GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2018

wtorek

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 15:15, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 18:00, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

20

01-2018

sobota

17 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 593, wczoraj: 936
ogółem: 3 023 058

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

SKARB KIBICA - 2011/2012

 

 

Kadry zespołów w sezonie 2011 / 2012 - runda jesienna:


 

AGROS SUCHAWA

Prezes: Robert Wójcik

Trener: Robert Wójcik

Kierownik drużyny: Wiesław Sołoń

 

Bramkarze: Robert Wójcik (1977), Dawid Dmitruk (1990), Daniel Polak (1981)

Obrońcy: Daniel Sekulski (1986), Dawid Staszewski (1989), Grzegorz Karczewski (1992), Daniel Szczepaniak (1994), Tomasz Samoluk (1984), Mateusz Baran (1994), Eryk Ogórek (1994), Igor Mossurec (1978)

Pomocnicy: Mateusz Gruszczyński (1991), Paweł Gałęzowski (1988), Alan Kociuba (1990), Bartosz Staszewski (1993), Radosław Waszuk (1994), Rajmund Tomaszewski (1978), Kamil Ogórek (1991), Ernest Czelej (1982), Michał Bylina (1992)

Napastnicy: Sebastian Staszewski (1990), Łukasz Tadeniewicz (1982), Batłomiej Gmitruk (1994), Artur Lis (1976), Marek Baran (1987)

 

          ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

BRAT CUKROWNIK SIENNICA NADOLNA

Prezes: Stanisław Lubaś

Trener: Sławomir Kosior / Mariusz Wróbel

Kierownik drużyny: Tadeusz Ćwirta

 

Bramkarze: Mariusz Wróbel (1982), Łukasz Kowalski (1992)

Obrońcy: Grzegorz Sadlak (1992), Krzysztof Dobrzyński (1977), Roman Rossa (1972), Robert Ćwirta (1982), Andrzej Iwaniuk (1993), Paweł Belina (1988),  Mariusz Korszun (1975), Dawid Jopek (1992)

Pomocnicy: Mariusz Czuluk (1972), Robert Malinowski (1981), Jarosław Dębski (1988), Piotr Lubaś (1992), Paweł Łusiak (1994), Kamil Dziura (1987), Tomasz Dobosz (1993)

Napastnicy: Sebastian Suduł (1987), Mirosław Tymicki (1985), Arnold Kister (1988), Tomasz Maśluch (1988), Norbert Nowicki (1988)

 

          ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CHEŁMIANKA II CHEŁM

Prezes: Grzegorz Gardziński

Trener: Tomasz Wieczorek

Kierownik drużyny: Krzysztof Zieliński

 

Bramkarze: Oskar Szykuła (1994), Batłomiej Porzyc (1989), Tomasz Czerniej (1996)

Obrońcy: Łukasz Brzozowiec (1985), Radosław Leonowicz (1989), Łukasz Piotrowski (1992), Patryk Wróblewski (1993), Konrad Mochniej (1994), Tomasz Borys (1991), Marek Grzywna (1982), Arkadiusz Słomka (1977), Sebastian Kogut (1981), Adrian Siatka (1993), Mateusz Tywoniuk (1989)

Pomocnicy: Łukasz Lesiuk (1995), Paweł Żwirbla (1992), Tomasz Pogorzelec (1993), Daniel Szwed (1992), Sebastian Dąbrowski (1993), Łukasz Dyczko (1987), Marcin Kasperek (1986), Karol Knot (1989), Karol Koniczuk (1993), Łukasz Postój (1989), Sławomir Tatysiak (1974), Mateusz Miksza (1992), Karol Kozak (1993), Alan Popielnicki (1994)

Napastnicy: Marcin Gregorowicz (1994), Sebastian Drygiel (1992), Paweł Król (1989), Kazimierz Bala (1992), Krzysztof Fajman (1987)

* w drużynie rezerw Chełmianki uwzględnieni zostali zawodnicy z pierwszej drużyny, którzy są zgłoszeni do rozgrywek V ligi 

 

         -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FRASSATI FAJSŁAWICE

Prezes: Janusz Grzesiak

Trener: Waldemar Krakiewicz

Kierownik drużyny: Jerzy Ornal

 

Bramkarze: Michał Czajka (1991), Dominik Kasperek (1992)

