|
dzisiaj: 1033, wczoraj: 1552
ogółem: 8 740 623
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
Juniorzy GKS Pławanice Kamień zajęli 5 miejsce w swojej grupie eliminacyjnej i zagrają w finale "B" Halowych Mistrzostwach ChOZPN w swojej kategorii wiekowej. Awans do finału "A" z naszej grupy uzyskały Kłos Chełm, Victoria Żmudź oraz Niedźwiadek I Chełm.
Juniorzy Pławanic zagrają 17 lutego br. od godziny 08:30 w finale pocieszenia razem z Unią Rejowiec, Tatranem Kraśniczyn, Spartą Rejowiec Fabryczny, Spółdzielcą Siedliszcze oraz Astrą Leśniowice.
Aby rozwinąć newsa, kliknij "więcej"
Wyniki grupy "A":
lp |
godz. |
nazwa drużyny |
nazwa drużyny | wynik | |
1 | 8.30 | NIEDŹWIADEK I | KŁOS Chełm | 1:0 | |
2 | 8.48 | UNIA Rejowiec | VICTORIA Żmudź | 1:4 | |
3 | 9.06 | PŁAWANICE Kamień | TATRAN Kraśniczyn | 4:1 | |
4 | 9.24 | KŁOS Chełm | VICTORIA Żmudź | 3:1 | |
5 | 9.42 | NIEDŹWIADEK I | TATRAN Kraśniczyn | 1:2 | |
6 | 10.00 | UNIA Rejowiec | PŁAWANICE Kamień | 3:3 | |
7 | 10.18 | KŁOS Chełm | TATRAN Kraśniczyn | 3:0 | |
8 | 10.36 | UNIA Rejowiec | NIEDŹWIADEK I | 0:0 | |
9 | 10.54 | PŁAWANICE Kamień | VICTORIA Żmudź | 3:5 | |
10 | 11.12 | UNIA Rejowiec | KŁOS Chełm | 1:3 | |
11 | 11.30 | NIEDŹWIADEK I | PŁAWANICE Kamień | 3:1 | |
12 | 11.48 | VICTORIA Żmudź | TATRAN Kraśniczyn | 2:0 | |
13 | 12.06 | PŁAWANICE Kamień | KŁOS Chełm | 2:7 | |
14 | 12.24 | UNIA Rejowiec | TATRAN Kraśniczyn | 7:1 | |
15 | 12.42 | VICTORIA Żmudź | NIEDŹWIADEK I | 3:1 |
lp |
godz. |
nazwa drużyny |
nazwa drużyny | wynik |
16 | 13.00 | NIEDŹWIADEK II | EKO Różanka | 5:4 |
17 | 13.18 | OGNIWO Wierzbica | SPARTA Rejowiec F. | 4:1 |
18 | 13.36 | ASTRA Leśniowice | SPÓŁDZIELCA Siedl. | 0:3 |
19 | 13.54 | NIEDŹWIADEK II | SPARTA Rejowiec F. | 5:2 |
20 | 14.12 | EKO Różanka | SPÓŁDZIELCA Siedl. | 4:3 |
21 | 14.30 | ASTRA Leśniowice | OGNIWO Wierzbica | 0:2 |
22 | 14.48 | SPÓŁDZIELCA Siedl. | NIEDŹWIADEK II | 0:1 |
23 | 15.06 | SPARTA Rejowiec F. | ASTRA Leśniowice | 3:0 |
24 | 15.24 | OGNIWO Wierzbica | EKO Różanka | 3:2 |
25 | 15.42 | ASTRA Leśniowice | NIEDŹWIADEK II | 2:4 |
26 | 16.00 | SPÓŁDZIELCA Siedl. | OGNIWO Wierzbica | 2:1 |
27 | 16.18 | EKO Różanka | SPARTA Rejowiec F. | 1:0 |
28 | 16.36 | NIEDŹWIADEK II | OGNIWO Wierzbica | 1:2 |
29 | 16.54 | ASTRA Leśniowice | EKO Różanka | 0:11 |
30 | 17.12 | SPARTA Rejowiec F. | SPÓŁDZIELCA Siedl. | 5:2 |
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com