GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2018

wtorek

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 15:15, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 18:00, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

20

01-2018

sobota

17 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 568, wczoraj: 936
ogółem: 3 023 033

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

SKARB KIBICA-jesień 2013

 

KADRY ZESPOŁÓW W SEZONIE 2013 / 2014 - RUNDA JESIENNA: 

 

BRAT CUKOWNIK SIENNICA NADOLNA

                                                             Prezes: Stanisław Lubaś                                                           

Trener: Mariusz Wróbel

Kierownik drużyny: Tadeusz Ćwirta

 

Bramkarze: Mariusz Wróbel (1982), Łukasz Kowalski (1992), Grzegorz Pypa (1996), Marek Dębski (1988).

Obrońcy: Krzysztof Dobrzyński (1977), Andrzej Iwaniuk (1993), Paweł Belina (1988), Mariusz Korszun (1975), Dawid Jopek (1992), Dominik Salitra (1993).

Pomocnicy: Mariusz Czuluk (1972), Robert Malinowski (1981), Jarosław Dębski (1988), Piotr Lubaś (1992), Tomasz Dobosz (1993), Bartłomiej Majczak (1996), Cezary Bryda (1995), Patryk Jopek (1995), Jakub Bludnik (1996), Michał Frączek (1994), Jakub Salitra (1991), Hubert Burdan (1996), Marcin Łata (1994), Adrian Pukas (1995).

Napastnicy: Arnold Kister (1988), Norbert Nowicki (1988), Krystian Szczepaniuk (1996), Jarosław Drzewiecki (1988), Jakub Frącek (1991), Arkadiusz Kister (1986).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FRASSATI FAJSŁAWICE

Prezes: Jerzy Zabielski

Trener: Waldemar Krakiewicz

Kierownik drużyny: Jerzy Ornal

 

Bramkarze: Michał Czajka (1991), Mateusz Czuba (1993).

Obrońcy: Piotr Trała (1988), Adrian Furmaniak (1987), Łukasz Pluta (1990), Krzysztof Szadura (1988), Michał Błaziak (1987), Piotr Jedut (1992), Tomasz Madeja (1986), Karol Przebirowski (1993), Konrad Błaziak (1995).

Pomocnicy: Artur Czajka (1987), Andrzej Stacharski (1993), Marcin Baran (1989), Michał Szadura (1992), Paweł Szadura (1993), Andrzej Adamiak (1992), Patryk Kasperek (1995), Jacek Olech (1987), Patryk Przebirowski (1994), Damian Rybak (1994).

Napastnicy: Łukasz Kasperek (1981), Jerzy Ornal (1977), Krzysztof Pluta (1991), Bartłomiej Szymaniak (1993), Łukasz Skorek (1986).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRANICA DOROHUSK

Prezes: Dariusz Kamola

Trener: Stanisław Cybulski

Kierownik drużyny: Ryszard Kotowski

 

Bramkarze: Piotr Kopeć (1991), Łukasz Zając (1996), Waldemar Ruszkiewicz (1973).

Obrońcy: Patryk Ruszkiewicz (1989), Kamil Sergijuk (1988), Rafał Malinowski (1990), Łukasz Tarasiuk (1989), Batłomiej Kozaczuk (1995), Łukasz Dyczko (1987), Paweł Hawryluk (1996), Piotr Ciejak (1990), Kamil Gadzicki (1994), Hubert Oleszczuk (1996).

Pomocnicy: Mariusz Olender (1988), Kamil Walczuk (1994), Andrzej Olender (1989), Mateusz Fedoruk (1994), Grzegorz Świderski (1982), Kamil Łabędzki (1991), Krzysztof Ruszkiewicz (1974).

Napastnicy: Michał Jabłoński (1993), Mateusz Petelski (1993), Kazimierz Bala (1992), Mateusz Miksza (1992).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

HUTNIK RUDA-HUTA

Prezes: Krzysztof Czerniakiewicz

Trener: Lech Czarnecki

Kierownik drużyny: Janusz Kowałko

 

Bramkarz: Wojciech Chmiel (1973), Przemysław Kamiński (1996).