Obrońcy: Krzysztof Łukaszczyk (1981), Piotr Trała (1988), Wojciech Wójcik (1991), Adrian Furmaniak (1987), Łukasz Pluta (1990), Krzysztof Szadura (1988), Michał Błaziak (1987), Piotr Jedut (1992), Przemysław Niścior (1995)

Pomocnicy: Artur Czajka (1987), Tomasz Madeja (1986), Marcin Pędzisz (1990), Andrzej Stacharski (1993), Marcin Baran (1989), Michał Szadura (1992), Paweł Szadura (1993), Andrzej Adamiak (1992), Huber Pioś (1990), Michał Węgrzyn (1993), Patryk Kasperek (1995), Grzegorz Topyła (1991), Jacek Olech (1987)

Napastnicy: Łukasz Kasperek (1981), Jerzy Ornal (1977), Bartłomiej Rozwałka (1988), Krzysztof Pluta (1991)

 

          -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRANICA DOROHUSK

Prezes: Dariusz Kamola

Trener: Stanisław Cybulski

Kierownik drużyny: Zbigniew Oleszczuk

 

Bramkarze: Waldemar Ruszkiewicz (1973), Piotr Kopeć (1991), Przemysław Miszczuk (1994)

Obrońcy: Patryk Ruszkiewicz (1989), Patryk Bukowski (1992), Kamil Sergijuk (1988), Rafał Malinowski (1990), Łukasz Tarasiuk (1989), Tomasz Ołyniuk (1993), Batłomiej Kozaczuk (1995), Arkadiusz Mirzwa (1988), Adam Derkacz (1992)

Pomocnicy: Krzysztof Ruszkiewicz (1974), Konrad Ruszkiewicz (1988), Adrian Walczuk (1991), Kamil Gadzicki (1994), Andrzej Olender (1989), Kamil Łabędzki (1991), Tomasz Jenda (1993), Patryk Jarosz (1995), Mateusz Petelski (1993), Damian Tukiendorf (1995) 

Napastnicy: Mariusz Olender (1988), Grzegorz Świderski (1982), Jakub Turewicz (1985), Michał Jabłoński (1993)

 

          --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HETMAN ŻÓŁKIEWKA

Prezes: Jerzy Tuczyński

Trener: Tomasz Tuczyński

Kierownik drużyny: Andrzej Koprucha

 

Bramkarze: Tomasz Płonka (1983), Arkadiusz Lachawiec (1993), Artur Znój (1983)

Obrońcy: Tomasz Tuczyński (1987), Grzegorz Limek (1987), Karol Olech (1993), Dominik Batyra (1991), Damian Maksymowicz (1994), Tomasz Furmaniak (1984), Paweł Turek (1987)

Pomocnicy: Szymon Królikowski (1986), Damian Koprucha (1993), Błażej Maksymowicz (1994), Łukasz Zabiegły (1989), Paweł Wysokiński (1989), Marcin Wilczyński (1979), Kamil Olech (1992), Paweł Chojda (1993), Marcin Szoździński (1979)

Napastnicy: Andrzej Pidek (1969), Tomasz Prus (1991), Krzysztof Kuzioła (1993), Radosław Rozner (1991), Mirosław Furmanek (1982), Daniel Pietras (1989), Michał Stanicki (1993)

 

          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

KŁOS CHEŁM

Prezes: Lucjan Jarocki

Trener: Sławomir Świadysz

Kierownik drużyny: Lucjan Jarocki

 

Bramkarze: Łukasz Kozłowski (1984), Adam Walczuk (1988), Paweł Ganiec (1985)

Obrońcy: Jacek Bazela (1988), Tomasz Hawryluk (1978), Łukasz Panas (1989), Wojciech Kuśmierczuk (1991), Seweryn Pietruszka (1979), Dariusz Bogusz (1983)

Pomocnicy: Maciej Żółciński (1988), Jarosław Bożek (1971), Sławomir Wyrostek (1972), Adrian Szmytki (1991), Paweł Paśnik (1982), Wojciech Błaszczuk (1989), Andrzej Klejszmit (1983), Adrian Kolano (1991), Przemysław Bujalski (1992), Adrian Drob (1992), Albin Dudek (1992)

Napastnicy: Jacek Dyszewski (1972), Mateusz Szpilski (1988), Łukasz Kuchta (1991), Sebastian Nowak (1981), Adam Nafalski (1982), Łukasz Drzewicki (1990), Mateusz Antoniak (1994), Damian Marcinek (1994), Patryk Staszczak (1991)

 

           ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

OGNIWO WIERZBICA

Prezes: Robert Hanc

Trener: Jacek Płoszaj / Jacek Kłos

Kierownik drużyny: Zdzisław Gryczaniuk

 

Bramkarze: Rafał Zagraba (1988), Przemysław Ratomski (1992), Łukasz Struski (1990)

Obrońcy: Adam Mazurek (1969), Wojciech Kloc (1982), Marcin Kapeluszny (1990), Rafał Kołtun (1992), Tomasz Nowaczek (1981), Tomasz Lenar (1991), Marek Gryczaniuk (1988)

Pomocnicy: Andrzej Krawiec (1978), Damian Gałecki (1990), Igor Hanc (1992), Mateusz Szanfisz (1993), Norbert Charytanowicz (1984), Bartłomiej Zwolak (1994), Mariusz Pasicki (1982), Tymoteusz Nyszko (1981), Arkadiusz Bakaj (1993), Patryk Kaszczuk (1994)

Napastnicy: Erwin Pilarski (1988), Mateusz Bąk (1993), Paweł Nadolski (1992), Damian Misiura (1986), Robert Hanc (1970)

 

           -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

RUCH IZBICA

Prezes: Mariusz Bąk

Trener: Waldemar Sękowski

Kierownik drużyny: Marcin Antoniak

 

Bramkarze: Krzysztof Bodio (1982), Krzysztof Marek (1983), Hubert Rysak (1992), Krzysztof Dołchan (1989)

Obrońcy: Krzysztof Kita (1982), Rafał Pawelec (1989), Przemysław Nizioł (1989), Sylwester Janeczek (1990), Paweł Łukaszczuk (1991), Paweł Jarmosz (1993), Rafał Burak (1983), Michał Maziarczyk (1985)

Pomocnicy: Kamil Iracki (1986), Piotr Wójciuk (1977), Krzysztof Basiński (1975), Bartłomiej Ożga (1993), Arkadiusz Orkiszewski (1984), Marcin Łata (1994), Paweł Rysak (1989), Ireneusz Bury (1973), Sławomir Swatowski (1995)

Napastnicy: Arkadiusz Kister (1986), Michał Gałka (1987), Piotr Czemerys (1984), Walenty Strokin (1992), Konrad Bojarski (1984)

 

          ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

START II KRASNYSTAW

Prezes: Janusz Zaworski

Trener: Leszek Dworucha

Kierownik drużyny: Maciej Smolira

 

Bramkarze: Kamil Martyna (1989), Jakub Kurek (1995)

Obrońcy: Andrzej Osypiuk (1986), Marek Jakubiak (1989), Mariusz Bąk (1976), Michał Łuczyn (1994), Dominik Salitra (1993), Łukasz Nowakowski (1994), Kamil Hukiewicz (1990), Bartłomiej Dworucha (1995), Wiktor Kociuba (1994), Grzegorz Liszka (1995), Damian Psiuk (1993), Grzegorz Zadrąg (1993)

Pomocnicy: Rafał Dołowy (1993), Jarosław Zdunek (1991), Jakub Salitra (1991), Krzysztof Błaszczak (1977), Bartłomiej Pidek (1993), Adrian Sawa (1995), Andrzej Bąk (1991), Norbert Wiśniewski (1994), Grzegorz Marucha (1993), Dawid Rybczyński (1993), Mariusz Kuźmicki (1995), Michał Atras (1995), Przemysław Zygrent (1995), Mateusz Koryszko (1994), Michał Szostak (1994)

Napastnicy: Jarosław Drzewiecki (1989), Piotr Barcicki (1990), Kamil Mikuła (1993), Damian Mazurkiewicz (1992)

 

         ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TATRAN KRAŚNICZYN

Prezes: Lucjan Fedak

Trener: Arkadiusz Mazurek

Kierownik drużyny: Mirosław Jagniątkowski

 

Bramkarze: Przemysław Kubów (1993), Piotr Szpak (1987), Łukasz Pastuszak (1988)

Obrońcy: Paweł Dąbski (1988), Jarosław Mantyka (1984), Paweł Szpak (1982), Damian Sadlak (1992), Rafał Mróz (1993), Adrian Stasiuk (1992), Piotr Mazurek (1991), Damian Stanisławski (1989)

Pomocnicy: Paweł Fedak (1989), Mariusz Sawczuk (1980), Piotr Sawczuk (1983), Krzysztof Maciaszek (1984), Ireneusz Kowalski (1993), Marcin Mielnicki (1982), Michał Gutowski (1990), Kamil Ciechański (1988), Marcin Mazurek (1989)

