GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2018

wtorek

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 15:15, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 18:00, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

20

01-2018

sobota

17 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 601, wczoraj: 936
ogółem: 3 023 066

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Puchar Polski 2014 / 2015

 

Puchar Polski 2014 / 2015, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

 

Runda wstępna (16/17.08.2014):

EKO Różanka – GRANICA Dorohusk 2:2 pd.4:4 k.4:5

LESZKOPOL Bezek – UNIA Białopole 3:2

ORZEŁ Srebrzyszcze – TATRAN Kraśniczyn 4:4 pd.5:4

VITRUM Wola Uhruska – AGROS Suchawa 4:1

HUTNIK Dubeczno – BETA-PRIM Chełm 9:0

 

I runda  (03.09.2014):

Leszkopol Bezek - Orzeł Srebrzyszcze 3:3 pd. 4:3

Start Krasnystaw - Ogniwo Wierzbica 1:0

Pławanice Kamień - Ruch Izbica 2:2 pd. 2:4

Vitrum Wola Uhruska - Granica Dorohusk 0:7

Kłos Chełm - Hutnik Ruda-Huta 3:1

Frassati Fajsławice - Brat Siennica Nadolna 2:5

Hutnik Dubeczno - Sawena Sawin 1:0

Sparta Rejowiec Fabryczny - Unia Rejowiec 1:1 pd. 2:1

 

II runda (24.09.2014):

Sparta Rejowiec Fabryczny - Kłos Chełm 3:0

Hutnik Dubeczno - Granica Dorohusk 2:5

Leszkopol Bezek - Ruch Izbica 0:3

Start Krasnystaw - Brat Siennica Nadolna 5:1

 

III runda (15.10.2014):

Start Krasnystaw - Chełmianka Chełm 0:4

Sparta Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź 0:2

Ruch Izbica - Hetman Żółkiewka 0:4

Granica Dorohusk - Włodawianka Włodawa 1:3

 

Półfinały:

Włodawianka Włodawa - Hetman Żółkiewka 0:1

Victoria Żmudź - Chełmianka Chełm 1:1 k. 2:3

 

Finał:

Chełmianka Chełm - Hetman Żółkiewka 2:0

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2018-02-25, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Vitrum Wola Uhruska - MKS Siedliska
Leszkopol Bezek - Agros Suchawa
Astra Leśniowice - Sawena Sawin
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków
Start - Regent Pawłów - Bug Hanna
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSawena Sawin
Pławanice Kamień 1:4 Sawena Sawin
2017-11-19, 13:00:00
mecz zaległy, w pierwotnym terminie (29.10.2017 r.) odwołany
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włodawianka Włodawa 4:2 Hutnik Dubeczno
Pławanice Kamień 1:4 Bug Hanna
Start - Regent Pawłów 4:0 Zryw Gorzków
Znicz Siennica Różana 2:4 Sawena Sawin
Astra Leśniowice 0:3 Agros Suchawa
MKS Siedliska 2:4 Leszkopol Bezek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mały 56
2. pan_misiek 51
3. AveAstra 33
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com