GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 366, wczoraj: 1255
ogółem: 3 339 246

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Klasyfikacja strzelców po 12. kolejce spotkań

  • autor: jacek_gmoch, 2017-11-08 00:12

Cztery bramki przeciwko Sawenie Sawin pozwoliły Andrzejowi Głowackiemu (Start-Regent Pawłów) powiększyć przewagę w klasyfikacji strzelców chełmskiej Klasy A. Zawodnik lidera po 12. kolejce spotkań ma na swoim koncie 23 trafienia i ma aż o dziesięć bramek więcej od drugiego Mateusza Chwedoruka (Włodawianka Włodawa). Na trzeciej pozycji plasuje się Przemysław Mazurek (Znicz Siennica Różana), który ma na swoim koncie 12 goli. Na kolejnych pozycjach Daniel Judczyc (Astra Leśniowice) i Damian Stępniak (Zryw Gorzków). Obaj mają po 10 trafień.  

Pełna klasyfikacja strzelców - TUTAJ

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [91]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com