GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

17 urodziny obchodzi Jakub Fituła

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

24

11-2018

sobota

29 urodziny obchodzi Tomasz Piech

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 383, wczoraj: 760
ogółem: 3 293 429

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Relacja spotkania

herb Sawena Sawin
2:3
(0:1)
herb Pławanice Kamień
Sawena Sawin   Pławanice Kamień
w Sawinie

2018-06-03, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Pławanice Kamień Informacje o kadrze Pławanice Kamień

1. Michał Wojcieszek   
2. Michał Gąsiorowski   
3. Michał Filipczuk   
4. Jarosław Szałaj   
5. Kamil Kawalec   
6. Tomasz Rzeszut   
7. Mirosław Neckar kapitan bramka  (1 asysta)   
8. Stanisław Domińczuk   
9. Konrad Gajewski bramka ??ta kartka   
10. Jacek Dyszewski  zmiana 60" Mateusz Dudzic   
11. Tomasz Soroka bramka  (1 asysta)   

herb Pławanice Kamień Prezentacja graficzna składu drużyny Pławanice Kamień


Mirosław Neckar
Michał Filipczuk
Michał Gąsiorowski
Tomasz Rzeszut
Michał Wojcieszek
Konrad Gajewski
zmiana
Jacek Dyszewski
Mateusz Dudzic
Stanisław Domińczuk
Kamil Kawalec
Tomasz Soroka
Jarosław Szałaj

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com