanice Kamień)

Michał Kamiński (Pławanice Kamień)

Łukasz Dyczkowski (Sawena Sawin)

Damian Kolanowski (Sawena Sawin)

Jacek Szyszko (Sawena Sawin)

Maciej Czmielewski (Sawena Sawin)

Michał Jusiuk (Sawena Sawin)

Patryk Karauda (Start-Regent Pawłów)

Mateusz Maliński (Start-Regent Pawłów)

Łukasz Jaruga (Start-Regent Pawłów)

Tomasz Ozon (Start-Regent Pawłów)

Gabriel Kędzierski (Start-Regent Pawłów)

Karol Gadzicki (Vojsławia Wojsławice)

Kacper Kozaczuk (Vojsławia Wojsławice)

Gabriel Wlaź (Vojsławia Wojsławice)

Damian Tyrka (Vojsławia Wojsławice)

Ernest Kaznowski (Vojsławia Wojsławice)

Kacper Ożóg (Vojsławia Wojsławice)

Artur Luty (Vojsławia Wojsławice)

Paweł Burda (Vojsławia Wojsławice)

Tomasz Błażucki (Vojsławia Wojsławice)

Karol Mielniczuk (Vojsławia Wojsławice)

Tomasz Suchodolski (Zryw Gorzków)

Adrian Spasowicz (Zryw Gorzków)

Bartosz Kasprzak (Zryw Gorzków)

Łukasz Laskowski (Zryw Gorzków)

Paweł Szymczuk (Zryw Gorzków)

Robert Bożko (Zryw Gorzków)

Konrad Bojarski (Zryw Gorzków)

 

 

Strzelcy bramek według drużyny:

Agros Suchawa: 28 - Sebastian Staszewski, 10 - Daniel Sekulski, 9 - Krzysztof Kępiński, 9 - Kacper Staszewski, 7 - Daniel Hrycak, 4 - Kamil Celiński, 2 - Grzegorz Karczewski, 1 - Mariusz Duda, 1 - Łukasz Namczuk, 1- Kamil Kopczewski, 1 - Kamil Wasylik.

Astra Leśniowice: 14 - Dawid Bereda, 13 - Daniel Judczyc, 4 - Piotr Brudek, 3 - Emil Mirowski, 3 - Janusz Litwin, 3 - Piotr Betiuk, 2 - Kamil Judczyc, 1 - Michał Matczuk, 1 - Karol Tywoniuk, 1 - Grzegorz Pul, 1 - Patryk Ciszek, 1 - Kacper Bereda, 1 - Marek Grabas.

Bug Hanna: 18 - Arkadiusz Jaworski, 11 - Michał Zalewski, 6 - Paweł Miłosz, 6 - Hubert Kowalik, 5 - Adam Garal, 3 - Wojciech Jurczuk, 3 - Grzegorz Piotrowski, 2 - Maciej Baj, 2 - Daniel Ignatiuk, 2 - Damian Bojarczuk, 2 - Daniel Litwin, 2 - Łukasz Sarnacki, 1 - Arkadiusz Jędrzejewicz., 1 - Bartosz Hasiuk, 1 - Mateusz Golus, 1 - Grzegorz Pawlik, 1 - Kamil Karwatiuk.

Hutnik Dubeczno: 7 - Michał Krawczyk, 7 - Alan Struski, 5 - Dawid Głuch, 5 - Mateusz Kowalski, 4 - Zbigniew Gałąska, 3 - Patryk Stalbowski, 3 - Ariel Struski, 3 - Przemysław Grzegorczyk, 2 - Grzegorz Nowicki, 2 - Grzegorz Grzegorczyk, 2 - Kamil Bartosik, 1 - Dawid Giza, 1 - Kamil Głogowski, 1 - Krzysztof Jędruszak.

Hutnik Ruda-Huta: 19 - Paweł Mazur,18 - Albert Głaz,10 - Dariusz Balcerek, 7 - Paweł Prucnal, 7 - Tomasz Piech, 6 - Kacper Tyczyński, 3 - Marcin Olech, 3 - Michał Świszcz, 3 - Mateusz Gzella, 2 - Szymon Kordas, 1 - Karol Pawlak, 1 - Przemysław Haponiuk, 1 - Patryk Skóra.

Kłos II Chełm: 11 - Karol Skubisz, 8 - Krystian Gierczak, 8 - Dawid Lewkowicz, 7 - Dariusz Wojtal, 4 - Kamil Olęder, 4 - Arkadiusz Wałczyk, 4 - Paweł Król, 2 - Sławomir Wyrostek, 2 - Damian Wachowicz, 2 - Jakub Szaran, 2 - Kamil Alikowski, 2 - Dawid Dyszewski, 2 - Artur Iwat,1 - Piotr Poznański, 1 - Filip Mazur, 1 - Michał Siatka, 1 - Kordian Sołtysiuk, 1 - Kacper Grzegorczyk, 1 - Mateusz Korkosz, 1 - Mariusz Bożek, 1 - Adam Nafalski, 1 - Damian Korona, 1 - Damian Flis, 1 - Wiktor Sawicki.

