|
dzisiaj: 247, wczoraj: 1475
ogółem: 8 774 469
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
Do rozpoczęcia rundy jesiennej sezonu 2013/2014 pozostało już tylko cztery dni. Jako pierwsi na boisko wybiegną zawodnicy Startu Krasnystaw i Ogniwa Wierzbica. Nasza drużyna swoje zmagania rozpocznie w niedzielę (25 sierpnia), spotkaniem z Ruchem Izbica.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Internautów już dziś wyłącznie na naszej witrynie internetowej - Skarb Kibica V ligi chełmskiej na rundę jesienną sezonu 2013/2014. Zapraszamy do lektury!
Aby rozwinąć newsa, kliknij "więcej"
BRAT CUKOWNIK SIENNICA NADOLNA
Prezes: Stanisław Lubaś
Trener: Mariusz Wróbel
Kierownik drużyny: Tadeusz Ćwirta
Bramkarze: Mariusz Wróbel (1982), Łukasz Kowalski (1992), Grzegorz Pypa (1996), Marek Dębski (1988).
Obrońcy: Krzysztof Dobrzyński (1977), Andrzej Iwaniuk (1993), Paweł Belina (1988), Mariusz Korszun (1975), Dawid Jopek (1992), Dominik Salitra (1993).
Pomocnicy: Mariusz Czuluk (1972), Robert Malinowski (1981), Jarosław Dębski (1988), Piotr Lubaś (1992), Tomasz Dobosz (1993), Bartłomiej Majczak (1996), Cezary Bryda (1995), Patryk Jopek (1995), Jakub Bludnik (1996), Michał Frączek (1994), Jakub Salitra (1991), Hubert Burdan (1996), Marcin Łata (1994), Adrian Pukas (1995).
Napastnicy: Arnold Kister (1988), Norbert Nowicki (1988), Krystian Szczepaniuk (1996), Jarosław Drzewiecki (1988), Jakub Frącek (1991), Arkadiusz Kister (1986).
Przybyli: Łata (Ruch Izbica), M.Dębski (wznowił treningi), Arkadiusz Kister (Zryw Gorzków), Pukas (z juniorów), D.Salitra (Start Krasnystaw).
Ubyli: Ćwirta, Iwaniuk, Ożóg, Iwan, Gutowski, Wójciuk, Stelmach (wszyscy nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FRASSATI FAJSŁAWICE
Prezes: Jerzy Zabielski
Trener: Waldemar Krakiewicz
Kierownik drużyny: Jerzy Ornal
Bramkarze: Michał Czajka (1991), Mateusz Czuba (1993).
Obrońcy: Piotr Trała (1988), Adrian Furmaniak (1987), Łukasz Pluta (1990), Krzysztof Szadura (1988), Michał Błaziak (1987), Piotr Jedut (1992), Tomasz Madeja (1986), Karol Przebirowski (1993), Konrad Błaziak (1995).
Pomocnicy: Artur Czajka (1987), Andrzej Stacharski (1993), Marcin Baran (1989), Michał Szadura (1992), Paweł Szadura (1993), Andrzej Adamiak (1992), Patryk Kasperek (1995), Jacek Olech (1987), Patryk Przebirowski (1994), Damian Rybak (1994).
Napastnicy: Łukasz Kasperek (1981), Jerzy Ornal (1977), Krzysztof Pluta (1991), Bartłomiej Szymaniak (1993), Łukasz Skorek (1986).
Przybyli: Czuba (LKS Trawniki), P.Przebirowski, Rybak (obaj z juniorów).
Ubyli: Kowalczyk, Wójcik, Niścior (wszyscy nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GRANICA DOROHUSK
Prezes: Dariusz Kamola
Trener: Stanisław Cybulski
Kierownik drużyny: Ryszard Kotowski
Bramkarze: Piotr Kopeć (1991), Łukasz Zając (1996), Waldemar Ruszkiewicz (1973).
Obrońcy: Patryk Ruszkiewicz (1989), Kamil Sergijuk (1988), Rafał Malinowski (1990), Łukasz Tarasiuk (1989), Batłomiej Kozaczuk (1995), Łukasz Dyczko (1987), Paweł Hawryluk (1996), Piotr Ciejak (1990), Kamil Gadzicki (1994), Hubert Oleszczuk (1996).