Obrońcy: Robert Nawrocki (1988), Marcin Kozak (1989), Krzysztof Czerniakiewicz (1979), Dariusz Balcerek (1991), Karol Pawlak (1995), Ariel Skimina (1988), Szczepan Borysiuk (1996).

Pomocnicy: Łukasz Krawczyński (1989), Łukasz Nestorowicz (1985), Alan Chmiel (1995), Paweł Binkiewicz (1988), Dariusz Nawrocki (1986), Łukasz Toporowski (1985), Michał Świszcz (1995).

Napastnicy: Paweł Nawrocki (1989), Paweł Mazur (1990), Damian Krupski (1992), Szymon Balcerek (1996).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KŁOS CHEŁM

Prezes: Lucjan Jarocki

Trener: Robert Tarnowski

Kierownik drużyny: Lucjan Jarocki

 

Bramkarze: Łukasz Kozłowski (1984), Przemysław Pawlak (1994), Grzegorz Wójcik (1995).

Obrońcy: Tomasz Hawryluk (1978), Dariusz Bogusz (1983), Piotr Kwiatkowski (1993), Patryk Wróblewski (1993), Sławomir Wyrostek (1972), Konrad Jańczuk (1995), Marcin Kaczorowski (1995), Mateusz Korkosz (1997), Artur Kruk (1996).

Pomocnicy: Maciej Żółciński (1988), Adrian Szmytki (1991), Paweł Żwirbla (1992), Paweł Król (1989), Piotr Poznański (1994), Karol Koniczuk (1993), Tomasz Janas (1987), Łukasz Wójcicki (1996), Damian Flis (1989).

Napastnicy: Radosław Ciołek (1978), Mateusz Antoniak (1994), Patryk Staszczak (1991), Arkadiusz Wałczyk (1994), Bartłomiej Wyrostek (1996).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OGNIWO WIERZBICA

Prezes: Robert Hanc

Trener: Andrzej Krawiec

Kierownik drużyny: Artur Wawruszak

 

Bramkarze: Rafał Zagraba (1988), Przemysław Ratomski (1992).

Obrońcy: Rafał Kołtun (1992), Tomasz Nowaczek (1981), Damian Gałecki (1990), Adrian Leszczyński (1993), Hubert Pilipczuk (1996), Konrad Sobczuk (1996), Arkadiusz Bakaj (1993), Konrad Bonat (1996), Radosław Leonowicz (1989).

Pomocnicy: Igor Hanc (1992), Mateusz Szanfisz (1993), Karol Knot (1989), Kacper Hanc (1996), Mateusz Kołtun (1996), Alan Adamczuk (1997), Dominik Remiś (1995), Karol Czerniakowski (1996).

Napastnicy: Erwin Pilarski (1988), Mateusz Bąk (1993), Paweł Nadolski (1992), Damian Misiura (1986), Marcin Nowaczek (1996), Radosław Gomułka (1997), Wojciech Błaszczuk (1989), Patryk Kaszczuk (1994).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GKS PŁAWANICE KAMIEŃ

Prezes: Grzegorz Weremko

Trener: Robert Hawryluk

Kierownik drużyny: Janusz Dudko

 

Bramkarze: Mateusz Paluch (1993), Mateusz Paszkiewicz (1995).

Obrońcy: Konrad Omelko (1990), Mirosław Neckar (1967), Paweł Ustapiuk (1994), Robert Hawryluk (1975), Tomasz Piech (1989), Damian Szpakowski (1987), Patryk Soroczyński (1994), Mateusz Szynkaruk (1996), Jarosław Szałaj (1996), Rafał Malinowski (1996).

PomocnicyMichał Filipczuk (1988), Michał Gąsiorowski (1992), Tomasz Petruk (1983), Tomasz Rzeszut (1996), Michał Pogorzelec (1995), Michał Kamiński (1997), Adrian Czajka (1997).

