40 lat minęło...

• autor: jacek_gmoch, 2016-12-09 16:05

2 grudnia 2016 r. w sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury odbyła się Gala z okazji 40-lecia Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Swoją obecnością piłkarski jubileusz związku okrasili znakomici goście m.in. działacze, trenerzy, zawodnicy, samorządowcy, parlamentarzyści i inni. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło też osób związanych z naszym klubem. Podczas jubileuszu ChOZPN piłkarze, działacze, trenerzy oraz wszyscy ci, którzy wspierają lokalny futbol zostali uhonorowani okolicznościowymi medalami i odznaczeniami. Szczególne wyróżnienia otrzymali Stanisław DomińczukRobert HawrylukGrzegorz WeremkoPiotr Kapeluszny (wszyscy wymienieni otrzymali medal 40-lecia ChOZPN), Zbigniew Lepionka (medal 90-lecia LZPN). Prezes naszego klubu - Grzegorz Weremko za swoją działalność otrzymał także brązowe honorowe odznaczenie PZPN, a srebrne honorowe odznaczenie PZPN trafiło do Mirosława Neckara. Wszystkim wyróżnionym składamy serdeczne gratulację!

Aby rozwinąć newsa, kliknij "więcej"

Medale 40-lecia ChOZPN otrzymali: Stanisław Kuflewski, Henryk Dulski, Wanda Słomiana, Janusz Zaworski, Józef Zieliński, Jerzy Murawski, Grażyna Murawska, Ryszard Nafalski, Ryszard Jankowski, Zygmunt Kasiura, Edward Paw, Antoni Rogowski, Bogdan Wysocki, Ireneusz Marcyniuk, Jan Karauda, Cezary Kaczor, Anatol Obuch, Władysław Wójtowicz, Janusz Zalewski, Zbigniew Trześniewski, Zbigniew Olewiński, Andrzej Łągwa, Mirosław Dębski, Sławomir Kosior, Marek Drob, Piotr Moliński, Tomasz Wieczorek, Jacek Płoszaj, Marian Bartosiewicz, Stanisław Dąbek, Waldemar Wiater, Zbigniew Milewski, Jerzy Piskorski, Jacek Siry, Artur Grodek, Jan Babicz, Jan Borys, Bogdan Skałecki, Mariusz Bartoń, Michał Rogowski, Mariusz Bąk, Robert Hawryluk, Wojciech Chmiel, Stanisław Domińczuk, Marcin Ciechan, Sławomir Tatysiak, Zbigniew Gałąska, Roman Rossa, Artur Dąbrowski, Grzegorz Gardziński, Ryszard Nilipiuk, Mariusz Gorczycki, Lucjan Jarocki, Robert Szokaluk, Stanisław Lubaś, Jan Ostrowski, Lucjan Fedak, Czesław Kosiński, Robert Grzesiak, Paweł Zieliński, Zbigniew Droń, Andrzej Kaliszuk, Zbigniew Solecki, Ryszard Kotowski, Artur Koprucha, Robert Hanc, Marcin Palonka, Krzysztof Czerniakiewicz, Robert Wójcik, Piotr Osmulski, Stanisław Puławski, Krzysztof Prokopiuk, Jacek Stańkowski, Jacek Oliferuk, Jolanta Wlaź, Marek Kwiecień, Marian Sikorski, Jacek Radelczuk, Piotr Książek, Adam Sikorski, Waldemar Krawiec, Grzegorz Mazurek, Sylwester Adamski, Krzysztof Sobieszczuk, Grzegorz Weremko, Helena Nagrodzka, Ilona Czernecka, Emilia Korzeniowska, Maria Morelowska, Sławomir Kuźmicki, Karol Michalski, Marek Zwolak, Arkadiusz Krupa, Maksymilian Wasilewski, Piotr Kapeluszny, Paulina Kawalec, Mateusz Szwed, Mateusz Pielach, Dawid Sołdecki, Kamil Poźniak, Jarosław Wójcik, Krzysztof Flis.

