GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 234, wczoraj: 1255
ogółem: 3 339 114

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Klasyfikacja strzelców po 11. kolejce spotkań

  • autor: jacek_gmoch, 2017-11-01 17:37

Andrzej Głowacki jest zdecydowanym liderem klasyfikacji strzelców chełmskiej Klasy A po 11. kolejce spotkań. Napastnik Startu-Regent Pawłów na swoim koncie ma 19 trafień i nad drugim Mateuszem Chwedorukiem (Włodawianka Włodawa) oraz Przemysławem Mazurkiem (Znicz Siennica Różana) ma siedem bramek przewagi. Na kolejnych miejscach Damian Stępniak (Zryw Gorzków) - 10 goli, Sebastian Staszewski (Agros Suchawa) - 9 goli i Adam Mazurek (Start-Regent Pawłów) - 9 goli. 

Pełna klasyfikacja strzelców - TUTAJ

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [97]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hutnik Ruda - Huta - Vojsławia Wojsławice
Hutnik Dubeczno - Pławanice Kamień
Astra Leśniowice - Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny - Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com