GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 326, wczoraj: 1255
ogółem: 3 339 206

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Mirosław Neckar blisko wygranej - wyniki VII Gali...

  • autor: jacek_gmoch, 2017-12-11 20:31
Mirosław Neckar blisko wygranej - wyniki VII Gali Piłkarskiej

1 grudnia 2017 r.  w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbyła się VII Gala Piłkarska Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Wśród nominowanych Gali był Mirosław Neckar - zawodnik GKS Pławanice Kamień, który był drugi w kategorii "najlepszy obrońca Klasy A". Najlepszy okazał się Piotr Mazurek (Znicz Siennica Różana), a na najniższym stopniu podium stanął ubiegły triumfator - Bartosz Staszewski (Agros Suchawa). Kapituła powołana przez ChOZPN dokonała wyboru najlepszych piłkarzy klasy A, ligi okręgowej, grup młodzieżowych, trenerów, sędziów oraz najbardziej zaangażowanych działaczy, samorządowców i sponsorów w okręgu chełmskim.

Aby rozwinąć newsa, kliknij "więcej"

 

Kapituła w składzie:  Anatol Obuch, Sławomir Kuźmicki, Tomasz Sąsiadek, Jerzy Marciniak, Jan Ostrowski, Arnold Kister, Piotr Remiś, Hubert Kowalik, Arkadiusz Słomka, Grzogorz Nowicki, Grzegorz Mazurek, Daniel Krakiewicz, Antoni Kruk, Łukasz Drzewicki, Dariusz Czarnota, Sławomir Kosikowski oraz Piotr Stępień (przewodniczący) dokonała następujących wyborów:

 

SAMORZĄDOWIEC 2017 ROKU:

Agata Fisz – prezydent miasta Chełm, Tadeusz Górski – burmistrz miasta i gminy Rejowiec, Wiesław Kociuba – wójt gminy Chełm, Zdzisław Krupa – wójt gminy Rejowiec Fabryczny, Jerzy Lewczuk – wójt gminy Izbica, Henryk Maruszewski – wójt gminy Białopole i Leszek Proskura – wójt gminy Siennica Różana.


SPONSOR 2017 ROKU: MPEC Chełm – prezes Mirosław Iwiński, PGO Chełm – prezes Marcin Czarnecki, MPGK Chełm – prezes Andrzej Roguski, firma EKO – prezes Andrzej Kaliszuk, Krajowa Spółka Cukrowa „Polski Cukier” w Toruniu, „Eurospaw” – prezes Wiesław Kasprzycki, „Spec-Bud” – prezes Leszek Ciechomski.


DZIAŁACZ PIŁKARSKI 2017: Krzysztof Czerniakiewicz – Hutnik Ruda Huta, Grzegorz Gardziński – ChKS Chełmianka Chełm, Antoni Kruk – SPS EKO Różanka, Grzegorz Mazurek – Start-Regent Pawłów, Janusz Oleszkiewicz – Chełmianka Chełm, Niedźwiadek, Wydział Dyscypliny ChOZPN, Jan Ostrowski – Unia Białopole i Zarząd ChOZPN, Piotr Stępień – ChKS Chełmianka i Zarząd ChOZPN, Roman Wielgus – Vitrum Wola Uhruska, Paweł Zieliński – Ruch Izbica, Marek Zwolak – Wydział Dyscypliny ChOZPN.

 

NAJLEPSZY SĘDZIA PIŁKARSKI 2017 roku:

1. Mateusz Kwiatek, 2. Radosław Sieraj, 3. Jakub Prończuk.


NAJWIĘKSZY TALENT ROZGRYWEK JUNIORSKICH LIG WOJEWÓDZKICH:

1. Damian Kuśmierz (Chełmianka), 2. Jakub Jodłowski (Niedźwiadek) i Krzysztof Rak (Chełmianka), 3. Dawid Krawiec (Niedźwiadek).


NAJLEPSZY TRENER GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

1. Jan Konojacki (Chełmianka), 2. Andrzej Pieńkowski (Niedźwiadek), 3. Arkadiusz Orkiszewski (Ruch Izbica).


NAJLEPSZY MŁODZIEŻOWIEC KLASY „A” (zawodnicy ur. 1997 i młodsi):

1. Adam Mazurek (Start-Regent Pawłów), 2. Arkadiusz Jaworski (Bug Hanna), 3. Konrad Nazarewicz (Leszkopol Bezek).


NAJLEPSZY TRENER KLASY „A”:

1. Kamil Góra (Start/Regent Pawłów), 2. Robert Wójcik (Agros Suchawa), 3. Mirosław Włodarczyk (Bug Hanna).


NAJLEPSZY BRAMKARZ KLASY „A”:

1. Mateusz Namczuk (Agros Suchawa), 2. Patryk Chwedorczuk (Leszkopol Bezek), 3. Kamil Karwatiuk (Bug Hanna).


NAJLEPSZY OBROŃCA KLASY „A”:

