Zapowiedź 4. kolejki Klasy Okręgowej

• autor: wisniowyyy, 2010-09-03 10:54

Z powodu ulewnych deszczy oraz złych stanów boisk drużyn Klasy Okręgowej odwołano większość meczów trzeciej kolejki. Z trzech rozegranych, w dwóch padły dosyć niespodziewane wyniki. Sawena Sawin pokonała na wyjeździe faworyzowane Frassati Fajsławice 2:3, zaś GKS Pławanice Kamień uległy u siebie zawodnikom z Żółkiewki 2:4. Pewnym, kolejnym zwycięstwem wykazali się piłkarze Ogniwa Wierzbicy, którzy pokonali na wyjeździe drużynę Brata Cukrownika Siennica Nadolna 0:3.

Zapowiedź 4. kolejki w dalszej części newsa.

Kolejka 4 - 4-5 września

Ogniwo Wierzbica - Vitrum Wola Uhruska 4 września, 11:00

Zawodnicy z Wierzbicy w ostatnią środę udowodnili, że początek rundy naleźy właśnie do nich. Trzecie zwycięstwo z rzędu stawia Ogniwo w roli faworyta rundy jesiennej. Podopieczni Jacka Kłosa kroczą od zwycięstwa do zwycięstra oraz - co jest warte zauważenia - sukcesy odniesione w meczach z liczącymi się w tabeli przeciwnikami. Zawodnicy z Woli z pewnością nie są skazani na pożarcie gdyż na początku rundy prezentują się bardzo dobrze (6 pkt. w 2 meczach), lecz to Ogniwo jest w tej konfrontacji murowanym faworytem.

Granica Dorohusk - Ruch Izbica 5 września, 13:00

Pojedynek drużyn, które mają sporo do udowodnienia. Granica, niespełniony dotychczas faworyt rozgrywek, który w dwóch poprzednich meczach zawiódł (szczęśliwy dla Graniczan remis z Frassati oraz porażka z Tatranem) oraz Ruch Izbica, drużyna-zagadka w tym sezonie. Runda jesienna ubiegłego sezonu układała się fantastycznie dla Izbiczan, lecz w tej najwidoczniej coś nie gra. Z pewnością jeden z ciekawszych meczów tej kolejki, obydwie drużyny muszą zdobywać punkty, bo raczej nikt sobie nie wyobraża Ruchu czy Granicy znajdujących się na koniec rundy w dolnej partii tabeli.

Sawena Sawin - Agros Suchawa 5 września, 13:00

Sawena w tym tygodniu sprawiła nie lada niespodziankę pokonując na wyjeździe Frassati Fajsławice 2:3. Mimo iż Fajsławiczanie nie prezentują się najlepiej w tym sezonie, to jednak oni byli faworytami w tym pojedynku. Agros z kolei ma rozegrane jedynie dwa mecze, które wskazują jednak, że zawodnikom z Suchawy w Sawinie będzie bardzo ciężko zdobyć pierwsze punkty w sezonie. Po porażce z Kłosem w 1. kolejce, piłkarze Saweny grają z każdym meczem co raz lepiej.

Unia Białopole - Frassati Fajsławice 5 września, 15:00

Zespół Frassati, narazie słabo spisujący się w ligowych zmaganiach (szczególnie u siebie - 2 porażki) uda się na wyjazdowy mecz do Białopola. Obydwie ekipy nie imponują dorobkiem punktowym w tym sezonie, lecz ekipa Unii ma jeden mecz rozegrany mniej. Mimo iż to zespół z Białopola będzie gospodarzem zawodów, to jednak Frassati stawiane jest w roli faworyta.

Start II Krasnystaw - Tatran Kraśniczyn 4 września, 11:30

Rezerwy Startu Krasnystaw podejmą na własnym obiekcie ekipę Tatranu Kraśniczyn. O ile po pierwszej kolejce możnaby dawać jakieś szanse zespołowi z Kraśniczyna, to teraz niestety można już skazać Tatran na pożarcie. Obydwie ekipy nie rozegrały trzeciej kolejki w terminie, a na przekroju dwóch rozegranych gier mają identyczny dorobek punktowy. Jednak zdecydowanym faworytem jest drużyna z Krasnegostawu, której dodatkowym atutem będzie rola gospodarza.

Hetman Żółkiewka - Kłos Chełm 4 września, 16:00

Hetman Żółkiewka w ostatniej kolejce zgotował zimny prysznic podopiecznym Zbigniewa Lepionki i z pewnością uskrzydlony podejmie na własnym obiekcie drużynę Kłosa Chełm. Zawodnicy z gminy Chełm w dwóch rozegranych meczach odnieśli pewne dwa zwycięstwa, trzeci zaś przeciwko Startowi II Krasnystaw nie odbył się z powodu silnych opadów. Nie mniej, w roli faworyta stawiamy Hetmana, który dotychczas zmagał się z silniejszymi rywalami niż Kłos.

Brat Siennica Nadolna - GKS Pławanice/Kamień 5 września, 13:00

Brat Cukrownik Siennica Nadolna podejmie na własnym obiekcie zespół GKS Pławanice/Kamień. Ekipa z Siennicy ma sporo do udowodnienia. W trzech meczach dotychczas rozegranych piłkarze Brata zdobyli zaledwie 1 punkt, co stawia pod dużym znakiem zapytania plany wywalczenia mistrzostwa i tym samym awansu do IV ligi. Zawodnikom z Pławanic porażka na własnym stadionie z pewnością dała wiele do myślenia. Opisywana "rewelacja z Pławanic" zawiodła i piłkarze trenera Lepionki muszą poważnie wziąć się w garść gdyż wyjazdowy mecz w Siennicy Nadolnej nie będzie łatwą przeprawą.

autor: ~kibic 2010-09-03 12:38:47

avatar najciekawszym a nawet meczem rundy jest mecz ogniwa z vitrumem, obie ekipy maja najlepszych kibicow i o doping na meczu jestem spokojny. kto sie interesuje pilka ten wie ze obie druzyny chodzi o kibicow nie bardzo ze soba zyja, ale to bedzie mecz, juz sie nie moge doczekac. oczywiscie wygra ogniwo ale prestiz tego meczu jest wielki :)

autor: ~gks 2010-09-03 22:58:32

avatar Mam pytanie do juniorow Plawanic jak zagrali z wami juniorzy Zolkiewki i czy maja pelny sklad?

autor: wisniowyyy 2010-09-04 00:01:52

Profil wisniowyyy w Futbolowo Juniorzy tak jak nasi wybiegli na murawę w 10. Wynik 7:3 dla Pławanic.

autor: ~Sawena 2010-09-05 15:52:23

avatar Sawena Sawin - Agros Suchawa 2:1