GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2018

wtorek

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 15:15, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 18:00, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

20

01-2018

sobota

17 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 639, wczoraj: 936
ogółem: 3 023 104

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Skarb Kibica (W) sezon 2015/2016

 

BRAT-CUKROWNIK SIENNICA NADOLNA

Prezes: Stanisław Lubaś

Trener: Andrzej Krawiec

Kierownik drużyny: Tadeusz Ćwirta

 

Bramkarze: Łukasz Kowalski (1992), Grzegorz Pypa (1996), Piotr Siemko (1996).

Obrońcy: Krzysztof Dobrzyński (1977), Mariusz Korszun (1975), Krzysztof Szadura (1988), Robert Malinowski (1981), Piotr Wójciuk (1977), Mateusz Świdnik (1996), Kacper Gdak (1996), Michał Kociuba (1996).

Pomocnicy: Piotr Lubaś (1992), Patryk Jopek (1995),  Michał Szadura (1992), Paweł Szadura (1993), Arkadiusz Kister (1986), Jakub Bludnik (1996), Dominik Sagadel (1996), Andrzej Krawiec (1978), Krzysztof Półtorak (1997), Kamil Jopek (1998).

Napastnicy: Arnold Kister (1988), Krystian Szczepaniuk (1996), Arkadiusz Wędzina (1997), Mateusz Garbacz (1995), Norbert Nowicki (1988), Aleksander Urbański (1998).

 

Przybyli: K.Jopek (Start Krasnystaw), Garbacz (Granica Dorohusk), Urbański, Półtorak (obaj z juniorów).

Ubyli: M.Łata (Ruch Izbica), Witka, Wójcicki (nie wznowili treningów).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPS EKO RÓŻANKA

                                                        Prezes: Andrzej Kaliszuk                                                      

Trener: Andrzej Łągwa

Kierownik drużyny: Marcin Swoboda

 

Bramkarze: Kamil Karwatiuk (1997), Maciej Danielczuk (1999), Kamil Wasylik (1994).

Obrońcy: Grzegorz Bornus (1977), Paweł Kruk (1989), Wojciech Lejko (1996), Michał Łobko (1998), Emil Mikulski (1989), Paweł Chmiel (1995), Dawid Żakowski (1997).

Pomocnicy: Patryk Błaszczuk (1996), Krystian Mikulski (1997), Mateusz Gołąb (1991), Grzegorz Piotrowski (1996), Damian Bojarczuk (1991), Mateusz Harko (1998), Piotr Mazur (1994), Vladyslav Mahdysh (1995), Jakub Gołąb (1999).

Napastnicy: Sławomir Skorupski (1986), Mateusz Chwedoruk (1997).

 

Przybyli: Mahdysh (Bogu Brody /Ukraina/), Mazur (nowozgłoszony).

Ubyli: Kuczyński (Włodawianka Włodawa), Walaszek (Vitrum Wola Uhruska).

 

 

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FRASSATI FAJSŁAWICE

Prezes: Jerzy Zabielski

Trener: Daniel Krakiewicz

Kierownik drużyny: Artur Gąsak

 

Bramkarze: Michał Czajka (1991), Wojciech Mazur (1999).

Obrońcy: Piotr Trała (1988), Łukasz Pluta (1990), Piotr Jedut (1992), Tomasz Madeja (1986), Konrad Błaziak (1995), Kamil Kostecki (1996), Kamil Baran (1990), Tomasz Furmaniak (1984), Andrzej Stacharski (1993), Marcin Baran (1989), Patryk Dzirba (1998).

Pomocnicy: Andrzej Adamiak (1992), Jacek Olech (1987), Rafał Robak (1997), Bartosz Lipa (1995), Karol Przebirowski (1993), Daniel Krakiewicz (1986), Bartłomiej Sałaga (1982), Piotr Chruściel (1999), Artur Gąsak (1981), Patryk Przebirowski (1994).

Napastnicy: Łukasz Kasperek (1981), Łukasz Skorek (1986), Sebastian Baran (1995), Przemysław Olech (1985), Jakub Stefaniak (1998).

 

Przybyli: Dzirba, Chruściel, Stefaniak, Mazur (wszyscy z juniorów), Gąsak (nowozgłoszony), P.Przebiorowski (wrócił z zagranicy).

