GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

10-2018

pon.

JUNIORZY: Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień

Obsada sędziowska: Dobosz (główny), Górny, Nazaruk.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

32 urodziny obchodzi Grzegorz Dmuch

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

JUNIORZY: Pławanice Kamień - Kłos Chełm

27

10-2018

sobota

TRAMPKARZE: Sawena Sawin - Pławanice Kamień

28

10-2018

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska

11 urodziny obchodzi Kacper Gąsiorowski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 757, wczoraj: 1046
ogółem: 3 268 274

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Puchar Polski 2014 / 2015

 

Puchar Polski 2014 / 2015, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

 

Runda wstępna (16/17.08.2014):

EKO Różanka – GRANICA Dorohusk 2:2 pd.4:4 k.4:5

LESZKOPOL Bezek – UNIA Białopole 3:2

ORZEŁ Srebrzyszcze – TATRAN Kraśniczyn 4:4 pd.5:4

VITRUM Wola Uhruska – AGROS Suchawa 4:1

HUTNIK Dubeczno – BETA-PRIM Chełm 9:0

 

I runda  (03.09.2014):

Leszkopol Bezek - Orzeł Srebrzyszcze 3:3 pd. 4:3

Start Krasnystaw - Ogniwo Wierzbica 1:0

Pławanice Kamień - Ruch Izbica 2:2 pd. 2:4

Vitrum Wola Uhruska - Granica Dorohusk 0:7

Kłos Chełm - Hutnik Ruda-Huta 3:1

Frassati Fajsławice - Brat Siennica Nadolna 2:5

Hutnik Dubeczno - Sawena Sawin 1:0

Sparta Rejowiec Fabryczny - Unia Rejowiec 1:1 pd. 2:1

 

II runda (24.09.2014):

Sparta Rejowiec Fabryczny - Kłos Chełm 3:0

Hutnik Dubeczno - Granica Dorohusk 2:5

Leszkopol Bezek - Ruch Izbica 0:3

Start Krasnystaw - Brat Siennica Nadolna 5:1

 

III runda (15.10.2014):

Start Krasnystaw - Chełmianka Chełm 0:4

Sparta Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź 0:2

Ruch Izbica - Hetman Żółkiewka 0:4

Granica Dorohusk - Włodawianka Włodawa 1:3

 

Półfinały:

Włodawianka Włodawa - Hetman Żółkiewka 0:1

Victoria Żmudź - Chełmianka Chełm 1:1 k. 2:3

 

Finał:

Chełmianka Chełm - Hetman Żółkiewka 2:0

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńVitrum Wola Uhruska
Pławanice Kamień   Vitrum Wola Uhruska
2018-10-28, 15:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Hutnik Ruda - Huta - Hutnik Dubeczno
Vojsławia Wojsławice - Astra Leśniowice
Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska
Sawena Sawin - Sparta II Rejowiec Fabryczny
MKS Siedliska - Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSparta II Rejowiec Fabryczny
Pławanice Kamień 7:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny
2018-10-13, 15:00:00
w Pławanicach (sobota)
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Leszkopol Bezek 3:3 Hutnik Ruda - Huta
Znicz Siennica Różana 7:0 MKS Siedliska
Zryw Gorzków 2:4 Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny 2:0 Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska 2:3 Vojsławia Wojsławice
Astra Leśniowice 2:0 Hutnik Dubeczno

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 44
2. pan_misiek 42
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com