|
dzisiaj: 1171, wczoraj: 1552
ogółem: 8 740 761
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
W najbliższy wtorek (03.02) juniorzy GKS Pławanice Kamień wystąpią w rundzie eliminacyjnej Halowych Mistrzostw ChOZPN, która odbędzie się w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie. Swoje umiejętności tego dnia zaprezentują drużyny z grupy A (Niedźwiadek I Chełm, Victoria Żmudź, Włodawianka Włodawa, Spółdzielca Siedliszcze, Start II Krasnystaw, Sawena Sawin, Ogniwo II Wierzbica oraz GKS Pławanice Kamień). W meczu otwarcia zmierzy się pierwsza drużyna Niedźwiadka i juniorzy Pławanic. Początek turnieju o godzinie 8:30. Zbiórka naszych zawodników zaplanowana jest na godzinę 7:45 na Hali Miejskiej w Chełmie. Prosimy o zabranie ze sobą zielonego kompletu meczowego.
W rozwinięciu newsa harmonogram gier oraz kadra na turniej
Kadra juniorów na Halowe Mistrzostwa ChOZPN:
Bramkarz: Mateusz Szynkaruk.
Zawodnicy z pola: Dariusz Szymczuk, Radosław Szymczuk, Rafał Malinowski, Michał Kamiński, Jarosław Szałaj, Adrian Czajka, Tomasz Rzeszut, Kacper Nestorowicz, Łukasz Paszkiewicz.
Harmonogram gier w grupie "A" (3 lutego 2015 r.):
godz. | nazwa drużyny |
| nazwa drużyny | wynik |
8:30 | Niedźwiadek I Chełm | - | Pławanice Kamień | : |
8:44 | Victoria Żmudź | - | Sawena Sawin | : |
8:59 | Ogniwo II Wierzbica | - | Spółdzielca Siedliszcze | : |
9:13 | Start II Krasnystaw | - | Włodawianka Włodawa | : |
9:27 | Niedźwiadek I Chełm | - | Victoria Żmudź | : |
9:41 | Ogniwo II Wierzbica | - | Pławanice Kamień | : |
9:55 | Sawena Sawin | - | Włodawianka Włodawa | : |
10:09 | Spółdzielca Siedliszcze | - | Start II Krasnystaw | : |
10:23 | Victoria Żmudź | - | Ogniwo II Wierzbica | : |
10:37 | Sawena Sawin | - | Niedźwiadek I Chełm | : |
10:51 | Start II Krasnystaw | - | Pławanice Kamień | : |
11:05 | Włodawianka Włodawa | - | Spółdzielca Siedliszcze | : |
11:19 | Niedźwiadek I Chełm | - | Ogniwo II Wierzbica | : |
11:33 | Victoria Żmudź | - | Start II Krasnystaw | : |
11:47 | Sawena Sawin | - | Spółdzielca Siedliszcze | : |
12:01 | Pławanice Kamień | - | Włodawianka Włodawa | : |
12:15 | Start II Krasnystaw | - | Niedźwiadek I Chełm | : |
12:29 | Ogniwo II Wierzbica | - | Sawena Sawin | : |
12:43 | Włodawianka Włodawa | - | Victoria Żmudź | : |
12:57 | Pławanice Kamień | - | Spółdzielca Siedliszcze | : |
13:11 | Ogniwo II Wierzbica | - | Start II Krasnystaw | : |
13:25 | Niedźwiadek I Chełm | - | Włodawianka Włodawa | : |
13:39 | Sawena Sawin | - | Pławanice Kamień | : |
13:53 | Victoria Żmudź | - | Spółdzielca Siedliszcze | : |
14:07 | Ogniwo II Wierzbica | - | Włodawianka Włodawa | : |
14:21 | Start II Krasnystaw | - | Sawena Sawin | : |
14:35 | Spółdzielca Siedliszcze | - | Niedźwiadek I Chełm | : |
14:49 | Pławanice Kamień | - | Victoria Żmudź | : |
Harmonogram gier w grupie "B" (5 lutego 2015 r.):
godz. | nazwa drużyny |
| nazwa drużyny | wynik |
8:30 | Niedźwiadek II Chełm | - | Kłos Chełm | : |
8:44 | Sparta Rejowiec Fabr. | - | Ogniwo I Wierzbica | : |
8:59 | Unia Białopole | - | Start I Krasnystaw | : |
9:13 | Eko Różanka | - | Tatran Kraśniczyn | : |
9:27 | Sparta Rejowiec Fabr. | - | Niedźwiadek II Chełm | : |
9:41 | Unia Białopole | - | Kłos Chełm | : |
9:55 | Ogniwo I Wierzbica | - | Tatran Kraśniczyn | : |
10:09 | Start I Krasnystaw | - | Eko Różanka | : |
10:23 | Unia Białopole | - | Sparta Rejowiec Fabr. | : |
10:37 | Niedźwiadek II Chełm | - | Ogniwo I Wierzbica | : |
10:51 | Eko Różanka | - | Kłos Chełm | : |
11:05 | Tatran Kraśniczyn | - | Start I Krasnystaw | : |
11:19 | Niedźwiadek II Chełm | - | Unia Białopole | : |
11:33 | Sparta Rejowiec Fabr. | - | Eko Różanka | : |
11:47 | Ogniwo I Wierzbica | - | Start I Krasnystaw | : |
12:01 | Kłos Chełm | - | Tatran Kraśniczyn | : |
12:15 | Eko Różanka | - | Niedźwiadek II Chełm | : |
12:29 | Unia Białopole | - | Ogniwo I Wierzbica | : |
12:43 | Tatran Kraśniczyn | - | Sparta Rejowiec Fabr. | : |
12:57 | Start I Krasnystaw | - | Kłos Chełm | : |
13:11 | Unia Białopole | - | Eko Różanka | : |
13:25 | Niedźwiadek II Chełm | - | Tatran Kraśniczyn | : |
13:39 | Ogniwo I Wierzbica | - | Kłos Chełm | : |
13:53 | Sparta Rejowiec Fabr. | - | Start I Krasnystaw | : |
14:07 | Unia Białopole | - | Tatran Kraśniczyn | : |
14:21 | Eko Różanka | - | Ogniwo I Wierzbica | : |
14:35 | Start I Krasnystaw | - | Niedźwiadek II Chełm | : |
14:49 | Kłos Chełm | - | Sparta Rejowiec Fabr. | : |
Czas gry: 1 x 12 minut (14 minut "brutto").
System gry: "każdy z każdym".
Awans do finału "A": drużyny z miejsc 1-4.
Finał "B": drużyny z miejsc 5-8.
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com