Ubyli: Kozak (LKS Wierzchowiska), Leszczyński, Szymaniak (obaj nie wznowili treningów).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KŁOS CHEŁM

Prezes: Lucjan Jarocki

Trener: Robert Tarnowski

Kierownik drużyny: Lucjan Jarocki

 

Bramkarze: Mariusz Bożek (1998), Bartłomiej Porzyc (1989). 

Obrońcy: Tomasz Hawryluk (1978), Radosław Leonowicz (1989), Patryk Wróblewski (1993), Sławomir Wyrostek (1972), Mateusz Korkosz (1997), Emil Poznański (1995), Tomasz Ciechoński (1975), Michał Siatka (1995), Konrad Omelko (1990), Mateusz Misik (1998), Patryk Prus (1996), Michał Lik (1997).

Pomocnicy: Paweł Żwirbla (1992), Tomasz Janas (1987), Damian Flis (1989), Patryk Gierczak (1997), Kazimierz Bala (1992), Dariusz Wojtal (1996), Michał Antoniak (1996).

Napastnicy: Łukasz Drzewicki (1990), Paweł Król (1989), Karol Skubisz (1989), Arkadiusz Szady (1998), Marek Szponar (1994).

 

Przybyli: Michał Antoniak (wznowił treningi), Szponar (Start Krasnystaw).

Ubyli: Mateusz Antoniak (Vitrum Wola Uhruska).  

 

 

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OGNIWO WIERZBICA

Prezes: Robert Hanc

Trener: Sebastian Kogut

Kierownik drużyny: Artur Wawruszak

 

Bramkarze: Rafał Zagraba (1988), Konrad Chruścik (1999).

Obrońcy: Rafał Kołtun (1992), Tomasz Nowaczek (1981), Damian Gałecki (1990), Hubert Pilipczuk (1996), Mariusz Członka (1995), Michał Kłos (1997), Grzegorz Wdowicz (1998), Seweryn Pietruszka (1979), Konrad Flisiuk (1997), Alan Bonat (1999).

Pomocnicy: Igor Hanc (1992), Mateusz Szanfisz (1993), Karol Knot (1989), Kacper Hanc (1996), Mateusz Kołtun (1996), Konrad Flisiuk (1997), Radosław Członka (1998),  Przemysław Mazurek (1980), Przemysław Rutkowski (1996), Tymoteusz Nyszko (1981), Szymon Welter (1980), Bartłomiej Zwolak (1994).

Napastnicy: Patryk Bąk (1992), Damian Krupski (1992), Karol Stańczuk (1999), Maciej Szwed (1998), Maksymilian Dumin (1996).

 

Przybyli: Kogut (trener), Pietruszka (Unia Białopole), Stańczuk, Chruścik, Szwed, Flisiuk, Dumin, Bonat (wszyscy z juniorów), P.Rutkowski (Victoria Żmudź), Nyszko (wznowił treningi), Zwolak, Welter (obaj Granica Dorohusk).

Ubyli: Z.Gomułka, P.Gomułka (obaj Leszkopol Bezek), M.Nowaczek (Victoria Żmudź), Charytanowicz, M.Bąk, Nadolski (wszyscy wyjazd za granicę). 

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GKS PŁAWANICE KAMIEŃ

Prezes: Grzegorz Weremko

Trener: Michał Filipczuk

Kierownik drużyny: Janusz Dudko

 

Bramkarze: Michał Wojcieszek (1997), Mateusz Paluch (1993), Grzegorz Dmuch (1986).

Obrońcy: Mirosław Neckar (1967), Robert Hawryluk (1975), Paweł Szajna (1984), Michał Filipczuk (1988), Rafał Malinowski (1996), Michał Kamiński (1997), Bartłomiej Kozaczuk (1995), Tomasz Petruk (1983).

Pomocnicy: Michał Gąsiorowski (1992), Tomasz Rzeszut (1996), Michał Pogorzelec (1995), Sebastian Dudko (1982), Jarosław Szałaj (1996), Adrian Czajka (1997), Patryk Urban (1997).

Napastnicy: Patryk Szkałuba (1995), Damian Wiśniewski (1988), Kacper Nestorowicz (1996).

 

Przybył: Urban (z juniorów).

Ubyli: Olender (Orzeł Srebrzyszcze), M.Paszkiewicz, Ł.Paszkiewicz, R.Szymczuk, Kapeluszny, Gajewski (wszyscy nie wznowili treningów).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUCH IZBICA

Prezes: Paweł Zieliński

Trener: Arkadiusz Mazurek 

Kierownik drużyny: Marcin Antoniak

 

Bramkarze: Łukasz Pastuszak (1988), Bartłomiej Bliźniak (1998).