Napastnicy: Rafał Wójcik (1987), Marcin Malinowski (1977), Bartłomiej Czajka (1980), Adrian Brzyszko (1993), Kamil Mazurek (1994)

 

         ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA BIAŁOPOLE

Prezes: Jan Ostrowski

Trener: Leszek Borkowski

Kierownik drużyny: Sebastian Czepielewski

 

Bramkarze: Emil Kargul (1985), Sebastian Bralewski (1990)

Obrońcy: Mariusz Werbolewski (1975), Paweł Kaliński (1988), Adam Demczuk (1991), Adrian Chwedyna (1990), Dawid Swatek (1990) Marcin Rudź (1991)

Pomocnicy: Grzegorz Piekaruk (1985), Jacek Ostrowski (1988), Michał Soroka (1990), Stanisław Domińczuk (1974), Damian Rakowiecki (1992), Szymon Welter (1980), Rafał Osmanowski (1991), Kamil Kowalski (1995)

Napastnicy: Tomasz Soroka (1988), Radosław Ciołek (1978), Arkadiusz Wagner (1987), Sławomir Leśnicki (1981), Rafał Sobczuk (1991)

 

         ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

VICTORIA ŻMUDŹ

Prezes: Grażyna Wagner

Trener: Piotr Moliński

Kierownik drużyny: Władysław Kowalczyk

 

Bramkarze: Tomasz Wikło (1985), Andrzej Kawka (1989), Ireneusz Fronc (1992)

Obrońcy: Bartłomiej Jędruszak (1990), Wojciech Bureć (1993), Piotr Betiuk (1992), Łukasz Leśnicki (1990), Jarosław Kotowski (1990), Damian Danielak (1987)

Pomocnicy: Michał Szczerepa (1990), Tomasz Ciechoński (1978), Łukasz Kapitan (1992), Damian Kasprzycki (1990), Marcin Ostaszewski (1993), Mateusz Panasiuk (1986), Marcin Jabłoński (1991), Paweł Kossowski (1992), Jacek Szyszko (1982), Norbert Grzegorzewski (1991), Patryk Wagner (1992), Marek Tymiński (1988) 

Napastnicy: Dariusz Czarnota (1969), Erwin Olejniczak (1990), Jarosław Olejniczak (1986), Robert Wagner (1985), Kamil Olęder (1987)

 

          --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

VITRUM WOLA UHRUSKA

Prezes: Czesław Kosiński

Trener: Krzysztof Klempka / Tomasz Kędzierski

Kierownik drużyny: Radosław Pasławski

 

Bramkarze: Łukasz Szlichtyng (1985), Robert Borysiuk (1977), Mateusz Iwaniuk (1991)

Obrońcy: Arkadiusz Stasiejko (1978), Mateusz Polak (1989), Wiesław Pawluk (1971), Grzegorz Cholawo (1987), Michał Wielgus (1990), Karol Szwalikowski (1994), Bartłomiej Szwalikowski (1994), Arkadiusz Bodziak (1979), Kacper Czerpak (1994)

Pomocnicy: Mariusz Superniak (1978), Paweł Wielgus (1989), Mateusz Walaszek (1990), Alan Reps (1991), Michał Polak (1994), Krzysztof Klempka (1968), Łukasz Helmer (1994), Damian Kulbicki (1988), Leszek Łysak (1975)

Napastnicy: Paweł Dybek (1991), Krystian Czerpak (1990), Marcin Walaszek (1991), Zbigniew Szadziuk (1974)


 

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2018-02-25, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Vitrum Wola Uhruska - MKS Siedliska
Leszkopol Bezek - Agros Suchawa
Astra Leśniowice - Sawena Sawin
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków
Start - Regent Pawłów - Bug Hanna
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSawena Sawin
Pławanice Kamień 1:4 Sawena Sawin
2017-11-19, 13:00:00
mecz zaległy, w pierwotnym terminie (29.10.2017 r.) odwołany
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włodawianka Włodawa 4:2 Hutnik Dubeczno
Pławanice Kamień 1:4 Bug Hanna
Start - Regent Pawłów 4:0 Zryw Gorzków
Znicz Siennica Różana 2:4 Sawena Sawin
Astra Leśniowice 0:3 Agros Suchawa
MKS Siedliska 2:4 Leszkopol Bezek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mały 56
2. pan_misiek 51
3. AveAstra 33
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com