Zapowiedź 2. kolejki Klasy Okręgowej

• autor: wisniowyyy, 2010-08-24 11:41

Pierwsza kolejka przyniosła kilka nieoczekiwanych rezultatów. Dwóch, spośród głównych faworytów do mistrzowskiego tytułu niespodziewanie przegrało swoje pierwsze mecze. Mimo porażek, drużyny te wciąż są murowanymi faworytami, lecz wyniki pierwszych spotkań pokazują, że poziom piłkarski w okręgówce powolutku się wyrównuje na dywagowanie na temat "kto będzie mistrzem" jest jeszcze stanowczo za wcześnie.

Więcej w dalszej części newsa.

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Ogniwo Wierzbica - Ruch Izbica

Ogniwo, jako jedyny z faworytów do upragnionego awansu wygrało swój mecz. Zwycięstwo jednak nie przyszło łatwo. Podopieczni Jacka Kłosa pokonali na wyjeździe spadkowicza IV ligi Hetmana Żółkiewkę 3:2. W 2 kolejce zawodnicy z Wierzbicy podejmą u siebie Ruch Izbicę, który to pokonał pewnie na własnym obiekcie Agros Suchawę 2:0. Jest to niewątpliwie jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki, gdyż zawodnicy z Izbicy już w ubiegłym sezonie pokazali, że nie można ich lekceważyć, będąc przez długi okres rundy jesiennej na pozycji lidera Klasy Okręgowej.

Vitrum Wola Uhruska - Agros Suchawa

Vitrum w pierwszej kolejce zdobyła jakże cenne  trzy punkty w meczu wyjazdowym przeciwko Frassati Fajsławicom. Nie od dziś wiadomo,  że w Fajsławicach walka o punkty z gospodarzej jest bardzo ciężką przeprawą. Agros zaś jest drużyną nieprzewidywalną, potrafiącą urwać punkty najlepszym, a potknąć się na potencjalnie słabszym rywalu. Wynik drużyny z Suchawy z pierwszej kolejki stawia w roli lidera tej potyczki zawodników z Woli Uhruskiej.

Granica Dorohusk - Frassati Fajsławice

Jeden z wielkich faworytów, Granica Dorohusk w pierwszym meczu uległ w Kraśniczynie tamtejszemu Tatranowi 1:2. Taki wynik zaskakuje gdy przeglądając tabelę z ubiegłego sezonu porównamy lokaty obydwu zespołów. Nie można jednak przekreślać szans Granicy już po pierwszej kolejce. Zawodnicy z Dorohuska z pewnością będą chcieli pokazać, że to był jedynie wypadek przy pracy.

Sawena Sawin - Tatran Kraśniczyn

Ciekawy mecz pomiędzy ubiegłorocznym beniaminkiem Tatranem, a drużyną, która po barażach awansowała pokonując Hutnika Rudą Hutę 4:2. Porównując wyniki ostatniej kolejki, dużo lepiej spisali się zawodnicy z Kraśniczyna inkasując komplet punktów z faworyzowaną Granicą. Sawena została rozbita w Rożdzałowie 3:0 przez drużynę Kłosa Chełm

Unia Białopole - Kłos Chełm

Mecz pomiędzy drużynami o zupełnie różnych nastrojach po pierwszej kolejce. Unia Białopole została "rozstrzelana" w Pławanicach przez zawodników tamtejszego GKS-u7:3. Kłos natomiast może pochwalić się pewnym zwycięstwem u siebie z beniamnkiem Saweną Sawin 3:0. W tej konfrontacji faworyta nie trudno wskazać.

Start II Krasnystaw - GKS Pławanice/Kamień

Lider tabeli po pierwszej kolejce GKS Pławanice/Kamień uda się na wyjazdowy mecz z drużyną rezerw Startu Krasnystaw. Jest to niewątpliwie jeden z ciekawszych meczów zważywszy na rezultaty pierwszej kolejki. Start II Krasnystaw nieoczekiwanie pokonał na wyjeździe jednego z głównych faworytów do awansu drużynę Brata Siennica Nadola 3:1.  Pławanice po udanym początku, z pewnością będą walczyć o komplet punktów.

