Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Walkower w meczu z Hetmanem?

• autor: jacek_gmoch, 2012-06-14 15:51

Nie milknie echo spotkania w Żółkiewce, gdzie goście z Pławanic wywieźli zasłużenie zdobyte trzy punkty. Kto widział niedzielny mecz ten dobrze wie, kto był stroną dominującą w piłkarskim pojedynku. Skończyło się 3:2 dla Pławanic, ale równie dobrze mogło by być znacznie wyżej, gdyby nie słaba skuteczność naszego zespołu. Jak wiadomo, Hetman przed 28. kolejką liderował rozgrywkom, a prowadzenie stracił po tym meczu.

W 83 minucie na boisku pojawił się 18-letni Krzysztof Kuzioła, który zmienił Pawła Wysokińskiego. Zmiana  o tyle dziwna, że schodzący z boiska zawodnik Hetmana był najlepszy w szeregach gospodarzy i nie zgłaszał trenerowi kontuzji. Jednak najważniejszy w całym zamieszaniu jest fakt, iż wchodzący na murawę Kuzioła, rozegrał tego dnia ponad 60 minut w drużynie juniorów. Regulamin rozgrywek mówi, że zawodnik który wystąpił w obydwu połowach w zespole juniorskim, nie może wystąpić tego dnia w meczu seniorów. Do takiego zdarzenia jednak doszło w bardzo ważnym meczu dla Hetmana. Wiedzieli o tym goście, którzy jednak chcieli za wszelką cenę potwierdzić swoją wyższość na boisku, a nie przy „zielonym stoliku”. Widać było, że zawodnicy z Żółkiewki również walczyli ambitnie i dążyli do wygranej. Jednak tego dnia w lepszej dyspozycji byli goście z Pławanic.

Czy włodarze Hetmana celowo dokonali zmiany?