Napastnicy: Patryk Szkałuba (1995), Damian Wiśniewski (1988), Kacper Nestorowicz (1996), Grzegorz Stelmasiewicz (1993).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUCH IZBICA

Prezes: Mariusz Bąk

Trener: Arkadiusz Orkiszewski. Asystent: Andrzej Ignaciuk

Kierownik drużyny: Marcin Antoniak

 

Bramkarze: Radosław Pomianowski (1995), Sebastian Suszek (1994), Łukasz Pastuszak (1988).

Obrońcy: Rafał Pawelec (1989), Przemysław Nizioł (1989), Paweł Jarmosz (1993), Bartłomiej Suszek (1993), Paweł Śliwa (1993), Rafał Jarmosz (1994), Rafał Marchewka (1996).

Pomocnicy: Bartłomiej Ożga (1993), Sławomir Swatowski (1995), Maciej Śliwa (1996), Andrzej Ignaciuk (1983), Karol Kalita (1996), Przemysław Zając (1996), Wojciech Dołhan (1979), Hubert Baczyński (1994), Mateusz Antoniak (1994).

Napastnicy: Arkadiusz Orkiszewski (1984), Kamil Hałas (1995),

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE

Prezes: Zbigniew Droń

Trener: Jacek Płoszaj

Kierownik drużyny: -

 

Bramkarze: Marcin Lipczak (1992), Krzysztof Dziewulski (1993), Adam Kasprzak (1991).

Obrońcy: Kamil Wawruszak (1984), Robert Braniewski (1983), Paweł Droń (1983), Dawid Orłowski (1994), Szymon Borek (1995), Marcin Terlecki (1994), Konrad Jędruszak (1997).

Pomocnicy: Michał Domański (1986), Damian Osoba (1989), Mateusz Sawicki I (1991), Artur Hawerczuk (1996), Kamil Kowalczyk (1992), Paweł Żukowski (1980), Tomasz Denisiuk (1988), Marcin Jędruszak (1992), Mateusz Iwaniuk (1994), Mateusz Sawicki II (1994).

Napastnicy: Krzysztof Klempka (1968), Kamil Gołębiowski (1994), Robert Pasternak (1980), Łukasz Lechowski (1985).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

START KRASNYSTAW

Prezes: Jan Karauda

Trener: Sławomir Kosior

Kierownik drużyny: Maciej Smolira

 

Bramkarze: Alan Bednarczyk (1992), Krzysztof Bodio (1982), Jakub Kurek (1995).

Obrońcy: Mateusz Banaszkiewicz (1992), Łukasz Nowakowski (1994), Karol Stępniewski (1988), Krzysztof Basiński (1975), Michał Łuczyn (1994), Grzegorz Liszka (1995), Bartłomiej Dworucha (1995), Kamil Mikuła (1995), Mateusz Borys (1994), Piotr Mazurek (1991).

Pomocnicy: Dawid Bielak (1987), Daniel Chariasz (1992), Krzysztof Błaszczak (1977), Mariusz Bąk (1976), Damian Sadlak (1992), Kamil Góra (1983), Mirosław Szczepanik (1994), Mateusz Tkaczyk (1995).

Napastnicy: Marek Szponar (1994), Tomasz Maśluch (1988), Adrian Kowalski (1996), Mateusz Wójcik (1994), Damian Stępniak (1993), Sebastian Sadowski (1991).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA BIAŁOPOLE

Prezes: Jan Ostrowski

Trener: Tomasz Wieczorek

Kierownik drużyny: Sebastian Czepielewski

 

Bramkarze: Rafał Zelent (1992), Piotr Siewak (1996)

Obrońcy: Stanisław Domińczuk (1974), Grzegorz Piekaruk (1985), Tomasz Soroka (1988), Łukasz Bilewicz (1983), Grzegorz Pul (1994), Damian Tukiendorf (1995), Łukasz Dywański (1992).

Pomocnicy: Mateusz Bodziacki (1986), Adrian Zdybel (1996), Tomasz Jenda (1993), Paweł Gawrzak (1985), Tomasz Wieczorek (1972), Damian Komosa (1996).

