|
dzisiaj: 393, wczoraj: 1552
ogółem: 8 739 983
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
Trzecia drużyna NiedĽwiadka Chełm zwyciężyła w Halowych Mistrzostwach ChOZPN w kategorii "trampkarze". Na drugim miejscu uplasował się drugi zespół NiedĽwiadka. Za plecami "NiedĽwiadków" zawody ukończyła Sparta Rejowiec Fabryczny. Nasza drużyna wygrała finał "B", dzięki temu zajęła 7 miejsce w turnieju.
Aby rozwin±ć newsa, kliknij "więcej"
Wyniki finału B:
lp | godz. | nazwa drużyny | nazwa drużyny | wynik | |
1 | 8:30 | HUTNIK | POLESIE | 4:0 | |
2 | 8:43 | PŁAWANICE | NIED¬WIADEK Dz. | 3:1 | |
3 | 8:56 | ZNICZ | NIED¬WIADEK II | 2:0 | |
4 | 9:09 | KŁOS | ASTRA | 3:0 v.o | |
5 | 9:22 | HUTNIK | NIED¬WIADEK II | 0:3 | |
6 | 9:35 | PŁAWANICE | ASTRA | 3:0 v.o | |
7 | 9:48 | ZNICZ | POLESIE | 6:1 | |
8 | 10:01 | KŁOS | NIED¬WIADEK Dz. | 2:0 | |
9 | 10:14 | HUTNIK | ASTRA | 3:0 v.o | |
10 | 10:27 | ZNICZ | NIED¬WIADEK Dz. | 5:0 | |
11 | 10:40 | PŁAWANICE | NIED¬WIADEK II | 2:2 | |
12 | 11:53 | KŁOS | POLESIE | 4:0 | |
13 | 11:06 | ZNICZ | ASTRA | 3:0 v.o | |
14 | 11:19 | HUTNIK | NIED¬WIADEK Dz. | 2:3 | |
15 | 11:32 | PŁAWANICE | POLESIE | 2:1 | |
16 | 11:45 | KŁOS | NIED¬WIADEK II | 2:4 |
Wyniki i strzelcy bramek w meczach GKS Pławanice Kamień:
Pławanice Kamień - NiedĽwiadek Chełm (dziewczyny) 3:1
Bramki: Domański, Ł.Stocki, Lewkowicz
Pławanice Kamień - Astra Le¶niowice 3:0
drużyna Astry nie przyjechała na finał "B"
Pławanice Kamień - NiedĽwiadek II Chełm 2:2
Bramki: Ł.Stocki (dwie)
Pławanice - Polesie Urszulin 2:1
Bramki: Ł.Stocki, Domański
Tabela finału "B" (z zaliczeniem wyników z eliminacji):
1. GKS Pławanice Kamień 17 pkt
2. Kłos Chełm 16 pkt
3. Znicz Siennica Różana 13 pkt
4. UKS NiedĽwiadek II Chełm 13 pkt
5. Hutnik Ruda-Huta 7 pkt
6. UKS NiedĽwiadek Chełm (dziewczyny) 6 pkt
7. Polesie Urszulin 4 pkt
8. Astra Le¶niowice 4 pkt
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS NiedĽwiadek III Chełm
2. UKS NiedĽwiadek I Chełm
3. Sparta Rejowiec Fabryczny
4. Ruch Izbica
5. Ogniwo Wierzbica
6. Victoria ŻmudĽ
7. GKS Pławanice Kamień
8. Kłos Chełm
9. Znicz Siennica Różana
10. UKS NiedĽwiadek II Chełm
11. Hutnik Ruda-Huta
12. UKS NiedĽwiadek Chełm (dziewczyny)
13. Polesie Urszulin
14. Astra Le¶niowice
GKS Pławanice Kamień (skład): Wiesław Fajman, Tomasz Fajman, Sebastian Blacha, Krystian Domański, Dawid Lewkowicz, Łukasz Stocki, Przemysław Lewandowski.
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com