|
dzisiaj: 1032, wczoraj: 738
ogółem: 8 739 070
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
Aby rozwinąć newsa, kliknij "więcej"
TERMINARZ FINAŁU "A":
godzina | symbol grupowy | nazwa drużyny | symbol grupowy | nazwa drużyny | wynik | |
13.30 | IIIB | SAWENA Sawin | IIB | UNIA Białopole |
|
|
13.50 | IIIA | VOJSŁAWIA Wojsławice | IB | OGNIWO Wierzbica |
|
|
14.10 | IA | KŁOS Chełm | IIA | NIEDŹWIADEK I Chełm |
|
|
14.30 | IIB | UNIA Białopole | IB | OGNIWO Wierzbica |
|
|
14.50 | IIIB | SAWENA Sawin | IIA | NIEDŹWIADEK I Chełm |
|
|
15.10 | IA | KŁOS Chełm | IIIA | VOJSŁAWIA Wojsławice |
|
|
15.30 | IB | OGNIWO Wierzbica | IIA | NIEDŹWIADEK I Chełm |
|
|
15.50 | IIB | UNIA Białopole | IIIA | VOJSŁAWIA Wojsławice |
|
|
16.10 | IA | KŁOS Chełm | IIIB | SAWENA Sawin |
|
|
16.30 | IIA | NIEDŹWIADEK I Chełm | IIIA | VOJSŁAWIA Wojsławice |
|
|
16.50 | IB | OGNIWO Wierzbica | IIIB | SAWENA Sawin |
|
|
17.10 | IA | KŁOS Chełm | IIB | UNIA Białopole |
|
|
17.30 | IIIA | VOJSŁAWIA Wojsławice | IIIB | SAWENA Sawin |
|
|
17.50 | IIA | NIEDŹWIADEK I Chełm | IIB | UNIA Białopole |
|
|
18.10 | IA | KŁOS Chełm | IB | OGNIWO Wierzbica |
|
|
TERMINARZ FINAŁU "B":
godzina | symbol grupowy | nazwa drużyny | symbol grupowy | nazwa drużyny | wynik | |||
8.30 | VI B | NIEDŹWIADEK II Chełm | VB | FRASSATI Fajsławice |
|
| ||
8.50 | VIA | SPARTA Rejowiec Fabr. | IVB | WŁODAWIANKA Włodawa |
|
| ||
9.10 | IVA | PŁOMYK Różanka | VA | PŁAWANICE Kamień |
|
| ||
9.30 | VB | FRASSATI Fajsławice | IVB | WŁODAWIANKA Włodawa |
|
| ||
9.50 | VIB | NIEDŹWIADEK II Chełm | VA | PŁAWANICE Kamień |
|
| ||
10.10 | IVA | PŁOMYK Różanka | VIA | SPARTA Rejowiec Fabr. |
|
| ||
10.30 | IVB | WŁODAWIANKA Włodawa | VA | PŁAWANICE Kamień |
|
| ||
10.50 | VB | FRASSATI Fajsławice | VIA | SPARTA Rejowiec Fabr. |
|
| ||
11.10 | IVA | PŁOMYK Różanka | VIB | NIEDŹWIADEK II Chełm |
|
| ||
11.30 | VA | PŁAWANICE Kamień | VIA | SPARTA Rejowiec Fabr. |
|
| ||
11.50 | IVB | WŁODAWIANKA Włodawa | VIB | NIEDŹWIADEK II Chełm |
|
| ||
12.10 | IVA | PŁOMYK Różanka | VB | FRASSATI Fajsławice |
|
| ||
12.30 | VIA | SPARTA Rejowiec Fabr. | VIB | NIEDŹWIADEK II Chełm |
|
| ||
12.50 | VA | PŁAWANICE Kamień | VB | FRASSATI Fajsławice |
|
| ||
13.10 | IVA | PŁOMYK Różanka | IVB | WŁODAWIANKA Włodawa |
|
|
w transferach ciekawe nazwiska moglibyście coś o tym napisać :)
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com