Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Relacja live: Pławanice - Vitrum

• autor: jacek_gmoch, 2012-05-27 11:19

W 25. kolejce spotkań o mistrzostwo V ligi chełmskiej GKS Pławanice podejmą Vitrum Wola Uhruska (12 lokata w tabeli). Redakcja plawanice.futbolowo.pl przeprowadzi bezpośrednią relację z tego meczu. Początek spotkania w niedzielę, o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich internautów przed swoje komputery!

UWAGA! Aby rozwinąć relacje live, kliknij "więcej". Relacja wymaga odświeżania strony.

25 kolejka, 27 maja 2012, godz. 16:00, stadion w Pławanicach

Pławanice Kamień – Vitrum Wola Uhruska 5:2 (0:1)

5:2 - Wiśniewski (asysta Janas) 90'

Pławanice: Dmuch (46' Paluch) - Hawryluk, Omelko (46' Janas), Neckar, Ciejak, Gąsiorowski, Filipczuk, T.Bochen, Antoniak (46' Dudko), Petruk (76' Wiśniewski), Stocki.

Rezerwowi: Paluch, R.Bochen, Janas, Dudko, Szkałuba, Krop, Wiśniewski.

Vitrum: Iwaniuk, Cholawo, P.Wielgus, M.Wielgus, Krystian Czerpak, K.Szwalikowski, Pawluk, D.Borysiuk, Kulbicki, Kacper Czerpak (81' Bodziak), Mikulski (59' Superniak).

Rezerwowi: Raczyński, Bodziak, Superniak.

Żółte kartki: Dudko, Gąsiorowski, Paluch

Sędziuje: Komenda (główny), Dobosz, Wilczyński.

- Witamy wszystkich Internautów, którzy zdecydowali się na spędzenie czasu z witryną plawanice.futbolowo.pl. Najbliższe dwie godziny poświęcimy na przeprowadzenie relacji na żywo z meczu chełmskiej Klasy Okręgowej: GKS Pławanice Kamień – LKS Vitrum Wola Uhruska. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Pławanicach.

- W zakończonych już spotkaniach Ogniwo Wierzbica pokonało Unię Białopole 6:3, a Victoria Żmudź zdobyła cenne 3 punkty na wyjeździe, pokonując rezerwy Chełmianki 4:2. Tym samym klub ze Żmudzi przynajmniej na kilka godzin objął prowadzenie w tabeli.

- Piłkarze Pławanic wystąpią dzisiaj w biało-czarnych strojach, goście z Woli Uhruskiej wystąpią w biało-czerwonych trykotach.

- Drużyna gospodarzy niemal w najmocniejszym składzie. Na ławce rezerwowej usiadł Tomasz Janas, który z pewnością pojawi się w dalszej części meczu.

- Goście zaś w nieco osłabionym składzie. Zabrakło kilku podstawowych zawodników m.in.: Roberta Borysiuka, Arkadiusza Stasiejko, Mateusza Polaka, Bartłomieja Szwalikowskiego czy Marcina Walaszka.

1' - arbiter główny - Marcin Komenda rozpoczyna zawody.

5' - rzut rożny dla gości. W polu karnym kiksuje Michał Filipczuk, na chwilę sytuację wyjaśnia Piotr Ciejak, ale dobitka Vitrum'u niecelna.

7' - z rzutu rożnego tym razem gospodarze. Bezpośredniego strzału na bramkę próbował Tomasz Bochen, ale Mateusz Iwaniuk na posterunku.

- Sporo walki w środku boiska.

10' - gol - goście obejmują prowadzenie w meczu. W zamieszaniu pod bramkowym po rzucie rożnym, najprzytomniej zachowuje się młody zawodnik Vitrum'u - Karol Szwalikowski, który pokonuje Grzegorza Dmucha

14' - strzał na bramkę Dariusza Stockiego, lecz wprost w bramkarza.

- Gra się nieco ożywiła. Akcja za akcję z obydwu stron, lecz brakuje wykończenia sytuacji.

17' - długie podanie Mirosława Neckara w pole karne gości, lecz Tomasz Petruk nie opanował futbolówki. Mogło być groźnie...

- Konsekwentna gra w obronie gości z Woli Uhruskiej oraz szybkie kontry to taktyka na ten mecz obrana przez Tomasza Kędzierskiego, byłego szkoleniowca GKS-u.

20' - powinno być 1:1. W sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Tomasz Bochen, ale bramkarz skutecznie wybija piłkę na rzut rożny.

21' - Michał Gąsiorowski uderza piłkę głową, lecz wprost w Iwaniuka.

24' - w odpowiedzi podopieczni Kędzierskiego. Silne uderzenie Michała Wielgusa broni Dmuch, który wybija futbolówkę na rzut rożny.

- Znowu sporo gry i walki w środkowej części boiska.

- Juniorzy Pławanic, wysoko pokonali swoich rówieśników z Woli Uhruskiej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem GKS-u 7:1.

- Trzeba przyznać, że sędzia główny jak dotąd dobrze prowadzi dzisiejsze zawody.