Srebrne odznaki honorowe LZPN otrzymali: Sławomir Wyrostek, Piotr Lipiak, Grzegorz Nowicki, Jacek Dyszewski, Tomasz Misztal, Waldemar Kogut, Artur Chwedorczuk, Jan Konojacki, Sławomir Leśnicki, Piotr Książek, Stanisław Puławski, Paweł Zieliński, Robert Grzesiak, Krzysztof Prokopiuk, Adam Sikorski, Zbigniew Bondaruk, Dariusz Czarnota, Wojciech Domański, Roman Wielgus, Wojciech Kloc, Henryk Maksymiuk, Edyta Niezgoda, Małgorzata Sapiecha, Zdzisław Krupa, Tadeusz Chruściel, Bogusław Kudelski, Andrzej Tyszko, Teresa Sewczuk, Renata Kozłowska, Piotr Chorągiewicz, Michał Matwiejczuk, Piotr Demecki, Krzysztof Białowicz, Karol Garbacz, Ryszard Suduł.

Złote honorowe odznaczenia LZPN otrzymali: Zbigniew Matuszczak, Wiesław Kociuba, Piotr Osmulski, Zbigniew Droń, Wojciech Adamowicz, Wiesław Kasprzycki, Janusz Oleszkiewicz, Jan Mazur, Antoni Kruk, Ryszard Horecki, Zbigniew Mazurek, Waldemar Leonowicz, Marek Kozaczuk, Artur Bożyk, Robert Tarnowski, Marek Tarnowski, Marek Wróbel, Krzysztof Rękas, Artur Przechocki, Tomasz Ciechoński, Dariusz Stafijowski, Mirosław Muła, Mirosław Basiński, Mariusz Wróbel, Tomasz Sąsiadek, Ryszard Kosiniec, Jacek Skwaroń, Michał Rogowski, Waldemar Ruszkiewicz.

Medale 90-lecia LZPN otrzymali: Jan Rożen, Bogdan Tymochowicz, Jerzy Sroka, Sławomir Kosikowski, Jan Słomka, Tadeusz Klepacki, Zbigniew Lepionka, Piotr Kalisio, Mariusz Olech, Tadeusz Rysak.

Brązowe honorowe odznaczenia PZPN otrzymali: Krzysztof Czerniakiewicz, Tomasz Domański, Lucjan Fedak, Lucjan Jarocki, Dariusz Kamola, Zbigniew Leśnicki, Krzysztof Ruszkiewicz, Jacek Siry, Jarosław Smalej, Piotr Sołoducha, Piotr Stępień, Grzegorz Weremko, Andrzej Wilczyński, Robert Wójcik.

Srebrne honorowe odznaczenia PZPN otrzymali: Marcin Antoniak, Mirosław Berbeć, Krzysztof Brożek, Agata Fisz, Krzysztof Klempka, Jacek Kłos, Andrzej Koprucha, Dariusz Koziej, Waldemar Krakiewicz, Andrzej Krawiec, Michał Lackowski, Grzegorz Gardziński, Jerzy Marciniak, Stanisław Mościcki, Mirosław Neckar, Ryszard Nilipiuk, Jan Ostrowski, Jacek Pawlak, Andrzej Pieńkowski, Zbigniew Rumiński, Wojciech Sawa, Stanisław Urbankiewicz, Jacek Ziarkowski.

Złote honorowe odznaczenia PZPN otrzymali: Marek Kwiecień, Jerzy Kucharczyk, Stanisław Lubaś, Henryk Maruszewski, Marian Sikorski, Robert Szokaluk.

Brązowe Medale PZPN „Za wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej” dostali Stanisław Cybulski i Andrzej Gruszka.

Srebrny Medal PZPN otrzymał Ryszard Łapiński.