GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2018

wtorek

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 15:15, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 18:00, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

20

01-2018

sobota

17 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 598, wczoraj: 936
ogółem: 3 023 063

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kl. strzelców 2012 / 2013

 

Klasyfikacja strzelców V ligi chełmskiej w sezonie 2012/2013:

(ostatnia aktualizacja: 25.06.2013)

w klasyfikacji uwzględniono walkower w meczu Pławanice - Brat 

 

30 goli: 

Radosław Ciołek (16 - Unia Białopole / 14 - Kłos Chełm)

 

29 goli:

Damian Koprucha (Hetman Żółkiewka)

 

24 gole:

Marek Szponar (Start Krasnystaw)

 

22 gole:

Norbert Nowicki (Brat Siennica Nadolna)

 

21 goli:

Karol Knot (Ogniwo Wierzbica)

 

20 goli:

Mateusz Wójcik (Start Krasnystaw)

 

19 goli:

Rafał Bielak (Hetman Żółkiewka)

 

16 goli: 

Roman Blonka (Ruch Izbica)

Michał Jabłoński (Granica Dorohusk)

 

15 goli:

Łukasz Drzewicki (Kłos Chełm)

 

14 goli:

Dariusz Stocki (Pławanice Kamień)

Daniel Chariasz (Start Krasnystaw)

 

13 goli:

Mariusz Kycko (Hetman Żółkiewka)

Paweł Myśliwiecki (Hetman Żółkiewka)

Paweł Szajduk (Unia Rejowiec)

 

12 goli:

Patryk Bąk (Ogniwo Wierzbica)

Tomasz Janas (Pławanice Kamień)

Piotr Baran (Hetman Żółkiewka)

 

11 goli:

Łukasz Górski (Unia Rejowiec)

Łukasz Skorek (Frassati Fajsławice)

Paweł Żwirbla (Kłos Chełm)

 

10 goli:

Mateusz Bąk (Ogniwo Wierzbica)

Kazimierz Bala (Granica Dorohusk)

Andrzej Olender (Granica Dorohusk)

Damian Krupski (Hutnik Ruda Huta) 

 

9 goli:

Marcin Walaszek (Vitrum Wola Uhruska)

Arnold Kister (Brat Siennica Nadolna)

Mirosław Neckar (Pławanice Kamień)

 

8 goli:

Łukasz Kasperek (Frassati Fajsławice)

Jacek Olech (Frassati Fajsławice)

Mariusz Olender (Granica Dorohusk)

Andrzej Ignaciuk (Ruch Izbica)

Rafał Mróz (Tatran Kraśniczyn)

Jakub Frącek (Brat Siennica Nadolna)

Adrian Szmytki (Kłos Chełm)

 

7 goli:

Jarosław Drzewiecki (Brat Siennica Nadolna)

Mateusz Miksza (Granica Dorohusk)

Grzegorz Świderski (Granica Dorohusk)

Dawid Bielak (Start Krasnystaw)

Karol Szczepanik (Unia Rejowiec)

Paweł Nadolski (Ogniwo Wierzbica)

Damian Sadlak (Tatran Kraśniczyn)

Paweł Mazur (Hutnik Ruda Huta)

 

6 goli:

Jacek Dyszewski (Unia Białopole)

Sławomir Leśnicki (Unia Białopole)

Tomasz Jenda (3 - Granica Dorohusk / 3 - Unia Białopole)

Piotr Ciejak (Pławanice Kamień)

Marcin Mielnicki (Tatran Kraśniczyn)

Jacek Wójcik (Hetman Żółkiewka)

 

5 goli:

Norbert Charytanowicz (Ogniwo Wierzbica)

Mateusz Szanfisz (Ogniwo Wierzbica)

Piotr Trała (Frassati Fajsławice)

Krzysztof Pluta (Frassati Fajsławice)

Sebastian Dudko (Pławanice Kamień)

Rafał Sobczuk (Unia Białopole)

Marcin Kasperek (Granica Dorohusk)

Paweł Król (Kłos Chełm)

Adrian Czerwiński (Unia Rejowiec)

Przemysław Huk (Unia Rejowiec)


4 gole:

Michał Gałka (Ruch Izbica)

Marcin Łata (Ruch Izbica)

Tomasz Nowaczek (Ogniwo Wierzbica)

Adam Mazurek (Ogniwo Wierzbica)

Artur Czajka (Frassati Fajsławice)

Bartłomiej Szymaniak (Frassati Fajsławice)

Michał Pastuszak (Unia Rejowiec)

Tomasz Maśluch (Start Krasnystaw)