Pomocnicy: Mariusz Olender (1988), Kamil Walczuk (1994), Andrzej Olender (1989), Mateusz Fedoruk (1994), Grzegorz Świderski (1982), Kamil Łabędzki (1991), Krzysztof Ruszkiewicz (1974).
Napastnicy: Michał Jabłoński (1993), Mateusz Petelski (1993), Kazimierz Bala (1992), Mateusz Miksza (1992).
Przybyli: trener Cybulski, Ciejak (Pławanice Kamień), Gadzicki, Fedoruk, Oleszczuk (wszyscy z juniorów), Łabędzki, Konrad Ruszkiewicz, Krzysztof Ruszkiewicz (wszyscy wznowili treningi).
Ubyli: trener Grzywna (Chełmianka Chełm), Bralewski (Sparta Rejowiec Fabryczny), Tatysiak, Kuśmierczuk, Ołyniuk, Bukowski (wszyscy nie wznowili treningów), Kasperek (Hetman Żółkiewka).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HUTNIK RUDA-HUTA
Prezes: Krzysztof Czerniakiewicz
Trener: Lech Czarnecki
Kierownik drużyny: Janusz Kowałko
Bramkarz: Wojciech Chmiel (1973), Przemysław Kamiński (1996).
Obrońcy: Robert Nawrocki (1988), Marcin Kozak (1989), Krzysztof Czerniakiewicz (1979), Dariusz Balcerek (1991), Karol Pawlak (1995), Ariel Skimina (1988), Szczepan Borysiuk (1996).
Pomocnicy: Łukasz Krawczyński (1989), Łukasz Nestorowicz (1985), Alan Chmiel (1995), Paweł Binkiewicz (1988), Dariusz Nawrocki (1986), Łukasz Toporowski (1985), Michał Świszcz (1995).
Napastnicy: Paweł Nawrocki (1989), Paweł Mazur (1990), Damian Krupski (1992), Szymon Balcerek (1996).
Przybyli: Sz.Balcerek, Sz.Borysiuk, Świszcz (wszyscy z juniorów).
Ubyli: M.Borysiuk, Maliszewski, Kędrak vel Kondrat (wszyscy nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KŁOS CHEŁM
Prezes: Lucjan Jarocki
Trener: Robert Tarnowski
Kierownik drużyny: Lucjan Jarocki
Bramkarze: Łukasz Kozłowski (1984), Przemysław Pawlak (1994), Grzegorz Wójcik (1995).
Obrońcy: Tomasz Hawryluk (1978), Dariusz Bogusz (1983), Piotr Kwiatkowski (1993), Patryk Wróblewski (1993), Sławomir Wyrostek (1972), Konrad Jańczuk (1995), Marcin Kaczorowski (1995), Mateusz Korkosz (1997), Artur Kruk (1996).
Pomocnicy: Maciej Żółciński (1988), Adrian Szmytki (1991), Paweł Żwirbla (1992), Paweł Król (1989), Piotr Poznański (1994), Karol Koniczuk (1993), Tomasz Janas (1987), Łukasz Wójcicki (1996), Damian Flis (1989).
Napastnicy: Radosław Ciołek (1978), Mateusz Antoniak (1994), Patryk Staszczak (1991), Arkadiusz Wałczyk (1994), Bartłomiej Wyrostek (1996).
Przybyli: Janas (Pławanice Kamień), Flis (Górnik II Łęczna), Jańczuk, Kaczorowski, Korkosz, Kruk, Wójcicki, Wójcik (wszyscy z juniorów).
Ubyli: Bazela, Nowak (obaj nie wznowili treningów), Czekierda (studia).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OGNIWO WIERZBICA
Prezes: Robert Hanc
Trener: Andrzej Krawiec
Kierownik drużyny: Artur Wawruszak
Bramkarze: Rafał Zagraba (1988), Przemysław Ratomski (1992).
