GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2018

wtorek

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 15:15, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 18:00, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

20

01-2018

sobota

17 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 544, wczoraj: 936
ogółem: 3 023 009

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Mirosław Neckar nominowany!

  • autor: jacek_gmoch, 2017-11-27 03:03

Mirosław Neckar, zawodnik GKS Pławanice Kamień znalazł się w gronie nominowanych w kategorii "najlepszy obrońca klasy A". Kapituła powołana przez Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej dokona wyboru najlepszych piłkarzy klasy A, ligi okręgowej, grup młodzieżowych, trenerów, sędziów oraz najbardziej zaangażowanych działaczy, samorządowców i sponsorów. Wyniki zostaną ogłoszone podczas VII Gali Piłkarskiej ChOZPN, która rozpocznie się 1 grudnia 2017 r. o godzinie 17:00 w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. 

Aby rozwinąć newsa, kliknij "więcej"

Skład kapituły ustalił Zarząd Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Wszystkie kluby zrzeszone w ChOZPN miały za zadanie wskazać najlepszych graczy na poszczególnych pozycjach w swoich ligach, pomijając swój zespół. Na podstawie tych danych kapituła ustaliła listę nominowanych zawodników, trenerów i sędziów do wyróżnień. Poniżej lista nominowanych w poszczególnych kategoriach:

NAJLEPSZY SĘDZIA PIŁKARSKI 2017 roku:

Artur Grodek, Piotr Kawiński, Mateusz Kwiatek, Jerzy Marciniak, Jakub Prończuk, Krzysztof Rękas, Michał Siatka, Radosław Sieraj.


NAJWIĘKSZY TALENT ROZGRYWEK JUNIORSKICH LIG WOJEWÓDZKICH:

Jakub Jodłowski (Niedźwiadek Chełm), Dawid Krawiec (Niedźwiadek Chełm), Damian Kuśmierz (Chełmianka Chełm), Adrian Osoba (Chełmianka Chełm), Krzysztof Rak (Chełmianka Chełm), Paweł Wójcicki (Niedźwiadek Chełm).


NAJLEPSZY TRENER GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

Jan Konojacki (Chełmianka Chełm), Arkadiusz Orkiszewski (Ruch Izbica), Mariusz Pasicki (Ogniwo Wierzbica), Andrzej Pieńkowski (Niedźwiadek Chełm), Grzegorz Świderski (Granica Dorohusk).


NAJLEPSZY MŁODZIEŻOWIEC KLASY „A” (zawodnicy ur. 1997 i młodsi):

Dawid Bereda (Astra Leśniowice), Krystian Golec (Zryw Gorzków), Arkadiusz Jaworski (Bug Hanna), Adam Mazurek (Start-Regent Pawłów), Konrad Nazarewicz (Leszkopol Bezek), Kacper Staszewski (Agros Suchawa), Przemysław Suszcz (Sawena Sawin).


NAJLEPSZY TRENER KLASY „A”:

Kamil Góra (Start/Regent Pawłów), Dariusz Kuchta (Leszkopol Bezek), Mirosław Włodarczyk (Bug Hanna), Robert Wójcik (Agros Suchawa).


NAJLEPSZY BRAMKARZ KLASY „A”:

Marcin Brzeziński (Astra Leśniowice), Patryk Chwedorczuk (Leszkopol Bezek), Kamil Karwatiuk (Bug Hanna), Mateusz Namczuk (Agros Suchawa).


NAJLEPSZY OBROŃCA KLASY „A”:

Piotr Mazurek (Znicz Siennica Różana), Mirosław Neckar (Pławanice Kamień), Piotr Sadlak (Bug Hanna), Bartosz Staszewski (Agros Suchawa).


NAJLEPSZY POMOCNIK KLASY „A”:

Adam Mazurek (Start-Regent Pawłów), Konrad Nazarewicz (Leszkopol Bezek), Michał Polak (Vitrum Wola Uhruska), Bartosz Staszewski (Agros Suchawa).


NAJLEPSZY NAPASTNIK KLASY „A”:

Andrzej Głowacki (Start-Regent Pawłów), Daniel Judczyc (Astra Leśniowice), Hubert Kowalik (Bug Hanna), Sebastian Staszewski (Agros Suchawa), Damian Stępniak (Zryw Gorzków), Rafał Wachulski (Sawena Sawin).


NAJLEPSZY MŁODZIEŻOWIEC LIGI OKRĘGOWEJ (zawodnicy ur. 1997 i młodsi):

Przemysław Jasiński (Ruch Izbica), Michał Kozaczuk (Unia Rejowiec), Dawid Oleksiejuk (Sparta Rejowiec Fabr.), Marek Stefańczuk (Spółdzielca Siedliszcze), Karol Ścibak (Hetman Żółkiewka), Kamil Tabuła (Unia Białopole), Aleksander Urbański (Brat Cukrownik Siennica Nadolna).


NAJLEPSZY TRENER LIGI OKRĘGOWEJ:

Bartosz Bodys (Sparta Rejowiec Fabr.), Andrzej Ignaciuk (Brat Cukrownik Siennica Nadolna), Waldemar Kogut (Unia Białopole), Jerzy Szych (Frassati Fajsławice).