Obrońcy: Rafał Pawelec (1989), Bartłomiej Suszek (1993), Adrian Kaszak (1997), Michał Śliwa (1997),  Konrad Swatowski (1999), Przemysław Jasiński (1998), Karol Kalita (1996), Robert Fornal (1977).

Pomocnicy: Sławomir Swatowski (1995), Maciej Śliwa (1996), Patryk Lewandowski (1998), Michał Kornaś (1998), Piotr Malczewski (1978), Paweł Jarmosz (1993), Damian Łata (1997), Michał Wlizło (1998), Maciej Bojar (1993), Marcin Łata (1994). 

Napastnicy: Damian Stępniak (1993), Michał Gałka (1987), Adam Tymicki (1999), Grzegorz Dąbrowski (1984), Jakub Antoniak (1999), Kamil Mikuła (1995).

 

Przybyli: A.Mazurek (trener), M.Łata (Brat Siennica Nadolna), Fornal, Mikuła (obaj Zryw Gorzków), Antoniak (z juniorów), Lewandowski (Chełmianka Chełm).

Ubyli: Ignaciuk (Omega Stary Zamość), Gieleta (Zryw Gorzków). 

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SAWENA SAWIN

Prezes: Wojciech Adamowicz

Trener: Marek Tarnowski

Kierownik drużyny: -

 

Bramkarze: Przemysław Misiura (1993), Rafał Jaglewicz (1997).

Obrońcy: Michał Niemiec (1991), Patryk Łubkowski (1995), Rafał Wachulski (1996), Mateusz Krawczyński (1991), Paweł Łabędzki (1990), Łukasz Dyczkowski (1990), Kacper Kierepka (1996), Dominik Swatek (1991).

Pomocnicy: Michał Teter (1986), Jacek Szyszko (1982), Przemysław Suszcz (1997), Rafał Stopa (1996), Kamil Nowak (1993), Maciej Czmielewski (1998), Damian Kamyszek (1990), Szymon Maliszewski (1993), Przemysław Matejek (1998), Jakub Jaglewicz (1997), Tomasz Rączkowski (1989), Marcin Żołnacz (1997).

Napastnicy: Andrzej Paszkowski (1990), Patryk Kozina (1994), Dawid Jaglewicz (1996).

 

Przybyli: J.Jaglewicz, Żołnacz (obaj z juniorów).

Ubyli: Wójcik (LKS Trawniki), Rusinek (wyjechał za granicę), Michalski (kontuzja).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPARTA REJOWIEC FABRYCZNY

Prezes: Robert Szokaluk

Trener: Bartosz Bodys

Kierownik drużyny: Marek Jankowski

 

Bramkarze: Sebastian Bralewski (1990), Mateusz Lipiński (1997), Maciej Płonka (1983).

Obrońcy: Bartosz Bodys (1983), Kamil Rutkowski (1993), Artur Rutkowski (1989), Amadeusz Lewczuk (1998), Igor Kułaga (1996), Mateusz Sawicki (1994), Sebastian Lipiński (1995), Piotr Kwiatkowski (1993), Sebastian Kwiatkowski (1989), Marcin Terlecki (1994), Łukasz Jaruga (1988).

Pomocnicy: Dawid Sulowski (1997), Kamil Góra (1983), Patryk Krystjańczuk (1997), Jakub Kopciewicz (1997), Daniel Sawicki (1993), Mikołaj Kister (1993), Konrad Kiejda (1993).

Napastnicy: Bartosz Kwiatosz (1996), Daniel Barabasz (1994), Jacek Ziarkowski (1975), Dorel Rudenco (1985).

 

Przybyli: S.Kwiatkowski, K.Kiejda (obaj Unia Rejowiec), Terlecki (Spółdzielca Siedliszcze), Jaruga (wznowił treningi), Rudenco (nowozgłoszony), Płonka (wznowił treningi).

Ubyli: Grams, Kość (obaj nie wznowili treningów), Szmytki (Włodawianka Włodawa), J.Chybiak, Kozioł (obaj Start-Regent Pawłów).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE

Prezes: Zbigniew Droń

Trener: Tomasz Bielecki

Kierownik drużyny: Karol Siczek

 

Bramkarze: Łukasz Bielecki (1994), Adam Kasprzak (1991), Krzysztof Kiedrzynek (1959).

