GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

21 urodziny obchodzi Michał Wojcieszek

23

06-2018

sobota

15 urodziny obchodzi Jan Dżaman

TRAMPKARZE: zakończenie sezonu o godz. 11:00, w Pławanicach.

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 09:00, w Pławanicach.

24

06-2018

niedziela

13 urodziny obchodzi Łukasz Klekotiuk

13 urodziny obchodzi Łukasz Klekotiuk

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 79, wczoraj: 377
ogółem: 3 171 863

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Skarb Kibica-wiosna 2014

 

BRAT CUKOWNIK SIENNICA NADOLNA

                                                             Prezes: Stanisław Lubaś                                                            

Trener: Mariusz Wróbel

Kierownik drużyny: Tadeusz Ćwirta

 

Bramkarze: Mariusz Wróbel (1982), Łukasz Kowalski (1992), Grzegorz Pypa (1996), Marek Dębski (1988).

Obrońcy: Krzysztof Dobrzyński (1977), Paweł Belina (1988), Mariusz Korszun (1975), Dawid Jopek (1992), Dominik Salitra (1993), Robert Ćwirta (1982), Dariusz Chłopek (1996), Mateusz Świdnik (1996), Daniel Marczewski (1996).

Pomocnicy: Mariusz Czuluk (1972), Robert Malinowski (1981), Jarosław Dębski (1988), Piotr Lubaś (1992), Tomasz Dobosz (1993), Bartłomiej Majczak (1996), Cezary Bryda (1995), Patryk Jopek (1995), Jakub Bludnik (1996), Michał Frączek (1994), Jakub Salitra (1991), Hubert Burdan (1996), Marcin Łata (1994), Adrian Pukas (1995), Karol Czuba (1996), Radosław Patyk (1996), Marcin Ciechan (1974).

Napastnicy: Arnold Kister (1988), Norbert Nowicki (1988), Krystian Szczepaniuk (1996), Jarosław Drzewiecki (1988), Jakub Frącek (1991), Arkadiusz Kister (1986), Arkadiusz Wędzina (1997).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FRASSATI FAJSŁAWICE

Prezes: Jerzy Zabielski

Trener: Waldemar Krakiewicz

Kierownik drużyny: Jerzy Ornal

 

Bramkarze: Michał Czajka (1991), Mateusz Czuba (1993).

Obrońcy: Piotr Trała (1988), Adrian Furmaniak (1987), Łukasz Pluta (1990), Krzysztof Szadura (1988), Michał Błaziak (1987), Piotr Jedut (1992), Tomasz Madeja (1986), Karol Przebirowski (1993), Konrad Błaziak (1995).

Pomocnicy: Artur Czajka (1987), Andrzej Stacharski (1993), Marcin Baran (1989), Michał Szadura (1992), Paweł Szadura (1993), Andrzej Adamiak (1992), Patryk Kasperek (1995), Jacek Olech (1987), Patryk Przebirowski (1994), Damian Rybak (1994), Rafał Robak (1997).

Napastnicy: Łukasz Kasperek (1981), Jerzy Ornal (1977), Krzysztof Pluta (1991), Bartłomiej Szymaniak (1993), Łukasz Skorek (1986).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRANICA DOROHUSK

Prezes: Dariusz Kamola

Trener: Stanisław Cybulski

Kierownik drużyny: Ryszard Kotowski

 

Bramkarze: Piotr Kopeć (1991), Sebastian Bralewski (1990), Waldemar Ruszkiewicz (1973).

Obrońcy: Patryk Ruszkiewicz (1989), Kamil Sergijuk (1988), Łukasz Dyczko (1987), Paweł Hawryluk (1996),  Kamil Gadzicki (1994), Hubert Oleszczuk (1996), Grzegorz Świderski (1982), Bartłomiej Jędruszak (1990), Patryk Bukowski (1992).

PomocnicyMariusz Olender (1988), Kamil Walczuk (1994), Mateusz Fedoruk (1994), Krzysztof Ruszkiewicz (1974, Paweł Kossowski (1992), Piotr Ciejak (1990), Patryk Babiarz (1991).

Napastnicy: Łukasz Drzewicki (1990), Michał Jabłoński (1993), Mateusz Petelski (1993), Kazimierz Bala (1992), Mateusz Miksza (1992).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HUTNIK RUDA-HUTA

Prezes: Krzysztof Czerniakiewicz

Trener: Lech Czarnecki

Kierownik drużyny: Janusz Kowałko

 

Bramkarz: Wojciech Chmiel (1973), Przemysław Kamiński (1996).