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI OKRĘGOWEJ:

Sebastian Bralewski (Sparta Rejowiec Fabr.), Łukasz Kozłowski (Unia Białopole), Łukasz Pastuszak (Ruch Izbica), Sławomir Ryć (Start Krasnystaw), Karol Ścibak (Hetman Żółkiewka).


NAJLEPSZY OBROŃCA LIGI OKRĘGOWEJ:

Wojciech Bureć (Unia Białopole), Kamil Jopek (Brat Cukrownik Siennica Nadolna), Sebastian Kogut (Unia Białopole), Bartosz Lipa (Frassati Fajsławice), Kamil Rutkowski (Sparta Rejowiec Fabr.), Michał Saj (Start Krasnystaw).


NAJLEPSZY POMOCNIK LIGI OKRĘGOWEJ:

Mateusz Adamiec (Sparta Rejowiec Fabr.), Artur Czajka (Frassati Fajsławice), Adrian Czerwiński (Unia Rejowiec), Aleksander Drahanczuk (Start Krasnystaw), Przemysław Jasiński (Ruch Izbica), Arnold Kister (Brat Cukrownik Siennica Nadolna), Damian Krupski (Ogniwo Wierzbica), Łukasz Tatysiak (Orzeł Srebrzyszcze).


NAJLEPSZY NAPASTNIK LIGI OKRĘGOWEJ:

Michał Gałka (Ruch Izbica), Łukasz Lechowski (Spółdzielca Siedliszcze), Szymon Łukaszewski (Unia Białopole), Paweł Mazur (Hutnik Ruda-Huta), Jacek Olech (Frassati Fajsławice), Sebastian Suduł (Brat Cukrownik Siennica Nadolna), Mirosław Tymicki (Tatran Kraśniczyn), Piotr Wójcik (Start Krasnystaw).


NAJLEPSZY MŁODZIEŻOWIEC IV LIGI (zawodnicy ur. 1997 i młodsi):

Patryk Gierczak (Kłos Gmina Chełm), Jakub Gołąb (SPS Eko Różanka), Damian Wasyniuk (Victoria Żmudź).


NAJLEPSZY TRENER IV LIGI:

Andrzej Krawiec (Kłos Chełm), Piotr Moliński (Victoria Żmudź), Sławomir Skorupski (SPS Eko Różanka).


NAJLEPSZY BRAMKARZ IV LIGI:

Bartłomiej Porzyc (Kłos Gmina Chełm), Damian Wasyniuk (Victoria Żmudź), Łukasz Witkowski (SPS Eko Różanka).


NAJLEPSZY OBROŃCA IV LIGI:

Łukasz Bartnik (SPS Eko Różanka), Kacper Kowalski (Kłos Gmina Chełm), Igor Paskiv (Victoria Żmudź), Michał Siatka (Kłos Gmina Chełm), Karol Sobów (SPS Eko Różanka), Robert Wagner (Victoria Żmudź).


NAJLEPSZY POMOCNIK IV LIGI:

Kazimierz Bala (Kłos Gmina Chełm), Patryk Błaszczuk (SPS Eko Różanka), Damian Flis (Kłos Gmina Chełm), Jakub Gołąb (SPS Eko Różanka), Tomasz Pogorzelec (Victoria Żmudź), Kamil Sawa (Victoria Żmudź).


NAJLEPSZY NAPASTNIK IV LIGI:

Łukasz Drzewicki (Kłos Gmina Chełm), Jurij Furta (Victoria Żmudź), Sławomir Skorupski (SPS Eko Różanka), Mateusz Tywoniuk (Victoria Żmudź), Arkadiusz Wałczyk (Kłos Gmina Chełm), Wojciech Więcaszek (SPS Eko Różanka).


NAJLEPSZY MŁODZIEŻOWIEC III LIGI:

Przemysław Banaszak, Piotr Chodziutko, Przemysław Koszel, Michał Maliszewski (wszyscy Chełmianka Chełm).


NAJLEPSZY ZAWODNIK III LIGI:

Damian Drzewiecki, Michał Kobiałka, Mateusz Kompanicki, Oleksiej Prytuliak, Michał Wołos (wszyscy Chełmianka Chełm).

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [104]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2018-02-25, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Vitrum Wola Uhruska - MKS Siedliska
Leszkopol Bezek - Agros Suchawa
Astra Leśniowice - Sawena Sawin
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków
Start - Regent Pawłów - Bug Hanna
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSawena Sawin
Pławanice Kamień 1:4 Sawena Sawin
2017-11-19, 13:00:00
mecz zaległy, w pierwotnym terminie (29.10.2017 r.) odwołany
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włodawianka Włodawa 4:2 Hutnik Dubeczno
Pławanice Kamień 1:4 Bug Hanna
Start - Regent Pawłów 4:0 Zryw Gorzków
Znicz Siennica Różana 2:4 Sawena Sawin
Astra Leśniowice 0:3 Agros Suchawa
MKS Siedliska 2:4 Leszkopol Bezek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mały 56
2. pan_misiek 51
3. AveAstra 33
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com