1. Piotr Mazurek (Znicz Siennica Różana), 2. Mirosław Neckar (Pławanice Kamień), 3. Bartosz Staszewski (Agros Suchawa).

 

NAJLEPSZY POMOCNIK KLASY „A”:

1. Adam Mazurek (Start-Regent Pawłów), 2. Konrad Nazarewicz (Leszkopol Bezek), 3. Kacper Staszewski (Agros Suchawa).


NAJLEPSZY NAPASTNIK KLASY „A”:

1. Andrzej Głowacki (Start-Regent Pawłów), 2. Hubert Kowalik (Bug Hanna), 3. Damian Stępniak (Zryw Gorzków).

 

NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „A”:

1. Andrzej Głowacki (Start-Regent Pawłów).


NAJLEPSZY MŁODZIEŻOWIEC LIGI OKRĘGOWEJ (zawodnicy ur. 1997 i młodsi):

1. Dawid Oleksiejuk (Sparta Rejowiec Fabr.), 2. Przemysław Jasiński (Ruch Izbica), 3. Marek Stefańczuk (Spółdzielca Siedliszcze).

 

NAJLEPSZY TRENER LIGI OKRĘGOWEJ:

1. Andrzej Ignaciuk (Brat Cukrownik Siennica Nadolna), 2. Waldemar Kogut (Unia Białopole), 3. Bartosz Bodys (Sparta Rejowiec Fabryczny).

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI OKRĘGOWEJ:

1. Łukasz Kozłowski (Unia Białopole), 2. Sławomir Ryć (Start Krasnystaw), 3. Sebastian Bralewski (Sparta Rejowiec Fabryczny).


NAJLEPSZY OBROŃCA LIGI OKRĘGOWEJ:

1. Sebastian Kogut (Unia Białopole), 2. Artur Rutkowski (Sparta Rejowiec Fabryczny), 3. Michał Saj (Start Krasnystaw).


NAJLEPSZY POMOCNIK LIGI OKRĘGOWEJ:

1. Arnold Kister (Brat Cukrownik Siennica Nadolna), 2. Oleksandr Drachanczuk (Start Krasnystaw), 3. Mateusz Adamiec (Sparta Rejowiec Fabryczny).


NAJLEPSZY NAPASTNIK LIGI OKRĘGOWEJ:

1. Piotr Wójcik (Start Krasnystaw), 2. Szymon Łukaszewski (Unia Białopole), 3. Sebastian Suduł (Brat Cukrownik Siennica Nadolna).

 

NAJLEPSZY PIŁKARZ LIGI OKRĘGOWEJ:

1. Piotr Wójcik (Start Krasnystaw).

 

NAJLEPSZY MŁODZIEŻOWIEC IV LIGI (zawodnicy ur. 1997 i młodsi):

1. Jakub Gołąb (SPS Eko Różanka), 2. Patryk Gierczak (Kłos Gmina Chełm), 3. Damian Wasyniuk (Victoria Żmudź).


NAJLEPSZY TRENER IV LIGI:

1. Andrzej Krawiec (Kłos Gmina Chełm), 2. Sławomir Skorupski (SPS Eko Różanka), 3. Piotr Moliński (Victoria Żmudź).


NAJLEPSZY BRAMKARZ IV LIGI:

1. Bartłomiej Porzyc (Kłos Gmina Chełm), 2. Łukasz Witkowski (SPS Eko Różanka), 3. Damian Wasyniuk (Victoria Żmudź).


NAJLEPSZY OBROŃCA IV LIGI:

1. Robert Wagner (Victoria Żmudź), 2. Michał Siatka (Kłos Gmina Chełm), 3. Kacper Kowalski (Kłos Gmina Chełm).


NAJLEPSZY POMOCNIK IV LIGI:

1. Kazimierz Bala (Kłos Gmina Chełm), 2. Patryk Błaszczuk (SPS Eko Różanka), 3. Kamil Sawa (Victoria Żmudź).


NAJLEPSZY NAPASTNIK IV LIGI:

1. Łukasz Drzewicki (Kłos Gmina Chełm), 2. Wojciech Więcaszek (SPS Eko Różanka), 3. Jurij Furta (Victoria Żmudź).

 

NAJLEPSZY PIŁKARZ IV LIGI:

1. Łukasz Drzewicki (Kłos Gmina Chełm).

 

NAGRODA SPECJALNA DLA TRENERA III LIGI – Artur Bożyk (Chełmianka).

 

NAJLEPSZY MŁODZIEŻOWIEC III LIGI:

1. Przemysław Banaszak, 2. Michał Maliszewski, 3. Piotr Chodziutko (wszyscy Chełmianka).

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK III LIGI:

1. Mateusz Kompanicki, 2. Michał Wołos, 3. Damian Drzewiecki i Michał Kobiałka (wszyscy Chełmianka).

 

źródło foto: Nowy Tydzień 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [250]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com