Obrońcy: Robert Nawrocki (1988), Marcin Kozak (1989), Krzysztof Czerniakiewicz (1979), Dariusz Balcerek (1991), Karol Pawlak (1995), Ariel Skimina (1988), Szczepan Borysiuk (1996), Szymon Borysiuk (1997).

Pomocnicy: Łukasz Krawczyński (1989), Łukasz Nestorowicz (1985), Łukasz Toporowski (1985), Michał Świszcz (1995), Marcin Olech (1986), Damian Kulbicki (1988).

Napastnicy: Paweł Nawrocki (1989), Paweł Mazur (1990), Damian Krupski (1992), Szymon Balcerek (1996).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KŁOS CHEŁM

Prezes: Lucjan Jarocki

Trener: Robert Tarnowski

Kierownik drużyny: Lucjan Jarocki

 

Bramkarze: Łukasz Kozłowski (1984), Przemysław Pawlak (1994), Grzegorz Wójcik (1995).

Obrońcy: Tomasz Hawryluk (1978), Dariusz Bogusz (1983), Patryk Wróblewski (1993), Sławomir Wyrostek (1972), Konrad Jańczuk (1995), Marcin Kaczorowski (1995), Mateusz Korkosz (1997), Artur Kruk (1996), Emil Poznański (1995).

Pomocnicy: Maciej Żółciński (1988), Paweł Żwirbla (1992), Paweł Król (1989), Piotr Poznański (1994), Karol Koniczuk (1993), Tomasz Janas (1987), Łukasz Wójcicki (1996), Damian Flis (1989), Michał Antoniak (1996), Patryk Gierczak (1997).

Napastnicy: Radosław Ciołek (1978), Mateusz Antoniak (1994), Patryk Staszczak (1991), Arkadiusz Wałczyk (1994), Bartłomiej Wyrostek (1996).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OGNIWO WIERZBICA

Prezes: Robert Hanc

Trener: Andrzej Krawiec

Kierownik drużyny: Artur Wawruszak

 

Bramkarze: Rafał Zagraba (1988), Przemysław Ratomski (1992).

Obrońcy: Rafał Kołtun (1992), Tomasz Nowaczek (1981), Damian Gałecki (1990), Adrian Leszczyński (1993), Hubert Pilipczuk (1996), Konrad Sobczuk (1996), Arkadiusz Bakaj (1993), Konrad Bonat (1996), Radosław Leonowicz (1989, Karol Czerniakowski (1996).

Pomocnicy: Igor Hanc (1992), Mateusz Szanfisz (1993), Karol Knot (1989), Kacper Hanc (1996), Mateusz Kołtun (1996), Alan Adamczuk (1997), Patryk Kaszczuk (1994), Dominik Remiś (1995), Wojciech Błaszczuk (1989), Andrzej Krawiec (1978), Michał Czubacki (1994), Krystian Ogórek (1996).

Napastnicy: Patryk Bąk (1992), Erwin Pilarski (1988), Mateusz Bąk (1993), Paweł Nadolski (1992), Damian Misiura (1986), Marcin Nowaczek (1996), Radosław Gomułka (1997), Przemysław Mazurek (1979).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GKS PŁAWANICE KAMIEŃ

Prezes: Grzegorz Weremko

Trener: Robert Hawryluk

Kierownik drużyny: Janusz Dudko

 

Bramkarze: Mateusz Paluch (1993), Mateusz Paszkiewicz (1995).

Obrońcy: Konrad Omelko (1990), Mirosław Neckar (1967), Paweł Ustapiuk (1994), Robert Hawryluk (1975), Tomasz Piech (1989), Damian Szpakowski (1987), Patryk Soroczyński (1994), Mateusz Szynkaruk (1996), Jarosław Szałaj (1996), Rafał Malinowski (1996).

PomocnicyMichał Filipczuk (1988), Michał Gąsiorowski (1992), Tomasz Petruk (1983), Tomasz Rzeszut (1996), Michał Pogorzelec (1995), Michał Kamiński (1997), Adrian Czajka (1997), Tomasz Bochen (1980), Paweł Szajna (1984).

Napastnicy: Patryk Szkałuba (1995), Damian Wiśniewski (1988), Kacper Nestorowicz (1996), Grzegorz Stelmasiewicz (1993), Grzegorz Antoniak (1993).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUCH IZBICA

Prezes: Mariusz Bąk

Trener: Arkadiusz Orkiszewski. Asystent: Andrzej Ignaciuk

Kierownik drużyny: Marcin Antoniak

 

Bramkarze: Radosław Pomianowski (1995), Sebastian Suszek (1994), Łukasz Pastuszak (1988), Hubert Rysak (1992).

