GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2018

wtorek

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 15:15, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 18:00, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

20

01-2018

sobota

17 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 642, wczoraj: 936
ogółem: 3 023 107

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Remis trampkarzy w Chełmie

  • autor: jacek_gmoch, 2017-11-06 01:45

Niedźwiadek Chełm - Pławanice Kamień 2:2 (2:1)

Bramki: Gielecki 10', 29' - Witkowski 21', K.Góźdź 37'

 

Pławanice: J.Klekotiuk - Sadlej, Kata, K.Szałaj, Dżaman, Lewczuk, K.Góźdź, Krawczuk, Gilbert, Weremczuk, Witkowski. Na zmiany wchodzili: M.Dudko, H.Góźdź, Toporowski, Durko, Łopuszyński. 

Niedźwiadek: Olczuk - Ciećka, Sankowski, Klempka, Tywoniuk, Orzeł, Domadaj, Grzywna, Biskupski, Owczarek, Gielecki. Na zmiany wchodzili: Majdański, Jabłoński, Szmiłyk, Stępniewski, Pakuła, Mil, Malec. 

 

Sędziowali: Przechocki (główny), Brożek, Przechocka

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [23]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2018-02-25, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Vitrum Wola Uhruska - MKS Siedliska
Leszkopol Bezek - Agros Suchawa
Astra Leśniowice - Sawena Sawin
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków
Start - Regent Pawłów - Bug Hanna
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSawena Sawin
Pławanice Kamień 1:4 Sawena Sawin
2017-11-19, 13:00:00
mecz zaległy, w pierwotnym terminie (29.10.2017 r.) odwołany
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włodawianka Włodawa 4:2 Hutnik Dubeczno
Pławanice Kamień 1:4 Bug Hanna
Start - Regent Pawłów 4:0 Zryw Gorzków
Znicz Siennica Różana 2:4 Sawena Sawin
Astra Leśniowice 0:3 Agros Suchawa
MKS Siedliska 2:4 Leszkopol Bezek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mały 56
2. pan_misiek 51
3. AveAstra 33
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com