|
dzisiaj: 1310, wczoraj: 1552
ogółem: 8 740 900
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
Już drugi rok z rzędu odbyła się Piłkarska Gala ChOZPN, podsumowująca wysiłek i dokonania klubów, piłkarzy, trenerów oraz działaczy w 2012 roku. Podobnie jak w roku ubiegłym, laureatów Gali wybrała specjalnie powołana przez Zarząd ChOZPN Kapituła, która złożona była z 18 osób. W tegorocznej uroczystości zostały uhonorowane wybitne postacie, związane z regionalnym futbolem, a także osoby zaangażowane na co dzień w rozwój piłkarstwa w naszym okręgu. Nazwiska wyróżnionych w 24 kategoriach zostały ogłoszone 7 grudnia br.
Aby rozwinąć newsa, kliknij "więcej" (aktualizacja)
Wyróżnieni zostali:
Działacz klubowy 2012 roku:
Stanisław Kiejda (Sparta Rejowiec Fabryczny)
Grzegorz Gardziński (Chełmianka Chełm)
Jan Karauda (Start Krasnystaw)
Waldemar Krakiewicz (Frassati Fajsławice)
Marcin Antoniak (Ruch Izbica)
Robert Hanc (Ogniwo Wierzbica)
Stanisław Lubaś (Brat Cukrownik Siennica Nadolna)
Zbigniew Rumiński (Unia Rejowiec)
Lucjan Fedak (Tatran Kraśniczyn)
Jan Ostrowski (Unia Białopole)
Krzysztof Czerniakiewicz (Hutnik Ruda Huta)
Andrzej Koprucha (Hetman Żółkiewka)
Piotr Szadziuk (Vojsławia Wojsławice)
Zbigniew Droń (Spółdzielca Siedliszcze)
Robert Wójcik (Agros Suchawa)
Piotr Osmulski (Hutnik Dubeczno)
Samorządowiec 2012 roku:
Agata Fisz (Prezydent miasta Chełm)
Małgorzata Sapiecha (Wójt gminy Kraśniczyn)
Grażyna Kowalik (Wójt gminy Hanna)
Andrzej Jakubiec (Burmistrz miasta Krasnystaw)
Jacek Lis (Wójt gminy Żółkiewka)
Karol Jerzy Babiarz (Wójt gminy Izbica)
Stanisław Bodys (Burmistrz miasta Rejowiec Fabryczny
Tadeusz Chruściel (Wójt gminy Fajsławice)
Wojciech Sawa (Wójt gminy Dorohusk)
Hieronim Zonik (Wójt gminy Siedliszcze)
Wiesław Kociuba (Wójt gminy Chełm)
Sponsor roku:
,,Eurospaw'' - Wiesław Kasprzycki
,,Technobud'' - Kazimierz Zubiński
Krajowa Spółka Cukrowa - Polski Cukier - Cukrownia Krasnystaw
Spółdzielnia Mleczarska ,,Bieluch'' w Chełmie - prezes Waldemar Skibiński
Najlepszy sędzia piłkarski:
1. Grzegorz Witkowski
2. Artur Grodek
3. Krzysztof Rękas
wyróżnienie - Anna Olech-Bartoń
Najlepszy piłkarz III ligi:
1. Mateusz Tywoniuk (Chełmianka Chełm)
Najlepszy piłkarz IV ligi:
1. Jacek Ziarkowski (Sparta Rejowiec Fabryczny)
Najlepszy piłkarz klasy okręgowej seniorów:
1. Łukasz Drzewicki (Kłos)
Najlepszy piłkarz "A" klasy:
1. Robert Pasternak (Spółdzielca Siedliszcze)
Najlepszy trener III i IV ligi:
1. Zbigniew Wójcik (Sparta Rejowiec Fabryczny)
Najlepszy trener klasy okręgowej:
1. Jacek Kłos (Ogniwo Wierzbica)
Najlepszy trener 'A' klasy:
1. Roman Rossa (Leszkopol Bezek)
Najlepszy trener grup młodzieżowych:
1. Andrzej Krawiec (Ogniwo Wierzbica / Niedźwiadek Chełm)
Największy talent rozgrywek juniorskich lig wojewódzkich:
1. Jakub Sołdecki (Jedynka Krasnystaw)
2. Marcin Nowaczek (Ogniwo Wierzbica)
3. Kordian Sołtysiuk (Niedźwiadek Chełm)
Nadzieja seniorska A klasy:
1. Patryk Kozina (Sawena Sawin)
2. Adrian Hałaj (Vojsławia Wojsławice)
3. Marcin Terlecki (Spółdzielca Siedliszcze)
Nadzieja seniorska klasy okręgowej:
1. Patryk Bąk (Ogniwo Wierzbica)
2. Patryk Wróblewski (Kłos Chełm)
3. Mateusz Borys (Start Krasnystaw)
Nadzieja seniorska III i IV ligi:
1. Paweł Fornal (Chełmianka Chełm)
2. Konrad Kiejda (Sparta Rejowiec Fabryczny)
3. Marcin Gregorowicz (Chełmianka Chełm)
Najlepszy bramkarz klasy okręgowej:
1. Łukasz Kozłowski (Kłos Chełm)
2. Piotr Szpak (Ruch Izbica)
3. Rafał Zagraba (Ogniwo Wierzbica)
Najlepszy obrońca klasy okręgowej:
1. Krzysztof Basiński (Start Krasnystaw)
2. Dariusz Bogusz (Kłos Chełm)
3. Patryk Ruszkiewicz (Granica Dorohusk)
Najlepszy pomocnik klasy okręgowej:
1. Karol Knot (Ogniwo Wierzbica)
2. Paweł Żwirbla (Kłos Chełm)
3. Daniel Chariasz (Start Krasnystaw)
Najlepszy napastnik klasy okręgowej:
1. Łukasz Drzewicki (Kłos Chełm)
2. Łukasz Kasperek (Frassati Fajsławice)
3. Radosław Ciołek (Unia Białopole)
Najlepszy bramkarz 'A' klasy:
1. Karol Matczuk (Vojsławia Wojsławice)
Najlepszy obrońca 'A' klasy:
1. Artur Antoniak (Vojsławia Wojsławice)
2. Michał Domański (Spółdzielca Siedliszcze)
3. Zbigniew Brzeziński (Astra Leśniowice)
Najlepszy pomocnik 'A' klasy:
1. Adrian Hałaj (Vojsławia Wojsławice)
2. Andrzej Paszkowski (Sawena Sawin)
3. Marcin Terlecki (Spółdzielca Siedliszcze)
Najlepszy napastnik 'A' klasy:
1. Robert Pasternak (Spółdzielca Siedliszcze)
2. Patryk Kozina (Sawena Sawin)
3. Grzegorz Rycyk (Zryw Gorzków)
No żeby wybrać 2go Patryka Wróblewskiego (Kłos Chełm) to jest smiech, byli lepsi. :))
widac ze nie byles na meczach klosa
widac ze banda chozpn to wybierala swoich ludzi
Oczywiście, że tak. :) Akurat wiem jak on gra. Pozdrawiam.
troche jest dziwne ze w tych kategoriach nie ma ani jednego zawodnika lidera chelmskiej okregowki brata siennica nadolna :)
Do sukcesu musi grać zespół, nie zawodnik :>
Kasperek to ciota. Ma pedalski kolczyk.
ty nie wiesz chyba o kim piszesz
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com