Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Relacja live z meczu Pławanice - Start

• autor: jacek_gmoch, 2016-04-23 12:10

W 17. kolejce spotkań o mistrzostwo Chełmskiej Klasy Okręgowej GKS Pławanice podejmie na własnym obiekcie vice-lidera rozgrywek Start 1944 Krasnystaw. Redakcja plawanice.futbolowo.pl przeprowadzi bezpośrednią relację tekstową z tego meczu. Początek spotkania w niedzielę, o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich internautów przed swoje komputery!

Nasza relacja z meczu rozpocznie się około godziny 14:40.

RELACJA LIVE w rozwinięciu newsa - kliknij "więcej"

UWAGA! STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [KLIKNIJ F5]

17 kolejka, 24 kwietnia 2016, godz. 15:00, stadion sportowy w Pławanicach

GKS Pławanice Kamień - Start 1944 Krasnystaw

0:1  (0:0) koniec meczu

Pławanice: Dmuch - Paweł Szajna (87' Petruk), Neckar, Hawryluk, R.Malinowski, Gąsiorowski, Szałaj, A.Czajka, Dudko, Nestorowicz, Kamiński.

Rezerwowy: Petruk.

Start: Skrzypa - Saj, Łuczyn, Lenard, Wojciechowski, Kowalski (60' Ciesielski), Iwan, Kleban (75' Frącek), Chariasz, Wójcik (90' Wójtowicz), Sadowski.

Rezerwowi: W.Matycz, Dworuch, Sobów, Ciesielski, Frącek, Wójtowicz.

Żółte kartki: Kamiński, R.Malinowski (Pławanice) - Nowakowski, Iwan (Start)

Widzów: 80 (w tym 30 kibiców z Krasnegostawu)
Sędziowie: Adrian Walczuk (jako główny), Wojciech Wójcik i Łukasz Staniuk

- Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy już wkrótce na kolejną.

- 90'+8 - koniec meczu. Start pokonał Pławanice 1:0.

- 90'+6 -  zmiana u gości. Boisko opuszcza Mateusz Wójcik, w jego miejsce Michał Wójtowicz.

- 90'+4 -  Daniel Chariasz daje prowadzenie 1:0 dla Startu. Pech gospodarzy.

- 90' - sędzia główny za przerwy w grze doliczył aż 8 minut.

- 87' -  zmiana u gospodarzy. Tomasz Petruk zmienia Pawła Szajnę.

- 82' - Sebastian Sadowski mógł dać prowadzenie dla gości, jednak w sytuacji 1 vs 1 lepszy Dmuch.

- 76' - Strzał Startu niecelny. Nadal 0:0.

- 76' -  zmiana u gości. Na boisku melduje się Jakub Frącek za Kacpra Klebana.

- 75' -  faulował Rafał Malinowski, który otrzymuję żółtą kartkę od sędziego. Będziemy mieli rzut wolny z 20 metra dla Startu.

- 72' - gospodarze odpowiedzieli sytuacją sam na sam, jednak strzał Kamińskiego nad bramką. Mamy festiwal niewykorzystanych szans.

- 69' - To powinna być bramka dla gości. Do pustej bramki nie trafia kapitan gości - Chariasz.

- 68' -  zmiana w drużynie gości. Plac gry opuszcza Adrian Kowalski, w jego miejsce Patryk Ciesielski.

- 64' - stały fragment gry Startu. Uderzał Chariasz lecz prosto w bramkarza.

- 63' - doskonała sytuację do strzelenia bramki miał Dudko, jednak nie utrzymał równowagi i piłkę przejął bramkarz gości.

- 59' - Daniel Chariasz w sytuacji 100%, jednak futbolówka przeszła obok bramki.

- 55' żółtą kartką ukarany Tomasz Iwan (Start).

- 51' - rzut wolny dla graczy z gminy Kamień. Swoich sił z rzutu wolnego próbował weteran chełmskich boisk - Mirosław Neckar, jednak jego strzał przeleciał nad bramką.

- Dużo się dzieję na boisku w Pławanicach.

- 50' - w odpowiedzi GKS. Po dobrze wyprowadzonej kontrze strzał Michała Gąsiorowskiego broni golkiper Startu.

- 49' - ponownie Start. Słupek ratuje gospodarzy od straty bramki.

- 48' - goście od razu zaczęli z wysokiego "C". Sytuacji jeden na jednego nie wykorzystał jeden z napastników Startu.

- 46' - Adrian Walczuk (arbiter główny) rozpoczął drugie 45 minut. Oba zespoły bez zmian.

- Unia Rejowiec pokonała Tatran Kraśniczyn 2:1 i opuściła chociaż na kilka godzin strefę spadkową.