Leszkopol Bezek: 9 - Konrad Flisiuk, 9 - Tomasz Nowaczek, 7 - Wojciech Błaszczuk, 7 - Bartosz Terlecki, 6 - Radosław Gomułka, 5 - Konrad Nazarewicz, 3 - Adrian Kurec, 3 - Paweł Remiś, 3 - Łukasz Sawicki, 3 - Przemysław Kochański, 2 - Michał Bastrzyk, 1 - Marek Kozaczuk, 1 - Mateusz Muzyka, 1 - Jan Stepaniuk, 1 - Bartosz Cejman, 1 - Michał Ślusarczyk, 1 - Kamil Litwin.

MKS Siedliska: 11 - Tomasz Olech, 5 - Jacek Wójcik, 2 - Sebastian Greczkowski,  2 - Radosław Wójcik, 1 - Mateusz Cholewa, 1 - Marcin Cholewa, 1 - Mateusz Tkaczyk, 1 - Waldemar Krawiec, 1 - Wojciech Jaszak.

Orzeł Srebrzyszcze: 26 - Sławomir Tatysiak, 17 - Łukasz Tatysiak, 11 - Andrzej Olender, 5 - Adam Sikorski, 4 - Mariusz Olender, 4 - Szymon Tatysiak, 4 - Daniel Trusiuk, 3 - Damian Żarski, 2 - Rafał  Malinowski, 2 - Damian Kwiatoń, 2 - Dominik Drewiecki, 2 - Piotr Szostak, 1 - Dawid Walczuk, 1 - Jacek Bazela, 1 - Mirosław Basiński.

Pławanice Kamień: 10 - Adrian Czajka, 8 - Tomasz Rzeszut, 7 - Sebastian Dudko, 7 - Stanisław Domińczuk, 7 - Mateusz Dudzic, 5 - Damian Wiśniewski, 3 - Konrad Gajewski, 3 - Jarosław Szałaj, 2 - Grzegorz Dmuch, 2 - Michał Filipczuk, 2 - Mirosław Neckar, 2 - Michał Gąsiorowski, 2 - Robert Hawryluk, 2 - Paweł Stocki, 1 - Przemysław Krop,1 - Michał Kamiński.

Sawena Sawin: 33 - Paweł Sawicki, 18 - Jakub Jaglewicz, 13 - Rafał Wachulski, 6 - Patryk Kozina, 5 - Przemysław Suszcz, 3 - Kacper Kierepka, 3 - Rafał Stopa, 2 - Michał Dmitruk, 1 - Jacek Szyszko,1 - Łukasz Dyczkowski, 1 - Damian Kolanowski, 1 - Maciej Czmielewski, 1 - Michał Jusiuk.

Start-Regent Pawłów: 22 - Andrzej Głowacki, 20 - Damian Kozioł, 7 - Marcin Kiejda, 5 - Michał Miazga, 4 - Emil Żukowski, 3 - Rafał Gryć, 2 - Adrian Bodak,  2 - Damian Słomiński,1 - Patryk Karauda, 1 - Mateusz Maliński,1 - Łukasz Jaruga, 1 - Tomasz Ozon, 1 - Gabriel Kędzierski.

Vojsławia Wojsławice: 9 - Jacek Dyszewski, 5 - Tomasz Szumilak, 3 - Patryk Godlewski, 2 - Grzegorz Kliszcz, 1 - Karol Gadzicki, 1 - Kacper Kozaczuk, 1 - Gabriel Wlaź, 1 - Damian Tyrka, 1 - Ernest Kaznowski, 1 - Kacper Ożóg, 1 - Artur Luty, 1 - Paweł Burda, 1 - Tomasz Błażucki, 1 - Karol Mielniczuk.

Zryw Gorzków: 17 - Damian Stępniak, 11 - Bartosz Babiarz, 5 - Artur Tokarz, 2 - Mirosław Szczepanik, 2 - Mateusz Terebiński, 2 - Krystian Golec, 1 - Konrad Bojarski, 1 - Tomasz Suchodolski, 1 - Adrian Spasowicz, 1 - Bartosz Kasprzak, 1 - Łukasz Laskowski, 1 - Paweł Szymczuk, 1 - Robert Bożko. 

 

 

Gole samobójcze: 

1 - Bartosz Staszewski (Agros Suchawa)

1 - Mateusz Kowalski (Hutnik Dubeczno)

1 - Łukasz Wróblewski (Hutnik Ruda-Huta) 

1 - Mariusz Pietrzak (MKS Siedliska)

1 - Tomasz Ozon (Start-Regent Pawłów)

1 - Tomasz Has (Vojsławia Wojsławice)

1 - Kacper Ożóg (Vojsławia Wojsławice)

1 - Mateusz Mydlak (Vojsławia Wojsławice)

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńVitrum Wola Uhruska
Pławanice Kamień   Vitrum Wola Uhruska
2018-10-28, 15:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Hutnik Ruda - Huta - Hutnik Dubeczno
Vojsławia Wojsławice - Astra Leśniowice
Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska
Sawena Sawin - Sparta II Rejowiec Fabryczny
MKS Siedliska - Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSparta II Rejowiec Fabryczny
Pławanice Kamień 7:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny
2018-10-13, 15:00:00
w Pławanicach (sobota)
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Leszkopol Bezek 3:3 Hutnik Ruda - Huta
Znicz Siennica Różana 7:0 MKS Siedliska
Zryw Gorzków 2:4 Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny 2:0 Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska 2:3 Vojsławia Wojsławice
Astra Leśniowice 2:0 Hutnik Dubeczno

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 44
2. pan_misiek 42
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com