Piotr Mazurek (Tatran Kraśniczyn)

Szymon Łukaszewski (Unia Białopole)

Stanisław Domińczuk (Unia Białopole)

Krzysztof Ruszkiewicz (Granica Dorohusk)

Robert Hawryluk (Pławanice Kamień)

Kacper Nestorowicz (Pławanice Kamień)

 

3 gole:

Damian Misiura (Ogniwo Wierzbica) 

Damian Wiśniewski (Pławanice Kamień)

Arkadiusz Wałczyk (Kłos Chełm)

Łukasz Dyczko (Granica Dorohusk)

Ireneusz Kowalski (Tatran Kraśniczyn)

Michał Gutowski (Brat Siennica Nadolna)

Mariusz Czuluk (Brat Siennica Nadolna)

Krystian Szczepaniuk (Brat Siennica Nadolna)

Damian Kulbicki (Vitrum Wola Uhruska)

Michał Bloch (Hetman Żółkiewka)

Krzysztof Błaszczak (Start Krasnystaw)

Mariusz Bąk (Start Krasnystaw)

Karol Kalita (Ruch Izbica)

 

2 gole:

Damian Gałecki (Ogniwo WIerzbica)

Rafał Kołtun (Ogniwo Wierzbica)

Mateusz Szpilski (Kłos Chełm)

Adrian Brzyszko (Tatran Kraśniczyn)

Marcin Malinowski (Tatran Kraśniczyn)

Przemysław Nizioł (Ruch Izbica)

Rafał Pawelec (Ruch Izbica)

Bartosz Nizioł (Ruch Izbica)

Sławomir Swatowski (Ruch Izbica)

Maciej Śliwa (Ruch Izbica)

Damian Szpakowski (Pławanice Kamień)

Michał Gąsiorowski (Pławanice Kamień)

Tomasz Bochen (Pławanice Kamień)

Tomasz Petruk (Pławanice Kamień)

Kamil Góra (Unia Rejowiec)

Marcin Kloc (Unia Rejowiec)

Mateusz Adamczuk (Unia Rejowiec)

Artur Iwat (Unia Białopole)

Sebastian Albiniak (Unia Białopole)

Tomasz Soroka (Unia Białopole)

Paweł Binkiewicz (Hutnik Ruda Huta)

Krzysztof Czerniakiewicz (Hutnik Ruda Huta)

Paweł Nawrocki (Hutnik Ruda Huta)

Mateusz Banaszkiewicz (Start Krasnystaw)

Andrzej Pidek (Hetman Żółkiewka)

Mariusz Korszun (Brat Siennica Nadolna)

Paweł Dybek (Vitrum Wola Uhruska)

Andrzej Adamiak (Frassati Fajsławice)

Kamil Sergijuk (Granica Dorohusk)

 

1 gol:

Damian Psiuk (Start Krasnystaw)

Michał Szostak (Start Krasnystaw)

Alan Bednarczyk (Start Krasnystaw)

Dariusz Nawrocki (Hutnik Ruda Huta)

Szymon Maliszewski (Hutnik Ruda Huta)

Wojciech Chmiel (Hutnik Ruda Huta)

Robert Nawrocki (Hutnik Ruda Huta)

Marek Borysiuk (Hutnik Ruda Huta)

Ariel Skimina (Hutnik Ruda Huta)

Łukasz Nestorowicz (Hutnik Ruda Huta)

Tomasz Adamiec (Unia Rejowiec)

Maciej Futyma (Unia Rejowiec)

Mateusz Waręcki (Unia Rejowiec)

Oleksandr Knyshuk (Ruch Izbica)

Przemysław Zając (Ruch Izbica)

Paweł Rysak (Ruch Izbica)

Łukasz Socha (Ogniwo Wierzbica)

Erwin Pilarski (Ogniwo Wierzbica)

Konrad Sobczuk (Ogniwo Wierzbica)

Rafał Wójcik (Tatran Kraśniczyn)

Łukasz Soczyński (Tatran Kraśniczyn)

Adrian Stasiuk (Tatran Kraśniczyn)

Paweł Fedak (Tatran Kraśniczyn)

Mariusz Sawczuk (Tatran Kraśniczyn)

Marcin Baran (Frassati Fajsławice)

Andrzej Stacharski (Frassati Fajsławice)

Michał Szadura (Frassati Fajsławice)

Paweł Szadura (Frassati Fajsławice)

Patryk Kasperek (Frassati Fajsławice)

Paweł Paśnik (Kłos Chełm)

Mateusz Antoniak (Kłos Chełm)