Obrońcy: Rafał Kołtun (1992), Tomasz Nowaczek (1981), Damian Gałecki (1990), Adrian Leszczyński (1993), Hubert Pilipczuk (1996), Konrad Sobczuk (1996), Arkadiusz Bakaj (1993), Konrad Bonat (1996), Radosław Leonowicz (1989).
Pomocnicy: Igor Hanc (1992), Mateusz Szanfisz (1993), Karol Knot (1989), Kacper Hanc (1996), Mateusz Kołtun (1996), Alan Adamczuk (1997), Patryk Kaszczuk (1994), Dominik Remiś (1995).
Napastnicy: Erwin Pilarski (1988), Mateusz Bąk (1993), Paweł Nadolski (1992), Damian Misiura (1986), Marcin Nowaczek (1996), Radosław Gomułka (1997).
Przybyli: Gomułka, Adamczuk, Kaszczuk (wszyscy z juniorów), Bakaj (wznowił treningi), Leonowicz (LKS Dobryń).
Ubyli: Mazurek (koniec kariery), Lenar (nie wznowił treningów), Socha (Błękit Cyców).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GKS PŁAWANICE KAMIEŃ
Prezes: Grzegorz Weremko
Trener: Robert Hawryluk
Kierownik drużyny: Janusz Dudko
Bramkarze: Mateusz Paluch (1993), Mateusz Paszkiewicz (1995).
Obrońcy: Konrad Omelko (1990), Mirosław Neckar (1967), Paweł Ustapiuk (1994), Robert Hawryluk (1975), Tomasz Piech (1989), Damian Szpakowski (1987), Patryk Soroczyński (1994), Mateusz Szynkaruk (1996), Jarosław Szałaj (1996), Rafał Malinowski (1996).
Pomocnicy: Michał Filipczuk (1988), Michał Gąsiorowski (1992), Tomasz Petruk (1983), Tomasz Rzeszut (1996), Michał Pogorzelec (1995), Michał Kamiński (1997), Adrian Czajka (1997).
Napastnicy: Patryk Szkałuba (1995), Damian Wiśniewski (1988), Kacper Nestorowicz (1996), Grzegorz Stelmasiewicz (1993).
Przybyli: Soroczyński, A.Czajka, Paszkiewicz, Kamiński, Szynkaruk, Szałaj, R.Malinowski (wszyscy z juniorów), Piech (brak klubu), Stelmasiewicz (Chełmianka Chełm).
Ubyli: R.Bochen, T.Bochen, Stocki, Lepionka (wszyscy koniec kariery), Janas (Kłos Chełm), Ciejak (Granica Dorohusk), Habib, Jakubiec (obaj nie wznowili treningów), Dudko (wyjazd za granicę).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RUCH IZBICA
Prezes: Mariusz Bąk
Trener: Arkadiusz Orkiszewski. Asystent: Andrzej Ignaciuk
Kierownik drużyny: Marcin Antoniak
Bramkarze: Radosław Pomianowski (1995), Sebastian Suszek (1994), Łukasz Pastuszak (1988).
Obrońcy: Rafał Pawelec (1989), Przemysław Nizioł (1989), Paweł Jarmosz (1993), Bartłomiej Suszek (1993), Paweł Śliwa (1993), Rafał Jarmosz (1994), Rafał Marchewka (1996).
Pomocnicy: Bartłomiej Ożga (1993), Sławomir Swatowski (1995), Maciej Śliwa (1996), Andrzej Ignaciuk (1983), Karol Kalita (1996), Przemysław Zając (1996), Wojciech Dołhan (1979), Hubert Baczyński (1994), Mateusz Antoniak (1994).
Napastnicy: Arkadiusz Orkiszewski (1984), Kamil Hałas (1995),
Przybyli: Pastuszak (Tatran Kraśniczyn), Hałas (Omega Stary Zamość), Marchewka (z juniorów).
Ubyli: Blonka, Burak (obaj Gryf Echo Gmina Zamość), Maziarczyk (Ostoja Skierbieszów), B.Nizioł (Omega Stary Zamość), H.Rysak (wyjazd za granicę), Łata (Brat Siennica Nadolna), Knyshuk (powrót na Ukrainę), Ł.Swatowski (nie wznowił treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
Prezes: Zbigniew Droń
Trener: Jacek Płoszaj
Kierownik drużyny: -
Bramkarze: Marcin Lipczak (1992), Krzysztof Dziewulski (1993), Adam Kasprzak (1991).
