Relacja live z meczu Pławanice - Ruch

• autor: jacek_gmoch, 2016-05-15 14:59

W 21. kolejce spotkań o mistrzostwo Chełmskiej Klasy Okręgowej GKS Pławanice podejmie na własnym obiekcie zespół "Ruch" Izbica. Redakcja plawanice.futbolowo.pl przeprowadzi bezpośrednią relację tekstową z tego meczu. Początek spotkania w niedzielę, o godzinie 15:00. Nasza relacja z meczu rozpocznie się 20 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.  Wszystkich internautów serdecznie zapraszamy przed swoje komputery!

Nasza relacja z meczu rozpocznie się około godziny 14:40.

RELACJA LIVE w rozwinięciu newsa - kliknij "więcej"

UWAGA! STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [KLIKNIJ F5]

21.kolejka, 15 maja 2016, godz. 15:00, stadion sportowy w Pławanicach

GKS Pławanice Kamień - Ruch Izbica

mecz zakończony w 29 minucie

1:0 - Nestorowicz 3'

Pławanice: Paluch - Gąsiorowski, Hawryluk, Szpakowski, R.Malinowski, Rzeszut, A.Czajka, Neckar, S.Dudko, Kamiński, Nestorowicz.

Rezerwowi: Petruk, J.Dudko, Szałaj, Wiśniewski, Paweł Szajna.

Ruch: Pastuszak - Wlizło, Pawelec, Kaszak, Michał Śliwa, P.Malczewski, Lewandowski, Gieleta, D.Łata, Stępniak, Gałka.

Rezerwowi: Bliźniak, J.Antoniak, Kornaś, M.Łata, B.Suszek.

Żółte kartki:

Widzów: 100

Sędziowie: Krzysztof Rękas (jako główny), Robert Ptaszek i Stanisław Urbankiewicz (jako liniowi).

- Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejną.

- Wynik meczu zweryfikuje Wydział Gier Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej po zapoznaniu się z protokołem sędziowskim i opinii obserwatora.

- Do Pławanic przyjechał ambulans. Pastuszak został zabrany do chełmskiego szpitala.

- Duże kontrowersje budzi sytuacja z 29 minuty. Według opinii obserwatora meczu Zygmunta Kasiury mecz powinien być kontynuowany.

- Petarda wrzucona na boisko ogłuszyła Łukasza Pastuszaka (bramkarza Ruchu Izbica), który upadł na murawę. Po tym  zdarzeniu arbiter główny Krzysztof Rękas najpierw przerwał spotkanie, a następnie je zakończył.

- 29' - mecz został zakończony.

- 28' - mecz przerwany. Na boisko ktoś wrzucił petardę.

- 23' - W odpowiedzi Ruch. Strzał z rogu "szesnastki", ale również niecelnie.

- 22' - Próba Nestorowicza z 20 metrów jednak strzał mija bramkę.

- 20' - Szybka kontra gospodarzy, która skończyła się pojedynkiem sam na sam Michała Kamińskiego z bramkarzem Ruchu. Napastnik Pławanic strzela jednak wysoko nad bramką.

- 18' - Goście chyba otrząsnęli się już ze straconej bramki i przejmują kontrolę nad grą.

- Na meczu jest około 100 widzów.

- 10' -  Delikatna przewaga miejscowych, którzy z większym animuszem atakują bramkę gości.

- Pierwsza sytuacja podbramkowa w meczu zamieniła się na gola. Czekamy na kolejne emocje.

Dośrodkowanie Tomasza Rzeszuta zamknął Sebastian Dudko, którego strzał odbił bramkarz Ruchu. Jednak "dobitka" Nestorowicza była już skuteczna. Wynik 1:0.

- 3' Kacper Nestorowicz zdobywa bramkę dla gospodarzy. Świetny początek Pławanic!

1' - Początek I połowy.

- Losowanie stron boiska wygrał Ruch. Rozpoczną Pławanice.

- Krzysztof Rękas wyprowadza obie jedenastki na boisko. Za chwilę początek spotkania.

- Czekamy na pierwszy gwizdek sędziego.

- Obie drużyny zakończyły już rozgrzewkę przed meczem.

- Obserwatorem spotkania w Pławanicach będzie Zygmunt Kasiura (członek zarządu ChOZPN).

- W przedmeczu juniorów lepsi okazali się goście z Izbicy, którzy rozbili drużynę gospodarzy aż 11:0.

- W szeregach gospodarzy zabrakło również Grzegorza Dmucha, który nie zdążył wyleczyć urazu. Szansę gry w bramce otrzymał po raz pierwszy w tym sezonie Mateusz Paluch.

- Obie drużyny rozpoczęły rozgrzewkę przed meczem.

- Goście wystąpią w jednolitych czerwonych trykotach.

- Na ławce rezerwowych pozostają do dyspozycji: Petruk, J.Dudko, Szałaj, Wiśniewski i Szajna.

- Znamy skład gospodarzy, którzy wystąpią w białych strojach. Trener Filipczuk desygnował do gry następujący skład:  Paluch - Gąsiorowski, Hawryluk, Szpakowski, R.Malinowski, Rzeszut, A.Czajka, Neckar, S.Dudko, Kamiński, Nestorowicz.

- Witamy z Pławanic i zapraszamy do śledzenia relacji!

- Kadra gości na mecz z Pławanicami: Robert Fornal, Michał Kornaś, Michał Gałka, Piotr Malczewski, Michał Wlizło, Damian Łata, Bartłomiej Suszek, Adrian Kaszak, Tomasz Gieleta, Damian Stępniak, Jakub Antoniak, Patryk Lewandowski, Maciej Śliwa, Łukasz Pastuszak i Bartłomiej Bliźniak.

- Drużyna gospodarzy w meczu z Ruchem zagra osłabiona. Na boisku na pewno nie zobaczymy: Michała Filipczuka, Patryka Szkałuby i  Michała Pogorzelca, którzy leczą urazy.

- W zakończonych już spotkaniach 21. kolejki spotkań Chełmskiej Klasy Okręgowej Start Krasnystaw podzielił się punktami z Ogniwem Wierzbica (wynik 2:2), Unia Rejowiec pokonała Unię Białopole 5:1, Sawena Sawin zremisowała 3:3 z Bratem Siennica Nadolna, a Sparta Rejowiec Fabryczny pokonała Frassatiego Fajsławice 3:1.

- W poprzedniej rundzie lepszy okazał się nasz klub, który w Izbicy wygrał 4:3. Wówczas dwie bramki dla zwycięzców strzelił Patryk Szkałuba, a po jednym trafieniu dołożyli Michał Gąsiorowski i Mirosław Neckar. Dla pokonanych trafiali Tomasz Gieleta (dwa gole) oraz Michał Gałka.

- GKS Pławanice Kamień okupuje ostatnie 14 miejsce w tabeli, tracąc do bezpiecznego miejsca w tej chwili 7 punktów. Z kolei dzisiejszy rywal naszej dryżyny po 20. kolejkach spotkań zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 30 punktów.

– Przypominamy, że nasza relacja live rozpocznie się około godziny 14:40. Pierwszy gwizdek Krzysztofa Rękasa o 15:00.