30' - świetna kontra gości. Damian Kulbicki podawał do wbiegającego w pole karnego Kacpra Czerpaka, lecz ten maruje bardzo dobrą sytuację na podwyższenie wyniku.

32' - aktywny Kulbicki tym razem dokładnie obsłużył Karola Szwalikowskiego, ale znakomicie broni Dmuch.

36' - z rzutu wolnego Grzegorz Cholawo, ale minimalnie obok słupka.

39' - doskonały przerzut Ciejaka do Gąsiorowskiego, ten do Petruka, który z najbliższej odległości nie trafia w piłkę.

40' - świetna szybkość Gąsiorowskiego, który wygrał pojedynek biegowy z rywalem, jednak strzał nie wyszedł mu najlepiej.

42' - ręką przed polem karnym zagrywa Krystian Czerpak. Dobra sytuacja dla zawodników Pławanic.

43' - do rzutu wolnego podchodzi Neckar i Ciejak, ale ten drugi prosto w...Petruka.

44' - Kacper Czerpak wprost w bramkarza.

HT' - przerwa - koniec pierwszej połowy.

- W innym spotkaniu w ramach 25. kolejki Kłos Chełm prowadzi z Bratem Siennicą Nadolną 1:0. Bramkę strzelił Wojciech Kuśmierczuk.

46' - początek drugiej części spotkania. Aż trzy zmiany w szeregach gospodarzy. Na boisko wchodzą: Tomasz Janas, Mateusz Paluch oraz Sebastian Dudko. Murawę opuszczają: Konrad Omelko, Grzegorz Dmuch i Grzegorz Antoniak

47' - żółta kartka - Sebastian Dudko ukarany przez arbitra.

- Niemrawe ataki Pławanic po zmianie stron.

53' - gol - zmiana wyniku. Autor pierwszej bramki w spotkaniu, jest również autorem drugiego gola w meczu. Tym razem jednak strzela nie do tej bramki co trzeba, pokonując głową wychodzącego Mateusza Iwaniuka.

58' - gol - szybki zwrot w meczu.Tomasz Janas po doskonałym zagraniu Gąsiorowskiego wzdłuż bramki wyprowadza Pławanice na prowadzenie 2:1.

59' - zmiana - boisko opuszcza niewidoczny w tym spotkaniu Marcin Mikulski, w jego miejsce Mariusz Superniak

60' - goool - Dariusz Stocki po prostopadłej piłce od Tomasza Bochena, wychodzi sam na sam z bramkarzem gości i strzela po długim rogu nie do obrony. 3:1!

63' - żółta kartka- Michał Gąsiorowski ukarany żółtym kartonikiem, za zagranie piłki ręką w polu karnym Vitrum'u.

67' - gol - szybko wykonany rzut z autu przez Petruka. Janas wychodzi sam na sam z wychodzącym z bramki Iwaniukiem, lobując go. 4:1!

- Zabójcze 15 minut Pławanic, którzy w przeciągu kwadransu zmieniają oblicze spotkania.

- Spokojna gra gospodarzy, którzy na własnej połowie rozgrywają piłkę.

72' - na uderzenie z 30 metrów zdecydował się Tomasz Bochen, lecz minimalnie obok bramki.

74' - Daniel Borysiuk bliski zdobycia drugiej bramki dla Vitrum'u. Piłkę z linii bramkowej wybija Gąsiorowski.

75' - w odpowiedzi gospodarze. Iwaniuk instynktownie ratuje przed utratą piątej bramki. Strzelał Petruk.

76' - zmiana - ostatnia już zmiana w szeregach gospodarzy. Za Tomasz Petruka wchodzi Damian Wiśniewski

80' - Wiśniewski w swojej pierwszej akcji podaje do Stockiego, lecz ten na pozycji spalonej.

81' - zmiana - na boisku melduje się Arkadiusz Bodziak, który zmienia Kacpra Czerpaka.

82' - rzut karny - po faulu Mateusza Palucha na Danielu Borysiuka, arbiter dyktuje rzut karny dla gości.

83' - żółta kartka - Mateusz Paluch ukarany żółtym kartonikiem.

84' - gol - Grzegorz Cholawo pewnie umieszcza piłkę w siatce z 11 metrów.

- To czwarta bramka w sezonie zawodnika Vitrum'u.

88' - wyczekiwanie na końcowy gwizdek.

- Zakończył się mecz w Rożdżałowie, gdzie miejscowy Kłos zremisował z Bratem 2:2.

90' - Sędzia doliczył 3 mnuty.

90'+2 - gol - z rzutu rożnego dośrodkowywał Janas wprost na głowę Wiśniewskiego, który strzelił nie do obrony.

- Granica Dorohusk pokonała Start II Krasnystaw 5:0.

FT' - koniec meczu - arbiter odgwizdał koniec spotkania, w którym Pławanice Kamień pokonują drużynę byłego trenera - Vitrum Wolę Uhruską 5:2. Za tydzień naszą drużynę czeka pauza.

- Z naszej strony to wszystko, dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne "mecze na żywo" na łamach plawanice.futbolowo.pl.