Hetman Żółkiewka - Brat Siennica Nadolna

Hetman, naturalnie jako spadkowicz z IV ligi jest ostrożnie typowany jako jeden z faworytów do awansu. Nieznaczna porażka w meczu przeciwko Ogniwu pokazuje, że drużyna ma ku temu predyspozycje. Porażka drużyny z Siennicy Nadolnej w pierwszym meczu jest dla wielu sympatyków zaskoczeniem. W meczu który rozegra się w Żółkiewce trudno wskazać faworyta, lecz z pewnością obydwie drużyny celują w trzy punkty.

autor: ~modecom 2010-08-24 16:54:24

avatar ogniwo idzie na mistrza, poczekajmy jeszcze kilka kolejek i się zobaczy, moim faworytem jest ogniwo !!

autor: ~CHŁOP MAŁOROLNY 2010-08-24 20:15:35

avatar PŁAWANICE FAWORYTEM LIGI . Z TAKIMI OBIEKTAMI CO ROK TO AWANS.

autor: ~modecom 2010-08-24 22:23:08

avatar pławanice muszą zacząć od boiska żeby myśleć o awansie, no i jeszcze zebrać kilku chłopaków co nie łapią się do chełmianki żeby było komu grać, trener nie wygra za was ligi, chociaż mimo swojego wieku rozwala wielu z zawodników, dobry gościu jest

autor: ~ANATOL 2010-08-25 11:48:46

avatar stroje to szmaty na wagę, brak w miarę normalnego boiska na meczach chamstwo i pijaństwo tak wygląda SPORT W NASZEJ GMINIE.

autor: ~realista 2010-08-25 12:19:53

avatar plawki nigdy nie beda faworytem ligi, my nie napinamy sie na awans bo wiadomo nie mamy infrastruktury wiec nie macie sie czego obawiac, a ty anatol chyba masz jakies kompleksy proponuje ci wybrac sie moze do jakiegos psychologa z tym, stroje moze i szmaty ale popatrz na budzet klubow i jaka robote robi nasz trener ! pozdrawiam i spojrz realnie a nie obrzucasz kogos jak nie wiesz.

autor: ~kibic 2010-08-25 13:45:45

avatar ANATOL zamiast siać napinkę w internecie, przyjedź lokalny patrioto na mecz i ucz "kulturalnego" zachowania. Czym możesz się pochwalić, oprócz tego że czujesz się mocny zza monitora? Takich ludzi jak Ty nawet nie traktuję się poważnie, bo tacy tylko potrafią wytykać (na dodatek mało sensownie). Startuj na wójta gminy, wybory niebawem. Nie pozdrawiam

autor: ~lks 2010-08-25 13:49:58

avatar Dobra zapowiedź z ciekawymi analizami. Do zobaczenia w lidze!

autor: ~ANATOL 2010-08-26 06:25:21

avatar to boisko i ten klubik to WSTYD dla CHOZPN.wielcy działacze weżcie się do roboty.w 21-szym wieku brak szatni ,brak wc,natrysków,brak opieki medycznej na zawodach.WSTYD

autor: ~czleniomen 2010-08-26 16:05:09

avatar zamknij morde mongole przyjedz do plawek to zobaczysz wszystko jest i szatnie i natryski i wc idioto najpierw zobacz potem oceniaj..

autor: ~anonim 2010-08-28 08:38:26

avatar do boju WIEŚNIOKI

autor: ~fan 2010-08-28 09:54:04

avatar Nie ma to jak konstruktywny komentarz.

autor: ~GNIADY 2010-08-29 07:22:18

avatar WIŚTA WIO JAKI KLUB TAKIE KOMENTARZE