GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

17 urodziny obchodzi Jakub Fituła

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

24

11-2018

sobota

29 urodziny obchodzi Tomasz Piech

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 442, wczoraj: 760
ogółem: 3 293 488

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Chełmska A Klasa w sezonie 2018/2019 ruszy 18 sierpnia br.

  • autor: jacek_gmoch, 2018-06-17 17:21

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz zbiorczy rozgrywek na rundę jesienną sezonu 2018/2019. Chełmska Klasa A swoje rozgrywki ligowe zainauguruje w weekend 18-19 sierpnia 2018 r. Seniorzy GKS Pławanice Kamień rundę jesienną zakończą 3/4 listopada br.

 

Harmonogram spotkań seniorów w rundzie jesiennej:

1. kolejka (18/19 sierpnia); 

2. kolejka (25/26 sierpnia);

3. kolejka (29 sierpnia);

4. kolejka (1/2 września);

5. kolejka (8/9 września);

6. kolejka (15/16 września);

7. kolejka (22/23 września);

8. kolejka (29/30 września);

9. kolejka (6/7 października);

10. kolejka (13/14 października);

11. kolejka (20/21 października);

12. kolejka (27/28 października); 

13. kolejka (3/4 listopada).

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [348]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com