ObrońcyMirosław Basiński (1977), Rafał Pawelec (1989), Paweł Jarmosz (1993), Bartłomiej Suszek (1993), Rafał Jarmosz (1994), Rafał Marchewka (1996), Adrian Kaszak (1997), Michał Śliwa (1997), Adrian Zdziłowski (1998).

Pomocnicy: Bartłomiej Ożga (1993), Sławomir Swatowski (1995), Maciej Śliwa (1996), Andrzej Ignaciuk (1983), Przemysław Zając (1996), Wojciech Dołhan (1979), Hubert Baczyński (1994), Mateusz Antoniak (1994), Łukasz Orkiszewski (1989), Łukasz Lewandowski (1994), Patryk Lewandowski (1998), Mateusz Krzymowski (1992), Michał Kornaś (1998)

Napastnicy: Karol Bohuniuk (1995), Arkadiusz Orkiszewski (1984), Kamil Hałas (1995), Konrad Bojarski (1984), Damian Łata (1997), Damian Kłoczek (1995).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE

Prezes: Zbigniew Droń

Trener: Jacek Płoszaj

Kierownik drużyny: -

 

Bramkarze: Marcin Lipczak (1992), Krzysztof Dziewulski (1993), Adam Kasprzak (1991).

Obrońcy: Kamil Wawruszak (1984), Robert Braniewski (1983), Paweł Droń (1983), Dawid Orłowski (1994), Szymon Borek (1995), Marcin Terlecki (1994), Konrad Jędruszak (1997), Jan Jop (1985), Jacek Płoszaj (1967), Adrian Pawłowski (1990).

Pomocnicy: Kamil Krawczyk (1994), Michał Domański (1986), Damian Osoba (1989), Mateusz Sawicki I (1991), Artur Hawerczuk (1996), Kamil Kowalczyk (1992), Paweł Żukowski (1980), Tomasz Denisiuk (1988), Marcin Jędruszak (1992), Mateusz Iwaniuk (1994), Mateusz Sawicki II (1994), P.Płoszaj (1996).

Napastnicy: Krzysztof Klempka (1968), Kamil Gołębiowski (1994), Robert Pasternak (1980), Łukasz Lechowski (1985).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

START KRASNYSTAW

Prezes: Jan Karauda

Trener: Sławomir Kosior

Kierownik drużyny: Maciej Smolira

 

Bramkarze: Sebastian Kowiński (1994), Alan Bednarczyk (1992), Krzysztof Bodio (1982), Jakub Kurek (1995).

Obrońcy: Piotr Styżej (1987), Michał Gutowski (1990), Mateusz Banaszkiewicz (1992), Łukasz Nowakowski (1994), Karol Stępniewski (1988), Krzysztof Basiński (1975), Michał Łuczyn (1994), Grzegorz Liszka (1995), Bartłomiej Dworucha (1995), Kamil Mikuła (1993), Piotr Mazurek (1991).

Pomocnicy: Przemysław Nizioł (1989), Dawid Bielak (1987), Daniel Chariasz (1992), Krzysztof Błaszczak (1977), Mariusz Bąk (1976), Damian Sadlak (1992), Kamil Góra (1983), Mirosław Szczepanik (1994), Mateusz Tkaczyk (1995), Michał Szostak (1994).

Napastnicy: Emil Witkowski (1990), Marek Szponar (1994), Tomasz Maśluch (1988), Adrian Kowalski (1996), Mateusz Wójcik (1994), Damian Stępniak (1993), Sebastian Sadowski (1991).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA BIAŁOPOLE

Prezes: Jan Ostrowski

Trener: Tomasz Wieczorek

Kierownik drużyny: Sebastian Czepielewski

 

Bramkarze: Rafał Zelent (1992), Piotr Siewak (1996).

Obrońcy: Piotr Kwiatkowski (1993), Wojciech Bureć (1993), Stanisław Domińczuk (1974), Grzegorz Piekaruk (1985), Tomasz Soroka (1988), Grzegorz Pul (1994), Damian Tukiendorf (1995), Adrian Chwedyna (1990), Mariusz Werbolewski (1975).

Pomocnicy: Michał Soroka (1990), Paweł Adamczyk (1990), Adrian Zdybel (1996), Tomasz Jenda (1993), Damian Komosa (1996), Tomasz Wieczorek (1972).

