GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

17 urodziny obchodzi Jakub Fituła

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

24

11-2018

sobota

29 urodziny obchodzi Tomasz Piech

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 409, wczoraj: 760
ogółem: 3 293 455

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Tabele

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 9 27 9 0 0 62 - 7 +55
2.
herb
bz 9 20 6 2 1 50 - 16 +34
3.
herb
bz 9 19 6 1 2 45 - 15 +30
4.
herb
bz 9 17 5 2 2 36 - 29 +7
5.
herb
bz 9 12 3 3 3 24 - 25 -1
6.
herb
bz 9 12 3 3 3 21 - 28 -7
7.
herb
bz 9 9 3 0 6 19 - 39 -20
8.
herb
bz 9 7 2 1 6 17 - 43 -26
9.
herb
bz 9 3 0 3 6 13 - 37 -24
10.
herb
bz 9 1 0 1 8 10 - 58 -48

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 13 4 1 1 33 - 10 +23
2.
herb
5 10 3 1 1 20 - 7 +13
3.
herb
3 9 3 0 0 18 - 3 +15
4.
herb
5 9 3 0 2 15 - 24 -9
5.
herb
6 8 2 2 2 15 - 18 -3
6.
herb
4 7 2 1 1 14 - 11 +3
7.
herb
5 5 1 2 2 12 - 19 -7
8.
herb
4 3 1 0 3 6 - 22 -16
9.
herb
6 1 0 1 5 9 - 30 -21
10.
herb
1 0 0 0 1 1 - 10 -9

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 18 6 0 0 44 - 4 +40
2.
herb
5 10 3 1 1 22 - 18 +4
3.
herb
4 9 3 0 1 25 - 8 +17
4.
herb
3 7 2 1 0 17 - 6 +11
5.
herb
4 7 2 1 1 9 - 9 0
6.
herb
3 4 1 1 1 9 - 7 +2
7.
herb
5 4 1 1 3 11 - 21 -10
8.
herb
8 3 0 3 5 12 - 27 -15
9.
herb
4 0 0 0 4 4 - 15 -11
10.
herb
3 0 0 0 3 1 - 28 -27

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Chełmianka II ChełmChełmianka II Chełm 9 27 9 0 0 62 - 7 +55
2. Włodawianka WłodawaWłodawianka Włodawa 9 20 6 2 1 50 - 16 +34
3. Kłos ChełmKłos Chełm 9 19 6 1 2 45 - 15 +30
4. Hutnik Ruda-HutaHutnik Ruda-Huta 9 17 5 2 2 36 - 29 +7
5. Spółdzielca SiedliszczeSpółdzielca Siedliszcze 9 12 3 3 3 24 - 25 -1
6. Ogniwo WierzbicaOgniwo Wierzbica 9 12 3 3 3 21 - 28 -7
7. Pławanice KamieńPławanice Kamień 9 9 3 0 6 19 - 39 -20
8. Agros SuchawaAgros Suchawa 9 7 2 1 6 17 - 43 -26
9. Granica DorohuskGranica Dorohusk 9 3 0 3 6 13 - 37 -24
10. Orzeł SrebrzyszczeOrzeł Srebrzyszcze 9 1 0 1 8 10 - 58 -48

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Pławanice KamieńPławanice Kamień 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Orzeł SrebrzyszczeOrzeł Srebrzyszcze 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Granica DorohuskGranica Dorohusk 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Chełmianka II ChełmChełmianka II Chełm 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Włodawianka WłodawaWłodawianka Włodawa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Hutnik Ruda-HutaHutnik Ruda-Huta 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Agros SuchawaAgros Suchawa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Spółdzielca SiedliszczeSpółdzielca Siedliszcze 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Ogniwo WierzbicaOgniwo Wierzbica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Kłos ChełmKłos Chełm 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910
1. Pławanice Kamień XXX - - 3:2 - 1:8 - 5:15:11:12
2. Ogniwo Wierzbica3:2 XXX - 5:5 - 1:5 - 2:2 - 1:5
3. Spółdzielca Siedliszcze2:02:2 XXX 7:12:7 - 0:62:2 - -
4. Agros Suchawa - - - XXX 4:5 - 0:112:1 - 0:5
5. Hutnik Ruda-Huta4:21:2 - - XXX 4:4 - 5:3 - -
6. Włodawianka Włodawa - - 4:45:1 - XXX 1:23:014:06:3
7. Chełmianka II Chełm6:04:2 - - 8:1 - XXX - - -
8. Granica Dorohusk - - - - - - 1:10 XXX - -
9. Orzeł Srebrzyszcze - 2:31:41:21:6 - 1:123:3 XXX -
10. Kłos Chełm - - 2:1 - 3:3 - 1:35:09:0 XXX

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com