Obrońcy: Kamil Wawruszak (1984), Robert Braniewski (1983), Paweł Droń (1983), Dawid Orłowski (1994), Szymon Borek (1995), Marcin Terlecki (1994), Konrad Jędruszak (1997).
Pomocnicy: Michał Domański (1986), Damian Osoba (1989), Mateusz Sawicki I (1991), Artur Hawerczuk (1996), Kamil Kowalczyk (1992), Paweł Żukowski (1980), Tomasz Denisiuk (1988), Marcin Jędruszak (1992), Mateusz Iwaniuk (1994), Mateusz Sawicki II (1994).
Napastnicy: Krzysztof Klempka (1968), Kamil Gołębiowski (1994), Robert Pasternak (1980), Łukasz Lechowski (1985).
Przybyli: nikt nie przybył.
Ubyli: Świeczak, Gil, Pawłowski, Jop, Czarnecki, Rozwałka (wszyscy nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
START KRASNYSTAW
Prezes: Jan Karauda
Trener: Sławomir Kosior
Kierownik drużyny: Maciej Smolira
Bramkarze: Alan Bednarczyk (1992), Krzysztof Bodio (1982), Jakub Kurek (1995).
Obrońcy: Mateusz Banaszkiewicz (1992), Łukasz Nowakowski (1994), Karol Stępniewski (1988), Krzysztof Basiński (1975), Michał Łuczyn (1994), Grzegorz Liszka (1995), Bartłomiej Dworucha (1995), Kamil Mikuła (1993), Mateusz Borys (1994), Piotr Mazurek (1991).
Pomocnicy: Dawid Bielak (1987), Daniel Chariasz (1992), Krzysztof Błaszczak (1977), Mariusz Bąk (1976), Damian Sadlak (1992), Kamil Góra (1983), Mirosław Szczepanik (1994), Mateusz Tkaczyk (1995).
Napastnicy: Marek Szponar (1994), Tomasz Maśluch (1988), Adrian Kowalski (1996), Mateusz Wójcik (1994), Damian Stępniak (1993), Sebastian Sadowski (1991).
Przybyli: Sadlak, P.Mazurek (obaj Tatran Kraśniczyn), Stępniak (Zryw Gorzków), Sadowski (AMSPN Hetman Zamość), Kurek, Szczepanik, Tkaczyk (wszyscy z juniorów).
Ubyli: Szostak, Osypiuk (obaj nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UNIA BIAŁOPOLE
Prezes: Jan Ostrowski
Trener: Tomasz Wieczorek
Kierownik drużyny: Sebastian Czepielewski
Bramkarze: Rafał Zelent (1992), Piotr Siewak (1996).
Obrońcy: Stanisław Domińczuk (1974), Grzegorz Piekaruk (1985), Tomasz Soroka (1988), Łukasz Bilewicz (1983), Grzegorz Pul (1994), Damian Tukiendorf (1995), Łukasz Dywański (1991).
Pomocnicy: Mateusz Bodziacki (1986), Adrian Zdybel (1996), Tomasz Jenda (1993), Damian Komosa (1996), Paweł Gawrzak (1985), Tomasz Wieczorek (1972).
Napastnicy: Sławomir Leśnicki (1981), Szymon Łukaszewski (1996), Rafał Sobczuk (1991), Daniel Daniluk (1987).
Przybyli: trener Wieczorek, Ł.Dywański (Sawena Sawin), Komosa (Chełmianka Chełm), Siewak (wznowił treningi), Gawrzak (Granica Terespol).
Ubyli: Albiniak (Victoria Żmudź), J.Łukaszewski, M.Soroka, Kaliński, Futyma, Piotrowski (wszyscy nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UNIA REJOWIEC
Prezes: Zbigniew Rumiński
Trener: Mirosław Basiński
Kierownik drużyny: Jan Mazur
Bramkarze: Maciej Maciejewski (1993), Jakub Liszewski (1996), Łukasz Studziński (1982), Sebastian Brzyszko (1987).
