Zapowiedź 4. kolejki Chełmskiej Klasy "A"

• autor: wisniowyyy, 2018-08-30 16:22

W sześciu rozegranych meczach w środowe popołudnie padło aż 39 bramek! W samych tylko Pławanicach w meczu z Hutnikiem Ruda Huta ujrzeliśmy aż 11 trafień. Gospodarze już w 14 minucie prowadzili aż 4:0, lecz po raz kolejny udowodnili, że żaden wynik nie jest bezpieczny do końca. Pierwsze punkty zanotowali piłkarze MKS-u Siedliska, pokonując faworyzowaną ekipę z Leśniowic 3:2.

W czwartej serii gier będziemy światkami kilku interesujących pojedynków. W najciekawiej zapowiadającej się konfrontacji GKS Pławanice podejmie na własnym obiekcie drużynę lidera tabeli, Bug Hanna. Z dwóch obecnych w rozgrywkach Hutników dużo łatwiejszą przeprawę ma Dubeczno, które zmierzy się z MKS-em.  Ruda-Huta będzie musiała pokazać się z jak najlepszej strony w meczu z rezerwami Sparty Rejowiec jeśli chce zanotować pierwsze w tym sezonie punkty.

Zapowiedź w rozwinięciu newsa.

Hutnik Ruda-Huta - Sparta II Rejowiec Fabryczny 2 września, 16:00

Nie takiego startu rozgrywek "A" Klasy spodziewali się w Rudzie-Hucie. Spadkowicz z okręgówki w trzech pierwszych meczach nie zdobył ani jednego punktu i obok imiennika z Dubeczna oraz Leszkopolu zamyka tabelę ligową. Na innym biegunie z kolei jest Sparta II, która mimo porażki w Gorzkowie zajmuje wysoką, piąta lokatę. Niedzielna konfrontacja w Rudzie-Hucie może być meczem na przełamanie dla piłkarzy spod znaku podkowy, lecz o punkty nie będzie łatwo. Faworytem spotkania jest zdecydowanie drużyna rezerw Sparty, lecz gospodarze nie stoją na straconej pozycji.

Nasz typ: X

Vitrum Wola Uhruska - Znicz Siennica Różana 2 września, 16:00

Po porażce w pierwszej kolejce, Vitrum zanotowało dwie kolejne wygranie i pnie się w ligowej tabeli. Kolejnym rywalem na wojennej ścieżce podopiecznych Krzysztofa Klempki jest zespół Znicza Siennica Różana, który w ostatniej serii gier zaliczył przymusową pauzę. Atut własnego boiska i prawo serii stoją zdecydowanie za Vitrumem, lecz Znicz to połączenie rutyny z młodością i drużyna ta wielokrotnie już pokazywała, że z tą mieszanką należy się liczyć. Ciekawie zapowiadające się spotkanie, które pokaże, czy Vitrum jest w stanie nawiązać walkę z ligową czołówką i na stale zadomowić się w górnej połówce tabeli.

Nasz typ: X

Astra Leśniowice - Leszkopol Bezek 2 września, 16:00

Mecz rozczarowań dotychczasowej batalii o mistrzostwo najwyższej ligi regionu. O ile sytuację punktową Leszkopolu można tłumaczyć wieloma zmianami jakie zaszły w tym klubie podczas przerwy między-sezonowej, o tyle zaledwie trzy oczka Astry są z pewnością dużym zawodem dla sympatyków tej drużyny. Środowa porażka w wyjazdowym meczu w Rybczewicach dobitnie pokazuje, że w Astrze coś nie zaskoczyło na starcie rozgrywek, a to może dziwić zważywszy na to, że jest to klub, który na przestrzeni lat prezentował się w miarę stabilnie.

Nasz typ: 1

Stadion Leśniowice, arena niedzielnej konfrontacji z Leszkopolem.

Hutnik Dubeczno - MKS Siedliska 1 września, 17:00

Uskrzydleni zwycięstwem z Astrą Leśniowice piłkarze MKS-u Siedliska udadzą się do odległego Dubeczna na spotkanie z miejscowym Hutnikiem, który po trzech kolejkach zamyka tabelę. Drużyna Grzegorza Nowickiego z roku na rok notuje regres i wygląda na to, że obecny sezon nie będzie lepszy. Mimo sytuacji w tabeli, to jednak piłkarze miejscowego Hutnika są faworytami sobotniej konfrontacji. MKS ciągle łapie piłkarskie szlify i koniec końców jest głównym pretendentem do zajęcia ostatniego miejsca na koniec rozgrywek.

Vojsławia Wojsławice - Sawena Sawin 2 września, 16:00

"Beniaminek" pokonany! W trzeciej kolejce piłkarze z Wojsławic nieznacznie ulegli w hitowym meczu Bugowi Hanna 2:3 i spadli na siódme miejsce w ligowej hierarchii. Sawena, nie bez problemów, w środowej serii gier pokonała Hutnik Dubeczno notując drugie zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. Ostatni raz obydwie drużyny rywalizowały w sezonie 2012/2013 kiedy to górą byli piłkarze z Sawina, remisując na wyjeździe 1:1 oraz wygrywając przed własną publicznością 3:2. W obecnym sezonie sytuacja prezentuje się jednak z goła inaczej i to gospodarze są faworytem niedzielnego meczu.

Nasz typ: 1

Infrastruktura w Wojsławicach pozostawia wiele do życzenia. Brakuje m.in. szatni dla gości.

GKS Pławanice/Kamień - Bug Hanna 2 września, 16:00

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie czwartej serii zmagań o mistrzostwo Klasy "A". Lider rozgrywek, Bug podejmie w wyjazdowym spotkaniu wicelidera, GKS Pławanice Kamień. Piłkarze z Hanny już w poprzednich rozgrywkach pokazali, że ich celem jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej; w obecnym sezonie tylko potwierdzają swoje aspiracje. Pławanice natomiast notują najlepszy start rozgrywek od lat. Po spadku z okręgówki, drużyna z gminy Kamień zanotowała fatalne dwa lata i wydaje się, że obecne rozgrywki mogą napawać optymizmem sympatyków popularnych Pławek. W niedzielę o godzinie 16:00 oczy całego piłkarskiego świata zwrócone będą na Pławanice, gdzie będzie toczyła się batalia o przywództwo w Serie A.

Czy podopiecznych Marka Wróbla stać na włączenie się do walki o awans?

Pauza: Zryw Gorzków

autor: ~/ 2018-08-30 18:04:31

avatar O, już jest :D

autor: ~anonim 2018-08-30 22:29:26

avatar a mecz na szczycie jak obstawiacie?

autor: wisniowyyy 2018-08-31 13:39:09

Profil wisniowyyy w Futbolowo Nie typujemy własnych spotkań z wiadomych względów :)