Napastnicy: Sławomir Leśnicki (1981), Szymon Łukaszewski (1996), Rafał Sobczuk (1991), Daniel Daniluk (1987).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNIA REJOWIEC

Prezes: Zbigniew Rumiński

Trener: Mirosław Basiński

Kierownik drużyny: Jan Mazur

 

Bramkarze: Maciej Maciejewski (1993), Jakub Liszewski (1996), Łukasz Studziński (1982), Sebastian Brzyszko (1987).

Obrońcy: Michał Danielczuk (1990), Mateusz Pawlicha (1986), Mirosław Basiński (1977), Karol Szczepanik (1990), Mateusz Adamczuk (1994), Marcin Kloc (1990), Kamil Brzezicki (1981), Dawid Karauda (1985), Krzysztof Soczyński (1984).

Pomocnicy: Mateusz Bohuniuk (1992), Adrian Czerwiński (1994), Łukasz Górski (1990), Mateusz Waręcki (1994), Przemysław Huk (1996), Kamil Krawczyk (1994), Michał Miazga (1984), Marcin Kiejda (1985).

Napastnicy: Michał Pastuszak (1991), Paweł Szajduk (1994), Karol Bohuniuk (1995), Maciej Futyma (1987).

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE

Prezes: Piotr Szadziuk

Trener: Zbigniew Leśnicki

                                                       Kierownik drużyny: Piotr Szadziuk




Bramkarze: Karol Matczuk (1993), Jacek Kaczan (1985).

Obrońcy: Ernest Kaznowski (1991), Krzysztof Rydz (1991), Zbigniew Leśnicki (1976), Tomasz Has (1989), Grzegorz Jeleń (1981), Krzysztof Mroczek (1983), Patryk Szadziuk (1995), Łukasz Wójcikiewicz (1991), Grzegorz Czerniej (1992), Dawid Swatek (1990).

Pomocnicy: Dawid Hałaj (1992), Paweł Gołębiowski (1981), Łukasz Tyrka (1989), Tomasz Szumilak (1988), Adrian Hałaj (1993), Stanisław Staniszewski (1989), Damian Tyrka (1990), Łukasz Walas (1991), Tomasz Mazurek (1989), Adrian Serafin (1994).

Napastnicy: Artur Antoniak (1990), Łukasz Chmiel (1993), Jacek Dyszewski (1972), Gabriel Wlaź (1988), Zbigniew Szadziuk (1974), Karol Lackowski (1994).

 

                        --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WŁODAWIANKA WŁODAWA

                                                          Prezes: Tadeusz Borkowski

                                                                Trener: Marek Drob

                                                     Kierownik drużyny: Bogdan Wysocki



Bramkarze: Kamil Struk (1987), Daniel Polak (1980).

Obrońcy: Wojciech Więcaszek (1986), Maciej Żakowski (1994), Mateusz Pruszkowski (1991), Artur Nielipiuk (1982), Kamil Kopczewski (1991), Paweł Kruk (1989), Ernest Czelej (1982), Marek Żakowski (1993).

Pomocnicy: Rafał Musz (1994), Emil Walko (1991), Alan Kociuba (1990), Łukasz Bartnik (1994), Paweł Soroka (1983), Dawid Ciechan (1988), Michał Kuczyński (1992).

Napastnicy: Grzegorz Bornus (1977), Norbert Zdolski (1987), Daniel Gawroński (1996). 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

źródło: opracowanie własne

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2018-02-25, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Vitrum Wola Uhruska - MKS Siedliska
Leszkopol Bezek - Agros Suchawa
Astra Leśniowice - Sawena Sawin
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków
Start - Regent Pawłów - Bug Hanna
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSawena Sawin
Pławanice Kamień 1:4 Sawena Sawin
2017-11-19, 13:00:00
mecz zaległy, w pierwotnym terminie (29.10.2017 r.) odwołany
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włodawianka Włodawa 4:2 Hutnik Dubeczno
Pławanice Kamień 1:4 Bug Hanna
Start - Regent Pawłów 4:0 Zryw Gorzków
Znicz Siennica Różana 2:4 Sawena Sawin
Astra Leśniowice 0:3 Agros Suchawa
MKS Siedliska 2:4 Leszkopol Bezek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mały 56
2. pan_misiek 51
3. AveAstra 33
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com