Napastnicy: Sławomir Leśnicki (1981), Szymon Łukaszewski (1996), Rafał Sobczuk (1991).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA REJOWIEC

Prezes: Zbigniew Rumiński

Trener: Tomasz Sąsiadek

Kierownik drużyny: Jan Mazur

 

Bramkarze: Maciej Maciejewski (1993), Jakub Liszewski (1996), Łukasz Studziński (1982), Sebastian Brzyszko (1987).

Obrońcy: Michał Danielczuk (1990), Mateusz Pawlicha (1986), Karol Szczepanik (1990), Mateusz Adamczuk (1994), Marcin Kloc (1990), Kamil Brzezicki (1981), Dawid Karauda (1985), Krzysztof Soczyński (1984), Artur Piłat (1976), Janusz Cygan (1985), Damian Korzeniowski (1986).

Pomocnicy: Mateusz Bohuniuk (1992), Adrian Czerwiński (1994), Łukasz Górski (1990), Mateusz Waręcki (1994), Michał Miazga (1984), Marcin Kiejda (1985).

Napastnicy: Michał Pastuszak (1991), Paweł Szajduk (1994), Maciej Futyma (1987), Paweł Paśnik (1982), Kacper Fabiańczyk (1993), Grzegorz Jersak (1976).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE

Prezes: Piotr Szadziuk

Trener: Zbigniew Leśnicki

                                                                             Kierownik drużyny: Piotr Szadziuk




Bramkarze: Karol Matczuk (1993).

Obrońcy: Ernest Kaznowski (1991), Krzysztof Rydz (1991), Zbigniew Leśnicki (1976), Tomasz Has (1989),  Krzysztof Mroczek (1983), Patryk Szadziuk (1995), Łukasz Wójcikiewicz (1991), Grzegorz Czerniej (1992), Dawid Swatek (1990).

Pomocnicy: Adrian Kurec (1984), Dawid Hałaj (1992), Paweł Gołębiowski (1981), Łukasz Tyrka (1989), Tomasz Szumilak (1988), Adrian Hałaj (1993), Stanisław Staniszewski (1989), Damian Tyrka (1990), Tomasz Mazurek (1989), Adrian Serafin (1994), Paweł Burda (1988), Mateusz Dudzic (1994), Damian Psiuk (1993), Mateusz Grzywaczewski (1998).

Napastnicy: Adam Nafalski (1982), Artur Antoniak (1990), Łukasz Chmiel (1993), Jacek Dyszewski (1972), Gabriel Wlaź (1988), Zbigniew Szadziuk (1974), Karol Lackowski (1994).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WŁODAWIANKA WŁODAWA

                                                                             Prezes: Tadeusz Borkowski

                                                                                    Trener: Marek Drob

                                                                          Kierownik drużyny: Bogdan Wysocki



Bramkarze: Kamil Struk (1987), Daniel Polak (1980).

Obrońcy: Maciej Żakowski (1994), Mateusz Pruszkowski (1991), Artur Nielipiuk (1982), Kamil Kopczewski (1991), Paweł Kruk (1989), Ernest Czelej (1982), Marek Żakowski (1993), Emil Mikulski (1989), Mateusz Serafin (1996), Piotr Czelej (1977), Marcin Nilipiuk (1995).

Pomocnicy: Przemysław Wójciuk (1986), 
Wojciech Więcaszek (1986), Rafał Musz (1994), Emil Walko (1991), Alan Kociuba (1990), Łukasz Bartnik (1994), Paweł Soroka (1983), Dawid Ciechan (1988), Michał Kuczyński (1992), Jakub Kuczyński (1985), Krzysztof Sielaszuk (1995), Patryk Torbicz (1996).

Napastnicy: Grzegorz Bornus (1977), Norbert Zdolski (1987), Daniel Gawroński (1996), Kacper Węgliński (1997). 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------. 

 

źródło: opracowanie własne

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Ostatnie spotkanie

Bug HannaPławanice Kamień
Bug Hanna 2:1 Pławanice Kamień
2018-06-17, 16:00:00
w Hannie
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Hutnik Dubeczno 0:0 Włodawianka Włodawa
Bug Hanna 2:1 Pławanice Kamień
Zryw Gorzków 2:2 Start - Regent Pawłów
Sawena Sawin 4:1 Znicz Siennica Różana
Agros Suchawa 2:0 Astra Leśniowice
Leszkopol Bezek 7:0 MKS Siedliska

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pan_misiek 113
2. Mały 107
3. AveAstra 91
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com