Obrońcy: Robert Braniewski (1983), Konrad Jędruszak (1997), Maciej Ławicki (1999), Hubert Lekan (1998), Dawid Orłowski (1994), Kamil Wawruszak (1984), Paweł Żukowski (1980), Kamil Leśnicki (1985), Łukasz Leśnicki (1987), Krzysztof Mroczek (1983).

Pomocnicy: Szymon Borek (1995), Paweł Droń (1983), Artur Hawerczuk (1996), Krzysztof Łaska (1984), Damian Osoba (1989), Adrian Osoba (1999), Daniel Orłowski (1999), Robert Wójcik (1979), Dawid Lekan (1996), Bartosz Cejman (1996), Mateusz Muzyka (1995), Jakub Roczon (1999).

Napastnicy: Tomasz Denisiuk (1988), Mateusz Iwaniuk (1994), Łukasz Lechowski (1985), Robert Pasternak (1985), Adrian Kurec (1984), Marek Stefańczuk (1999).

 

Przybyli: Cejman, M.Muzyka (obaj Leszkopol Bezek).

Ubyli: Terlecki (Sparta Rejowiec Fabryczny), Jop, M.Jędruszak (obaj nie wznowili treningów).

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

START 1944 KRASNYSTAW

Prezes: Andrzej Jasionowski

Trener: Mariusz Wróbel

Kierownik drużyny: Robert Grzesiak

 

Bramkarze: Alan Bednarczyk (1992), Mateusz Skrzypa (1998), Wojciech Matycz (1997).

Obrońcy: Łukasz Nowakowski (1994), Michał Łuczyn (1994), Grzegorz Liszka (1995), Bartłomiej Dworucha (1995), Jakub Salitra (1991), Michał Saj (1997), Wojciech Herbut (1989), Karol Wojciechowski (1997), Radosław Lenard (1998), Jakub Furtak (1999), Michał Zadrąg (1998).

Pomocnicy: Dariusz Chłopek (1996), Adrian Kowalski (1996), Paweł Matycz (1997), Tomasz Iwan (1986), Marcin Ciechan (1974), Patryk Ciesielski (1997), Michał Wójtowicz (1998), Karol Sobów (1987). Daniel Chariasz 1993), Mateusz Wójcik (1994), Kacper Kleban (1999), Karol Karasiński (1995), Mateusz Legieć (1998), Mateusz Dołhan (1997), Kamil Wieradzki (1998), Łukasz Petrynik (2000), Tomasz Majewski (1979).  

Napastnicy: Sebastian Sadowski (1991), Jakub Frącek (1991).

 

Przybyli: Karasiński (Ludwiniak Ludwin), Kleban, Legieć, Dołhan, Furtak, Zadrąg (wszyscy z juniorów), Wieradzki (nowozgłoszony), Petrynik (z trampkarzy), Majewski (wznowił karierę).  

Ubyli: Kowiński (AMSPN Hetman Zamość, Szponar (Kłos Chełm), Jopek (Brat Siennica Nadolna), Banaszkiewicz, E.Witkowski (obaj kontuzja), Szczepanik (Zryw Gorzków). 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TATRAN KRAŚNICZYN

Prezes: Lucjan Fedak

Trener: Mirosław Berbeć

Kierownik drużyny: Piotr Mróz

 

Bramkarze: Przemysław Kubów (1993), Tomasz Solecki (1980), Kamil Bulicz (1997).

Obrońcy: Adrian Stasiuk (1992), Sebastian Stasiuk (1995), Marek Dubaj (1995), Konrad Kryłowicz (1996), Łukasz Soczyński (1995), Adam Barzał (1996), Krzysztof Maciaszek (1984), Piotr Mazurek (1991), Marcin Dubaj (1997).

Pomocnicy: Mariusz Sawczuk (1980), Piotr Sawczuk (1983), Daniel Mazurek (1993), Rafał Mróz (1993), Karol Smorga (1997), Marcin Mielnicki (1982), Paweł Fedak (1989), Przemysław Rapa (1982), Damian Sadlak (1992), Sebastian Suduł (1987), Kamil Ciechański (1988), Krzysztof Błaszczak (1977), Ireneusz Kowalski (1993).

 Napastnicy: Kamil Mazurek (1994), Marek Burek (1977), Mirosław Tymicki (1985), Łukasz Pukas (1990).

 

Przybyli: Piotr Mazurek (Chełmianka Chełm), Marcin Dubaj (z juniorów).