Obrońcy: Michał Danielczuk (1990), Mateusz Pawlicha (1986), Mirosław Basiński (1977), Karol Szczepanik (1990), Mateusz Adamczuk (1994), Marcin Kloc (1990), Kamil Brzezicki (1981), Dawid Karauda (1985), Krzysztof Soczyński (1984).
Pomocnicy: Mateusz Bohuniuk (1992), Adrian Czerwiński (1994), Łukasz Górski (1990), Mateusz Waręcki (1994), Przemysław Huk (1996), Kamil Krawczyk (1994), Michał Miazga (1984), Marcin Kiejda (1985).
Napastnicy: Michał Pastuszak (1991), Paweł Szajduk (1994), Karol Bohuniuk (1995), Maciej Futyma (1987).
Przybyli: Krawczyk (z juniorów), M.Kiejda (brak klubu), Soczyński (wznowił treningi).
Ubyli: Stadnik, Filewicz (obaj nie wznowili treningów), Błaszczyk (Unia II Rejowiec).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
Prezes: Piotr Szadziuk
Trener: Zbigniew Leśnicki
Kierownik drużyny: Piotr Szadziuk
Bramkarze: Karol Matczuk (1993), Jacek Kaczan (1985).
Obrońcy: Ernest Kaznowski (1991), Krzysztof Rydz (1991), Zbigniew Leśnicki (1976), Tomasz Has (1989), Grzegorz Jeleń (1981), Krzysztof Mroczek (1983), Patryk Szadziuk (1995), Łukasz Wójcikiewicz (1991), Grzegorz Czerniej (1992), Dawid Swatek (1990).
Pomocnicy: Dawid Hałaj (1992), Paweł Gołębiowski (1981), Łukasz Tyrka (1989), Tomasz Szumilak (1988), Adrian Hałaj (1993), Stanisław Staniszewski (1989), Damian Tyrka (1990), Łukasz Walas (1991), Tomasz Mazurek (1989), Adrian Serafin (1994).
Napastnicy: Artur Antoniak (1990), Łukasz Chmiel (1993), Jacek Dyszewski (1972), Gabriel Wlaź (1988), Zbigniew Szadziuk (1974), Karol Lackowski (1994).
Przybyli: Kaczan (Sawena Sawin), Dawid Swatek (Unia Białopole), Walas, Serafin (obaj brak klubu).
Ubyli: Kulbaka, Burda, K.Leśnicki, Dudzic, Mróz (wszyscy nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WŁODAWIANKA WŁODAWA
Prezes: Tadeusz Borkowski
Trener: Marek Drob
Kierownik drużyny: Bogdan Wysocki
Bramkarze: Kamil Struk (1987), Daniel Polak (1980).
Obrońcy: Wojciech Więcaszek (1986), Maciej Żakowski (1994), Mateusz Pruszkowski (1991), Artur Nielipiuk (1982), Kamil Kopczewski (1991), Paweł Kruk (1989), Ernest Czelej (1982), Marek Żakowski (1993).
Pomocnicy: Rafał Musz (1994), Emil Walko (1991), Alan Kociuba (1990), Łukasz Bartnik (1994), Paweł Soroka (1983), Dawid Ciechan (1988), Michał Kuczyński (1992).
Napastnicy: Grzegorz Bornus (1977), Norbert Zdolski (1987), Daniel Gawroński (1996).
Przybyli: D.Ciechan, Czelej, Marek Żakowski (wszyscy wznowili treningi), Kuczyński (Olimpia Toronto).
Ubyli: M.Ciechan, Kwiatkowski, Flis, Kępiński, Rymczuk, Mikulski (wszyscy nie wznowili treningów), Leszczyński (Błękit Cyców).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA: Okienko transferowe otwarte jest do ostatniego dnia sierpnia, dlatego też kadry zespołów mogą ulec zmianie.
źródło: opracowanie własne
doskonała robota!!! bo to niezbędnik każdego kibica :)
Najbliższa kolejka 14 | ||||||||||||||||||
|
Pławanice Kamień | 3:3 | Hutnik Dubeczno |
2024-04-14, 16:00:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com