GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

MŁODZICY: trening o godz. 15:30, w Pławanicach.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w Pławanicach.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w Pławanicach.

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

JUNIORZY: Spółdzielca Siedliszcze - Pławanice Kamień

15 urodziny obchodzi Bartłomiej Bernacki

SENIORZY: trening o godz. 17:30, w Pławanicach.

29

09-2018

sobota

TRAMPKARZE: Olimpia Wyryki - Pławanice Kamień

30

09-2018

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Znicz Siennica Różana

26 urodziny obchodzi Michał Gąsiorowski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 422, wczoraj: 683
ogółem: 3 236 902

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Harmonogram sparingów - zima 2017/2018

  • autor: jacek_gmoch, 2017-11-19 17:02

Seniorzy GKS Pławanice Kamień w przerwie między rundami sezonu 2017/2018 rozegrają pięć sparingów. Cykl sparingów poprzedzą Halowe Mistrzostwa ChOZPN oraz VIII Memoriał im. Mateusza Kwiatkowskiego, który na stałe wpisał się w kalendarz zimowych przygotowań. Runda rewanżowa ruszy w weekend 7/8 kwietnia 2018 roku. Harmonogram gier naszej drużyny przedstawiamy poniżej.

 

PLAN GIER GKS PŁAWANICE KAMIEŃ:

03.02.2018 r. - Halowe Mistrzostwa ChOZPN - eliminacje /w Chełmie/

10.02.2018 r. - Halowe Mistrzostwa ChOZPN - finały /w Chełmie/

18.02.2018 r. – VIII Memoriał im. Mateusza Kwiatkowskiego /w Leśniowicach/

25.02.2018 r. – Astra Leśniowice  /7 miejsce w chełmskiej Klasie A/

04.03.2018 r. – Hutnik Ruda-Huta /14 miejsce w chełmskiej Klasie Okręgowej/

10/11.03.2018 r. – Granica Dorohusk /10 miejsce w chełmskiej Klasie Okręgowej/

18.03.2018 r. – Orzeł Srebrzyszcze /12 miejsce w chełmskiej Klasie Okręgowej/

25.03.2018 r. – Beta-Prim Malowane Chełm lub juniorzy GKS Pławanice Kamień 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [152]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńZnicz Siennica Różana
Pławanice Kamień   Znicz Siennica Różana
2018-09-30, 16:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Hutnik Ruda - Huta - Vitrum Wola Uhruska
Hutnik Dubeczno - Sparta II Rejowiec Fabryczny
Vojsławia Wojsławice - Zryw Gorzków
Pławanice Kamień - Znicz Siennica Różana
Bug Hanna - Leszkopol Bezek
Sawena Sawin - MKS Siedliska

Ostatnie spotkanie

Leszkopol BezekPławanice Kamień
Leszkopol Bezek 3:2 Pławanice Kamień
2018-09-23, 16:00:00
w Bezku
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Sawena Sawin 1:0 Hutnik Ruda - Huta
MKS Siedliska 0:2 Bug Hanna
Leszkopol Bezek 3:2 Pławanice Kamień
Znicz Siennica Różana 1:2 Vojsławia Wojsławice
Zryw Gorzków 5:1 Hutnik Dubeczno
Sparta II Rejowiec Fabryczny 4:2 Astra Leśniowice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 32
2. pan_misiek 31
3. Mały 28
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com