Ubyli: J.Stasiuk, Dobosz (obaj nie wznowili treningów).

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA BIAŁOPOLE

Prezes: Jan Ostrowski

Trener: Waldemar Kogut

Kierownik drużyny: Sebastian Czepielewski

 

Bramkarze: Piotr Siewak (1996), Tomasz Wikło (1985), Emil Kargul (1985).

Obrońcy: Wojciech Bureć (1993), Grzegorz Piekaruk (1985), Damian Tukiendorf (1995),  Marcin Szwiec (1985), Kamil Kaczyński (1996), Tomasz Soroka (1988), Stanisław Domińczuk (1974), Daniel Szopa (1995), Kordian Nazaruk (1995).

Pomocnicy:  Adrian Zdybel (1996), Damian Komosa (1996), Grzegorz Szponder (1998), Jacek Iwanicki (1992), Adam Frąk (1984), Dawid Stepaniuk (1995), Mateusz Adamiec (1986), Arkadiusz Sekulski (1985), Hubert Kołodziejczyk (1996).

Napastnicy: Szymon Łukaszewski (1996), Przemysław Rondoś (1998), Robert Cymborski (1983), Michał Jabłoński (1983).

 

Przybyli: Wikło, Kołodziejczyk (obaj Victoria Żmudź), T.Soroka, Domińczuk (obaj wznowili treningi), Szopa (Wisła Maciejowice), Oleszczuk (Unia Hrubieszów).

Ubyli: Szlichtyng, Leśnicki (obaj nie wznowili treningów), Pietruszka (Ogniwo Wierzbica), S.Kogut (Victoria Żmudź).

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA REJOWIEC

Prezes: Marcin Palonka

Trener: Tomasz Sąsiadek

Kierownik drużyny: Jan Mazur

 

Bramkarze: Maciej Maciejewski (1993),  Łukasz Studziński (1982).

Obrońcy: Mateusz Pawlicha (1986), Karol Szczepanik (1990), Marcin Kloc (1990), Kamil Brzezicki (1981), Paweł Szajduk (1994), Zbigniew Leśnicki (1976), Dawid Karauda (1995), Roman Rossa (1972), Dawid Kowalczyk (1997), Damian Korzeniowski (1986).

Pomocnicy: Mateusz Bohuniuk (1992), Adrian Czerwiński (1994), Michał Miazga (1984), Paweł Paśnik (1982), Przemysław Huk (1996), Marcin Palonka (1983), Dawid Grel (1999), Jarosław Dębski (1988), Maciej Huk (1997), Michał Chybiak (1991), Łukasz Górski (1990), Karol Szczepanik (1990).

Napastnicy: Maciej Niemiec (1997), Tomasz Piłat (2000), Tomasz Sąsiadek (1985), Michał Pastuszak (1991), Karol Bohuniuk (1995).

 

Przybyli: M.Huk, Korzeniowski (obaj wznowili treningi), Piłat, Kowalczyk (z juniorów), M.Chybiak (Sparta Rejowiec Fabryczny), K.Bohuniuk (Orzeł Srebrzyszcze).

Ubyli: Gwardiak (wyjazd za granicę), K.Kiejda, S.Kwiatkowski (obaj Sparta Rejowiec Fabryczny), Ciołek (Vitrum Wola Uhruska), Futyma, Głowacki, Gozdur (wszyscy nie wznowili treningów), Górny, M.Kozaczuk (obaj Niedźwiadek Chełm juniorzy), Liszewski (Orzeł Srebrzyszcze). 

 

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2018-02-25, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Vitrum Wola Uhruska - MKS Siedliska
Leszkopol Bezek - Agros Suchawa
Astra Leśniowice - Sawena Sawin
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków
Start - Regent Pawłów - Bug Hanna
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSawena Sawin
Pławanice Kamień 1:4 Sawena Sawin
2017-11-19, 13:00:00
mecz zaległy, w pierwotnym terminie (29.10.2017 r.) odwołany
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włodawianka Włodawa 4:2 Hutnik Dubeczno
Pławanice Kamień 1:4 Bug Hanna
Start - Regent Pawłów 4:0 Zryw Gorzków
Znicz Siennica Różana 2:4 Sawena Sawin
Astra Leśniowice 0:3 Agros Suchawa
MKS Siedliska 2:4 Leszkopol Bezek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mały 56
2. pan_misiek 51
3. AveAstra 33
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com