Bartłomiej Wyrostek (Kłos Chełm)

Piotr Poznański (Kłos Chełm)

Karol Koniczuk (Kłos Chełm)

Jakub Czekierda (Kłos Chełm)

Łukasz Piotrowski (Unia Białopole)

Jakub Łukaszewski (Unia Białopole)

Sławomir Tatysiak (Unia Białopole)

Grzegorz Pul (Unia Białopole)

Karol Szwalikowski (Vitrum Wola Uhruska)

Grzegorz Cholawo (Vitrum Wola Uhruska)

Krystian Czerpak (Vitrum Wola Uhruska)

Alan Reps (Vitrum Wola Uhruska)

Daniel Borysiuk (Vitrum Wola Uhruska)

Michał Nowosad (Vitrum Wola Uhruska)

Bartłomiej Szwalikowski (Vitrum Wola Uhruska)

Paweł Wielgus (Vitrum Wola Uhruska)

Paweł Chojda (Hetman Żółkiewka)

Krzysztof Kuzioła (Hetman Żółkiewka)

Przemysław Skrzypczyński (Hetman Żółkiewka)

Grzegorz Limek (Hetman Żółkiewka)

Paweł Kondratowicz (Hetman Żółkiewka)

Michał Filipczuk (Pławanice Kamień)

Paweł Belina (Brat Siennica Nadolna)

Robert Malinowski (Brat Siennica Nadolna)

Jarosław Dębski (Brat Siennica Nadolna)

Tomasz Iwan (Brat Siennica Nadolna)

Dawid Jopek (Brat Siennica Nadolna)

Marek Grzywna (Granica Dorohusk)

Mateusz Fedoruk (Granica Dorohusk)

 

Gole samobójcze:

2 - Tomasz Petruk (Pławanice Kamień)

1 - Konrad Omelko (Pławanice Kamień)

Mateusz Paluch (Pławanice Kamień)

Krzysztof Szadura (Frassati Fajsławice)

Piotr Kopeć (Granica Dorohusk)

Wojciech Kuśmierczuk (Granica Dorohusk)

Paweł Wielgus (Vitrum Wola Uhruska)

Dawid Jopek (Brat Siennica Nadolna)

Adrian Leszczyński (Ogniwo Wierzbica)


 

Strzelcy według drużyn:

Brat Siennica Nadolna: 22 - Norbert Nowicki, 9 - Arnold Kister, 8 - Jakub Frącek, 7 - Jarosław Drzewiecki, 3 - Michał Gutowski, Mariusz Czuluk, Krystian Szczepaniuk, 2 - Mariusz Korszun, 1 - Paweł Belina, Robert Malinowski, Jarosław Dębski, Tomasz Iwan, Dawid Jopek

Frassati Fajsławice: 11 -  Łukasz Skorek, - Łukasz Kasperek, Jacek Olech, 5 - Piotr Trała, Krzysztof Pluta, 4 - Artur Czajka,  Bartłomiej Szymaniak, 2 - Andrzej Adamiak, 1 - Marcin Baran, Andrzej Stacharski, Michał Szadura, Paweł Szadura, Patryk Kasperek

Granica Dorohusk: 16 - Michał Jabłoński, 10 - Andrzej Olender, Kazimierz Bala, 8 - Mariusz Olender, 7 - Mateusz Miksza, Grzegorz Świderski, 5 - Marcin Kasperek, 4 - Krzysztof Ruszkiewicz, 3 - Tomasz Jenda, Łukasz Dyczko, 2 - Kamil Sergijuk, 1 - Marek Grzywna, Mateusz Fedoruk

Hetman Żółkiewka: 29 - Damian Koprucha, 19 - Rafał Bielak, 13 - Mariusz Kycko, Paweł Myśliwiecki, 12 - Piotr Baran, 6 - Jacek Wójcik, 3 - Michał Bloch, 2 - Andrzej Pidek1 - Paweł Chojda, Krzysztof Kuzioła, Przemysław Skrzypczyński, Grzegorz Limek, Paweł Kondratowicz

Hutnik Ruda Huta: 10 - Damian Krupski, 7 - Paweł Mazur, 2 - Paweł Binkiewicz, Krzysztof Czerniakiewicz, Paweł Nawrocki, 1 - Dariusz Nawrocki, Szymon Maliszewski, Wojciech Chmiel, Robert Nawrocki, Marek Borysiuk, Ariel Skimina, Łukasz Nestorowicz

