|
dzisiaj: 390, wczoraj: 738
ogółem: 8 738 428
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
Unia Rejowiec, Kłos I Chełm oraz Tatran Kraśniczyn to drużyny, które awansowały do ścisłego finału w Halowych Mistrzostw ChOZPN w kategorii "juniorzy". Wcześniej taki awans zapewniły sobie zespoły Unii Białopole, Płomyka Różanki i Niedźwiadka I Chełm. Finały najlepszych drużyn odbędą się w piątek (22.02) od godziny 12:00 w Hali MOSiR w Chełmie. Nasza drużyna w swojej grupie eliminacyjnej zajęła 6. miejsce i zagra w finale "B", który odbędzie się w czwartek (21.02). Rywalami juniorów Pławanic będzie: Chełmianka Chełm, Włodawianka Włodawa, Niedźwiadek II Chełm i Vitrum Wola Uhruska. Spotkania w finale pocieszenia rozpoczną się o godzinie 12:00. Zbiórka zawodników na turniej o 11.45 w Hali Miejskiej w Chełmie. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości oraz "biało-czerwonego" kompletu strojów.
Wszystkie wyniki grupy "B" oraz harmonogram gier w finale "A" i w finale "B" w rozwinięciu newsa.
GRUPA "B" - wyniki:
nazwa drużyny |
| nazwa drużyny | wynik |
NIEDŹWIADEK II Chełm | - | CHEŁMIANKA Chełm | 0:3 |
KŁOS I Chełm | - | TATRAN Kraśniczyn | 1:1 |
UNIA Rejowiec | - | WŁODAWIANKA Włodawa | 6:1 |
VITRUM Wola Uhruska | - | CHEŁMIANKA Chełm | 1:2 |
KŁOS I Chełm | - | NIEDŹWIADEK II Chełm | 0:1 |
TATRAN Kraśniczyn | - | UNIA Rejowiec | 2:4 |
WŁODAWIANKA Włodawa | - | VITRUM Wola Uhruska | 1:0 |
KŁOS I Chełm | - | CHEŁMIANKA Chełm | 2:1 |
NIEDŹWIADEK II Chełm | - | UNIA Rejowiec | 2:4 |
TATRAN Kraśniczyn | - | VITRUM Wola Uhruska | 6:1 |
CHEŁMIANKA Chełm | - | WŁODAWIANKA Włodawa | 2:2 |
KŁOS I Chełm | - | UNIA Rejowiec | 2:0 |
NIEDŹWIADEK II Chełm | - | VITRUM Wola Uhruska | 5:0 |
WŁODAWIANKA Włodawa | - | TATRAN Kraśniczyn | 1:2 |
UNIA Rejowiec | - | CHEŁMIANKA Chełm | 1:1 |
KŁOS I Chełm | - | VITRUM Wola Uhruska | 2:0 |
NIEDŹWIADEK II Chełm | - | WŁODAWIANKA Włodawa | 0:1 |
CHEŁMIANKA Chełm | - | TATRAN Kraśniczyn | 1:4 |
UNIA Rejowiec | - | VITRUM Wola Uhruska | 4:1 |
WŁODAWIANKA Włodawa | - | KŁOS I Chełm | 1:7 |
NIEDŹWIADEK II Chełm | - | TATRAN Kraśniczyn | 0:1 |
godzina | nazwa drużyny | nazwa drużyny | wynik |
12.00 | Granica Dorohusk | Vitrum Wola Uhruska | : |
12.14 | Sparta Rejowiec Fabr. | Niedźwiadek II Chełm | : |
12.28 | Pławanice Kamień | Włodawianka Włodawa | : |
12.42 | Kłos II Chełm | Chełmianka Chełm | : |
12.56 | Granica Dorohusk | Niedźwiadek II Chełm | : |
13.10 | Sparta Rejowiec Fabr. | Vitrum Wola Uhruska | : |
13.24 | Pławanice Kamień | Chełmianka Chełm | : |
13.38 | Kłos II Chełm | Włodawianka Włodawa | : |
13.52 | Sparta Rejowiec Fabr. | Chełmianka Chełm | : |
14.06 | Granica Dorohusk | Włodawianka Włodawa | : |
14.20 | Pławanice Kamień | Vitrum Wola Uhruska | : |
14.34 | Kłos II Chełm | Niedźwiadek II Chełm | : |
14.48 | Granica Dorohusk | Chełmianka Chełm | : |
15.02 | Sparta Rejowiec Fabr. | Włodawianka Włodawa | : |
15.16 | Pławanice Kamień | Niedźwiadek II Chełm | : |
15.30 | Kłos II Chełm | Vitrum Wola Uhruska | : |
godzina | nazwa drużyny | nazwa drużyny | wynik |
12.00 | Tatran Kraśniczyn | Unia Rejowiec | : |
12.14 | Niedźwiadek I Chełm | Kłos I Chełm | : |
12.28 | Unia Białopole | Płomyk Różanka | : |
12.42 | Unia Rejowiec | Kłos I Chełm | : |
12.56 | Tatran Kraśniczyn | Płomyk Różanka | : |
13.10 | Unia Białopole | Niedźwiadek I Chełm | : |
13.24 | Kłos I Chełm | Płomyk Różanka | : |
13.38 | Unia Rejowiec | Niedźwiadek I Chełm | : |
13.52 | Unia Białopole | Tatran Kraśniczyn | : |
14.06 | Płomyk Różanka | Niedźwiadek I Chełm | : |
14.20 | Kłos I Chełm | Tatran Kraśniczyn | : |
14.34 | Unia Białopole | Unia Rejowiec | : |
14.48 | Niedźwiadek I Chełm | Tatran Kraśniczyn | : |
15.02 | Płomyk Różanka | Unia Rejowiec | : |
15.16 | Unia Białopole | Kłos I Chełm | : |
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com