- 45' - koniec pierwszej połowy. W Pławanicach GKS remisuje ze Startem 0:0. Za 15 minut rozpocznie się druga połowa.

- wieści z innych boisk - Unia Rejowiec objęła prowadzenie 2:1 w meczu z Tatranem.

- 39' -  żółta kartka dla Michała Kamińskiego za odkopanie piłki po gwizdku sędziego.

- 38' - strzał niestety niecelny z rzutu wolnego.

- wieści z innych boisk - Unia Rejowiec wyrównała stan spotkania. Wynik 1:1. Do końca meczu pozostało 15 minut.

- 36'- niebezpiecznie pod bramką gości.  Żółta kartka dla Łukasza Nowakowskiego i rzut wolny dla Pławanic. 20 metrów do bramki.

- wieści z innych boisk - Tatran objął prowadzenie 1:0 w Rejowcu.

- 31' - w sytuacji sam na sam Michał Kamiński strzelił w słupek bramki gości. Powinno być 1:0.

- 30' - strzał celny, lecz prosto w bramkarza. Uderzał Robert Hawryluk.

- 29' - po raz kolejny groźnie gospodarze. Będziemy mieli rzut wolny z 30 metrów. Faulowany Kacper Nestorowicz.

- 27' - w odpowiedzi gospodarze. Bramkarza Startu próbował pokonać Sebastian Dudko, jednak próba nieskuteczna.

- Start zdecydowanie kontroluje przebieg meczu. Zawodnicy gości oddali już kilka strzałów na bramkę GKS-u, jednak bez efektów bramkowych.

- 16' - znowu niebezpiecznie w polu karnym gospodarzy. Kolejny raz Dmuch na posterunku.

- zespół gości wspiera grupa około 30 kibiców.

- 13' - niebezpiecznie pod bramką Dmucha. Jednak skończyło się na strachu. Strzał z odległości 10 metrów wysoko nad bramką.

- 5' - rzut wolny dla Startu prosto w mur.

- Od początku inicjatywę przejęli goście z Krasnegostawu.

- 1' - Początek I połowy. Rozpoczęli goście.

- Czekamy na pierwszy gwizdek sędziego.

- Obie drużyny zakończyły już rozgrzewkę przed meczem.

- W meczu rozgrywanym obecnie w Rejowcu, miejscowa Unia do przerwy remisuje z Tatranem Kraśniczyn 0:0.

- Goście zagrają w błękitnych trykotach.

- Znamy skład gospodarzy, którzy wystąpią w białych strojach. Trener Filipczuk desygnował do gry następujący skład:  Dmuch - Paweł Szajna, Neckar, Hawryluk, R.Malinowski, Gąsiorowski, Szałaj, A.Czajka, Dudko, Nestorowicz, Kamiński.

- Witamy z pochmurnych Pławanic i zapraszamy do śledzenia relacji!

- Kadra GKS Pławanice Kamień na mecz ze Startem 1944 Krasnystaw: Grzegorz Dmuch, Mirosław Neckar, Paweł Szajna, Rafał Malinowski, Robert Hawryluk, Tomasz Petruk, Jarosław Szałaj, Michał Kamiński, Sebastian Dudko, Michał Gąsiorowski, Adrian Czajka i Kacper Nestorowicz.

- Drużyna gospodarzy w meczu ze Startem nie zagra w optymalnym składzie. Na boisku nie zobaczymy: Michała Filipczuka, Patryka Szkałuby, Michała Pogorzelca, Tomasza Rzeszuta, Mateusza Palucha, Michała Wojcieszka, Patryka Urbana, Damiana Wiśniewskiego i Bartłomieja Kozaczuka.

- W zakończonych już spotkaniach 17. kolejki spotkań Chełmskiej Klasy Okręgowej lider rozgrywek - Kłos Chełm pokonał Frassatiego Fajsławice 1:0, a Eko Różanka wygrała z Ogniwem Wierzbica 5:2.

- W poprzedniej rundzie Start rozbił u siebie dzisiejszych gospodarzy 8:0. Wówczas broniącego Grzegorza Dmucha pokonali: Sebastian Sadowski (dwie bramki), Jakub Frącek (dwie bramki), Daniel Chariasz (dwie bramki), Mateusz Wójcik oraz Jakub Salitra.

- GKS Pławanice Kamień są na 11 miejscu w tabeli mając 14 punktów na koncie, z kolei drużyna Startu Krasnystaw po 16. kolejkach spotkań zajmuje 2 miejsce z 36 punktami.

– Przypominamy, że nasza relacja live rozpocznie się około godziny 14:40. Pierwszy gwizdek Adriana Walczuka z Dorohuska o 15:00.