Kłos Chełm: 15 - Łukasz Drzewicki, 14 - Radosław Ciołek, 11 - Paweł Żwirbla, 8 - Adrian Szmytki, 5 - Paweł Król, 3 - Arkadiusz Wałczyk, 2 - Mateusz Szpilski, 1 - Paweł Paśnik, Mateusz Antoniak, Bartłomiej Wyrostek, Piotr Poznański, Karol Koniczuk, Jakub Czekierda

Ogniwo Wierzbica: 21 - Karol Knot, 12 - Patryk Bąk, 10 - Mateusz Bąk, 7 - Paweł Nadolski, 5 - Norbert Charytanowicz, Mateusz Szanfisz, 4 - Tomasz Nowaczek, Adam Mazurek, 3 - Damian Misiura, 2 - Damian Gałecki, Rafał Kołtun, 1 - Łukasz Socha, Erwin Pilarski, Konrad Sobczuk

Pławanice Kamień: 14 - Dariusz Stocki, 12 - Tomasz Janas, 9 - Mirosław Neckar, 6 - Piotr Ciejak, 5 - Sebastian Dudko, 4 - Robert Hawryluk, Kacper Nestorowicz, 3 - Damian Wiśniewski, 2 - Michał Gąsiorowski, Damian Szpakowski, Tomasz Bochen, Tomasz Petruk, 1 - Michał Filipczuk

Ruch Izbica: 16 - Roman Blonka, 8 - Andrzej Ignaciuk, 4 - Michał Gałka, Marcin Łata, 3 - Karol Kalita, 2 - Przemysław Nizioł, Rafał Pawelec, Bartosz Nizioł, Sławomir Swatowski, Maciej Śliwa, 1 - Oleksandr Knyshuk, Przemysław Zając, Paweł Rysak

Start Krasnystaw: 24 - Marek Szponar, 20 - Mateusz Wójcik, 14 - Daniel Chariasz, 7 - Dawid Bielak, 4 - Tomasz Maśluch, 3 - Krzysztof Błaszczak, Mariusz Bąk, 2 - Mateusz Banaszkiewicz, 1 - Michał Szostak, Damian Psiuk, Alan Bednarczyk

Tatran Kraśniczyn: 8 - Rafał Mróz, 7 - Damian Sadlak, 6 - Marcin Mielnicki, 4 - Piotr Mazurek, 3 - Ireneusz Kowalski, 2 - Adrian Brzyszko,  Marcin Malinowski, 1 - Mariusz Sawczuk, Rafał Wójcik, Łukasz Soczyński, Adrian Stasiuk, Paweł Fedak

Unia Białopole: 16 - Radosław Ciołek, 6 - Jacek Dyszewski, Sławomir Leśnicki, 5 - Rafał Sobczuk, 4 - Stanisław Domińczuk, Szymon Łukaszewski, 3 - Tomasz Jenda, 2 - Artur Iwat, Sebastian Albiniak, Tomasz Soroka,   1 - Łukasz Piotrowski, Jakub Łukaszewski, Sławomir Tatysiak, Grzegorz Pul

Unia Rejowiec: 13 - Paweł Szajduk, 11 - Łukasz Górski, 7 - Karol Szczepanik, 5 - Adrian Czerwiński, Przemysław Huk, 4 - Michał Pastuszak, 2 - Kamil Góra, Marcin Kloc, Mateusz Adamczuk, 1 - Tomasz Adamiec,  Maciej Futyma, Mateusz Waręcki

Vitrum Wola Uhruska: 9 - Marcin Walaszek, 3 - Damian Kulbicki, 2 - Paweł Dybek, 1 - Karol Szwalikowski, Alan Reps, Daniel Borysiuk, Michał Nowosad, Krystian Czerpak, Grzegorz Cholawo, Bartłomiej Szwalikowski, Paweł Wielgus

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2018-02-25, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Vitrum Wola Uhruska - MKS Siedliska
Leszkopol Bezek - Agros Suchawa
Astra Leśniowice - Sawena Sawin
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków
Start - Regent Pawłów - Bug Hanna
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSawena Sawin
Pławanice Kamień 1:4 Sawena Sawin
2017-11-19, 13:00:00
mecz zaległy, w pierwotnym terminie (29.10.2017 r.) odwołany
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włodawianka Włodawa 4:2 Hutnik Dubeczno
Pławanice Kamień 1:4 Bug Hanna
Start - Regent Pawłów 4:0 Zryw Gorzków
Znicz Siennica Różana 2:4 Sawena Sawin
Astra Leśniowice 0:3 Agros Suchawa
MKS Siedliska 2:4 Leszkopol Bezek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mały 56
2. pan_misiek 51
3. AveAstra 33
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com